Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Iesaku filmu...

Uzrādi oriģinālo nosaukumu un iznākšanas gadu, kad iesaki kādu filmu!

> The Big Bang Theory
Hermaine
iesūtīt 31.03.2012 13:15
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Seriāla galvenie varoņi ir četri vīrieši, kuri perfekti pārzina eksaktās zinātnes, galvenokārt fiziku, un aizraujas ar datorspēlēm un komiksiem - tātad tipiski nūģi, kurus uzskata par dīvainiem īpatņiem, kuriem, protams, nav ne mazāko cerību atrast savu otru pusīti.
Tad stāsts ir par to, kas notiek, ja iepretī galveno varoņu dzīvoklim ievācas izskatīga blondīne. Bez neveiklām situācijām un pārpratumiem neiztikt.

Katrā ziņā, manuprāt, viens no labākajiem humora seriāliem, ko esmu redzējusi, un vai bez manis vēl kāds šo skatās? cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 13)
Kalevale
iesūtīt 03.04.2012 11:08
Raksts #2


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Jā, tas ir viens no maniem mīļākajiem seriāliem.
Tiesa, piektā sezona ir maza vilšanās, jo paliek arvien nesmieklīgāk. Un ik pa brīdim veidotāji pieļauj kādas kļūdas.

Bet Šeldons, protams, ir nepārspējami lielisks. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 12.04.2012 21:37
Raksts #3


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Jap, es ar smile.gif

BAZINGA! happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 13.04.2012 16:17
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



CITĀTS(berserks @ 12.04.2012 22:37) *
BAZINGA! happy.gif


Precīzi!

Vispār piekrītu, ka 5. sezona nav iznākusi tik laba, toties 14. sērija (The Beta Test Initiation) gan man ļoti patika - šitā bija tiešām sanākusi. laughing.gif

Tomēr tas man tik un tā netraucē sekot līdzi jaunākajām sērijām, katrā ziņā piektdienas tas padara vēl jo aizraujošākas. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 16.04.2012 13:11
Raksts #5


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Es pirmās sezonas noskatījos vienā rāvienā, tagad, kad ir jāgaida katru nedēļu (nu, es pēdējās neesmu redzējusi, jo nav īsti pieejamas), man tik ļoti nepatīk, es laikam esmu pārāk nepacietīgs gaidītājs. grin.gif

Manī vienu brīdi bija ilūzija par to, ka beigās Penija un Šeldons varētu būt kopā, bet nu, releišenšip agrīments ar Eimiju un viss, kas notiek, sagrauj manas cerības un domas. grin.gif Un Lenarda nepārtrauktā ņemšanās ar Peniju mani mazliet kaitina. grin.gif Bet man patīk zinātnes staffs un vēl jo vairāk patīk brīži, kad es dziļi izprotu par ko viņi runā, kad viņi runā. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 16.04.2012 13:11
Raksts #6


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



vups. grin.gif

Šo rakstu rediģēja Kalevale: 16.04.2012 13:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 17.04.2012 18:41
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Vispār mani pārsteidz, cik viņi ātri noreaģē uz visādiem zinātnes jaunumiem, piemēram, kad bija tā Nobela prēmiju pasniegšana, viņi tur visu laiku ņēmās ap to Perlmuteru (vai kā nu viņu tur pareizi latviski raksta). Un pēdējā vispār - pat Hokingu bija pierunājuši filmēties! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cimmo
iesūtīt 26.04.2015 12:22
Raksts #8


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.15



CITĀTS(Hermaine @ 17.04.2012 19:41) *
Vispār mani pārsteidz, cik viņi ātri noreaģē uz visādiem zinātnes jaunumiem, piemēram, kad bija tā Nobela prēmiju pasniegšana, viņi tur visu laiku ņēmās ap to Perlmuteru (vai kā nu viņu tur pareizi latviski raksta). Un pēdējā vispār - pat Hokingu bija pierunājuši filmēties! laughing.gif



Pateicoties šim seriālam cieta mans kursa darbs grin.gif tiešām aizrauj....



vivus.lv

Šo rakstu rediģēja Cimmo: 26.04.2015 12:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AliceBlack
iesūtīt 15.07.2020 16:53
Raksts #9


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.20
Kur: Domnīcā



Šis ir seriāls, ko var skatīties ik pa laikam no sākuma līdz beigām.

