Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> magiskas butnes..., jusu domas par sim butnem!
dzindzins
iesūtīt 18.01.2005 19:47
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



Nevar but, ka magiskas butnes kaa vampiri, vilkaci, kentauri, baziliski, vienradzi, grifi, kapas, trolli, puki, feniksi, mantikoras utt. ir vienkarsas pasakas!!! ir bijis jabut kadam iemeslam kapec tadi ir apdziedati, aprakstiti...
vai kads cilveks ir tos redzejis??? kadas ir jusu domas???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
The Master
iesūtīt 18.01.2005 20:16
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(dzindzins @ 18.01.2005 19:47)
Nevar but, ka magiskas butnes kaa vampiri, vilkaci, kentauri, baziliski, vienradzi, grifi, kapas, trolli, puki, feniksi, mantikoras utt. ir vienkarsas pasakas!!! ir bijis jabut kadam iemeslam kapec tadi ir apdziedati, aprakstiti...
vai kads cilveks ir tos redzejis??? kadas ir jusu domas???
*

Pirmkaart vampiiri pie pasakaam netiek pieskaitiiti, driizaak pie miitiem, bet ko nu par to..
Tik tieshaam, kursh gan apgalvo, ka vinji neeksistee- tie, kas vinjuus nav redzeejushi un satikushi? Ir daudz zinju par cilveekiem, kas vinjus ir satikushi(nevar buut paarliecinaats par sho zinju patiesumu)....nezinu vai eksistee taadi puki, mantikoras, feniksi, bet vampiiri in vilkacji eksistee!

P.S.Tiek uzskatiits, ka vilkacji speej paarveersties katru nakti!

Šo rakstu rediģēja Sbafulo: 18.01.2005 20:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 18.01.2005 20:19
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



nu taka reiz senos laikus tomer dzivoja tads grafins Drakula, kurs dzera asinis, varetu but vins pats tas asinis ari izsuca? talu jau nav... smile.gif
labi...pie mitiem! smile.gif

Šo rakstu rediģēja dzindzins: 18.01.2005 20:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 18.01.2005 20:21
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



jep - es ticu vamppiiiriem ( tiem mazajiem sikspaarniishiem, kuriem ir supergari zobi un reaalas tieksmes uzbrukt...)
nu vispaar komon - ja neviens veel nav iebildis, tad nu es teikshu, ka tas viss ir pilniigs sviesc, mulkjiibas, briinos, kaa kaac vispaar kaut kam taadam kaa vilkachiem, vampiiriem, tur baziliskiem veel tic. murgs kautkaac.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 18.01.2005 20:31
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(dzindzins @ 18.01.2005 20:19)
nu taka reiz senos laikus tomer dzivoja tads grafins Drakula, kurs dzera asinis, varetu but vins pats tas asinis ari izsuca? talu jau nav... smile.gif
labi...pie mitiem! smile.gif
*

Es zinu par Drakulu- vinjsh ir viens no maniem miiljaakajiem teeliem. Tachju nav pieraadiijumu par Drakulu kaa vampiiru, jo vinsh ir graamatas teels, njemts kaa piemeers 15.gs nezjeeliigajam Vallahijas firstam Vladam Tepesam jeb Vladam Drakulai

CITĀTS(chikita @ 18.01.2005 20:21)
jep - es ticu vamppiiiriem ( tiem mazajiem sikspaarniishiem, kuriem ir supergari zobi un reaalas tieksmes uzbrukt...)
nu vispaar komon - ja neviens veel nav iebildis, tad nu es teikshu, ka tas viss ir pilniigs sviesc, mulkjiibas, briinos, kaa kaac vispaar kaut kam taadam kaa vilkachiem, vampiiriem, tur baziliskiem veel tic. murgs kautkaac.
*

Vampiiriem nav supergari zobi un vinji nepaarveershas par sikspaarnjiem..Muusdienaas veel ir sameeraa daudzi, kas vampiiriem un vilkacjiem tic....vampiiri nav murgs, bet gan realitaate!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 18.01.2005 20:31
Raksts #6


