Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Iesaku filmu...

Uzrādi oriģinālo nosaukumu un iznākšanas gadu, kad iesaki kādu filmu!

> Tēja, saldējums, popkorns..., Vai arī ar Seilu TV stūra dīvāniņš...
Seila
iesūtīt 16.12.2009 19:41
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Pirms iesākt kaut ko darīt -sākšu ar to, ka šis būs tāds jauks pavedieniņš, kurā par Seriāliem un iespējams, ka dažreiz par filmām, kuras rāda vai varbūt, ka tikai grasās rādīt TV- dalīšos ES
Tā nu reiz ir sagadījies, ka tā vietā, lai kā kārtīgs cilvēks vilktu seriālus un filmas no interneta- es dodu priekšroku vakaram pie televizora.
Mans mērķis nekādā gadījumā nav kādam uzspiest savas domas. Mans mērķis ir sniegt nelielu ieskatu tajā pasaulē ko piedāvā TV. Jums nevienam netiek likts skatīties to ko es piedāvāju. Tāpat nevienam netiek liegta iespēja izteikties par manis sniegto materiālu.
Tomēr silti iesaku nesacerēties uz to, ka jūsu domas tiks ņemtas vērā. Drīzāk tām vispār netiks pievērsta nekāda uzmanība.
Tomēr, ja nu kādam patiešām ienāks prātā apjautāties, par to „Ko varētu paskatīties” Nu ko laipni lūgti uzdot jautājumu. Iespējams, ka uz to pat tiks atbildēts.
Tāpat netiek liegts atbildēt uz retoriskajiem jautājumiem, kuri tiks uzdoti katra apraksta beigās.
Un tā pēc nelielām pārdomām un ieteikumu uzklausīšanas tika izlemts iesākt šo aprakstu ar:


Glābējzvans (Saved By The Bell)



Apjautājoties kādam jaunietim, kurš ir dzimis pēc 90. gada par to vai viņš zina, kas ir seriāls Glābējzvans- atbilde būs diezgan nenozīmīga. Daži atcerēsies, ka viņu mammas, tēvi, vecākās māsas vai brāļi ir stāstījuši par to vai pat skrējuši mājās no skolas, līdz ar to bastojot stundas, lai tikai varētu paskatīties kārtējos Zaka, Kellijas, Skrīdža, Sleitera un citu iemīļotu varoņu piedzīvojumus.
Seriāls Glābējzvans savu pirmizrādi piedzīvoja 1989. gada 9. septembrī. Un jau pavisam drīz ierindojās starp populārākajiem jauniešu raidījumiem. Īstenībā seriāls, gan bija radies jau 1988. gadā un sākts filmēt Disneja kanālā ar nosaukumu "Labrīt, misis Blīsa". Tomēr jau pēc 13. sērijas. (Diezgan zīmīgs cipars) Disneja cilvēki sāka šaubīties par to vai seriālam būs kādi īpašie panākumi- un, jau pavisam drīz seriāls nonāca NBC kanāla darbinieku rokās. Iesākot filmēt seriālu NBC paturēja no „Labrīt misis Blīsa” Zaku, Lizu, Skrīču un skolas direktoru, bet pievienoja viņiem vēl tādus tēlus kā Kelliju, Džesiku un Sleiteru.
Ieguvis satriecošus panākumus. Uzfilmējot vairāk nekā simts sērijas un piedzīvojot aptuveni piecas sezonas- seriāls pārstāja pastāvēt 1997. gadā, Patiesībā problēmas ar seriāla filmēšanu sākās jau 1993. gadā, kad filmēšanas grupa saprata, ka jauniešu vecums nestāv uz vietas un tie pieaug. Tad arī tika nolemts radīt divus seriāla atzarojumus: Glābējzvans": koledžas gados un "Glābējzvans": jaunā klase. Pirmajā variantā palika Zaks, Kellija, Skrīčs un Sleiters un līdz ar to pirmajai daļai izdevās noeksistēt vēl gadu līdz brīdim, kad filmēšana tika aprauta ar sēriju „Gatavošanās kāzām”. Tomēr pēc daudzkārtēja skatītāju lūguma tapa uzņemta sērija „Kāzas Lasvegasā”, kura piedzīvoja savu pirmizrādi 1994. gada 10. septembrī- līdz ar to noslēdzot Zaka un Kellijas ekrāna gaitas. Otrs seriāla atzarojums sākās 1993. gadā un turpinājās līdz pat seriāla pēdējai sērijai 1997. gadā. No agrākajiem personāžiem tajā bija palikuši tikai direktors un viņa ekscentriskais asistents Skrīčš.
Manas personīgās domas par seriālu ir diezgan dalītas, jo savā dzīvē bija gadījies skatīties tikai Glābējzvans: jaunā klase. Var jau būt, ka arī pašas oriģinālās sērijas biju redzējusi, bet pat, ja tas tā ir tad, tas ir pazudis no atmiņas. Mīļākais tēls? Nu mans mīļākais tēls bija Skrīčs. grin.gif
Uz doto brīdi noskatoties seriālu sajūtas ir maigi izsakoties dīvainas. Tomēr, ja man liktu izvēlēties ko skatīties tad noteikti tas nebūtu „Darma un Gregs” vai arī „Precējies ir Bērni.”
Pilnīgi noteikti, ka šo seriālu ierindoju kā labāko jauniešu un komēdiju seriālu starp tiem, kas ir atceļojuši līdz mums.
Nevaru, gan īpaši iepriecināt tos cilvēkus, kas vēlās noskatīties seriālu, jo, lai cik daudz torentus būtu pārmeklējusi. To piedāvājums ir vienāds ar nulli. Tomēr, ja angļu valoda nav liela problēma un ir pacietība skatīties pa gabaliņiem. Var mēģināt uziet epizodes iekš Youtube. Vismaz man tas izdevās grin.gif

