Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> aivvv stila lappusiite, just for fun
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.04.2006 20:03
Raksts #1


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



esmu izdomaajis ka es vareetu paniekoties un katru nedeellu iepostot savu skatiijumu par stila tendenceem ko noveeroju sev visapkaart cool.gif


taa kaa ssii ir pirmaa reize tad buussu diezgan visaptveross un vispaariigs turpmaak dariissu to cciitiigaak smile.gif


kaa visi ir pamaniijussi tad ir atnaacis pavasaris un llaudis to elpo jau ar pilnu kruuti kaa jau gadalaiku mainnai pieklaajoties ssobriid daudzi paardziivo pavasara depresiju un lai cik diivaini tas neliktos tas ir stiliigi ir stiliigi gan to paardziivot gan nepaardziivot pareizaak stiliigi ir runaat par to juss varat izcelties gan staastot cik lloti to paardziivojat un guut sapratni un draudziigu plecu gan arii uzsverot to ka juus nu tas galiigi neskar un teelot ""veeso"" varat arii par to pannirgaaties juusu draugiem tas sskkitiis interesanti vai varat vienkaarssi paarunaat to cik kuram iet gruuti ssajaa periodaa taa ir visnotall piennemama teema izejot teiksim uzpiipeet vai braucot sabiedriskajaa transportaa....

ssobriid jau diezgan vispaareeja un stabiila tendence latvijaa ir izcelt visu latgalisko ssobriid ir stiliigi klausiities muuziku latgallu valodaa iespraust savos izteicienos pa kaadam vaardam latgaliski (vai vismaz juusupraat latgaliski tongue.gif) ssobriid skatiities filmu parodijas latgallu valodaa ir daudz krutaak nekaa goblina versijas krieviski
varat noteiktiuzsveerti staastiit par saviem piedziivojumiem latgallu pusee vai ja jums taadu nav tad par savu draugu piedziivojumiem (...ziniet mana draudzene bija aizbraukusi uz latgali nu uz taadu riktiigi mazu miestinnu un zinniet kas tur ar vinnu notika......) un ja juus gadijumaa speeleejat contra strike tad noteikti nokaunieties ja jums veel nav latgallu versijas un juus nevarat metot granaatu dzirdeet ""ugons courumaa"" ierastaa fire in the hole vietaa laughing.gif un ""porodiit viseem kur voozzi ziimo""

apggeerbaa noteikti ietveriet gaissi zilo vai citus siltos zilaas kraasas tornnus jo gaissi zilaa kraasa ir ssii pavasara kraasa protams neaizmirstot ietvert arii paareejaas kraasinnas jo ir taccu pavasaris un vajag paliidzeet tam ieguut kraasu dazzaadiibu jo ielas veel kaadu briidi buus pietiekami peleekas lai buutu prieks redzeet spilgtas kraasas cilveeku apggeerbos ja to nav nekur citur

tas ssai pirmai reizei viss
izsakiet savas domas vai veelaties arii turpmaak izlasiit kas aivvv sakaams par aktuaalo stilaa
tad nju tiekamies peec nedeellas moni lobie drougi (ja vien nebuussu pilniibaa izsvilpts whistling.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
aivvv/troll drea...
iesūtīt 11.04.2006 19:28
Raksts #21


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



wow tas jau ir baigi nopietni huh.gif nez vai tikssu galaa unsure_a.gif
man vajag kaadu tavu bildi taadaa gadienaa....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 11.04.2006 22:04
Raksts #22


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



ha ha ha

Go Aivvv, go!!!!!!

Ak jaa, ko tu man ieteiktu vilkt darba, lai iepatiktus darbakoleegjeem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 11.04.2006 23:18
Raksts #23


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nju darbaa jau nav tik buutiski galvenais lai dreebes nav paaraak uzkriitossas lai taas ir tiiras svariigi lai ir tiiri apavi ja veelies iepatikties priekssniekiem iesaku valkaat vismaz zzaketi vai ari iteiksim kreklu un kaklasiati tas noteikti atstaatu labu iespaidu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 12.04.2006 09:47
Raksts #24


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Kuru interesee priekshinieki! Pats teici, ka ir tachu pavasaris!

