Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> *Spiegu intrigas, [PZP] [ATD] [C]
Kira m.emo.ria
iesūtīt 03.01.2006 14:40
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Uz šo brīdi spiegu, aģentu un zinātnieku ir pietiekami lai sāktu spēli, bet vajag vēl ļaunos spiegus smile.gif grin.gif Bet daru zināmu, ka jebkurā laikā visi, kuri vēlēsies piedalīties sūtiet man PZ un es jums piešķiršu kaut ko smile.gif

Tātad :
Atkal jau norisinās darbība starp labo un ļauno. Šoreiz iesaistījušies spiegi. No abām pusēm. Spiegi un aģenti tiek sūtīti gan no valdības gan arī no pretiniekiem. Darbība risinās pa visu pasauli, mūsdienās. Heinrich Zoll ir izgudrojis tā teikt mūžīgās jaunības serumu, pēc kura tīko vai visi ļaundari. FIB sūta savus labākos aģentus, lai nosargātu šo zinātnieku ... Bet arī ļaundari sūta savus aģentus / spiegus lai tie nozagtu vai kā citādi dabūtu šo serumu.

Sākam lomu spēli!
19 gadus vecā Saira Amneja tieši tobrīd bija izkāpusi no lidmašīnas, jo bija nolēmusi paņemt atvaļinājumu un pabūt savās mājās - Bahamu Salās. Pēdējais uzdevums, ko viņai bija deusi aģentūra, pat uz pusi nebija tāds, kādu Saira bija vēlējusies. Par ko sieviete ir visai neapmierināta. Bet ko nu tur vairs ko stāstīt. Romina Pārse tikko bija veiksmīgi izpildījusi savu uzdevumu. Proti beigusi savu maiņu Spānijas rezidensē sargājot karali, kad jau dodoties ārā no karaļa apartamentiem pamanīja pie sienas kādu tumšās drānās tērptu stāvu... Tā bija Patrīcija, kurai aģentūra (tā šajā lomu spēlē sauksim ļauno bandu smile.gif Ceru, ka nav iebildumu) bija devusi jaunu darbiņu. Proti nolaupīt Spānijas karali. Tikmēr Andželikai Reinsai un Angelai Roxai tika paziņota jaunākā informācija par mums jau zinamo Jaunības serumu. Tikai viņas neatrodas vienā vietā vienlaicīgi. Andželika savos Losandželosas apartamentos mē'tā dunčus, bet Angela Krievijā palīdz saviem kolēģiem notvert kādu nevēlamu teroristu. Viņas abas tiek sūtītas pie Heinricha Zolla, lai aizsargātu to. Spiedzēm tiek nogātāta viņa fotogrāfija un dati par viņu. Viņām ceļā jādodas nekavējoties. Tass arī būtu sakumam.

Spiegu intrigas ir sākušās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
berserks
iesūtīt 05.01.2006 22:24
Raksts #41


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Profesors runāja no istabas, vēl tomēr negribēdams parādīties Ak tad mani un manu izgudrojumu ... bet varbūt man jāsargājas tieši no jums viņš jautājoši teica. Varēja dzirdēt ka profesors pastaigājas pa istabu, tad atskanēja tāda kā metāla džinkstoņa un papagaiļa ieķērkšanās. Nu labi profesors turpināja mans papagailis teica, ka man tomēr vajadzētu jums uzticēties ... soļu skaņas uz vestibila pusi un aģentu skatam parādījās 11 gadīgs puika baltā halātā, kas izskatījās viņam par lielu un ar papagaili uz pleca ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 06.01.2006 09:35
Raksts #42


