Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Alķīmiķa dienasgrāmata
Hikari
iesūtīt 10.11.2006 14:08
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Tātad, spēle sākas.

Šodien ir saulaina vasaras diena. Eksāmeni jau ir aiz muguras, izlaidums vēl nav bijis. Lai sagādātu neaizmirstamas atmiņas par 12 klases beigām Jūs (spēles dalībnieki) kopā ar savu skolotāju esat nolēmuši doties ekskursijā uz izslavētajām alām, kurās notiek dažādas dīvainības. Norunātā tikšanās vieta ir skolas pagalms, pie ieejas. Jūs visi pamazām tur pulcējaties un skolotāja (es) Jūs tur jau gaida. Autobuss, ar kuru Jums jādodas ceļā, vēl nav piebraucis, tapēc vēl atliek laika sarunām, par eksāmeniem, kuri tikko ir beigušies un citām lietām.

vairāk par pašām alām un pārējo lasiet šeit- spēles ATD

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 10.11.2006 14:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
19 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
.kreizī.
iesūtīt 10.11.2006 17:01
Raksts #21


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Tas gan. Mia piekrita Asperam. Cerams ka autobuss atbrauks ātri. Tā, kaķ aizvedu pie krustmātes, dzīvokli aizslēdzu... Mia prātā pārcilāja pašās svarīgākās lietas. Mia pal'ūkojās uz citiem caur saulenēm, un klusītēm nopūtās. Cik labi, ka paņēmu līdzi fotoaparātu... Mia nodomāja, un somā to sataustīja. Jā, es arī brīnos, kur šis palicis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 10.11.2006 19:52
Raksts #22


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



'Balts neliels golfiņš ar "M" burtu uz jumta, piebrauca pie skolas, kur jau bija sapūlcējušies vesels bars klases biedru. Meitene šo to parunāja ar blakus sēdošo omolīgo puisi, iedeva viņam banknoti un izkāpa no mašīnas. No aizmugurējām vietām viņa izņēma mugursomu, kurā bija šādas tādas noderīgas lietas.

Sveiki! Līva starojoši piegāja pie klases biedriem un nometa savu somu uz zemes, atstutēdama pret kailajiem apakšstilbiem, meitene bija tērpta melnās bridžās, maigi rozā blūžitē, kas vienlaikus sliecās uz baltu toni, kuru rotāja mežģīnes, zaļš adidas kepons, zem kā maigi atdusējās nedaudz lokainie mati un brūnas laiviņas, ar arābu rakstiem.

Es jau baidījos, ka nokavēšu... Ko esmu palaidusi garām?

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 10.11.2006 20:36
Raksts #23


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Čau Līv'! Mia pasveicināja meiteni un pasmaidīja. nē, tu nēesi nekko nokavējusi. Vismaz man tā šķiet.

Šo rakstu rediģēja Lady Delish: 10.11.2006 20:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 10.11.2006 21:00
Raksts #24


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Līva atviegloti nopūtās un apsēdās uz savu somu. Uz sliedēm vilciens bija noplīsis, pusstundu nostāvējām ar Roli, līdz to novāca. Baidījos, ka jau pa alām dzīvosiet kad šeit tikšu. Meitene tikko bija ar savu instruktoru atgriezusies no braukšanas. Tik ilgi jau bija braukts, ka meitene savu instruktoru uzskatīja par vienu no labākajiem draugiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 10.11.2006 21:02
Raksts #25


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Skaidrs... Šodien silta dieniņa, ne? Mia uz viņu paraudzījās un pasmaidījās. Pa alām... būs ļoti intersanti. Es vismaz tā ceru. Mia noteica, un pasmīnēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 10.11.2006 21:07
Raksts #26


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Jā dieniņa jauka. Meitene pavērās zilajās debesīs, kam sekoja smaga nopūta Bet braukšanai pie stūres nepiemērota... Tā saule spīd acīs, ka bail pat iedomāties. Gandrīz vienu gājēju nepalaidu, tad tik Rolīts škandalētu. Par braukšanu Līva mēdza runāt bez apstājas un klases biedri jau par to bija atkausījušies.

Eu, kāpēc tāds smīniņš? Redzēt smīnu uz citu sejas, nozīmēja ka kaut kas kādam aiz ādas. Bet kas?

