Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Saullēkta Nesējs", [C] [PZP]
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 18.11.2006 15:41
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Saullēkta Nesējs.


Bija pienākusi ilgi gaidītā diena, visskaistākā gada diena. Ikviens vecpilsētas stūrītis bija izpušķots ar spožām lampiņām, egļu zariņiem un krāsainām virtenēm. tieši iepretim Rātsnamam bija milzīga eglīte, gaumīgi rotāta, ar zeltītu zvaigzni pašā galotnē, un gaišām lampiņu virtenēm, ar zelta bumbiņām zaru galos un brīnišķīgām mākslīgām dāvanām zem eglītes. Pie Rātsnama durvīm stāvēja divi apsargi, ne tādos ģērbos kā parasti-melnos uzvalkos un melnām brillēm uz acīm, bet sarkanos uzvalkos ar zeltītiem izšuvumiem, rūķu cepurēm galvās un sarkaniem zābaciņiem ar uzlocītiem purniem kājās. Kāds vīrietis ģērbies tikpat jancīgi vēra vaļā durvis uz balli uzlūgtajiem viesiem. Ik pa laiciņam piebrauca kāds limuzīns un no tā izkāpa pāris, ar maskām uz sejām, greznos tērpos. Visbeidzot piebrauca pirmais limuzīns ar galvenajiem un pašiem jaunākajiem viesiem. No tā izkāpa Anabella un Vigo, kā parasti šis jaunais pāris izskatījās lieliski. Ar sirsnīgu smaidu uz lūpām durvju vērējs atvēra milzīgas ozolkoka durvis, pēc tam abiem jauniešiem nācās atvadīties no mēteļiem un kažociņiem kas nu kuram bija mugurā. Nākošajā limuzīnā atbrauca Šikamaru un Nevinda, arī šo pāri laipni ieaicināja iekšā. Pēc tam viens pēc otra atbrauca Lianna un Dantess, Noveau un Alsvida, Enija un Eliads. Visi tika laipni ieaicināti iekšā. Nedaudz tālāk aiz garderobes pa lielām veclaicīgām stiklotām durvīm viņi nokļuva lielajā zālē starp visiem pārējiem viesiem. Labajā stūrī bija vēl viena iespaidīga egle. Ik viens bija maskots. Pie katra no pāriem pienāca šīs balles organizātore Grāfiene Gabriela De Faula. Kā parasti viņa izskatījās lieliski neskatoties uz to, ka nedēļu atpakaļ tika apglabāts viņas nelaiķa vīrs.
Attēls
Aprunājusies ar katru no jaunniešiem, apjautājusies par mācībām un par to kā iet viņu vecākiem sieviete ļāva sākties ballei. Ritēja deja pēc dejas, taču maskas noņemtas netika. Visi kā rudens lapas vējā virpuļoja pa lielās zāles grīdu, daži pāri sēdēja pie antīkajiem galdiņiem zāles kreisajā pusē un sarunājās ar saviem paziņām kas bija atklājuši savu identitāti. Visbeidzot kad pulkstenis sita jau 23.30 balles vadītajs nostājies blakus Grāfienei De Faulai iesāka savu sakāmo. Visi neapšaubāmi pievērsās šim jaunajam vīrietim. Ir palikušas 6 dejas līdz maskas kritīs, es domāju, ka varam ļaut kāpt uz skatuves mūsu šīs dienas muzikantiem. Tai brīdī uz skatuves uzkāpa vīrieši ar vijolēm, čelliem un visādiem citādiem balles cienīgiem atribūtiem, šo gājienu nobeidza sieviete, kas visticamāk bija dziedātāja, viņa ļāva vīriem sakārtoties, viens no prestižākā paskata vīriešiem apsēdāš pie klavierēm. Es domāju, ka mēs varētu palaist kādu ātrāku deju. mierīgā un ļoti skaistā balsī noteica šī jaunā sieviete un paņēmusi mikrofonu, savā vakarkleitā ar sarkanu masku uz sejas iesāka dziedāt. Visi jau atkal varēja iesaistīties dejas ritmā kas šobrīd bija pacilājoš, taču straujš...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
26 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 20.11.2006 17:14
Raksts #41


