Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Spēlētāju krīze LARPos - mīts vai realitāte?
Andza
iesūtīt 19.07.2009 13:51
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Jau pirms tam bija pavīdējušas idejas par to, ka pašreizējā latviešu larpu komūnā (par krievvalodīgo plūsmu neko nezinu) valda zināma spēlētāju krīze. Gribēju izvērst diskusiju par to, cik patiess ir šāds situācijas novērtējums.

Nav šaubu par to, ka zināmu problēmu var just. Savādnieki GMi, laika gaitā ir turpinājuši attīstīt savas spēļu veidošanas un vadīšanas prasmes. Taču spēlētāji laika gaitā ir kļuvuši ar mantiņām, tērpiem bagātāki, ar daudzu larpu pieredzi bagātāki, bet vai tāpēc labāki spēlētāji? Vai šī te pieredze nav nokāvusi kaut kādu entuazismu, aktivitāti un gatavību mesties tajā un ieguldīt no sevis gana daudz?

Bet varbūt pie vainas vairāk ir vecums, vienkārši, cilvēkiem, kas vairs nav skolnieki, neizbēgami ir daudz vairāk laika (jo sevišķi pašreizējā ekonomiskajā situācijā) jāvelta citām dzīves problēmām, un viņi ir pārāk gurdeni, lai veltītu entuazismu un enerģiju?

Vai varbūt pie vainas ir pašas kurbijkurnes kā larpu resursa nīkšana ārā (HP grāmatas galu galā beigušās), un tas vairs neuzrunā tik plašu cilvēku loku, tāpēc pašlaik viss ir reducējies uz kaut ko tādu lokālu?

Bet varbūt viss ir tāpat kā pirms pieciem vai vairāk gadiem, un mēs vienkārši ņerkstam?

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
bengalaas
iesūtīt 19.07.2009 21:43
Raksts #21


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Nu tad varbūt varētu vēlreiz un uzmanīgāk padiskutēt par to, kas esam, un kurp dodamies?

(un ne viss jaunais ir labāks par veco; man, piemēram, liekas, ka, lai arī šis apakšapakšapakšforums jaunu asiņu piesaistīšanai ir neērts, tomēr te ir gana iesildīta vieta, un arī vecā publika te apgrozās, neredzu īsti vajadzību par varītēm taisīt ko jaunu)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 19.07.2009 22:14
Raksts #22


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



CITĀTS(Goldberry @ 19.07.2009 22:27) *
Manuprāt, jaunu spēlētāju piesaistīšana ir komūnas kopējais uzdevums. Tas īsti nevar būt „visaptverošs saits”, kurā ir „daudz visādas informācijas”, kura neinteresē pat tos kas ar LARPiem nodarbojas. Neinteraktīvi saiti nemotivē cilvēkus atgriezties.

Tam drīzāk jābūt kaut kam forumveidīgam. Bet tā kā LARP aktivitāšu reitings šobrīd nav pārāk augsts, un tā sauktie vecajie LARP spēlētāji nav pārāk ieinteresēti tematiskās diskusijās, man nav īsti skaidrs ar ko būtu iespējams uzturēt šāda foruma dzīvību.


Varētu par šo punktu palūgt sīkāk paskaidrot? Man īsti nav skaidrs, kas domāts ar "forumveidīgo kaut-ko". smile.gif Ar ko tas atšķirtos no šīs kurbijkurnes sadaļas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 19.07.2009 22:14
Raksts #23


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Kaut kam jaunam pašam par sevi grūti pārvarēt veco, jo vecais ir daudz spēcīgāks - to apmeklē un zina cilvēki. Jaunajam vajag kaut kādu vērtīgu trumpi, lai cilvēki būtu gatavi uz to pārmesties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 20.07.2009 11:57
Raksts #24


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



kaķim - tu nevis izrādi interesi un vēlmi pievienoties bet gan vnk čīksti par to, ka nav infas un viss ir slikti. nepareiza attieksme - ja gribi, piedalies, ts ir pasākums, nevis eksāmens uz ko jāgatavojas 3. gadus. BTW - infas ir tiešām daudz.