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 10.11.2006 21:10
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Nē, viss kārtībā! Mia sacīja Vienkārši domāju varētu pafočēt! Mia sacīja un pasmaidīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 10.11.2006 21:21
Raksts #28


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Arturs vēl joprojām stāvēja turpat un klusēja, viņam vienkārši nebija ko teikt, viņš tikai gaidīja autobusa pienākšanu. Puisis sakārtoja brilles un no somas izvilka pudelīti minerālūdens un padzērās, jo diena bija patiesi krietni karsta. Viņš nespēja sagaidīt to mirkli, kad beidzot varēs iekļūt tajās alās, jo par tām bija lasītas tik daudzas aizraujošas lietas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 10.11.2006 21:30
Raksts #29


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



OCC. Ļoti atvainojos iepriekš galīgi sajaucu tēlus blush.gif . Mana vaina, centīšos laboties un Artur saturies, tavs draugs apjēdzis, ka esi blakus.

Mišels klausījās meiteņu runā un ja viņam pa rokai būtu lapa, tad noteikti no garlaicības uz tās vilktu apļus. Viņš atcerējies kādu lietu, piegāja pie Artura. Klausies es vakar internetā atradu, ka otardien Rīgā uzstājas viena laba rock grupa. Sazinājos ar pāris draugiem un dabūju pāris biļetes. Negribi nākt līdzi? Kaut gan, ja tu negribēsi tāpat nāksi, es tev neļaušu tupēt mājās, eksāmeni ir beigušies un vajag mazliet izklaidēties. Viņš jautri teica.

Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 10.11.2006 21:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 10.11.2006 21:36
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Arturs palūkojās uz savu draugu un ieinteresēts sacīja Izklausās pietiekami interesanti un arī pašam gribas nedaudz atbrīvoties un aizmirst par ekšiem, kuri tikko kā ir cauri, iešu labprāt puisis piekrita.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 10.11.2006 21:44
Raksts #31


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Man ir desmits biļetes. Viņš pasmaidīja. Jāsaka, ka par biļēšu trūkumu es nevaru sūdzēties, bet domāju, ka varēsim kādu paņemt vēl līdzi, lai nebūtu divatā. Piemēram viņas Viņš norādīju uz Mias un Līvas pusi, Kā arī pārējos, jo ja vajadzēs varēšu dabūt vairāk. Viņš neapzināti izlaida roku caur matiem un novērsa skatienu no Mias. Bet visā visumā mums vēl jāatbrauc atpakaļ no ekskurijas, ko lai zina, ko mēs tur sastapsim un redzēsim. Viņa balsī bija jūtama izsmiekla pieskaņa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 11.11.2006 11:19
Raksts #32


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Draugs pamāja Nu, varēsim tad paņemt kādu līdzi viņš piekrita un nodomāja ekskursija izklausās būt pietiekami aizraujoša. Ceru, ka es nekļūdos. Un kur ir tas sasodītais autobuss?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 11.11.2006 13:30
Raksts #33


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Tad vēl redzēsim, kurš kliegs! Grēta smaidot bija noteikusi, pirms Mišels bija sācis runāt ar draugu.
Meitene atņēma citu svaicienus un tad pievērsās Asperam, bet nepaspēja atbildēt, kad puisis jau runājās ar draugiem.
Sveika, Līviņ! Grēta jautri uzsauca, kad ieradās meitene.
Kabatā iepīkstējās meitenes telefons. Aizgriezusies no visiem Grēta izņēma to no kabatas. Bija atnākusi SMS.
Meitene to apskatīja:
Patiešām piedod Grēta, bet starp mums nekas vairāk arī nebija. Mēs esam tikai draugi, tāpēc iztiec bez greizsirdības scēnām, labi? Matīss
Smaids no meitenes sejas pazuda.
Meitene uzreiz nobloķēja taustiņus un agresīvi iebāza telefonu atpakaļ kabatā.
Nekas veirāk?viņa dumpojās un nopūtusies, atkal izmocīja smaidu, pagriezās pret pārējiem.
Garstāvoklis bija sabojāts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 11.11.2006 15:18
Raksts #34