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Jā, es tā ceru. Šika smaidot atčukstēja Nevai. Puisis, sajutis, ka Neva pienāk viņam tuvāk, aplika roku ap meitenes vidukli un pievilka viņu sev vēl tuvāk.
Šikamaru tvēriens ap meitenes vidukli kļuva ļoti spēcīgs, un Neva zināja - Šika ir uztraucies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 20.11.2006 17:18
Raksts #42


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Neva atkārtoja Šik, viss būs kārtībā. NEva teica, un kā vienmēr saglabāja vēsu prātu, un joproj\ām pētija Frederihu. kā viņš mūs uz šejieni vispār dabūja? Nevinda bija apjukusi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 20.11.2006 17:21
Raksts #43


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Puisis izlauza vārgu smaidu un lēni pamāja. to nu gan es nezinu, es atceros, ka mēs stāvējām zālē un visi rāva nost maskas, un tad es jau attapos šeit. Kur vispār ir "šeit"? viņš jau tagad nedaudz īgni jautāja diezgan skaļi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 20.11.2006 17:25
Raksts #44


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Neva uzmeta skatu apkārt. izskatās uz kuģa klāja... Nevinda ieskatījās šalkojošajā jūrā un pasmaidīja. Atrašanās vieta šim kuģim ir tīri laba... Nevinda sacīja, un pasmaidīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 20.11.2006 17:29
Raksts #45


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Šika sāka smieties. Protams, ka uz kuģa. Es domāju, kādā jūrā mēs esam? Un kā mēs te vispār gadījāmies? Un kas viņš ir? Un kāpēc mēs te esam? Es neko nesaprotu. Cik apgrūtinoši. viņš nopūtās un nedaudz saguma. Viņš nikni paskatījās uz Frederihu un gaidīja atbildes uz šiem jautājumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 20.11.2006 17:41
Raksts #46


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Es ar neko nesaprotu... Neva pilnīgākajā apmulsumā avildēja, un skatījās uz Fredirihu ar skatienu 'Atbildi!'
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 20.11.2006 18:26
Raksts #47


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē





Lianna pasmaidīja Dantesam un šķelmīgi vērās viņā. Jaunā meitene vēlējās jautāt viņam vai tad arī viņa nav puiša draudzene, taču tas jau būtu bijis bērnišķīgi un Lianna vairs nebija bērns. Viņa bija jauna lēdija.
Un ar ko jūs nodarbojaties, mister Dantes?meitene apjautājās.
Lianna iesāņus palūkojās puisī.
Ko jau nu par mani tur runāt, mister Dantes. Es esmu tikai parasta meitene.viņa noteica.

Šo rakstu rediģēja sirds1: 20.11.2006 18:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 20.11.2006 18:32
Raksts #48


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Anabella dzidri iesmējās. Pirms brīža viņa kā noreibusi bija griezusies Vigo vadītajā dejā, bet nu viss bija savādāk.

"Ak, vai nav jauki?" viņa iesaucās skaļāk, kā pārējie runāja. Viņa bija bijusi pārāk aizņemta ar sevi un savu izredzēto, lai iedziļinātos sarunās. "Šādu Jaunā gada sagaidīšanu nebiju gaidījusi!" viņa sajūsmināti turpināja. "Es agrāk domāju, ka grāfiene ir skopa," Anabella pačukstēja Vigo, nobolīja acis un pievērsās atkal Frederiham.

"Es gan nezināju, ka grāfienei ir jahta, bet katram jau ir savi sīkumi," smaidīdama viņa pārliecināti tuvojās sagaidītājam. "Nosaukt mūs tik cēlos vārdus, protams, ir ļoti laipni no jūsu puses," viņš pielien? "bet to," ar pirkstu norādīdama uz savu masku, "es ņemšu atpakaļ!" Anabella pateica tik dzedri, it kā visa smalkā sagaidīšana uz viņu neatstātu nekādu iespaidu. Satvērusi masku, viņa aši to izrāva Frederiham no rokām, pagriezās un aizsoļoja atpakaļ pie Vigo. Pārsteigums ir laba lieta, bet kaut kur ir jābūt robežai! Šitā apgrābstīt dārgu mantu! viņa pie sevis pukojās, ar pirkstu galiem notraukdama iedomātus putekļus.

