Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Iesaku filmu...

Uzrādi oriģinālo nosaukumu un iznākšanas gadu, kad iesaki kādu filmu!

> 30 Seconds To Mars, 30STM
*Kokonatiene
iesūtīt 05.05.2007 21:27
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.06
Kur: vidējās rindas 3. solā pa labi.



Nu jā. Pagājušo nedēļ redzēju viņu klipu From Yesterday, un tā arī viss sākas. grin.gif
Nu, vobšem, tagad jau manās rokās ir viņu pēdējais albums A Beautiful Lie.
Nu, jautājums tāds - kāds zin par šīs grupas eksistenci? Kādam viņa te vēl patīk? Ļoti patīk? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 57)
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 09.11.2007 20:21
Raksts #41





Viesi




Tātad. grin.gif

Piekrītu - katram ir atļauts izteikt savu viedokli,lai kāds tas būtu. N
Nekad nebūs tāda grupa kas patiks visiem,vienmēr būs kāds kas kritizēs un bez tā nevar tā vnk ir. smile.gif

Man pašai šī grupa drausmīgi patīk. yahoo_a.gif

Tiešām ļoti fanoju,bet par emo nosaukt viņus nevarētu. visas dziesmas nav vienādas un to sapratīs tikai tas kas ieklausās vārdos nevis klausās meldiņu. tā tas ir un būs.

Klpip ir tiešām interesanti,un kā pats Džareds teica katrs klips ir īsfilmiņa un tas pastāsta par viņiem katru persōnīgi un grupu kopā. Kā aktieri Džaredu esmu redzējusi tikai trīs filmās un es neteiktu,ka viņš būtu tik ļoti slikts aktieris.


Bet es palieku pie sava es šo grupu vnk dievinu un nav jau patīkami lasīt tādas kritikas par `vēmekļiem` vai vēl nezzin ko. pasaki ka nepatīk un kāpēc nevis noliec no galvas līdz kājām. tas man atgādina 12gadīgas meitenītes un puikas kam mātes piens aiz lūpam. tā lūk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 18.02.2008 19:07
Raksts #42





Viesi




VISLABAAKAA UN ORGINAALAAKAA GRUPA PASAULEE.. UN NEKAADU DEPRESIIVISMU NEJUUTU.. TAI VISAA VAJAG DZILAAK IEKSAA TAD SAPRATIIS... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īvs
iesūtīt 18.02.2008 20:29
Raksts #43


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05
Kur: Gaismas pils
Labākās leģendas autore



Es arī pamēģināju.
Nu, galīgi ne priekš manis. Garlaicīga grupa, tiešām, jā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_DarkYesterday_*
iesūtīt 12.06.2008 09:52
Raksts #44





Viesi




Mana mīļākā grupa. smile.gif Viņu dziesmās ir kaut kas pateikts atšķirībā no Rihannām un parējiem. 30STM vismaz atšķiras no daudzajām alternatīvajām grupām. Vieņiem arī ir tās kaitinošās fangirlz, kas ir safanojušās par Džaredu un zina, labi ja, trīs dziesmas.Viņu video arī nav taisīti vienkārši.
Mani, piemēram, šī grupa iedvesmo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_dmitrnol_*
iesūtīt 06.07.2008 00:21
Raksts #45





Viesi




http://www.youtube.com/watch?v=Q09GSaycVcU
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shainy Dark
iesūtīt 11.07.2008 12:44
Raksts #46


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.06.08
Kur: Pamestā rotaļu laukumā.



Diezgan normāla grupa.. Man mīļākā dziesma ir The Kill...
Veca, bet poh..

Šo rakstu rediģēja Shainy Dark: 11.07.2008 12:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_karmilla_*
iesūtīt 13.09.2008 13:03
Raksts #47





Viesi




manis pēc par to grupu var runāt ko vien gribi mani pat tā vemšana nerausta pastāv vārdu brīvība
lai kā tur arī būtu man 30 seconds to mars patīk sāku klausīties pavisam nesen un piekrītu ka 24/7 to klausīties nav iespējams, bet tā ir ar visām dziesmām
nu un kas ka solists ir glīts uz neglīteni es skatīties negribētu turklāt grupa ir talantīga un pati tika uz augšu nevis izlīda no zvaigžņu fabrikas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tija
iesūtīt 05.10.2008 13:44
Raksts #48


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.08



Manuprāt, ansamblis ir tikai tik vērtīgs, cik vērtīga ir tā mūzika. Attiecīgi arī es pati klausos dziesmu un izsveru, vai tā mani uzrunā vai nē, nevis iedziļinos grupas vēsturē, filosofijā, būtībā, utt., utjpr. Pārdomām ir paredzētas grāmatas un sarunas ar saprotošu cilvēku, nevis kultivēšana ar mūslaiku ēdmaņas palīdzību.

