Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> rotaljlietas atdziivojas..., kaa tu to izteelojies?
alohamora
iesūtīt 09.10.2004 13:27
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



iedomaajies tik, ja notiktu kaa pasakaas un mantinjas atdziivotos..ko tavupraat vinjas tew teiktu un nodariitu (he he)? vai tu to maz gribeetu? varbuut izveidotos mantinju-cilveeku karsh?
padomaa...
grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
vientuļniece
iesūtīt 09.10.2004 18:18
Raksts #2


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04



Kad biju maza domāju, ka visas mantiņas (lelles un zvēriņi) ir dzīvi, ka viņi sāk runāt un staigāt, kad izeju laukā no istabas. Dažreiz jutu sirdsapziņas pārmetumus, ka neesmu ar kādu paspēlējusies, centos likt plauktā kopā - lai nepaliktu vienas smile.gif , kā arī atstāju viņām cepumus.
Man liekas, ka būtu labi, ja dzīvi būtu rotaļu dzīvnieciņi, jo man liekas, ka viņi būtu mazie palīgi un brīnumdari (reiz lasīju Ziemassvētku pasaku, kur lācīši uzada meitenei cimdus), bet man liekas, ka nebūtu labi, ja atdzīvotos bārbijas smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 10.10.2004 10:35
Raksts #3


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Es kad biju maziņa arī domāju, ka lelles un mantiņas ir dzīvas, tad kad es neredzu, bet tad kad es ar viņām spēlējos, es zināju, ka viņas klausās. Man tagad vēl kautkur mētājas viens mīļš zaķītis Ralfiņš... grin.gif
Un vienreiz es kad biju maziņa nosapņoju, ka mans olimpisko spēļu lācītis atdzīvojas, bet viņš bija ļauns un es viņu spārdīju... whistling.gif ohmy.gif
bet īstenībā tā bija forša mantiņa!
Nu ja manējie arī atdzīvotos dzīvnieciī, tad tas būtu jautri! Viņi tādi mīļi varētu būt, cerams, ja viņi būs ļauni, es viņus sametīšu krāsnī un sadedzināšu.. devil.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.10.2004 15:40
Raksts #4


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Man bija līdzīgi Immortal. Man likās, ka tikko kā aizvēršu acis, tā viss atdzīvosies. Nu bet neatdzīvojās tak... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 13.10.2004 13:23
Raksts #5


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Tas jau izklausaas toch peec kaadas pasakas vai staasta! grin.gif buutu interesanti, un tad ssaktos karsh! he he! iedomaajieties, juusu miljaas rotaljietas ko juus apkamjat gultinjaa whistling.gif atdzivojas un saak shefot! ohmy.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 15.10.2004 12:40
Raksts #6


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Humm, nu es arī kādreiz domāju, ka, kad neviens neredz, viņi atdzīvojas.... Bija tik interesanti būt bērnam!!! grin.gif

Bet tagad ja viņi atdzīvotos... Nu, pēdējo gadu laikā neesmu viņus pārāk mocījusi, bet kādreiz es viņiem vilku visādas leļļu drēbītes, mētāju apkārt un tādā garā, tā ka šamējās noteikti gribētu atriebties.... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 16.10.2004 18:35
Raksts #7


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



CITĀTS(vientuļniece @ 09.10.2004 18:18)
Kad biju maza domāju, ka visas mantiņas (lelles un zvēriņi) ir dzīvi, ka viņi sāk runāt un staigāt, kad izeju laukā no istabas. Dažreiz jutu sirdsapziņas pārmetumus, ka neesmu ar kādu paspēlējusies, centos likt plauktā kopā - lai nepaliktu vienas smile.gif

Joprojaam ceru, kad kaadu dienu tas notix! Un iztureesies taas pret mums taapat, kaa mees pret vinaam...! :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 17.10.2004 12:19
Raksts #8