Un nu retoriskais jautājums: Kurš no Glābējzvana puišiem tomēr ir lielākais meiteņu mīlulis? laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 10)
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 16.12.2009 21:00
Raksts #2


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Jā, jā, jā, Glābējzvans! w00t.gif Vēl joprojam atceros to sēriju, kur sacentās dažādu skolu karsējkomandas un šamējie sabēra talismanam (tīģerim laikam) biksēs skudras, līdz ar to, šamējais priekšnesuma laikā uzvedās pavisam akrobātiski un dīvaini, ar to "paņemot" publiku un žūriju un uzvarēja.

Mjam, man patika, izņemot sērijas, kur Zaks izgāzās. Zaks bija mans favorīts. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 16.12.2009 21:01
Raksts #3


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Es jau pasajūsminājos, ka man ļoti patīk Tavs rakstiņš, es pilnīgi atcerējos savu mazību un tā feini. happy.gif
Indeed, Zaks ir/bija mans mīlulis. grin.gif happy.gif

Šo rakstu rediģēja Kalevale: 16.12.2009 21:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 17.12.2009 23:06
Raksts #4


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Jā, es arī atceros šo fenomenu. Tiešām viņu Latvijā sāka rādīt jau 1989. gadā??? Man nez kāpēc liekas, ka tomēr tas notika drusku vēlāk, bet nu whatever.

Sākumā jau man jamais kreo dikti patika, bija jauns un neredzēts, vēlāk gan drusku piegriezās. Šobrīd arī es uz viņu skatos ar visai dalītām jūtām.

Galvenais varonis aka Zaks man sākumā visnotaļ patika, vēlāk gan mazāk - iespējams tāpēc, ka viņš bija tāds megakruts un es jau neesmu meitene grin.gif Katrā ziņā no personāžiem viskolorītākais viennozīmīgi bija Skrīčs, tur nu noteikti žetons i scenārija autoriem, i pašam čalim, kas to lomu spēlēja. Tas nu tiešām bija izdevies.

Vispār mazliet vēlāk šķiet pēc Glābējzvana šnites tika filmēts līdzīga satura un tematikas seriāls, ar citiem jauniešiem, kuri tīri pozicionāli kopēja Zaka/Skrīča/Sleitera lomas. Bet tas ne tuvu nebija tik labs un veiksmīgs kā oriģināls un, šķiet, nomira dabiskā nāvē un nav TĀ iespiedies atmiņā (pat nosaukumu neatceros). Vienīgais, ko atceros, bija tas, ka Skrīča pozīcijas aizvietotājs šajā seriālā saucās Vīzels.

Vēl gribu piebilst, ka nezinu, kā ir citiem, bet man pilnīgi noteikti `Glābējzvans` ir pirmais ekrāna darbs, no kura es iepazinu tādas klišejas kā `skolas šahistu klubs un skolnieki, kas tur mācās` un `lielie, tupie skolnieki, kas nejēdz neko citu, kā spēlēt amerikāņu futbolu` grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 19.12.2009 22:05
Raksts #5


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Šodien mēs parunāsim par seriālu, kuru LTV-7 demonstrē piektdienu vakaros- 20:00. Tātad. Kā jau iespējams uzminējāt. Runa ies par:

Mutanti X (Mutant X)