Mūzika nepatīk. Ja nu kas - piebildīšu, ka esmu cilvēks, kas ieklausās vārdos, un nekā sevišķa tur neesmu ieraudzījusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
odziņa
iesūtīt 17.07.2009 10:40
Raksts #49


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.09



runājot par vārdiem- vajag tikai kārtīgi ieklausīties un saprast angļu valodu, tad sapratīsiet to nozīmi - piem. Lie awake in bed at night
And think about your life Do you want to be different?- vai tad ta nav taisnība? viņu dziesmu vārdos vienmēr ir kāda dziļa doma.

jā piekritīšu tiem , kas saka ka mūziku nevar klausīties visu laiku 24/7, bet vinu mūzika ir arī iedvesmojoša.

un 30STM nav emo grupa!!! nu kaut vai noskatoties klipu dziesmai A Beautiful Lie

un pēc ka jūs spriežat, ka sī ir emo grupa? mad.gif

Šo rakstu rediģēja odziņa: 17.07.2009 10:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 21.07.2009 19:53
Raksts #50


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Es vispār tikai šogad šitos paklausījos, jo man patīk pats Džareds Leto kā aktieris (viņa labākais veikums noteikti ir A requiem for a dream un vēl tā filma par Lenona slepkavu, kur šis speciāli uzbarojās, lai izskatītos tieši kā īstais slepkava) un tā es nejauši uzdūros tam, ka šis esot arī mūziķis. Un novilku es viņu pirmo albumu, nospriedu, ka nekas dižs un aizmirsu. Pēc kāda laika novilku otro albumu un noskatījos šamā klipus. Un tiešām iepatikās. Varbūt tādēļ, ka šogad es klausos to, ko citi pārstāj klausīties ap nobriedušāku vecumu. Man tā pretēji sanāca. Parasti šāda veida grupām nepievēršu uzmanību.
Man milzīgi patīk Džareda balss un viņš pats kā personība. Un dziesmām nav ne vainas. Jauki var uz ģitāras akustiski nostrinkšķināt. Lirikas nav galīgi zamaročinās, tādas patīkami vienkāršas un aktuālas. Kopumā es nesaskatīju neko, kas liktu vemt, būtu baigi emo vai tokiohotellike.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 13.11.2009 23:06
Raksts #51


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Viena no manām mīļākajām grupām. Viņi ir savadāki, forši. Patīk tas par ko viņi cīnās, ko viņi dara, patīk dziesmu vārdi, patīk mūzika. Var redzēt, ka viss ko viņi dara ir no sirds.

BTW viņiem tikko iznāca jaunā dziesma Kings and Queens - lieliska dziesma, vārdi un jaunais klips vispār superīgs!

Šeit var noskatīties klipu. Iesaku!


http://www.youtube.com/watch?v=XD5OPGV75wI
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 16.11.2009 22:15
Raksts #52


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Biju galīgi aizmirsusi par šitiem, bet tad aptvēru, ka Dragon Age:Origins viņi ir iedziedājuši dziesmu This Is War un kaut kā atkal sāku paklausīties kopumā. happy.gif
This is War ir ļoti forša!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 12.12.2009 14:17
Raksts #53


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Albums This is war ir burvīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
*Kokonatiene
iesūtīt 12.12.2009 21:26
Raksts #54


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.06
Kur: vidējās rindas 3. solā pa labi.



jā. happy.gif
vakar noklausījos - baigi labais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pikaso.
iesūtīt 20.02.2010 04:01
Raksts #55


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.02.08



Neteikšu, ka biju supersajūsmā par 'Kill', kas lielākajai daļai šķiet ir vismīļākā dziesma. Drīzāk IR OK, bet tas arī viss. Tiesa 'From Yesterday' man ļoti patika, kas arī bija pati pirmā, ko dzirdēju (nu jau šķiet gadus 3 atpakaļ). Dziesmas video nenoliedzami ir episks. No pārējām (ja par otro disku runājam) vistuvākās bija mazāk pazīstamās "Modern Myth", "Was it a Dream", "R-Evolve", "Saviour". Savukārt pirmais ieraksts kaut kā nepaķēra.