Es domaaju darba kolēģes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 13.04.2006 09:15
Raksts #25


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



aa darba koleegges nju tas ir diezgan vienkaarssi esi izpaliidziigs teiksim kad taisi sev kafiju pajautaa vai arii vinnas neveelaas un ja ne kafiju tad varbuut teeju taapat vari arii teiksim aicinaat koleeggus vakaraa iedzert alu vai paseedeet vienkaarssi kaa darba biedriem tas paliidzees arii tuvaak iepaziities tiessi ar koleeggeem vari censties izcelties ar aspraatiibu vai ko taadu ssaadaa sanaakssanaa nepaarspiilee bet tomeer centies buut vairaak vai mazaak uzmaniibas centraa....

izteikssu savas domas par izlaiduma teerpiem taa tiiri vispaariigi pirmkaart nevelciet bikses dieva deell nevelciet bikses izlaidums ir domaats kleitaam vislabaak taa liidz celim vai nedaudz semaak lai var redzeet kurpiites kuras ieteicam vai nu lakaadas vai ar siksninnaam protams pieskannotas teerpa kraasai
i9zlaidums ir taa reize kad visnotall ir ieteicams izmantot vienu kraasu gan kleitai gan kurpiiteem gan aksesuaariem ssajaa dienaa juus visas esat leedijas meitenes lai kaa arii juus izskatiitos ja ne visiem tad vismaz saviem vecaakiem un radiniekiem
galvenaa lieta teerpa izveelee manupraat ir kraasa jo taa busu pirmaa kas radiis iespaidu un juus taccu tomeer ssai pasaakumaa nebuusiet vienas juus savaa zinnaa konkureesiet ar visaam paareejaam jo skatiisimies patiesiibai aciis taa taccu buus smile.gif
ja gribat lai juus pamaniitu visi izveelaties kossi sarkano kraasu taa ir pati uzkriitossaakaa un pamanaamaakaa taccu taa pie reizes piesaistot jums vairaka uzmaniibas meedz izpelniities arii vairaak kritikas tad jums jaabuut absoluuti passpaarliecinaatai par sevi un jaazina ka ssiii krasa jums piestaav...
vis klasiskaakaa izlaiduma kraasa ir balta kas tiesi saistaas ar to ka juus veel esat jaunas un nevainiigas(to es nedomaaju tiessaa noziimee tongue.gif ) un tagad sperat soli tuvaak savai naakotnes dziivei jo taa kaa bija liidz ssim taa vairaak nebuus daudz kas mainiisies
vieniigi nez vai iesaku jums balto kraasu ja jums ir pavairaak lieko kilogramu diemzzeel jaateic ka taa tos izcell par daudz
ja ikdienaa staigaajat melnaa vai ja uzskataat ka melnaa jums piestaav vis labak tad piegullossa melna kleita izskatiitos lloti eleganti kaa arii vareetu turpinaat paust juusu stilu taccu daudz piennemamaakaa veidaa kaa melnas aadas bikses teiksim...(arii taadi briinumi ir izlaidumos redzeeti...)
ja vilksiet rozaa izskatiisieties lloti miiliigi taccu sapluudiisiet kopaa ar dallu no paareejaam kas taa buuus ggeerbussaas visticamkaak buusiet vieniigi kaarteejaa blondiine rozaa klaeitaa taccu izskatiisieties protams lloti labi
diez vai iesaku vilkt bruunu zallu zilu taccu ja jums ir pavairaak lieko kilogramu tad ssiis kraasas vareetu tos liliski apsleept un iespeejams uzlabot juusu izskatu
p[ats iesaku vilkt dzeltenu jo ssaada kraasa visticamaak vai nu nebuus vai guus lloti reti kurai meitenei tadejaadi lieliski vareesiet sevi redzeet kopbildees smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 19.04.2006 10:25
Raksts #26


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



taa iknedeellas atjaunossana ir klaat silent.gif


ir klaat iistaakais laiks izaudiit dazzaadas sporta aktivitaates nedeellas nogalees un saakt braukt zallumos ar saviem miillajiem cilveekiem draugiem un radiem vareesiet labi relakseeties un veelaak pie vakara alus kafijas vai teejas draugu lokaa atcereeties ""jaa un tad mees nobraucaam 30 kilometrus ar ritenniem un bijaam galiigi beigti bet goda vaards nenozzeeloju ne minuuti"" vai arii ""zini kaad skaifs pabraukt ar laivu kolosaala sajuuta tu iedomaaties nevari"" kaa arii "'esmu atsaakusi skriet no riitiem pus stundu nju zieniet jaauztur taccu sevi formaa iesaku arii tev...""