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Mjāāā... rotaļlietu atdzīvošanos es vislabāk varu iedomāties kā kariņa sākšanos starp plastmasas zaldātiņiem ( Real combat. Plastic men. grin.gif ). Būtu jautri pavērot, galvenais nenonākt krustugunīs... Interesanti, kā tas varētu beigties... kad visi sākotnējie pretinieki būtu iznīcināti - viņi apstātos vai ķertos klāt mums? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
blackeyed
iesūtīt 17.10.2004 19:30
Raksts #9


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.04



aapaac!!!..nekaz labs taz nebuutu jo cik atceros manas mantinjas biezhi k_kur tika meetaatas,kaadai pat laikam nopliisa galwa=)..[bet taa tika pieshuuta atpakalj]..ceru k winjas nebuutu apweltiitas ar juutaam..wizmaz ne ar atriebiibas kaari=)..bet wizpaar jau es sawaas miikstaas mantinjas ljoti miileeju..laikam jau dimaaju k taas i dziiwas..wai k_ko tmldz..es biju maza un stulba=)..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nata
iesūtīt 27.10.2004 14:17
Raksts #10


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Neapstiprinātie
Pievienojās: 10.03.04



man joprojaam skiet ka mantinjaas ir dveeseliite un taadeelj es taas vienkaarshi nespeeju izmest!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 22.11.2004 21:48
Raksts #11


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Man arii beerniibaa bija miilla mantinna no kuras nesskkiiros pat tad kad gaaju guleet.Man pat likaas ka manai cuucinnai ir auksti izejot no izstabas vienmeer apsedzu.
Manai maasai bija lelle taada manaa augumaa ar lielaam zallaam aciim..brr brr
Noskatiijos kautkaadu šausmeni peec tam vienaa istabaa nevareeju palikt ar vinnu crying.gif
Maasai gan vinna lloti patika. getlost.gif
Negribu lai lelles atdziivojas!
Varbuut vinna atgriezzas... :blink:

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 22.11.2004 21:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vaidu_Vairas rad...
iesūtīt 01.12.2004 11:01
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.04
Kur: Latvija...Riiga...Purvciems...,bet taalaak lai paliek nosleepums ;]



es negribeetu lai mantinas atdiivojas..., jo tad man buutu gals klaat... man ir viens ljoti miiljsh zakjiitis kuru man uzdaavinaaja 1 gada jubiejaa... tagad vinjsh izskataas drausmiigi...., bet zeel vinju izmest kaa nekaa vinjs ar mani jau ir kaadus 13 gadus....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 04.12.2004 21:20
Raksts #13


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



hmmm.......pirmajs iespaids.... ljawnas devil.gif tape,ka kautgan sen lasiiju gramatu no Zosadas serijas par kautkadu lelli,kura isteniba bija dziwa un ljauna devil.gif un velnoprojam aceros no bajsu vaku,kur vinja bija uzzimeta crying.gif un tape liekas,ja atdziwotos butu ljaunas unsure.gif
Bet isteniba mani parax ieteikmeje ta lelle tamdelj newari objektivi spriest pinch.gif
Bet butiba tagad,kad es vajrs neseplejios ar sawam mantinjam vinajs plesh un rausta siiikajs bratans,bet kautgan dazhas ir galigi ''nestawokli'' nesepjiu vinasj izmest unsure.gif

Šo rakstu rediģēja Jana!: 04.12.2004 21:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 04.12.2004 23:22
Raksts #14


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Atceros, kad biju krietni mazāka man bija mīkstā mantiņa, balta vilka izskatā, kurai vēl tagad nav vārda- vienkārši vilciņš smile.gif , kuru es ņēmu gultā, un tad sapņoju, ka viņš atdzīvojas... Bet īstenībā būtu šausmīgi, ja mantiņas atdzīvotos, jo tad visticamķ sāktos karš... jautājums tikai pret ko un kad...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 07.12.2004 22:23
Raksts #15