No pirmā acu uzmetiena nosaukumam šis ASV un Kanādas kopā uzražotais darbs ne ar ko īpašu šķiet neizceļas uz X cilvēku fona. Tā pati mūžam vecā mutantu tēma. Iespējams, ka šī paša iemesla dēļ dažs labs jau paskatoties uz nosaukumu riebumā savelk deguntiņu un saka „Kārtējais mēsls „ Nu ko iespējams, ka šim cilvēkam ir neliela daļa taisnības. Kaut, gan pēc maniem ieskatiem šis seriāls ir daudzas reizes patīkamāka laika pavadīšana nekā X cilvēku skatīšanās. Kaut vai tāda iemesla dēļ, ka seriālam Mutanti X ir veselas trīs sezonas un 66 sērijas. Un es patiešām ceru, ka nenotiks tāpat kā pirms dažiem gadiem, kad šo seriālu demonstrēja Ren- TV, kas parādīja pirmo sezonu un paziņojot par to, ka ir pārāk zemi reitingi pārtrauca demonstrēšanu.
TV seriālu Mutanti X radīja Marvel Studija, kas ir apakšnozare Marvel komiksiem. (Tiem, kam strādā smadzenes ļaušu pašiem atminēt kāds ir viens no slavenajiem komiksiem ko ir radījuši „Marvel Comiks”) Un tomēr seriālam nav nekāda sakara ar slaveno Marvel komiksu pasauli, kura saucas X cilvēki. Seriāls savu pirmizrādi piedzīvoja 2001. gada 6. oktobrī.
Stāsta centrā ir Grupējums, kurš dēvē sevi par Mutantiem X. Tā ir mutantu grupa, kura gēnu inženierijas rezultātā ir ieguvuši īpašas spējas. Tagad, kad kompānija, kura bija veikusi savus eksperimentus ar tūkstošiem cilvēku, kuri neko nenojauta par šo eksperimentu esamību- vēlās kontrolēt sevis izveidotos mutantus- savām vajadzībām. Mutanti X meklē savus biedrus pa visu pasauli un palīdz tiem izbēgt no kompānijas Genoms X.
Seriālā ir redzami ļoti skaisti dabas skati, filmēti Toronto, Ontario un Kanādā. Par nožēlu visa dabīgā cienītājiem, bet par lielu prieku datorgrafikas faniem, jāatzīst, ka seriālā lielākoties ir redzama ļoti kvalitatīva datorgrafika un diezgan daudzas seriālā svarīgas fīčas balstās uz tehnoloģijām.
Papētot Marvel pasauļu enciklopēdijas var nonākt pie secinājuma, ka, kaut gan TV seriāls Mutanti X neattiecas uz komiksu pasauli tomēr dažu saskarsmes vietu dēļ to var uzskatīt par pilnībā alternatīvu realitāti Marvel multiplikācijas pasaulei.
Neskatoties uz to, ka Krievijas kanālos šis seriāls netika atradis savu nišu un tika novērtēts ar zemiem reitingiem- pasaulē tas sasniedza diezgan augstus rezultātus un tika ieplānots filmēt seriāla ceturto sezonu, kas diemžēl dažādu apstākļu dēļ tika atcelta, kā rezultātā seriāls piedzīvoja savas pēdējās sērijas iznākšanu 2004. gada 17. maijā.
Nevarētu teikt, ka seriāla aktieru sastāvs būtu pārāk pazīstams mūsdienu latviešu skatītājiem, tomēr tiem, kas vēl atceras seriālu „Supermens” noteikti atmiņā būs palicis šarmantais Leksa Lutora attēlotājs John Shea, kurš šajā seriālā tēlo vienu no centrālajiem personāžiem vārdā Adams- Genoma X zinātnieku, kurš pameta valdības kontrolētās teritorijas, lai izveidotu Mutantus X un ir viens no mutantu radītājiem. Tāpat iespējams, ka kāds atceras aktrisi Victory Prat, kura ir tēlojusi tādos seriālos kā: Cleopatra 2525, Xena: Warrior Princess un CSI Lasvegas. Victor Webster, jūs noteikti, ka pazīstat kā: Roberto Chavez iekš CSI Maiami un Denu Hoganu iekš NCIS. Žēl, bet jāatzīst, ka pārējie seriāla aktieri: Forbes March un Lauren Lee Smith nav tikuši manīti mūsu televīzijā demonstrētajos seriālos vai vismaz man nav nekādas informācijas par to.
Visā visumā mans seriāla vērtējums pilnīgi noteikti ir 9/10

Un jautājums: Kāda velna pēc perspektīvam zinātniekam, kurš radījis mutantus ir nepieciešamas nepatikšanas?

Šo rakstu rediģēja Seila: 19.12.2009 22:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 15.01.2010 11:31
Raksts #6


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Šodien es nedaudz atkāpšos no seriālu tēmas un pievērsīšos mazliet realitātes šoviem. Nē par „Māju2” mēs parunāsim kādā citā reizē. Tāpat kā citā reizē parunāsim par neskaitāmajām „Fabrikām” un to analogiem. Šodien jūsu uzmanībai vēlos piedāvāt:

Ekstrasensu cīņas (Битва экстрасенсов)