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(dzindzins @ 18.01.2005 20:19)
nu taka reiz senos laikus tomer dzivoja tads grafins Drakula, kurs dzera asinis, varetu but vins pats tas asinis ari izsuca? talu jau nav... smile.gif
labi...pie mitiem! smile.gif
*


Vispār dzīvoja kaut kāds ļoti nežēlīgs princis, kuru sauca par drakulu huh.gif

Negribat pastāstīt sev zināmo par šiem radījumiem ? Piemēram, es kaut kad lasīju teiku par vilkačiem, ka ja aiztiekt cilvēka drēbes kamēr viņš ir pārvērties par vilku viņš nevar pārvērsties atpakaļ (vispār pēc tās teikas laikam sanāca, ka var pārvērsties kad patīk, laikam unsure.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 18.01.2005 20:41
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(saule pazare @ 18.01.2005 20:31)
CITĀTS(dzindzins @ 18.01.2005 20:19)
nu taka reiz senos laikus tomer dzivoja tads grafins Drakula, kurs dzera asinis, varetu but vins pats tas asinis ari izsuca? talu jau nav... smile.gif
labi...pie mitiem! smile.gif
*


Vispār dzīvoja kaut kāds ļoti nežēlīgs princis, kuru sauca par drakulu huh.gif

Negribat pastāstīt sev zināmo par šiem radījumiem ? Piemēram, es kaut kad lasīju teiku par vilkačiem, ka ja aiztiekt cilvēka drēbes kamēr viņš ir pārvērties par vilku viņš nevar pārvērsties atpakaļ (vispār pēc tās teikas laikam sanāca, ka var pārvērsties kad patīk, laikam unsure.gif )
*


Nu dazjaas mitologjijaas uzskata, ka par vilkaci var paarveerstes naktii, kailam buudamam izlienot atmuguriski caur koka sakni, kas izliidusi uz aaru; dreebes esot jaapasleepj, bet, ja kaads taam pieskaroties tad esot sarezgjiijumi ar atpakalj paarveershanos!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tvixy
iesūtīt 18.01.2005 20:53
Raksts #8


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.05
Kur: mētājos



CITĀTS(Sbafulo @ 18.01.2005 20:41)
CITĀTS(saule pazare @ 18.01.2005 20:31)
CITĀTS(dzindzins @ 18.01.2005 20:19)
nu taka reiz senos laikus tomer dzivoja tads grafins Drakula, kurs dzera asinis, varetu but vins pats tas asinis ari izsuca? talu jau nav... smile.gif
labi...pie mitiem! smile.gif
*


Vispār dzīvoja kaut kāds ļoti nežēlīgs princis, kuru sauca par drakulu huh.gif

Negribat pastāstīt sev zināmo par šiem radījumiem ? Piemēram, es kaut kad lasīju teiku par vilkačiem, ka ja aiztiekt cilvēka drēbes kamēr viņš ir pārvērties par vilku viņš nevar pārvērsties atpakaļ (vispār pēc tās teikas laikam sanāca, ka var pārvērsties kad patīk, laikam unsure.gif )
*


Nu dazjaas mitologjijaas uzskata, ka par vilkaci var paarveerstes naktii, kailam buudamam izlienot atmuguriski caur koka sakni, kas izliidusi uz aaru; dreebes esot jaapasleepj, bet, ja kaads taam pieskaroties tad esot sarezgjiijumi ar atpakalj paarveershanos!
*


Latvijaa arii ir taads kox kuram saknes ir izliidushas no zemes augstu, augstu un teika veesta ka tas kursh izliidiis caur taam kluus par vilkati...nju un es izliidu tai cauri bet par vilkati veel neesmu kljuvusi...taakaa nezinu ka taas visas radiibinjas
pastaav.... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 18.01.2005 21:13
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Tvixy @ 18.01.2005 21:01)
heh...nee....bet man patiik iekost kaadam rocinjaa...nju bet taa maigi!!! blush.gif Varbuut taa ir paziime???? ohmy.gif
*