ja jautā par jaunu cilvēku piesaisti, tad tas, kā teica Goldberry ir grupas, nevis indivīda darbs. Nav noslēpums, ka mēs mēdzam vārīties savā sulā, bet tai pat laikā mūsu Larperu sabiedrība nav nekas vairāk, kā daži bariņi ar cilvēkiem, kuriem patītk kopā izklaidēties un ja sanāk, arī palarpot. Kā rezultātā, šeit nav kādas konkrētas grupas, vai vispār kaut kādas organizācijas, kas kopīgiem spēkiem nodarboties ar larp reklamēšanu un jaunu cilvēku piesaisti. Turklāt - cik esmu novērojusi - mums ir diezgan dranķīgs PR (šeit vainīgie netiek meklēti).

forumveidīgs - tas būtu kaut kas līdzīgs tam, kas ir Drakonistiem?
eny vei - lai kaut kas notiktos ir vajadzīga kaut kāda organizācijas forma ar iespējamu budžetu, līdz tam, mēs varam rīkot pašmāju "sulu pārtijus" un lēnām pievilināt cilvēkus ar cepumiem. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 20.07.2009 14:28
Raksts #25


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



CITĀTS(Dinaer @ 20.07.2009 12:57) *
kaķim - tu nevis izrādi interesi un vēlmi pievienoties bet gan vnk čīksti par to, ka nav infas un viss ir slikti. nepareiza attieksme - ja gribi, piedalies, ts ir pasākums, nevis eksāmens uz ko jāgatavojas 3. gadus. BTW - infas ir tiešām daudz.



Ai, nu kāpēc kurbijkurnieši ir tik viesmīlīgi, ka slikti paliek? happy.gif Es jau vai nu šeit vai privāti Sindrai teicu, ka mani interesē brīvdabas lomu spēles, bet ne šī konkrētā, jo nav manas kurpes. Grauž. Tomēr tev izdevās pamazināt manu entuziasmu par vienu punktu.

Vēl joprojām gaidu Goldberry atbildi uz iepriekšējo jautājumu.

Starp citu, es jau kaut kad senāk izrādīju interesi, bet nevienam mani īpaši nevajadzēja smile.gif Iespējams vaina ir manī kā cilvēkā. happy.gif (es esmu kautrīga un klusa happy.gif)

Šo rakstu rediģēja Kaķis: 20.07.2009 14:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 20.07.2009 16:17
Raksts #26


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Kaķis @ 19.07.2009 23:14) *
Varētu par šo punktu palūgt sīkāk paskaidrot? Man īsti nav skaidrs, kas domāts ar "forumveidīgo kaut-ko". smile.gif Ar ko tas atšķirtos no šīs kurbijkurnes sadaļas?


Visticamākais, ar to, ka orientēts tieši uz latviski runājošo brīvdabas spēļu cienītāju, un atšķirībā no Kurbijkurnes kur tā ir tikai viena no sadaļām, brīvdabas spēļu apspriešana un spēlētāju apvienošana būtu tā eksistences mērķis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 20.07.2009 16:26
Raksts #27


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



CITĀTS(Farliner @ 20.07.2009 17:17) *
Visticamākais, ar to, ka orientēts tieši uz latviski runājošo brīvdabas spēļu cienītāju, un atšķirībā no Kurbijkurnes kur tā ir tikai viena no sadaļām, brīvdabas spēļu apspriešana un spēlētāju apvienošana būtu tā eksistences mērķis.