Realitātes šova Ekstrasensu cīņas pamatā ir britu šovs "Psychic Challenge", ko vadīja angļu slavenība Triša Godare. Pēc šī šova noskatīšanās 15% skatītāju atzina, ka ir sākuši ticēt ekstrasensiem. 6% paziņoja, ka tas viss esot tikai māņi. Šovs Ekstrasensu cīņas savā laikā ir ticis atzīts par gada labāko krievu oriģinālo projektu. Šo šovu skatās 14% Krievijas televīzijas skatītāju un jāatzīst, ka uz doto momentu tas ir iekarojis Latvijā ne tikai vecu tantiņu sirdis, bet arī daudzu jauniešu prātus.
Kas tad īsti ir „Ekstrasensu cīņas”, Vienkārši šovs, lai izklaidētu cilvēkus. Vai arī patiešām raidījums, kurā Ekstrasensiem ir iespēja reāli pierādīt savas spējas? Atbildi uz šo jautājumu „Ekstrasensu cīņu” autori meklē jau gadiem ilgi. Savu iespaidīgo dzīvi šovs iesāka 2006. gadā televīzijas kanālā TNT. Līdz šim brīdim raidījums ir piedzīvojis astoņas sezonas un uz doto brīdi raidīšanai tiek gatavota 9. sezona, kuru sola sākt rādīt televīzijā ne vēlāk kā šā gada martā.
Šova pamatā ir tas, ka no liela dalībnieku klāsta pēc trīs uzdevumu izpildīšanas tiek atlasīti (parasti 10) labākie. Šiem desmit labākajiem ir visa šova gaitā jāpierāda skeptiski noskaņotajai žūrijai savas spējas. Parasti šova pirmajās piecās vai sešās sērijās katra ekstrasensa priekšā tiek nostādīti trīs uzdevumi. Viens no tiem pamatā mēdz būt uz intuīciju. Kā, piemēram, trešajā sezonā starp sešām meitenēm bija jāatrod tieši tā, kura ir nevainīga. Vai arī piektajā sezonā, kur saimnieki samainījās ar suņiem un ekstrasensiem bija jānosaka kuram saimniekam, kurš suns pieder. Teiksiet, ka tas ir ļoti vienkārši? Iespējams. Bet vai jūs paši to varētu? Otrais uzdevums parasti mēdz būt dažāds. Dažreiz ekstrasensam pamestā ēkā var nākties meklēt tur atstātas mašīnas atslēgas. Dažreiz maka īpašnieku, bet dažreiz pat nākas noskaidrot kur un kādos apstākļos atrodas kāds noteikts cilvēks. Trešais uzdevums pārsvarā ir saistīts ar traģiskiem notikumiem, jo šovā mēdz vērsties izmisuši cilvēki, kuriem ir nenoskaidrotos apstākļos gājuši bojā, pazuduši, vai traumēti radinieki. Šo cilvēku vienīgā cerība ir ekstrasensi un tieši šādus uzdevumus šova dalībniekiem piedāvā risināt raidījuma veidotāji.
Katras sērijas beigās žūrija izlemj, kurš būs labākais ekstrasens, bet kuram šovs būs jāpamet. Dažreiz žūrija savā starpā nespēj vienoties un tādos gadījumos dažreiz nav labākā, bet dažreiz nav sliktākā kā rezultātā šovā līdz nākamai reizei paliek visi tā dalībnieki.
Kas tad ir žūrija, kura vērtē vai cilvēks ir ekstrasens vai tikai labs psihologs, kurš perfekti pārzina situāciju?
Nu pats pirmais varētu būt:

Mihails Porečenkovs:

Dzimis: 1969. gada 1. martā Sankt-Pēterburgā.
Beidzis krievu internātskolu Varšavā. Pēc tam mācījies Tallinas Politisko-kara institūtā
Ģimenes stāvoklis: Precējies
Mūsu latviešu skatītājiem viņš varētu būt ļoti labi pazīstams no tādiem televīzijas darbiem kā: „Valsts drošības aģents”, „9. rota”, „Svelme” „Krutais tētuks”
Kā atzīst pats aktieris tad viņa sadarbība ar kanālu TNT ir uzsākta jau tajā laikā, kad kanāls demonstrēja raidījumu „Aizliegtā zona” līdz ar to piedāvājums kļūt par ekstrasensu cīņu vadītāju viņam nav bijis nekāds pārsteigums. Tā kā raidījuma tēma viņam šķitusi interesanta tad aktieris ar prieku esot piekritis dalībai projektā. Uz jautājumu vai pats viņš ticot ekstrasensu spējām- aktieris atbild, ka nezinot. Pēc viņa domām iespējams, ka tie esot tikai cilvēki, kuri lieliski prot pielietot psiholoģiskos paņēmienus. Bet pilnībā iespējams, ka šiem cilvēkiem patiešām piemītot maģiskas spējas. Tieši ar šo jautājumu viņi mēģinot tikt skaidrībā šovā un rūpēties par to, lai cilvēki būtu norobežoti no viltvāržiem.
Par nožēlu jāatzīst, ka septītās sezonas beigās Mihails esot ļoti vīlies ekstrasensos un līdz ar to atteicās no turpmākās piedalīšanās projektā un viņa vietu ieņēma ne mazāk pazīstams aktieris:
Marats Bašarovs, kurš ir pazīstams skatītājiem, kā diezgan neslikts slidotājs šovā „Ledus laikmets”. Tomēr tā kā Latvijā joprojām nav parādīta pat septītā „Ekstrasensu cīņu” sezona. (nerunājot nemaz par astoto) Tad pagaidām mēs nepievērsīsimies Bašarovam, bet pāriesim pie šova pastāvīgajiem skeptiķiem.
Sāksim ar to, kas gan īsti ir skeptiķis „Ekstrasensu cīņās” Skeptiķis ir cilvēks, kurš nekam netic. Varētu teikt, ka arī šajā šovā ir tāpat. Šova pastāvīgie skeptiķi ir veseli trīs un viņi visi trīs ir brāļi:

Brāļi Safronovi:

Viņus mēdz dēvēt par krievu Koperfīldiem. Pirmo reizi plašai auditorijai parādījās 2002. gada „Kas? Kur? Kad?” spēles pauzes laikā, kad demonstrēja triku „Sadedzināšana dzīvam esot”. Kopš 2002. gada ir starptautiskā magu kluba Ņujorkā biedri. 2003. gadā speciāli priekš, Ženēvas televīzijas izstrādāja ekskluzīvu triku: „Cilvēka teleportācija no Ženēvas uz Montekarlo”.
Vispār par brāļiem Safronoviem es varētu runāt ilgi un dikti. Iespējams pat, ka kādreiz to arī izdarīšu tomēr mūs visvairāk interesē 2007. gads, kad viņi visi trīs kļūst par līdzvadītājiem šovā „Ekstrasensu cīņas”
Ilja, Andrejs un Sergejs šovā ir priekš tam, lai varētu noteikt, kuriem cilvēkiem, patiešām piemīt kādas īpašas spējas, bet kuri izmanto dažādus trikos, ko viņiem kā nopietniem iluzionistiem nav nemaz tik grūti noteikt. Projektā „Ekstrasensu cīņas” brāļi Safronovi nokļuva nejauši. Producenti meklēja iluzionistu un uzrakstīja puišiem elektronisku vēstuli ar piedāvājumu atnākt uz provēm. Pēc tam, ka Ilja, Andrejs un Sergejs bija komisijai parādījuši dažus savus trikus- tā pieņēma lēmumu pieņemt darbā visus trīs puišus uzreiz.
Pārsvarā raidījumos un pie „Ekstrasensu cīņu” žūrijas galda mēs mēdzam redzēt Sergeju, kurš arī atbild par dažādu uzdevumu norisi, kā arī ir tas, kurš piedalās balsošanā. Dažreiz gadās redzēt kā viņi vada dažādus uzdevumus kopā ar otru brāli Ilju, kurš starp, citu vienmēr ir redzams cepurītē. Trešais no brāļiem Andrejs ir redzams krietni retāk. Parasti tieši viņš ir tas, kurš slēpjas atlases kārtās skapjos un miskastēs...
Tas tā kā īsumā būtu viss par šiem trim šova „darbiniekiem” Trešais cilvēks, kurš ir redzams diezgan bieži:

Mihails Vinogradovs:

Psihiatrs- Kriminālists, Medicīnas zinātņu doktors. Pagātnē Krievijas federācijas MVD Speciālās izmeklēšanas centra vadītājs.
Domāju, ka ilgi skaidrot ko īsti viņš dara sājā šovā nav īpašas vajadzības. Visu izsaka šī cilvēka specialitātes.
Lūk, esam arī nonākuši pie šī raksta beigām. Domāju, ka nav lieki jāskaidro, ka mans vērtējums šim raidījumam ir
10/10

Raidlaiki:
Pirmdienās: TV3 20:20
Otrdienās: TV3+ 21:00
Un katru darbadienu: TV3+ 18:25

Saites uz izmantotajiem materiāliem:
http://bitva-ekstrasensov.ru/
http://www.tnt-tv.ru/programs/Extrasense
http://www.safronovy.ru/
http://www.liveinternet.ru/community/2217266/post62118701/


Nu un jau ierastais jautājums: Vai jūs ticat ekstrasensu spējām?

Šo rakstu rediģēja Seila: 15.01.2010 12:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kindergārdēns
iesūtīt 15.01.2010 22:46
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.08
Kur: bērnudārzā. :D



es kūstu. happy.gif
man pamatīgi patīk ekstrasensu cīņas. smile.gif
un, es ticu, visforšāk bija skatīties sezonu ar Liliju Higaju, jo man patikā, kā viņa stāstīja par to hokejistu. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 16.01.2010 15:04
Raksts #8


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Aha, man ari ļoti patika kā viņa stāstīja par hokejistu un ilgi un dikti nespēja uzzīmēt hokeja nūju. Un kā Safronovs ar tā hokejista dēļu visu laiku viņai centās nosūtīt domas par to kā jāzīmē hokeja nūja, bet vņa pat uzzīmējusi gala rezultātā īsti nezināja, kas ir hokejista nūja smile.gif
Bet man pašai visvairāk ir paticis Fads vecākais. Viņa dēls arī nebija slikts, bet ne tik daudz meistarības smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 05.02.2010 10:16
Raksts #9


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Esmu redzējis pāris `Ekstrasensu cīņu` sērijas. Kopumā jāpiekrīt, ka šis videodarbs liek pārskatīt attieksmi pret ekstrasensiem - katrā sērijā no manis redzētajām bija 1-2 ekstrasensi, kuri performēja ļoti izcili. Un ja viens viss šis šovs nav banāla podstava, tad jā, nākas atzīt, ka šādas spējas pastāv un ir cilvēki, kas spēj tās lietot.