Paziime kam- vampiiriem vai vilkachjiem?
Ja protat lasiit angliski, tad sheit ir dazjas paziimes, kas pieraada, ka kljuusti par vampiiru:

A hunger for blood:
Similar to the cravings which come from addictions (any smokers who've ever tried to quit will know what I mean). This one is the first one everyone thinks of although it's only really indicative of a sanguinarian type vampire(there are those of us who are both sanguinarian and psi types). Satisfying this craving generally leaves the vampire feeling invigorated and with a sense of relief. If ignored or unstated however, this can make the vampire weak, irritable, moody and in some cases physically ill.

Increased photosensitivity:
An increased sensitivity to sunlight or U.V. lamps such as 'black lights'. This includes increased susceptibility to sunburn (and a feeling of burning on the skin in sunlight), and hypersensitive eyes, even in low light. (I personally need sunglasses even on rainy days and I know other vampires who can even get sunburned on such days). This is what leads some vampires to become nocturnal.

[BIncreased sensory acuteness:[/B]]
This means somewhat heightened senses ie. hearing, smell, vision (including night vision),taste, and touch. For example running your hand over an ostensibly smooth surface and noticing imperfections where no-one else would, hearing the t.v. whining or being able to smell what the people down the street are cooking.

Increased psychic abilities:
This comes in degrees from empathy to clairvoyance I myself am unusually empathic. It does not apply, by any means, to all vampires but it is reported often enough that it cannot be ignored as a symptom

Unpredictable behavior:
Most people will write this off as 'mood swings'. It generally happens when you are in fairly dire need to feed. This symptom exhibits itself as anger or frustration. This is caused by a seperate facet of the personality which is commonly referred to in the vampire community as 'the beast'. It is vitally important to stay in control of these feelings and behavioral patterns and identify them for what they are. Remember if you don't control the beast, it controls you.

Ability to draw energy from others:
This applies specifically to psi vampires. Many are not even aware that they are doing it (it should never be done deliberately without the other persons consent as that would be a violation of their rights. They may not know you're doing it but that doesn't mean we can abandon morality). The other person will grow tired while the vampire becomes increasingly more energetic. This often leads to a tendency in psi vampires to dominate conversation thereby keeping all the energy focused on themselves.

Secondary symptoms:
Some other traits that I have heard reported include pounding headaches, gastric problems (sensitivity to certain foods or lactose intolerance), depression, a feeling of isolation or above average intelligence. Any of these traits that you may experience should, of course, be checked out by a doctor first (except the intelligence) and do not necessarily indicate vampirism, but in conjunction with the primary symptoms (blood cravings etc.) I believe they make a good guide and a fairly accurate checklist.


Šo rakstu rediģēja Sbafulo: 18.01.2005 21:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 19.01.2005 11:37
Raksts #10


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



Protams ka katrā mīta vai pasakā(vienalga kur)ir patiesība.Es dažkārt brīnos kā var būt tika liela izdoma,kur cilvēki ķēra visus vilkachus un fēniksus,drosvien jau ka kautkas līdzīgs pastāv.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 19.01.2005 15:55
Raksts #11


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



CITĀTS(dzindzins @ 18.01.2005 20:19)
nu taka reiz senos laikus tomer dzivoja tads grafins Drakula, kurs dzera asinis, varetu but vins pats tas asinis ari izsuca? talu jau nav... smile.gif
labi...pie mitiem! smile.gif
*


Erm, dzindzin *starp citu, lūgums izbeigt beztēmas runas*, ja slinkums meklēt info, kas šajā sadaļā tomēr ir pietiekoši, varu tevi apgaismot, ka grāfs Drakula arī ir mīts, kas balstīts uz reāli dzīvojošu personu Vladu Tepešu.