Nu labi, tur būtu daudzas sadaļas.. neredzu iemeslu kāpēc to nevar īstenot kurbijkurnē. Ņemot vērā, ka administratore ir ar lomu spēlēm cieši saistīts cilvēks (kā viņa pati izteicās), kāpēc netiek domāts par kurbijkurnes iesaistīšanu lomu spēļu popularizēšanā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 20.07.2009 16:52
Raksts #28


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Kaķis @ 20.07.2009 17:26) *
Nu labi, tur būtu daudzas sadaļas.. neredzu iemeslu kāpēc to nevar īstenot kurbijkurnē. Ņemot vērā, ka administratore ir ar lomu spēlēm cieši saistīts cilvēks (kā viņa pati izteicās), kāpēc netiek domāts par kurbijkurnes iesaistīšanu lomu spēļu popularizēšanā?


Nu, tas jau ir cits jautājums - es tikai atbildēju uz jautājumu smile.gif un par spēlētāju iesaistīšanu - tas ir ļoti atkarīgs no katras paredzamās spēles specifikas, ne tuvu ne katra spēle labi der lai piesaistītu kādu paziņu kā spēl''etāju - daudz kas atkarīgs no spēles specifikas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 20.07.2009 17:13
Raksts #29


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Starp citu, palasoties Sanktā atsauces par Robinu Hudu, jāsecina, ka laikam jau arī krievu pusē larpošana iet uz leju, taču tas izpaužas nevis kā cilvēku trūkums, bet gan kā vispārēja nekulturālība, alkohola abjūzošana spēles laikā, noteikumu un spēles pasaules neievērošana. Protams, tas neattiecas uz visiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 20.07.2009 17:18
Raksts #30


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(bengalaas @ 20.07.2009 18:13) *
Starp citu, palasoties Sanktā atsauces par Robinu Hudu, jāsecina, ka laikam jau arī krievu pusē larpošana iet uz leju, taču tas izpaužas nevis kā cilvēku trūkums, bet gan kā vispārēja nekulturālība, alkohola abjūzošana spēles laikā, noteikumu un spēles pasaules neievērošana. Protams, tas neattiecas uz visiem.


Tā izskatās - te gan, jāatzīst, atkal parādās vecais moments par to, kā meistari taisa spēli - vai GM komanda taisa "spēli sev" - t.i.i, sagaida ka spēlētāji spēlēs tā, ka GM ir iecerējuši, vai arī taisa "spēli spēlētājiem" - t.i.i, ļauj tiem darīt praktiski to, ko tie grib. No sarunām ar GM pirms spēles sapratu ka daļa no spēlētājiem bija noskaņoti jebkurā gadījumā spēlēt tā, kā pašiem ienāks prātā, nevis ievērot noteiktos spēles pasaules ierobežojumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 20.07.2009 17:25
Raksts #31


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Par grupas atbildību jauniņo piesaistē ir lieki runāt jo larperi nav organizācija kas būtu uzņēmusies kaut kādas saistības, savukārt par individuālo atbildību var runāt tikai tādā gadījumā ja kāds čīkst, ka nav jau neviena jauna, tas kas čikst tad pats arī lai jūtas atbildīgs, ka nevienu nav piesaistījis, jo piedalīšanās larpos neuzliek nekādas saistības piesaistīt kādu jauniņo. Ja tādas saistības būtu, tad larpotu tikai Aivvv un vēl pāris cilvēki lol.

Principā piesaistīt jaunus cilvēkus kas nekad nav bijuši larpos jau nav problēmu, problēma drīzāk ir tā, ka nav pārliecības, ka ar tiem cilvēkiem patiešām gribētu spēlēt lol un pats arī ne visai ērti justos visu atvilkto cilvēku priekšā un nevarētu spēlēt pēc pilnas atdeves.

Piemēram zinu, ka man darbā no manas pārvaldes kādi 3 cilvēki būtu pierunājami aizbraukt, bet tikai par kādu 1 man būtu pārliecība, ka larps varētu šim cilvēkam varētu būt atbilstoša izklaide. Tad vēl paņem telefonu rokā izej cauri fredlistei un vēl bariņu varētu piesaistīt, bet kā jau minēju larperi paši visdrīzākais nebūtu laimīgi par to kas atvests.