Katrā ziņā visai skatāms gabals, ja gadās tam nejauši uztrāpīties. Speciāli gan es viņu programmā nemeklētu un necenstos organizēt laiku tā, lai noteikti viņu redzētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 05.07.2010 16:03
Raksts #10


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Vai jūs zinājāt, ka kanāls TV3 pastāvēja vēl pirms 1998. gada, kad parādījās tādā formātā kādā mēs esam pieraduši pie viņa?
Varbūt, ka nebūtu nemaz vērts atcerēties par to, ka pirms mūsdienu TV3 bija cits TV3, ja vien nebūtu kaut kas tāds, kas bija tam vecajam kanālam.
Vai jūs zinājāt, ka Makgaivers nebūt nebija pirmais, kuram centās līdzināties pagalmu puišeļi?
Nē pirmie bija viņi- A komanda.
Tieši tāpēc. Šodien, kad atkal modē atgriežas 80. gadi un pa kinoteātru ekrāniem ir redzams šis četrinieks es nolēmu atgriezties pavisam nesenā. Nu tikai kādus aptuveni 20 gadus senā pagātnē un palūkoties ar ko tad sākās A komanda Latvijā.


A komanda

Seriāls A komanda ir ekšen/piedzīvojumu/militārā komēdija, seriāls, kuru kompānija NBC sāka ražot 1983. gadā. Seriālam ir 5 sezonas un 98 sērijas, kuras tika veiksmīgi demonstrētas piecu gadu garumā. Sākumā seriāla producenti to bija ieplānojuši kā parodiju par militārajiem seriāliem un piedzīvojumu komēdijām. Tomēr pēc pirmās sezonas seriāls sāka palikt nopietnāks. Viena no nozīmīgākajām atšķirības zīmēm bija tā, ka kautiņu, cīņu, apšaudes un sprādzienu rezultātā netika nogalināts neviens cilvēks. Šo faktu atzīmēja kritiķi nosaukdami A komandu par labāko 80. gadu ģimenes šovu.
Pirmās sērijas pirmizrāde, kura sastāvēja no divām daļām notika NBC kanālā 1983. gada 23. janvārī. Pēc divām nedēļām seriāla raidlaiku pārcēla uz otrdienām astoņos vakarā, kur tas tika rādīts līdz pat piektās sezonas sākumam, kad raidlaiku pārcēla uz piektdienām tajā pašā laikā.
„A komandas” popularitātes gājiens sākās ar pašu pirmo sēriju, kura ieņēma trešo vietu NBC kanāla reitingā un kļuva par kanāla pašu veiksmīgāko projektu. Pirmā sezona ieņēma 10. vietu starp visiem rādītajiem seriāliem, bet tās atkārtojums padarīja „A komandu” par otru skatītāko seriālu. Otrā sezona ieņēma ceturto vietu, bet pēc astotās sērijas izvirzījās pirmajā vietā noturoties tajā līdz pat trešās sezonas vidum. Ceturtās sezonas reitings nokritās-līdz 30. vietai, bet pēc tam pacēlās uz 16. Ar Stokvella parādīšanos 5. sezona nokritās uz 61. vietu un pēc 13. sērijas uzņemšanas seriālu tapa nolemts aizvērt.
Tajā laikā ko „A komanda pavadīja ekrānos seriāls ieguva vairākas prestižas balvas.
1983. gadā Emmi balva par labāko skaņu operatora darbu, kuru saņēma Edijs Malers, Džeims R. Kuks, Džons Normans un Roberts Hermans, kas bija strādājuši pie pilotsērijas.
1984. gadā Skatītāju simpātiju balva, Labākais šovs, labākais jaunais seriāls un prēmija jaunā zvaigzne, kuru saņēma Misters Ti par B.A. Barakusa lomu.
1985. gadā labākā kaskadiera balva par labāko piedzīvojumu sižetu. To saņem Kreigs R. Bakslijs par sēriju „Tur aiz upes līkuma”
1985. gads Balva par labāko skaņu operatora darbu, kuru saņem Eddijs Malers un Diks Vormans par sēriju „Dakteris ir izgājis”
1986. gads Balvu par labāko kaskadieri saņem Maiks Leiča par sēriju „Tiesas diena”

Mazliet atgādināšu seriāla sižetu.

Tātad ir 1972. gads. Vjetnama. Grupu Amerikas kaujinieku apvaino noziegumā, kuru viņi nav izdarījuši un nodod kara tribunālam. Pulkveža Džona „Hanibāla” Smita vadībā viņiem izdodas izbēgt. Viņi paslēpjas Losandželosā, kur izveido algotņu komandu, kas saucas „A komanda” No šī brīža komanda kuras sastāvā ir pats Pulkvedis Smits tā pat sauktais par Hanibālu, Templtons Peks iesauktais par skaistulīti, Trakais pilots Mērdoks un B.A. Barakus, kurš baidās lidot- palīdz nelaimē nonākušajiem cilvēkiem.


Galvenās lomas seriālā atveidoja
Džordžs Pepards-(Angl. George Peppard 1928. gada 1. oktobris- 1994. gada 1. maijs)
Pulkvedis Džons „Hanibāls” Smits.