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Papagailis teica.... Laikam viņam nav kaut kas kārtībā ar galvu... Kā saka - visi ģēniji ir nedaudz jocīgi! Angela nodomāja pirms puika ar papagaili parādījās no istabas. Angela palūkojās uz puiku, papagaili un tad palūkojās uz istabas durvīm, gaidīdama, kad parādīsies profesors. No istabas tā arī neviens neiznāca...
Puika, kur palika Tavs tētuks? Viņas balsī bija jaušama nedaudz bailes un apjukums. Aiziedama garām puikam ar papagaili viņa palūkojās telpā. Taču tajā vienīgi atradās tukšs papagaiļa būris un dažas apputējušas mēbeles. Kur, sasodīts, viņš palika?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 06.01.2006 10:51
Raksts #43


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Patrīcija pameta skatu pār plecu, caur aizmugures logu viņa ieraudzīja sakņupušo stāvu.
Iesūnojusu gluži vēl neesmu, sieviete apmierināti pasmaidīja, tomēr nākamajā mirklī smaids pazuda. Neapšaubāmi, ka uzdevums bija izgāzies. Romina noteikti pacentīsies sacelt trauksmi un tagad jau arī Konrāds droši vien tiks turēts aizdomās. Nāksies izdomāt citu veidu...
Patrīcija uzmeta skatu pie stūres sēdošajam vīrietim. Interesants un neizprotams vīrs, un neuzticams vīrs. Sestā maņa, un Patrīcija zināja, ka uz to var gana labi paļauties, viņu brīdināja par to, ka šim vīrietim uzticēties nevar. Galu galā, kuram vispār varēja uzticēties, pat Patrīcija zināja, ka vajadzības gadījumā, ja visi striķi trūks, viņa būs gatava pāriet labiņo pusē. Nē, tādu labiņo nebija.
Varētu lūdzu atslēgu? Patrīcija pieklājīgi vērsās pie "FIB aģenta".

Šo rakstu rediģēja Ungaarijas ragaste: 06.01.2006 10:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 06.01.2006 12:58
Raksts #44


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Andželika pārsteigti lūkojās uz 11 gadīgo pušeli...Nē, tas taču nav iepējams... bet varbūt tomēr...
Izdzirdējusi Angelu runājam par zēna tēvu viņa nodomāja... Jocīgi gan... kur tad viņš varēja palikt...
Puisit vai tu no mums kaut ko slēp?un viņa palūkojās uz zēnu, kurš izskatījās pēc pasata puikas, ja protams neskaita lielo balto halātu, kas bija viņam mugurā...

Šo rakstu rediģēja Stargirl: 06.01.2006 13:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 06.01.2006 13:19
Raksts #45


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Prof. Heinrihs ar smīniņu sejā skatījās, kā šīs "Aģentes", vai nu kā viņas tur sevi uzdeva, meklē kādu, kas patiesībā stāv viņu priekšā ... un uz viņaprāt muļķīgajiem jautājumiem par "tēti" viņš atbildēt netaisījās. Papagailis aizlidoja atpakaļ uz būri un ielīda tajā atpakaļ. Un tātad profesors iesāka ... par ko tieši jūs gribējāt ar mani runāt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 06.01.2006 13:27
Raksts #46


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Pāri Angelas galvai pārlaidās putns, tagad telpā atradās tikai papagailis.
Angela pagriezās pret puiku un cieši palūkojās viņam acīs. Tas taču nevarētu būt... Viņš teica, ka to vēl nav pabeidzis... Angela atvēra somiņu un no tās izņēma bild uz kuras bija profesors. Tad atkal palūkojās uz puiku un atkal uz bildi. Vai... Vai Tu esi profesors Heinrich Zols?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 06.01.2006 13:32
Raksts #47


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Andželika bija pārsteigta Vai tad tu esi Heinrihs Zolls??? Tas zinātnieks,kurš ir atklājis mūžīgās jaunības eliksīru?
Un viņa vērīgi ielūkojās jaunā zēna sejā mēģinādma tajā saskat1it kaut ko līdzīgu attēlāredzētajam vīrietim... Nu varbuuut... acis kaut kur redzētas... bet vai tiešām...? Nu viņam vismaz nebūs gūtības ar maskēšanoss...
OOC: par to eleksiiru iisti neatceros kaa vinsh saucaas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 06.01.2006 16:26
Raksts #48