Īsumā :

Vlads Tepešs
Pārsvarā cilvēki tic, ka Drakulas tēls Brema Stokera romānā "Drakula" ir balstīts uz patiesu kādreiz dzīvojošu personu Vladu Tepešu, kurš valdīja teritorijā Balkānos 15. gs. vidū. Viņš arī tika saukts Vlads III un Vlads Drakula. Vārds Tepešs nozīmē "uz mieta dūrējs" un tika pieņemts pateicoties tam, ka Vlads biežo sodīja upurus, uzdurot tos uz mieta, pēc tam publiski tos parādot, lai ieviedētu savus ienaidniekus un brīdinātu iespējamos likumpārkāpējus par savām stingrajām morāles normām.
Viņam tiek piedēvēta apmēram 100 000 cilvēku nogalināšana šādā stilā.

Sīkāk lasi šeit.. klik-klik
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 19.01.2005 16:59
Raksts #12


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS
Erm, dzindzin *starp citu, lūgums izbeigt beztēmas runas*, ja slinkums meklēt info, kas šajā sadaļā tomēr ir pietiekoši, varu tevi apgaismot, ka grāfs Drakula arī ir mīts, kas balstīts uz reāli dzīvojošu personu Vladu Tepešu.

Zinu, ka jau gana daudz sarakstiits, bet veel +taa pasha par Vladu Drakulu....atcereejos veel kaadu interesantu faktu par zveerisko Vladu. Neskaitot to, ka vinjsh savus ienaidniekus duura uz mietiem, vinjsh to naglu durshanu galvaa uzskatiija kaa daasnumu: tiem, kuri vinja priekshaa cepures nolieca ljoti zemu vinjsh deva privileegjiju taas vienmeer patureet galvaa- vienvaardsakot vinjsh taas pienagloja pie vinju galvaam....(neliels papildinaajums)..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 23.01.2005 18:15
Raksts #13


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



Ticēt vai neticēt- tas lai paliek katra paša ziņā...es, piemēram, ticu visādām tādām lietām kā fantastiski dzīvnieki...nezinu gan, kur viņi visi nolīduši, ka vairāk viņus neredzam...

BET, runājot par Drakulu...es šogad biju Rumānijā, kur viens no apskates punktiem man bija tiši grāfa Drakulas pils. Biju gaidījusi baigā šausmas- sikspārņus, visādas slepenās izejas- ieiejas...bet nekā! Nekā, nekā...tā bija ļoti maza, piemīliga pilīte( tb, ''pils'' taa mīļi)! Patiešām, ļotis smukiņa...ja kādam ir vēlēšanās, varu ielikt kādu bildīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 24.01.2005 16:08
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(dzindzins @ 24.01.2005 15:45)
hmm interesanti, ieliec gan tas bildites! Bet ir acimredzams, ka cilvekiem vislabak patik tiesi vampiri un vilkaci!!! grin.gif hmm...kapec? tongue.gif
*

Ir simtiem iemeslu kaapeec vampiiri kaadam patiik, piemeeram- to dziives uztvere, dziivesstils....lai gan dazjdien cilveeki nepadomaa, lai arii cik ljoto vinjiem patiktu vampiiri un cik labi vinji pret tiem iztureetos- vampiiri domaatU citaadaak un nebuutu tik labi pret cilveekiem!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 24.01.2005 19:39
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



Pasaule ir pilna ar magiju saistitam butnem, bet neviens jau viniem nepievers uzmanibu... smile.gif
nu varbut tikai tadiem, kas megina nograuzt tewi dzivu, bet tas ta... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 25.01.2005 00:00
Raksts #16


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



Tāāā, laikam, ka kādam tomēr interesē manā dārgā Drakulas pils!!! laughing.gif Tad tā, lūk šeit ir redzama ieeja pilī...nekas īpašs vispār. Nu jā, no ārpuses viņa nav diez cik daiļa, tāpēc šī būs arī vienīgā ārpuses bilde.
Tālāk seko pils skaistākās daļas- iekšpagalma apskate, jo nekā cita jau tur nemaz nebija...tā, šis ir tāds kā kopskats no augšas, kas uzņemts no tāda maza, amizanta un pavisam šaura balkoniņa...tāda, kāds redzams uz pretējās sienas. Tālāk, šī ir slavenā iekšpagalma siena, skatoties uz augšu, bet šis ir skats no lejas uz leju. Man īpaši patika tās kolonnas un tālāk esošā aka, virs kuras karājās tas melnais bļembuks...ļoti skaists patiesībā.