Filmas kurās uzņēmies:
“Brokastis pie Tifānijas“
„Karš mežonīgajos Rietumos“
Un citas...
Viņa atveidotais tēls seriālā „A komanda” nekad nav iedomājams bez cigāra un frāzes: „Man patīk, kad viss notiek pēc plāna“ hanibāls ir nepārspējams maskēšanās meistars un lieliski saprot cilvēku psiholoģiju. Viņa plāni nostrādā vienmēr. Pat tad, kad tie izgāžas.

Misters Ti- (Angl. Mr. T Dzimis 1952. gada 21. maijā) Seržants Bosko „B.A.” Barakus.

Filmas kurās uzņēmies:
„Rokijs III“
„Inspektors Gadžets“
Un citas...
Seriālā B.A. ir tas kurš atbild par smago artilēriju- tas ir par muskuļu spēku. Vajag pabīdīt, vai pacelt ko smagu? Kāds sit skaistulīti vai Mērdoku? B.A. vienmēr ir pie rokas. Viņš nav iedomājams bez milzīga daudzuma zelta ķēžu un gredzenu. Viņam apkārt vienmēr spieto bērni un viņš dzer pienu. B.A. ir tikai viens mīnuss. Viņš paniski baidās lidot. Sevišķi, ja lidaparāta stūres ir Mērdoks. Tas, gan netraucē viņa komandas biedriem katru reizi izdomāt kādu veidu kā iedabūt melnādaino milzi lidmašīnā.

Dirks Benedikts- (Angl. Dirk Benedict Dzimis 1945. gada 1. martā) – Leitnats, Tempeltons “Skaistulītis” Peks.

Seriāli kuros filmējies:
“Teksasas reindžers”
“Pludmales Patruļa”
“Alfrēds Hičkoks piedāvā”
“Zvaigžņu kreiseris Galaktika”
Un citi…
Skaistulīts vienmēr ir un paliek skaistulīts. Viņš ideāli pārzin finansiālās mahinācijas. Var meža vidū atrast tanku. Viņš ir spējīgs uz visu. Meitenes viņa dēļ ir gatavas izdarīt visu. Viņš neskaitāmas reizes velk Mērdoku ārā no psihiatriskās klīnikas un vienmēr satraucas par savu izskatu. Dārgi uzvalki, skaistas mašīnas un garkājainas meitenes. Tas ir tas, kas raksturo skaistulīti. Starp citu Sākumā, kad pirmo reizi seriālu rādīja ALtvijas televīzijā tulki tā arī nebija pārtulkojuši viņa iesauku un tāpēc mēs skaistulīti ļoti ilgu laiku pazinām kā Feisu.

Dvaits Šulcs – (Angl. Dwight Schultz dzimis 1947. gada 24. novembrī) – Kapteinis „Trakais“ Mērdoks.

Filmējies:
„Zudusī pasaule“
„Zvaigžņu vārti“
„Zvaigžņu ceļš: Pirmais kontakts“
„Zvaigžņu ceļš: Vojadžers“
„Babilona 5“
„Supermena jaunie piedzīvojumi”
“Teksasas Reindžers”
“Zvaigžņu ceļš: Nākošā paaudze”
Un. Citās…
Trakais Mērdoks vienmēr tiek ārā no savas psihiatriskās klīnikas. Parasti, gan viņam vienmēr palīdz Skaistulīts, bet gadās, kad nākas glābt komandu un tad Mērdoks vienkārši ņem kājas pār pleciem.
Viņam ir neredzams suns Billijs un pilna galva ar trakumu kā izsakās B.A., Kurš vienmēr ir gatavs atgādināt MĒrdokam, ka tam nav visis mājās un arī pārmācīt uz nerviem krītošo pilotu. Tas, gan nenozīmē, ka Mērdoku ciest nevar. Nē nemaz arī ne, bet pasakiet lūdzu kurš normāls cilvēks noturēs dievkalpojumu priekš riekstiem?

2010. gadā savu pirmizrādi piedzīvo Mākslas filma A komanda, kura neskatoties uz dažām neprecizitātēm mums pastāsta par to kāpēc īsti B.A. baidās lidot un ko tādu īsti nogrēkojās “A komanda”, ka tika nodota tribunālam. Tieši tā pat kā seriālā viņā ir sastopams labs humors un dinamiska darbība, bet to jau ir labāk noskatīties katram pašam.

Plašāku informāciju par aktieriem un filmām, kurās tie ir filmējušies variet atrast Wikipedia.
Kopā ar jums šodien uz Stūra dīvāniņa kā jau vienmēr sēdēja Seila.


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 11.10.2010 07:13
Raksts #11


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009




Slimības mēdz ārstēt ar zālēm. Baidos, ka manai vairs zāles nelīdzēs, bet vēl pirms gada es teicu, ka mani šī slimība neskars, jo tas ir tik garlaicīgi. Bet tas ir izslēdzis visu citu no manas dzīves. Tātad šodien mēs runāsim par manu aizraušanos par:


Supernatural.