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Romina piecēlās. sievietei bija kļuvis krietni labāk, elpot varēja normāli. Pie viņas piesteidzās kāds no apsardzes dienesta darbiniekiem, palīdzēdams ieiet telpās un iedodams ūdeni.
Izziņo trauksmi, pārbaudi visas pils telpas, visus kaktiņus līdz sikumam un esat visi modri. Būs labāk, ja valdnieks apkārt neklīdīs. Romina noteica, lūkojoties uz vīrieti, kurš, apjukušu skatienu lūkojās pretī, taču neuzdrošinājās nepaklausīt tik svarīgiem norādījumiem un, jau pēc mirkļa, izsteidzāš no telpas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 06.01.2006 20:39
Raksts #49


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Vai tad ir redzams vēl kāds?viņš pikti teica ... *kad profesoram īsti ar eksperimentiem negāja, viņš kļuva visai ērcīgs un nelaipns pret visiem (protams viņa papagailis bija izņēmums), tāpēc arī viņš dzīvoja viens. Un kā reiz pirms negaidīto ciemiņu ierašanās, viņš bija mēģinājis izgatavot pretējas iedarbības serumu jaunatklātajam jaunības serumam* ... pēc mirkļa Nu tad ko jūs īsti gribējāt no manis, man darba pilnas rokas, tā ka ... tad apķēris, ka viņš taču izskatās pēc maza puikas un jau laipnākā balsī ... ak jā, redziet, universitātes valde gribēja pārtraukt manus pētījumus,aizliedzot man eksperimentēt ar dzīvniekiem uz mirkli sejā parādījās dusmu krunciņas bet tā kā mani pētījumi bija praktiski pabeigti, tad man nācās galīgo seruma variantu izmēģināt uz sevis ... kā pašas redzat, iedarbība ir visai spēcīga, lai neteiktu vairāk ... bet nu pietiks par mani, parunāsim par jums ... ko jūs, vai varbūt pareizāk būtu teikt jūsu valdība, grib no manis...?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 07.01.2006 00:01
Raksts #50


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Nu... Andžela aši palūkojās uz otru aģenti Muma ir dots uzdevums jūs apsargāt, jo ļoti iespējams ari ļaunās organizācijas cer iegūt jūsu izgudrojumu un piespiest jūs sadarboties ar viņiem... , bet ņemot vērā to, ka viņiem noteikti ir slikti nolūki attcībā uz jums un jusu izgudrojuma pielietošanu, mēs jūs aizsargāsim un neļusim, lai viņi jums tiek klāt... Tā kā es domāju, ka drošāk jums būtu sadarboties ar mumsAndželika beidza savu sakāmo un cieši palūkojās uz profesoru, domādama diez ko viņš par to teiks...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deepeyed
iesūtīt 07.01.2006 17:34
Raksts #51


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



jauns uzdevums, iefiltējies FIB! kas tur pavisam Saira nedaudz aizkaitinaati nomurminaaja
Vai man pienākas kāda informācija, par to, no kura gala man jāķeras klāt? Kāda būs mana identitāte un amats? viņa jautāja monitorā vīdošajai sejai.
vai mans nākamais galamērķis man tiks piešķirts?

OOC:nu kaada informācija man ir vajadziiga.. nav ne jausmas, ko lai izdaru bez GM sniegtaam zinjaam..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 07.01.2006 19:23
Raksts #52