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Nu, es kā riekstkodī, nevajag jau automātiski visas mantinās norakstīt pie ļaunajām, gan jau būtu arī labās. Viņas jau visu savu mūžu visu novēro, noteikti varētu pastāstīt kaut ko interesantu, ko mēs pat neesam pamanījuši savā ikdienas steigā grin.gif
Nu man jau patiktos uzzināt par kādu paralēlu rotaļlietu pasauli, ar pilīm un brinumainiem kokiem, kuros aug kliņģeri laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fianka
iesūtīt 15.12.2004 22:16
Raksts #16


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.04



Jana,
CITĀTS
hmmm.......pirmajs iespaids.... ljawnas  tape,ka kautgan sen lasiiju gramatu no Zosadas serijas par kautkadu lelli,kura isteniba bija dziwa un ljauna  un velnoprojam aceros no bajsu vaku,kur vinja bija uzzimeta  un tape liekas,ja atdziwotos butu ljaunas 

Es arii lasiiju to graamatau, bet nejau visas lelles buutu ljaunas, ja taas atdziivotos.
Vientuljniece,
CITĀTS
Kad biju maza domāju, ka visas mantiņas (lelles un zvēriņi) ir dzīvi, ka viņi sāk runāt un staigāt, kad izeju laukā no istabas. Dažreiz jutu sirdsapziņas pārmetumus, ka neesmu ar kādu paspēlējusies, centos likt plauktā kopā - lai nepaliktu vienas 

Njaa, es arii domaaju ka visas mantinjas ir dziivas, kad biju mazaaka..Un arii plauktos liku kopaa lai taam nebuutu garlaiciigi ;DD
Bet rotaljlietas ir rotaljlietas un taas nevar atdziivoties, vismaz es tam neticu tagad, protams jauki buutu ja taas atdziivotos,bet diez vai...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 29.12.2004 21:55
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Skatiijos vienu filmu, kur meitenei atdziivojaas lelle(ljaunaa) vinja tur visus galinaaja u.t.t.Arii tajaa reklaamaa kur var pasuutiit joku- tur raada to siiko ar jociigajiem zobiem un tiesji vinju es iedomajos kaa lelli ar nazi rokaa..tikai veel nepiecieshams asinjainus zobus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 29.12.2004 22:58
Raksts #18


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



nju nez...viss sāktos ar to, ka es aiz bailēm bļautu pa visu māju un, iespējam, arī mēģinātu bēgt prom...kas tālāk..nezinu gan! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 19.02.2005 00:13
Raksts #19


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nujaa - ideja liekas intresanta, bet es nemaz neveelos zinat kas un kaa buutu, jo man paarlieku patiik izmantot vinju bezpaliidziigo staavokli ,ka viss ir atkariigs tikai no manis un manaam veelmeem...
un tad ir vismaz kaads ko bez ierunaam un prasiishanas var izmantot visa sava sadisma novadiishanai...
jaa - man nau rotllietu zeel (tikai nepaarprotiet - vinaam veel nav veikta sekcija un ari piirsingus neesmu meeginajusi likt unarii galvu nost neesmu pleesusi)...
iisteniiba ir prieks par kaadu uzticamu sarunubiedru kas pat gribeedams nespej parunat, vbai atshuut mani saciidams ka nu viunju tas neitresee un labaak parunaasim par vinja probleemaam smile.gif

ziniet - labaak taadas lietas neveelieties, jo rotallietas tikai izskataas mazas un miilas... kaa gan jus varat zinaat kaads zveer ir paslepts zem shiim pliisha smadzeneem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 19.02.2005 14:55
Raksts #20


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Kad es biju maza, noskatījos multeni "Rotaļlietu stāts", vai tamlīdzīgi.
Pēc tam sekas bija,ka domāju-visi lāči,lelles ir dzīvi un tikai izliekas,ka nav... laughing.gif

Bet negribētu gan,lai tā notiek

Šo rakstu rediģēja Tuziks: 19.02.2005 14:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 07:39