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Žozefīne savā mierīgajā gaitā devās uz skolu, ik pa brīdzim dziļi ieelpojot svaigo gaisu un pametot acis uz spoži zilājām debesīm. Perfect, nodomāja meitene un plati pasmaidīja. Šī jau atkal bija tā reize, kad viņa nespēja izteikt vārdos to cik labi jutās.
Kājās Žozefīnei bija botes un platas pelēkas un baltas aizsargkrāsas bikses ar daudz kabatām, plata brūna josta un augšā melns topiņš. Mati, kā jau lielākotiess, vaļā.
Drīz vien jau Žozefīne bija nonākusi skolas pagalmā, kur jau bija savākusies lielākā klases daļa. Meitene piegāja klāt jautrajam bariņam un pasveicināja audzinātāju: Sveiki skolotāj! Tad pievērsās visiem pārējiem: Sveiciens visapkārt! Žozefīne priecīgi visus pasveicināja, tad mazliet paliekusies uz labo sānu, no bikšu kabatas, kas atradās pie ceļgala, izviska telefonu, uzmeta tam ašu skatienu un ieslidināja to atpakaļ kabatā. Autobusam jau kuru katru brīdi vajadzēja būt klāt. Tad Žozefīne izvilka pierakstu blociņu no savas melnās somas, un kā jau ierasts, kaut ko tur uzskribelēja. Tad aši aizcirat blociņu ciet un iemeta to atpakaļ somā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 11.11.2006 16:35
Raksts #35


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Sveika Žozefīne! Skolotāj, ilgi mums tas autobuss būs jāgaida? Mia nepacietībā degdama jautāja. Viņa ieraudzija Žozefīni kautko rakstām. Kā vienmēr... Tā, cerams ka dzert neizbeigsies... Mia nodomāja, un ielika somā roku, izķeksēja no tās telefonu, un ātri vistīrākajā garlaicībā, uzspieda īzziņu draudzenei.
Čau! Ko labu dari? Es tagad stāvu svelmē un gaidu to nolādēto autobusu. Mia. Mia aizsūtīja īsziņu, un telefonu ieslidināja somā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 11.11.2006 18:53
Raksts #36


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Uuuu.... Fotogrāfēt? Labs! Līva sāka plati smaidīt un starp zobiem kaut ko teikt. Šitā būs labi. Viņa centās atdarināt modeli, kurām bija tik nebadisks smaids, ka meitene to vienmēr izsmēja.

Vai tik es kaut ko nedzirdu par kādu koncertu? Lī pagriezās pret puišiem, dzirde viņai bija fascinējoši laba. Varbūt es varētu no Tevis atpirkt vienu biļeti un braukt ar Jums, jo man vēl nav tiesību. Meitene jau puss gadu lika bet vēl nenolika.

Chau Grēt! Ši meitene bija viena no labākajām meitenēm klasē, tā uzskatīja Līva, tamdēļ centās uzturēt draudzīgas attiecības'Kas noticis? Nevarēja nepamanīt, ka meitene noskumst.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 11.11.2006 19:03
Raksts #37


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Mia iesmējās par īvas fotomodeļu atdarināšanu. Līv, ne jau tā es to biju domājusi. Mia pavērsās uz puišu pusi. Par kādu koncertu jūs runājat? Mia abus nopētīja, un pasmaidīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 11.11.2006 19:21
Raksts #38


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Kā?Grēta noteica, it kā nekas nebūtu noticis, saraukusi seju.Nekas!!!
Viņa smaidīja kā saulstariņš, taču patiesībā sirdī bija rūgtums, ka Matīss varēja tā izdarīt.
Un kā tev ar mistiku?Grēta izšāva, lai saruna novirzītos no šīs tēmas.Varbūt kāds varēs ierakstīt mūsu kliedzošo duetu?jau skaļāk, lai puisis varētu to dzirdēt, noteica un smaidīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 11.11.2006 21:15
Raksts #39


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Isidors garlaicības mākts nosēdās zālītē kā meditējot. Tad viņš izvilka no somas ūdens pudeli padzerties, pēc tam iemetis to somā, uzsauca pārējiem - Nu ko, negribat pakliedēt šo garlaicību, līdz autobus atvilksies? Varbūt kāds vēlas kādu kāršu partiju uzspēlēt? - puisis galvenokārt to bija adresējis sev tuvāk esošajam Asperam, Artūram. Tomēr tas tika teikts tik skaļi, lai arī tālāk esošās meitenes to dzirdētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 12.11.2006 00:27
Raksts #40


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Nana stāvēja uz skatījās saulē. Viņa šodien jutās dīvaini nesaprasta un nomākta. Meitene nesmaidīja, un paberzēja acis. kāpēc viņš tā dara? Es reizē esmu dusmīga un bēdīga viņa skumji nodomāja un novērsās no saules, tagad skatoties kaut kur tālumā.
Meitene šodien bija nerunīga un no klasesbiedriem diezgan izvairīga. Tikai tad kad Isidors teica to par kārtīm, meitene apgriezās un piegāja pie puiša. es gribu uzspēlēt kārtis ar tevi. meitene teica, un nometās viņam blakus uz ceļiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

19 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 14:42