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Angela vēl joprojām īsti nespēdama noticēt, pagrizās pret durvīm un izgāja arā no mājas. Apstājusies pie durvīm, viņa apsēdās uz slieksni. Neko tādu es neesmu piedzīvojusi... Es domāju, ka nekas tāds nav iespējams. Tā ir tāda vara.... Ja tā nonāktu sliktās rokās... Nē, man ir jāizdomā kaut kas!
Piecēlusies kājās viņa sagrāba rokturi un atkal iegāja ēkā. Es atvainojos, ka Jūs pametu, bet man vajadzēja nedaudz svaigu gaisu! Angela apburoši pasmaidīja un sāka diplomātiski runāt Tā kā Jūsu izgudrojums ir tik iespaidīgs, es uzskatu, ka mums vajadzētu, Jūs pēc iespējas ātrāk nogādāt kādā drošākā vietā. Vai Jūs man piekrītat Andželika? Angela palūkojās uz aģenti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 07.01.2006 20:20
Raksts #53


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Andželika nedaudz pārsteigti palūkojās uz Angelu Jā... Protams, tas ir pats galvenais...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 09.01.2006 06:21
Raksts #54


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Spiegi iedalās divās kategorijās: Varjagi... un Kurti.
Lai kļūtu par Varjagu vajag vervēšanas, noslēpumus....
Bet Kurti... Maza galva, garas kājas. Var īpaši nebarot. Bet palaist pakaļ zaķītim. Var arī barā -- pret lielāku zvēru. Lai noķer, lai atnes. Un var arī upurēt, augstāka mērķa labad. Bet Varjagus... Varjagus neupurē, viņus saudzē, nedzen piesegšanās bez vajadzības.


Kārtējā pārbaudīšanās...

...Ekrāns, ātri slīdošas sejas. Ieraudzīji vienu seju divreiz: spied pogu. Nenospiedi... viegls, bet nepatīkams sitiens ar strāvu. Nospiedi nepareizi: tas pats. Bet sejas mainās arvien ātrāk un ātrāk, tiek mainīta matu krāsa, garums. Profils, pretskats... Kļūdies un alga viena: viegls, bet nepatīkams sitiens ar strāvu. Kā Pavlova suņiem.

Cilvēka atmiņa ir milzīga, diemžēl mēs izmantojam tikai nelielu tās daļu. Nekas, izmācīsim.
Mašīnas, simtiem mašīnu. Un viegls strāvas sitiens... Bet kā tās visas atcerēties? Vienādi modeļi, krāsas. Tās nav jāatceras analītiski, tās ir jāuzzīmē prātā. Ir simtiem mazu īpašību, kuras vienu lietu atšķir no otras, analītiski tās nav iespējams izmantot, bet prāts tās visas spēj piefiksēt...


Tukšums. Neviens neseko. Daudzstāvu autostāvvieta. Pārbaudīta: te nav kameru. Kāds Kurts te ilgi un dikti strādājis... Apstādinu mašīnu.
Atslēdzu roku dzelžus...
Nāc, mašīna jāmaina...

ooc: Citātos, pēc atmiņas, izmantoti autobiogrāfiskā romāna "Akvārijs" materiāli.

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 09.01.2006 06:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 09.01.2006 11:55
Raksts #55


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Patrīcija, viegli paberzēja roku locītavas, tur, kur bija atdusējušies roku dzelžu rimbuļi. Sieviete klusējot vērīgi nopētīja apkārtni, it kā nekas aizdomīgs, it kā visur kaut kas slēpjas...
Klusējot Patrīcija sekoja Konrādam. Ja ceļabiedrs bija nerunīgs, arī viņa tāda bija, Patrīcija parasti gluži automātiski it kā pielāgojās savam partnerim. Tiesa viņa pati bija ne visai runīga, ja nu vienīgi adrenalīns radīja pretēju efektu - vēlmi izteikt komentārus par radušos situāciju, censties ar runāšanu psiholoģiski iespaidot otru, vai arī attiecīgā situācija prasīja kaut ko muldēt par deviņiem mēmajiem.
Tagad bija klusums, ko pārtrauca viņu soļi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 10.01.2006 17:24
Raksts #56


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Jauna mašīna, jauni papīri...
ielas, ielas. Caurbraucami pagalmi un nomales.