Bet tā pareizā atbilde ir šāda - Pa lielo pārsvarā visiem (mani ieskaitot) vienkārši poh.uj un neko negrib darīt, domās jau domā, ka slikti jau nebūtu, ja būtu kāds jauniņais, bet ja pie tā speciāli jāpiestrādā (jāpakustina pirksts), tad par domāšanu un rakstīšanu forumos tālāk netiek/nevēlas tikt. smile.gif

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 20.07.2009 17:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 21.07.2009 01:21
Raksts #32


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



es vairaak padomaaju apr sso teem un izkristalizeeju vienu vecu atzinnu - mums nav telpu taatad nav arii organizaacijas

un vienu arii sev lloti labi zinaamu tomeer saliidzinossi jaunu - uz labākajām spēlēm jauninais ir mans enkurs
respektiivi sarunaat cilveeku nav gruuti teerpu un ieroci sagaadaat var ar sakostiem zobiem bet kaa vinnu piespiest iet darboties passam.... vai uzgruust citai komandai taa lai vinni netiktu bremzeeti un jauninnais buutu apmierinaats.... vinni taccu grib speeleet TIKAI AR TEVI.... un veel llaunaak vinni arii turpmaak grib speeleet TIKAI AR TEVI... un veel vinni iedomaajas ka arii turpmaak tu paruupeesies lai vinni buutu informeeti un gatavi citaam speeleem....

neskatoties uz visu ssito es domaaju ka nez vai var mest akmeni manaa daarzinnaa es pa ssiem gadiem esmu piesaistiijis daudz speeleetaaju un griezzot zobus joprojaam pa kaadam piesaistu un drossi vien ka pa kaadam turpinaassu taccu tas ir emocionaali gruuti jo patiesi larperi kokos neaug un lelaakoties mani passu sava izveele rezuultaataa neapmierina jo vinni biezzi pat nesniedzas liidz viduveejiibai

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 21.07.2009 01:38
Raksts #33


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



True, Tu nu būtu pēdējais, kuru būtu jāvaino par jaunu asiņu nepiepludināšanu.

Piekrītu arī par to, ka liels šķērslis ir kopējās organizācijas un telpu trūkums, diezgan tomēr sadalītā komūna, kā rezultātā ir phunblogs, ir lffb midzenis, ir kbk, ir laimeszeme, bet tolka īsti līdz galam nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 21.07.2009 10:43
Raksts #34


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Par piesaisti runājot - labs veids ir informējošie pasākumi. Es esmu 3 dažādās korporācijās novadījusi kabineta spēli cilvēkiem, kas to darīja primo reizi. Pirms tam bija 15 minūšu lekcija, kas tas par zvēru, izdalīju kaut kādus apmetņus un zobenus un iemetu spēlē - lai ķepurojas kā māk. No katras šādas reizes ir parādījušies 2-3 cilvēki, kas vēlējās to turpināt - un paši jau meklē informāciju un gatavojas spēlēm. Protams, ar viņiem ir jāstrādā - jāstāsta, jāmudina, jāsniedz padomi - bet tie ir cilvēki, kas VĒLAS uzzināt ko vairāk un spēlēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 21.07.2009 14:11
Raksts #35


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Kas attiecas uz larpiem - lffb.midzenis būtu tikai ieguvējs, ja larperi izvērstos Larpiem veltītajā foruma sadaļā. Ir baigi klusa vēlme midzeni iemidzeņot par multiinformatīvu joslu, kurā pietiek vietas larperu aktivitātēm, grāmatmīļiem, filmu faniem.... vispār, visam tam, kas nu kuru interesē.... Tur taču vietas pietiek.
Bet viss atduras jau atkal tajā pat kūtrumā - "lai tas otrais sāk pirmais, es pagaidīšu."
Tas, kā tā lapa funkcionē un sadalījusies apakšsadaļās - "vēl nav vakars, viss notiekās un ir procesā". `Visā pārējā - rosīšanās vaina... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 21.07.2009 14:25
Raksts #36


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Nav jēgas aktīvi izmantot jaunu, vārgu interneta resursu bez apmeklētājiem, pat ja tas ļoti labi konceptuāli atbalsta informācijas izvietošanu. Tas attiecas kā uz lffb midzeni, tā uz Phun blogu un citām vietām.