ssobriid noteikti nav modee austpapeezzu kurpes dieva deell aizmirstiet taas maajaas tas ssobriid nav praktiski izt sevisskki taadeellk ka arii labi juutoties juus ssobriid izskatiisieties lloti pievilciigi kedinnaas botinnaas vai vieglaas laivinnaas taapataas aizmirstiet arii adas meeteliissus tas viss jau pieder ziemai un jaanoliek juusu skapjos un skapiissos....


viiriessu kaartas paarstaavjiem lai simpatizeetu preteejam dzimumam ssobriid lieliski nodereetu uzvesteies kaut nedaudz kaa dzzentelmenniem atveert durvis meiteneem palaist pa priekssu piebiidiit kreeslu kafejniicaa tikai dieva deell nepaarspiileejiet pietiks ja juust ssaadi riikosieties rizi dienaa vai veel labaak ja juus esat draugu kompaanijaa un juus ssaadu zzestu izdarat viiem redzot to ieveeros visas meitenes un it sevisskki taa kurai juus to buusiet veltijis jo vinnai sskkitiis ka vinna ir iipassaaka par paareejaam protams tie ir tikai siikumi bet ticiet man noderiigi wink.gif

kaa jau es mineeju iepriekss lloti stiliigi ir mazinni dazzaadu kraasu lakatinni ap galvu ap kaklu ap delmu tie irkolosaals akcents apggeerbam un izcell to ka juus esat aktiivs un atveerts cilveeks smile.gif


ssobriid tas viss turiniet jautaat ja kas vajadziigs un boudiet povosoru moni miillie drougi wink.gif

Šo rakstu rediģēja aivvv/troll dream walker: 19.04.2006 10:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 19.04.2006 14:52
Raksts #27


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Nebrīnos par to no kurienes ir nākušas visas šīs informācijas detaļas laughing.gif


Bet vienalga - kāda vaina ir ģērbties tumši, lietišķi, neuzkrītoši. Tu gan visu laiku saki, ka jājūtās brīvi, bet vienalga spied uz tām briesmīgajām spilgtajām krāsām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 19.04.2006 14:59
Raksts #28


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Aivvv , kā man rīkoties ?

Izstaigāju visus Rīgas lielveikalus (Spice, Olympia, Origo , Stockmann , u.c. ) , bet nevaru atrast sev piemērotu žaketi. Man ir viegls panka stils ar gota elementiem, drusku klasiskais.
Kādas krāsas žaketes ir modē ? Kur var iegādāties pieskaņotu pudiņu, jo man tie ļoti garšo ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaukais Aikis
iesūtīt 19.04.2006 15:40
Raksts #29


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06



Aivv. Lūdzu palīdzi man!

Esmu nesaprašanā! Kas man būtu jamaina savā stilā, lai cilvēki mani uztvērtu, nevis kā cipargalvu, bet kā normālu cilvēku? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 19.04.2006 15:54
Raksts #30


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



CITĀTS(Jaukais Aikis @ 19.04.2006 16:40) [snapback]614380[/snapback]

Aivv. Lūdzu palīdzi man!

Esmu nesaprašanā! Kas man būtu jamaina savā stilā, lai cilvēki mani uztvērtu, nevis kā cipargalvu, bet kā normālu cilvēku? smile.gif


Jap...jautājums desmitniekā...

Es arī labprāt uzzinātu, kas un kā...