Standarta procedūras. Izpildāmas visos gadījumos. Brīžiem pat nelabi metas no tā visa. Šī izlikšanās, maskas... Hese reiz, grāmatā "Stepes vilks", teica: Mūsos eksistē daudz un dažādi cilvēki. cits pieaudzis, cits bērns, cits -- stepes vilks... Vai mūsu maskas arī ir daļa no šiem cilvēkiem? Vai katra maska nav kāds cilvēks...

Es nezinu. Varbūt arī tā ir. Bet es nevēlos, man metas nelabi no šis visas izlikšanās.
Vai tas nozīmē: es nespēju pieņemt sevi tādu, kāds es esmu?


Cita autostāvvieta, citi Kurti...
Nāc... Vārdi veltīti manai klusajai "kolēģei".

Klusa, mierīga kafejnīciņa... Pagrabstāvs, ar vairākām izejām.

Ja kāds vēlas mūs izsekot, tad viņam nepieciešams nākt iekšā, savādāk neredzēt: Ar ko es tiekos, ko daru, ko ņemu... Bet tukšums. Nav nācēju.
Man, lūdzu, Franču, sīpolu zupu, kartupeļus, ar gaļas mērci un marinētiem gurķīšiem, jaunvīnu...
Ko jūs vēlēsieties... kolēģi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 10.01.2006 18:31
Raksts #57


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Patrīcija nopētīja kafejnīciņu. Jauki, rādījās, ka Konrāds zina ko dara, tas sievieti priecēja.
Viņa brīdi nopētīja piedāvājumu, aukstās zupas nebija, šā un tā no viņas iecienītiem ēdieniem arī nebija. Sīpoli, visur klāt bija tie sasodītie ceptie sīpoli...
Man, lūdzu, rīsus ar mērci un salātiem... Jā, un vīnogu sulu. viņa noteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 10.01.2006 20:24
Raksts #58


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Visa mūsu dzīve ir darbs. Tu ēd, guli, staigā pa pilsētu, ej uz izstādēm... Bet reizē vēro, skaties: vai mani neizseko, vai mani neievēroja, vai tuvumā nav policijas. Vai... vai... vai... Arī izstādes, koncerti... Visslavenākā vervēšana notikusi zelta zivtiņu izstādē... Kas iet uz izstādēm? Cilvēki, kuriem ir nauda, cilvēki, kuriem ir vara. Tieši viņus mēs meklējam, šos cilvēkus ar varu, ar zināšanām... Tad notiek vervēšana.


Pusdienas bija labas.
Tad nosūtīju ziņu: operācija nesekmīga, līdz karalim aģents netika.
ooc: Lai dzīvo Spānijas karalis Huans Karloss I.
Tagad jāgaida atbilde...

Katram aģentam ir noteikts signāls visādiem gadījumiem. Piemēram, signāls "53" var apzīmēt: savervētais cilvēks izsauc uz tikšanos 15:00 Andalūzijas kalnos.
Zem tā slēpjas simtiem dažādu varbūtību, desmitiem variantu.


.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 11.01.2006 14:18
Raksts #59


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Profesors noklausījās aģentu teikto Njā, nekur nav miera, kā lai zinātnieks pastrādā, ja tikko kautko labu izgudro, uzreiz uzrodas izmantotgibētāji Heinrihs pie sevis nomurināja, tad normālā balsī turpināja Nu labi, bet kā tad jūs mani aizsargāsiet, kādi ir jūsu plāni ... vēl pie sevis nodomājot vēl īsti pilnībā manas aizdomas nav izkliedētas, kaut arī Alfijs (papagailis) viņām uzticas, būs kautkā jāpārliecinās pilnībā ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 14.01.2006 16:41
Raksts #60


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Nu.. pirmkārt es... ai atkal piemirsu.. Tas ir mēs jūs varētu pārvest uz kādu citu drošu vietu... [i] un, ja ar to nepietiks... un Andželika paskatījās uz profesoru...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:55