Tieši tāpēc Kbk is da choice pagaidām - te vismaz ir +/- garantēts apmeklējums un vari būt +/- drošs, ka tavu paziņojumu šeit kāds izlasīs.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 21.07.2009 14:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 21.07.2009 15:05
Raksts #37


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



CITĀTS(Kamazs @ 21.07.2009 15:25) *
Nav jēgas aktīvi izmantot jaunu, vārgu interneta resursu bez apmeklētājiem, pat ja tas ļoti labi konceptuāli atbalsta informācijas izvietošanu. Tas attiecas kā uz lffb midzeni, tā uz Phun blogu un citām vietām.

Tieši tāpēc Kbk is da choice pagaidām - te vismaz ir +/- garantēts apmeklējums un vari būt +/- drošs, ka tavu paziņojumu šeit kāds izlasīs.


Manā slepenā plusiņu un mīnusiņu tabulā, Kamazs tikko ieguva vienu ļoti īpašu, sev veltītu plusiņu. smile.gif

Kādas ir pašu brīvdabas lomu spēlētāju vīzijas par to, kam būtu jābūt iekļautam daudz-maz visaptverošā Latvijas resursā par brīvdabas lomu spēlēm, neskaitot to, ka tai "nebūtu jābūt tikai vienai apakšsadaļai". smile.gif

+ Kāpēc kurbijkurnes pirmajā lapā neparādās informācija par brīvdabas lomu spēlēm. kas tuvojas un kā uz tām pieteikties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 21.07.2009 15:06
Raksts #38


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



CITĀTS(Kamazs @ 21.07.2009 15:25) *
Nav jēgas aktīvi izmantot jaunu, vārgu interneta resursu bez apmeklētājiem, pat ja tas ļoti labi konceptuāli atbalsta informācijas izvietošanu. Tas attiecas kā uz lffb midzeni, tā uz Phun blogu un citām vietām.

Tieši tāpēc Kbk is da choice pagaidām - te vismaz ir +/- garantēts apmeklējums un vari būt +/- drošs, ka tavu paziņojumu šeit kāds izlasīs.


Par mazapmeklētību interneta resursā - zini, viss atkarīgs no marketinga un no tā izrietošā piedāvājuma apkārtējiem. lffb.midzenis norm darbojas kādu pusotru mēnesi, jo ir pavisam jauns un kūņojas veidošanās procesā rolleyes_a.gif . Un - 27 reģistrēti lietotāji uz doto brīdi ir plusā un nereģistrētais apmeklējums jau ir pārsniedzis pagājušā mēneša kopskaitu. Tas, par putniņiem. Periodiska satura reklāma citos internetresursos un tamlīdzīgas būšanas nostrādā. Un - gribi teikt, ka mūsu pašreizējā diskusija par šiem saitiem nav aicinājums apkārtējiem tos kaut reizi apmeklēt un mēģināt darboties? tongue.gif

P.S. Andžas filmiņas ir labs piemērs....

Šo rakstu rediģēja mausns: 21.07.2009 15:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 22.07.2009 10:01
Raksts #39


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Nu jā, apmeklējums ir atkarīgs no apmeklējuma utt. bet kuru tas interesē?

Šobrīd tur ir mazāk cilvēku nekā šeit, tas arī viss. Ar ko Midzenis labāks nekā Kurbijkurne? Kāpēc ieguldīt lieki enerģiju, lai mākslīgi celtu kaut kādu saitu līdz Kbk līmenim? Tas parasti ir svarīgi tikai saita īpašniekiem, nevis lietotājiem. Un vēlme, lai apmeklētāji nāk un speciāli atbalsta jaunu saitu ir egoistiska. Ja saits būs labs, cilvēki paši to izvēlēsies.