Tas, laikam, arī viss...vēl jau ir arī dažas bildes no iekštelpām, bet viņām trūkst asuma- tādas miglainas nezkāpēc. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 25.01.2005 17:28
Raksts #17


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



nu bildites ir baigi forsas... grin.gif
bet tagad iedomajies tumsu nomakusos dienu, Drakulas pili, kurai nav nekadu dakstinu uz jumta, bet tadu, kada ta bija kadreiz!!! Nu man liekas, ka varetu but diezgan bailigi!!! wink.gif

Bet vai kads ir redzejis ''Van Helsing'' ? ja jaa, tad kaa patika??? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 25.01.2005 18:55
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(dzindzins @ 25.01.2005 17:28)
nu bildites ir baigi forsas... grin.gif
bet tagad iedomajies tumsu nomakusos dienu, Drakulas pili, kurai nav nekadu dakstinu uz jumta, bet tadu, kada ta bija kadreiz!!! Nu man liekas, ka varetu but diezgan bailigi!!! wink.gif

Bet vai kads ir redzejis ''Van Helsing'' ? ja jaa, tad kaa patika??? grin.gif
*

Nu esmu filmu redzeejusi, bet shis temats driizaak iedereetos Caurajaa katlaa pie Kino&Muuzikas....

Es uz to pili gribeetu aizbraukt ne taapeec, ka tas vareetu buut bailiigi, bet gan taapeec, ka mani aizrauj ideja- es aizbrauktu uz Rumaaniju, Vlada pili un nostaatos kaut kur taas priekshaa, un varbuut tieshi tajaa pashaa vietaa pirms 6.gs. iespeejams staaveejis Vlads un licis kaadu sodiit ar naavi....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 25.01.2005 19:35
Raksts #19


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



CITĀTS
Es uz to pili gribeetu aizbraukt ne taapeec, ka tas vareetu buut bailiigi, bet gan taapeec, ka mani aizrauj ideja- es aizbrauktu uz Rumaaniju, Vlada pili un nostaatos kaut kur taas priekshaa, un varbuut tieshi tajaa pashaa vietaa pirms 6.gs. iespeejams staaveejis Vlads un licis kaadu sodiit ar naavi....

Jāāā...licis sodīt ar nāvi, bet, tici man, tad, kad tu tur nonāktu, tev pat prātā neienāktu, ka tādā vietā kāds kādreiz miri...+ vēl lejā(jo pils atrodās kalnā) ir n-tās bodītes, kur pārdod visādus ******, visādus asiņainus plastmasas ***** utt, kas pavisam nosit garastāvokli! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 25.01.2005 20:15
Raksts #20


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(addnill @ 25.01.2005 19:35)
CITĀTS
Es uz to pili gribeetu aizbraukt ne taapeec, ka tas vareetu buut bailiigi, bet gan taapeec, ka mani aizrauj ideja- es aizbrauktu uz Rumaaniju, Vlada pili un nostaatos kaut kur taas priekshaa, un varbuut tieshi tajaa pashaa vietaa pirms 6.gs. iespeejams staaveejis Vlads un licis kaadu sodiit ar naavi....

Jāāā...licis sodīt ar nāvi, bet, tici man, tad, kad tu tur nonāktu, tev pat prātā neienāktu, ka tādā vietā kāds kādreiz miri...+ vēl lejā(jo pils atrodās kalnā) ir n-tās bodītes, kur pārdod visādus ******, visādus asiņainus plastmasas ***** utt, kas pavisam nosit garastāvokli! huh.gif
*


asinjainus ko? Nu un , ka pils atrodas kalnaa!? :blink: huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 25.04.2024 08:45