Katrā ziņā es šeit gribētu mazliet lauzt iesakņojušos stereotipus, ka '30 Seconds to Mars' ir mazo emo meitenīšu grupele un cits klausītāju loks nav un nebūs. Ja par sevi, tad nepilngadīga sen vairs neesmu (augsskolas diploms jau kabatā), tipiskās emo lietas (podiņmelnās acis, roku griešanas) neinteresē un grupu klausos, jo Leto vokāls ir vienkārši fantastisks. Liriku ziņā grupa varbūt nav neko jaunu ieviesusi, taču arī neko sliktu nepateikšu, jo muzikāli viss koprezultāts mani vienkārši sajūsmina.
Kas attiecas uz visiem 'pārāk drūmi' utt komentāriem, tad piekritīšu daļēji; konkrēti par dziesmu 'Kill', kas iespējams bija iemesls, kas liedza man dziesmu izbaudīt visā pilnībā. No otras puses varu tikai piebilst, ka depresīvas emocijas arī ir emocijas un no tā nav jābēg kā no mēra. Ne vienmēr viss ir rozā tauriņi un ļar ļar, tāpēc ja kāda grupa/mākslinieks spēj mani aizkustināt tik spēcīgi arī ar tādām dziesmām, tad super paldies, arī tā ir jāprot!

Grupas nesen iznākušais ieraksts "This Is War" mani paķēra diezgan ātri, jo neskatoties uz albuma šķietami drūmo nosaukumu ir daudz pozitīvāks nekā iepriekšējais, un tam piemīt kaut kas, kas nebija 'The Beautiful Lie'. Episks ieraksts ar lielisku vokālu, un man to patīk uztvert kā stundu garu rokoperu. Bonuss punkts klāt par dziedošo fanu kori. Super! Šis pagaidām ir visuvākais 'Marsiešu' ieraksts, un visticamāk tā arī paliks.


Ja par Leto un tiem OMG HE IS SO HOT, jāsaka es ilgu laiku vispār nepievērsu uzmanību tam, kā grupas solists izskatījās. Jāatzīst, ka mazliet kaitināja tā viņa sejas zīmēšanas fāze, bet cik skatos viņš regulāri kaut ko maina savā izskatā un nebaidās izskatīties pēc pilnīga ķēma. Pavisam nesen noskatījos divas viņa filmas 'Lord of War' un 'Lonely Hearts'. Izrādās izskatīgs čalis un nenoliedzami supertalantīgs aktieris (starpcitu ļoti interesantas lomas viņam allaž).


Vēl pie tās pašas 'a-marsu-jau-tikai-bērni-klausās' tēmas varu piebilst vēl to, ka grupas lieli fani ir arī mani vecāki (un viņu uzvedībā nekādas emo pazīmes nekad nav novērotas grin.gif), kuri pārsvarā ir Queen/Scorpions fanāti.


Manuprāt jābūt mazliet vairāk atvērtākiem pret lietām, jo ne vienmēr viss ir tikai balts vai melns. Un kad runa iet teiksim par to pašu mūzikas gaumi, tad man tuvs ir tāds teiciens (necentīšos tulkot latviski, jo, manuprāt, angliski izklausās daudz labāk): I refuse to dislike something just because it's popular. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
andux5
iesūtīt 22.04.2010 17:21
Raksts #56


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.07
Kur: Tusiņā pie Smeagola



labsdiens! es teikš tā - nu man arī ir dažas labas dziesmas. nu tā jau norm. BET visas dziesmas ir tādas vienveidīgas !! un vsjo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 13.06.2010 22:29
Raksts #57


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



CITĀTS(Snorkes Jaunkundze @ 16.11.2009 23:15) *
Biju galīgi aizmirsusi par šitiem, bet tad aptvēru, ka Dragon Age:Origins viņi ir iedziedājuši dziesmu This Is War un kaut kā atkal sāku paklausīties kopumā. happy.gif
This is War ir ļoti forša!


man tas pats. izdzirdēju dragon age this is war un iepatikās. bet, nu, tur pie vainas spēle. visādi citādi to dziesmu uz pārejo fona nebūtu pamanījusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 29.09.2012 00:32
Raksts #58


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Gaidu, kad dabūšu noskatīties Artifact, kas pavisam nesen iznāca. Cik esmu dzirdējusi tad filma ir lieliska un tiešām daudz var uzzināt gan par grupu, gan par mūzikas industriju kā tādu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 09:13