Supernatural amerikāņu seriāls, kurš sevī iekļauj mistikas, drāmas, komēdijas, detektīva un šausmu elementus. Seriāls, kura piekto sezonu bija pasludinājuši par pēdējo, bet kurš ir piedzīvojis nu jau sestās sezonas pirmizrādi un manā skatījumā pilnībā nav zaudējis savu šarmu.
Bet sāksim no paša sākuma, kad Ēriks Kripke sarakstīja scenāriju un 2005. gada 14. septembrī seriāls piedzīvoja savu pirmizrādi.
Tas stāsta par divu brāļu Sema un Dīna Vinčesteru piedzīvojumiem ceļojot melnā 1967 gadā Ševrolet Impala mašīnā pa Savienotajām Valstīm. Viņi izmeklē paranormālus notikumus, daudzi no kuriem ir balstīti uz dažādu pilsētu leģendām un pasaules folkloras (vismaz pirmajās trīs sezonās). Viņi cīnās ar spokiem un dēmoniem, kas stājas viņu ceļā.
Kā jau minēju seriāls piedzīvoja savu pirmizrādi 2005. gada 14. septembrī kanālā WB. 2006. gada septembrī kanāls apvienojās ar kanālu UPN, kas slēpās zem kodētā nosaukuma CW un, jau otrā seriāla sezona, kuru sāka demonstrēt 2006. gada 28. septembrī tika demonstrēta sājā kanālā. 2007. gadā tika oficiāli paziņots par trešās sezonas filmēšanu, kuras demonstrācija sākās 2007. 4. oktobrī. (Nabaga fani par veselu nedēļu vēlāk nekā iepriekšējā sezona. Zinot kā tas ir gaidīt šo seriālu. Es saku. Izsaku līdzjūtību). Kas ir interesanti, tad pat neskatoties uz scenāristu streiku. Kā jūs atceraties tad ir bijis pat tāds. Nu, lūk, pat neskatoties uz viņu seriāls ir turpinājis dzīvot. 2010. gada 13. maijā (atkal zīmīgs cipars) tika parādīta piektās sezonas pēdējā sērija. It kā varētu uzelpot, jo šī bija pēdējā sezona, bet jau mēnesi vēlāk mūs- visus fanus satrieca negaidīta vēsts. Būšot 6. sezona. Mūsu mīļais Sems būs ticis ārā no elles un viss atkal būs pa vecam.
Nu tam par pa vecam es noteikti, ka nepiekrītu. Drīzāk viss ir diezgan sajaukti, bet Kā jau ne reizi esmu atzinusi skatoties šo seriālu- scenāristi ir malači. Jo uz doto momentu vienīgais seriāls, kurš jau entajās sezonās vienalga ir spējīgs ieinteresēt cilvēkus ir CSI. Bet nu viņa sižetiskā darbība ir pilnīgi savādāka.
Nedaudz par lomām (visu infu par atveidotājiem jūs varēsiet atrast wikipedia, ja vēlēsieties )
Galvenajās lomās:
Džaredz Tristans Padaleki (Jared Tristan Padaleck) Sems Vinčestres. Jaunākais brālis. Aktieris Dzimis 1982. gada 19. jūlijā Sanantonio, Teksasā.

Filmējies:
Gilmora meitenes
Jaunais Makgaivers
Piektdiena 13.
Un citās.
Džensens Ross Eklzs (Jensen Ross Ackles) Dīns Vinčesters. Vecākais brālis. Aktieris Dzimis 1978. gada 1. martā Dallasā.

Filmējies:
Smolvilas noslēpumi
Mans asiņainais Valentīns
Dvēseļu rijējs
Tumšais eņģelis
Un citur.
Otrā svarīgākās lomas:
Džefrijs Dīns Morgans (Jeffrey Dean Morgan) Spēlē Dīna un Sema tēvu pirmajās divās sezonās. Aktieris dzimis 1966. gada 22. Aprīlī Sietlā.

Filmējies:
Teksasas reindžers
Ātrā palīdzība
CSI
Zvaigžņu cēļš
Eņģelis
Watchmen (iezīmēts tāpēc, ka man viņš tur ļoti patika. Tādam bija jābūt komediantam)
Un citur.

Džims Bīvers (Jim Beaver) Bobija Singera lomas atveidotājs dzimis 1950. gada 12. augustā.

Filmējies:
Luisa un Klarks (supermena jaunie piedzīvojumi)
X faili
Santa- barbara
Un citur

Miša Kolins (Misha Collins) dzimis 1974. gada 20 augustā. Amerikāņu aktietieris un producents. (šarmats aktieris tongue.gif) Ak jā atveido Eņģeli Kastiēlu 4., 5., un 6. sezonās.

Filmējies:
Amulets
Ņujorkas policija
Stounhedžas apokalipese
Ātrā palīdzība
Monks
Un citur.

Un nevaru nepieminēt Ričardu Speitu jaunāko, kas spēlēja manu iemīļoto eņģeli Gabriēlu.

Par nožēlu uz doto brīdi par aktieri man ir zināms tikai tik dadz kā tas, ka lielāko tiesu laika viņš pavada kā režisors 


No sevis varu piebilst. Noskatieties. Tas tiešām ir to vērts.
Uz Stūra dīvāniņa atkal bija Seila

Jautājums: Vi tu jau esi redzējis supernatural? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 09:02