Tātad mana problēma: (-s)

Zubre...zubre... to vien dzirdu noklasesbiedriem. sad.gif
Lai ko es arī darītu, kā lai es ģerbtos, kā uzvestos...nevienam nebūs labi....tāpēc ,lūdzu, prasu dižajam Aivvv stilistam, kas man būtu jādara vismaz stila jomē, lai mani neuzksatītu par nūģi.
Kat arī labi mācos, tas nenozīmē, ka neeju izklaidēties ar draugiem vai ar draugu draugiem (atgādina draugiem.lv ne?)...klasesbiedri uzskata, ka esmu pilnīgi un galīgi atpalikusi un nezinu neko no modes, u.t.t. īstenībā...ārpus skolas iet karsti un jautri...viņi pat nevar iedomāties... shifty_a.gif
Viņi plnīgi maldās... silent.gif Es vnk nevēlos būt, kā klases "blondīnes" kuras krāsojās un ģērbjas kā pilnīgas ielas metas...pedodiet man... ja jūs paši paskatītos uz viņām, nodomātu to pašu...
Un arī problēmas arpuišiem protams, jo visas "spicās" baibes visus saķer vai arī vairus negrib ar mani satikties, jo vņiem ir ieborēt, ka esmu pilnīga nūģe... sad.gif
Aivv...man tiešām vajadzīgs padoms...

Ar lielāko cieņu, un ļoti ceru, ka par mani nepdomāsneko sliktu...
North_see
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 19.04.2006 18:25
Raksts #31


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



vispirms dvessi es jau nesaku ka taadas dreebes izskatas slikti bet tiessi taa vinnas nav stiliigas vinnas ir neitraalas vinnas ir vispaariigaa peleekaa masa kura jau nemaz neizskataas tik slikti smile.gif


ja tu saki ka tavs sitls ir taads pancisks iesaku apmekleet taadus veikalus kaa Degas vai kaadas citas humpalas varetu izdoties tur ir lloti plass zakessu piedaavaajums un par lloti leetaam cenaam tiiri piennemamaa kvalitaatee zzaketes kraasinna visticamaak vareetu buut taa kura tev vis labak patiik smile.gif
bet nez vai melna....

aiki varam iztikt bez ironijas tev manupraat ir lloti piemeerots stils exstravagantaaku tu varbuut to vareetu padariit ar auskaru ausii vel varbuut ka tev piestaaveetu berete jo beretes tiiri labi izskataas kpaa ar brilleem smile.gif


North_see hmm tev ir gruutaaka probleema kuraa es gan daudz neko nevareessu paliidzeet taccu sso to varu ieteikt
pirmkaart neskumsti sseit forumaa ap 70% cilveeki ir taadi kam nepatiik vinnu klasesbiedri kursabiedri darba koleegii sseit var atrast kompaaniju kura patiik tev un kurai tu patiic bet tas taa nevisai par teemu....

pirmkaart jau es nevaru ieskaidrot idiotiem kas nesaprot ka tu esi normaala ka tu taada esi tas nav manos speekos otrkaart vai tas tiessam tev ir tik svariigi iesauka zubre ir skataama no divaam puseem protams tas nav tas patiikamaakais ja tevi taa sauc taccu no otras puses apzinaati vai neapzinaati tici man liela dalla klasesbiedru tevi aspkauzz jo tu tomeer esi gudraaka par vinnim un ssis texsts zubre zubre ir kaa sava veida aizsargreakcija ssaadi tevi noliekot vinni passi sajuutas krutaaki jo vinniem ir patiiikamaak izteeloties ka ja tu esi tik gudra vismaz sabiedriskajaa dziivee tu esi nuugge
nebuut neiesaku tev ggeerbties kaa tu izsakies kaa ````i vai veel druumaak luudzu netiecies peec taada titula kaa teiksim ""ccikse"" vai ""beibe"" tici man to tev nevajag

mans pamata ietikums ir meklee draugus citur tas ir daudz vieglaak ieskau tev darboties kaadaa puulcinnaa kas tev vairaak patiik vai nu sporta vai dejossanas vai maakslas vai varbuut dzidaat korii iespeejam ka koris ir labaaka vieta uz koriem biezzi vien cilveeki iet taadeell lai patuseetos smile.gif tajos cilveekus uznnem daudz labpraataak un lielaakaa dalla cilveeku tur ir daudz atveertaaki

par to kaa iepatikties dzzekiem nez vai vareessu dot daudz labus padomus ssobriid reaalaakais un taa uz sitienu ir - piedzirdi vinnus protams neizklausaas jau jauki bet tici man tas vareetu iedarboties ja par nopietnaakaam attieciibaam iesaku nestresot nez vai ir tik traki kur steigites smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 19.04.2006 18:41
Raksts #32