Nesen noskatījos no pirmās līdz pēdējai sērijai Netflix.

Tagad jādomā, kā noskatīties seriālu - Young Sheldon (Šeldons bērnībā).


Viena doma man ir - ja kāds grib skatīties. Cik zinu, seriāls ir pieejams ASV, HBO Max platformā (līdzīgā kā Netflix). Lai skatītos Latvijā, jāizmanto IP adreses atrašanās vietas maiņas pakalpojums (VPN).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 16.07.2020 07:37
Raksts #10


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



O, es nemaz nezināju, ka ir arī seriāls par Šeldonu bērnībā! Paldies, ka pateici!

Nelegāli nav gādījies skatīties seriālus?
Es tagad pēdējo nelegāli paskatījos V-wars, kur Īens Somerhelders ir galvenajā lomā 2019. gada Netflix seriālā. Jāsaka gan, ka sākums bija ļoti daudzsološs, bet 1. sezonas vidū sagāja pilnīgā sviestā. Līdz galam pat nenoskatījos sezonu un nav brīnums, ka 2. sezona nebūs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AliceBlack
iesūtīt 16.07.2020 08:59
Raksts #11


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.20
Kur: Domnīcā



Jā, un forši ir tas, ka Jim Parsons ir narrators seriālam smile.gif

Nelegāli vēl neesmu īsti meklējusi. Kādreiz tas, manuprāt, bija daudz vieglāk nekā šobrīd, to lapu paliek arvien mazāk grin.gif Vieglāk šādas lietas ir atrast Krievijas interneta daļā, taču daudz labprātāk skatītos oriģinālvalodā smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 17.07.2020 08:05
Raksts #12


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Un ja netīšām pamēģini ierakstīt adrešu meklētājā: https://www3.watchserieshd.tv/ ? Vienīgi kā jau tādās vietās gadās, reklāmas tur noslīcina, bet pa vidu tām var arī izfiltrēt seriālus.

Uj, cik jauki, ka "viņš pats" ierunājis!
I've always loved trains! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AliceBlack
iesūtīt 17.07.2020 11:34
Raksts #13


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.20
Kur: Domnīcā



Varbūt nejauši var atrast! grin.gif wink.gif (tnx).

Vēl viens interesants fakts - šajā jaunajā seriālā Šeldona mammu spēlē tās aktrises meita, kura tēloja Šeldona mammu oriģinālajā BBT.

Noskatoties šo seriālu, gribētos, lai BBT būtu vairāk bijusi Šeldona māsa, tik labs personāžs, bet "that ship has sailed". Ja tēls tiek attīstīts tikai tagad, tad nevar gribēt, lai tas būtu jau izdarīts iepriekš, vai kaut kā tā. grin.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 20.07.2020 07:29
Raksts #14


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Ā, tas izskaidro, kāpēc viņa mamma izskatījās TIK līdzīga oriģinālā seriāla mammai, tikai jaunāka. smile.gif

Jā, diemžēl ceļošana laikā nav iespējama. grin.gif Šobrīd noskatījos tikai 1. sēriju, vispār ļoti dziļi emocionāls seriāls, šķiet, viņiem varētu būt sanācis. BBT tad vairāk uz humoru tendēts, bet šeit daudz par ko liek padomāt.
Ai - kādreiz jau daudz skatījos seriālus, bet tagad kaut kā šī ir viena lieta, kuru esmu atmetusi par labu citām nodarbēm, piemēram, tulkošanai, grāmatu lasīšanai un stundu plānu gatavošanai. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 07:11