So es pagaidām izvēlos Kurbijkurni, kā primāro platformu, jo te ir lielāks apmeklējums. Protams, svarīgāko informāciju parasti dublē vēl visos citos jēdzīgakajos tematiskajos saitos, jo tas paplašina sasniedzamo auditoriju. Ja midzenis, piemēram, sapirks reklāmas delfos, teeveenetā vai kaut kā savādāk uzbaros savu apmeklējumu, es nedomājot izvēlēšos to. Tomēr, lai kā arī nebūtu, pieaicināt apmeklētājus, attīstīt lapas mārketingu utt. -- tās ir saita veidotāju rūpes, nevis apmeklētāju pienākums.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 22.07.2009 10:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 22.07.2009 12:09
Raksts #40


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



CITĀTS(Kamazs @ 22.07.2009 11:01) *
Nu jā, apmeklējums ir atkarīgs no apmeklējuma utt. bet kuru tas interesē?

Šobrīd tur ir mazāk cilvēku nekā šeit, tas arī viss. Ar ko Midzenis labāks nekā Kurbijkurne? Kāpēc ieguldīt lieki enerģiju, lai mākslīgi celtu kaut kādu saitu līdz Kbk līmenim? Tas parasti ir svarīgi tikai saita īpašniekiem, nevis lietotājiem. Un vēlme, lai apmeklētāji nāk un speciāli atbalsta jaunu saitu ir egoistiska. Ja saits būs labs, cilvēki paši to izvēlēsies.

So es pagaidām izvēlos Kurbijkurni, kā primāro platformu, jo te ir lielāks apmeklējums. Protams, svarīgāko informāciju parasti dublē vēl visos citos jēdzīgakajos tematiskajos saitos, jo tas paplašina sasniedzamo auditoriju. Ja midzenis, piemēram, sapirks reklāmas delfos, teeveenetā vai kaut kā savādāk uzbaros savu apmeklējumu, es nedomājot izvēlēšos to. Tomēr, lai kā arī nebūtu, pieaicināt apmeklētājus, attīstīt lapas mārketingu utt. -- tās ir saita veidotāju rūpes, nevis apmeklētāju pienākums.


Kamaz, es ne ar vienu vārdu neesmu teikusi, ka labāks. Savādāks, tas jā. Un, izklāsti man populāri - kā kbk savāca publiku lapas rašanās pirmssākumos, kad bija jauna, zaļa un patukša? Arī takš jau laida info tautās, kā mācēja par savu esamību....
Un gribi teikt, ka Andžas filmiņas nav sava veida phunbloga reklāma, jo tup taču pie jums, arī jūsu filmiņrullīši...

Principā, Kamaz, mēs pašreiz pa tukšo runājam. Jo skatamies uz vienu vienu un to pašu no dažādām pusēm. Un runājam gandrīz vai par vienu un to pašu. Midzenis ir jauns un zaļš un veidojas. Tur cilvēku vēl ir maz, ienāk pamazām. Un tiek strādāts pie tā, lai būtu interesanti un aizķertu tautu. Ieskaties biežāk, pavēro notiekošo, varbūt aizķers arī tevi. Es neuzstāju. Tikai piedāvāju.

Tas, ka šeit ir lielāks apmeklējums, nenoliedzu. Bet - cik gadu ir šai lapai? Tikai loģiski. Nu nevar jaunai, zaļai, briestošai lapai būt milzonīgs apmeklētības līmenis tūlīt, uzreiz un jau aizvakar.
Tā ka darbs turpinās.

Tā ka - PHUN's strādā pie savas lapas, kāds strādā pie midzeņa; bet tikšanās vieta pagaidām ir šeit, pa vidu. Klusiņām cerot, ka pienāks brīdis, ka mēs ne tikai tiksimies te, pa vidu, bet arī piestaigāsim viens pie otra ciemos arī.

P.S. Mēs aizgājām off'ā. Ceru, nenošaus pārāk sāpīgi....

Šo rakstu rediģēja mausns: 22.07.2009 12:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:37