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



CITĀTS
aiki varam iztikt bez ironijas tev manupraat ir lloti piemeerots stils exstravagantaaku tu varbuut to vareetu padariit ar auskaru ausii vel varbuut ka tev piestaaveetu berete jo beretes tiiri labi izskataas kpaa ar brilleem smile.gif

jā, aivvv... nu tu dod. es te nupat iedomājos aiki ar bereti un auskaru ausī. zini... tādā izskatā uz ielas labāk rādīties nevajag laughing.gif un diez vai tas dzēsīs imidžu par cipargalvu (kurš starp citu nemaz nav tik izteikts).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 19.04.2006 18:54
Raksts #33


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



es gan arii nedomaaju ka taads buut taccu manupraat tas uzlabotu gan aika izskatu silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 19.04.2006 20:07
Raksts #34


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Lels paldies aivvv par viedokli...
Man bija ļoti svarīgi dzirdēt to no mūsu stila konsultanta forumā!!! kiss.gif biggrin.gif
Paldies...

Man arī būs jāizmēģina tās beretes... shifty_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaukais Aikis
iesūtīt 20.04.2006 10:30
Raksts #35


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06



Paldies Aivv!

Tomēr jautāums bija bez ironijas. Kāds ir tas knifs padara cilvēku izskatā krutu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 20.04.2006 10:34
Raksts #36


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(Jaukais Aikis @ 20.04.2006 11:30) [snapback]614873[/snapback]

Tomēr jautāums bija bez ironijas. Kāds ir tas knifs padara cilvēku izskatā krutu?


Vienotā stila nav.
Ir gaume un katram savādāka.
kas vienam liksies stilīgu un kruti man var likties galīgi garām.

Moderns vai nemoderns gan var būt.
Bet mode? Ar ne visiem interesē.
Un iespējams, ka Tavai sapņu meitenei neinteresē un viņa Tavu modīgo apģērbu nemaz nenovērtēs.
Viņai varbūt stilīgi liekas čaļi saplēstās džinsās.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 20.04.2006 10:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaukais Aikis
iesūtīt 20.04.2006 11:16
Raksts #37


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06



CITĀTS(Sindra @ 20.04.2006 11:34) [snapback]614876[/snapback]

Viņai varbūt stilīgi liekas čaļi saplēstās džinsās.



Var jau būt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 20.04.2006 13:27
Raksts #38


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Tuuliit pat beidziet! Juus nedriikstat nogalinaat sho pavedienu!

p.s. Nu man ljoti vajadziigs Aivvv padoms.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 20.04.2006 13:38
Raksts #39


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nu būs jau labi.

Aivvv taču stāsta par to, kas ir modē.
Tas ir aktuāli kopš laika, kad cilvēks sev aptina pirmo ādu ap sēžamdaļu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mr. Dark Rocksli...
iesūtīt 20.04.2006 16:48
Raksts #40


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.11.05
Kur: Multiversaa



CITĀTS(Sindra @ 20.04.2006 14:38) [snapback]614915[/snapback]

Aivvv taču stāsta par to, kas ir modē.
Tas ir aktuāli kopš laika, kad cilvēks sev aptina pirmo ādu ap sēžamdaļu.


Darx zinās stāstīt..

Reiz dzīvoja akmens laikmeta cilvēki - Pjērs (franciski Pierre=akmens) un Flēra (arī fr.: Flēra=puķe).

Nu, vārdsakot, dzīvoja. Ziemā akmens aliņā, vasarā - pa āru dzīvojās. Un, raugi, nekādas ādas nevalkāja. Kādu dienu tā pa āru šie skraida, te pēkšņi Flēra aiz akmens pakrīt, nokrīt tā baigi erotiskā pozā. Nu, Pjēram, protams, saceļas. Bet, raugi, šie abi brālis un māsa reiz kopš dizmšanas bija, tad tiklīdz Flēra ieraudzīja, kas šim tur stāv, tā pļauku Pjēram iecirta un ar viņu vairs nekad nerunāja.

Padoms: valkājiet bixes!!! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
4 lietotāji/s lasa šo pavedienu (4 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 10:00