Anabella pat nepieļāva domu, ka tas ir kas cits kā vien neliels pārsteigums Jaunajā gadā. Par to, kā tas varētu būt dabūts gatavs, viņa nedomāja, par to lai domā inženieri un tehniķi, viņai, princesei, atlika tikai baudīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 20.11.2006 18:39
Raksts #49


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Noveau ar Alsvidu atgriezās zāles vidū un nodejoja pēdējās dejas. Pēc tam arī valsi. Un tad, cik viņam zināms, vajadzēja sekot tam brīdim, kad maskas krīt, bet tas kā nenāca tā nenāca, liktenīgie vārdi aizlidoja garām viņām kā brīvībā palaisti putni.

Viņu pēkšņi apžilbināja balta, acis žilbinoša saule, vējš draudzīgi kārtoja matus un šalca ausīs, jūra sveicināja, dēlīši maigi čīkstēja atkalredzēšanās saukļus. Viņi atradās kaut kur citur, ne vairs Rātsnamā - puisim prātā pavīdēja doma, ka Alsvidas vecāki viņū nogalinās, ja meitenei kaut kas notiks vai viņa pazudīs - un pretī viņam, viņa mīļotajai un vēl dažiem svešiniekiem no balles tuvojās kāds jauneklis.

Lord Noveau - šis jauneklis viņu nosauca par lordu, tas puiša ausīm skanēja smieklīgi, kā ne visai izdevies joks, viņa saistība ar lordiem vien bija tāda, ka viņš strādāja pie augstdzimušiem cilvēkiem. Un vēl viņu bērnībā, kāds zeņķi, pagāns tāds, bija nosaucis par īstu lordu, kad viņš bija devies uz bērnu masku balli par godu ziemassvētkiem. Un šis tituls tad bija domāts ļoti nicinoši un ar kādu ne visai patīkamu piebildi.

Noveau, klausījās acis iepletis, jaunajā vīrietī, kas teicās viņus visus pazīstam, kaut gan pats puisis nebija šadu cilvēku nekad redzējis, tas nu bija skaidrs, to viņš atcerētos. Un vēl viņa mīļotā - mežu aizstāve - ko viņš tur runā. Nemaz jau nerunājot par Saules dievietes pirmdzimto. Tas tā apstulbināja Noveau, ka viņš pār lūpām nevarēja dabūt ne pušplēstu vārdiņu, pat tad, kad svešinieks noņēma viņam masku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.11.2006 19:37
Raksts #50


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Anabella sperot tos pāris soļus atpakaļ, gandrīz uzkāpa uz Vigo maskas, kuru tas bija nometis zemē kā nevajadzīgu sīkumu, lai gan tā bija īsts itāļu meistaru roku darbs. Vēl pēc pussolīša meitene jau bija Vigo skāvienā. Viņš aplika viņai vienu roku ap vidukli, sak' Tu, mīļā, esi drošībā, lai kas te notiktu, un, aši viņu noskūpsītijis uz vaiga, iečukstēja viņai ausī:
Tev gan ir iekšā! Anī, princese, grāfienei nav jahtas, un pat, ja būtu, es neticu, ka viņa spētu sagādāt siltumu un sauli ziemas sniega vietā. Vai Tev negribas būt rietumu valdniecei? Pa īstam? Iedomājies, kāds kronis, kādi tērpi un viss pārējais, kas tur piederas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 20.11.2006 19:47
Raksts #51


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



"Kādai valdniecei?" Anabella neizpratnē pārvaicāja. "Mums vēl arī to piedāvā?" Viņa nebija īsti klausījusies, ko Frederihs saka, kad sveica visus.

"Un kā tad tu šo nosauksi?" viņa vaicāja, norādot uz zelta kuģi. "Ko šitādu es no viņas negaidīju, bet tā noteikti ir kāda moderna jahta ar ūdenturbīnām, globālo pozicionēšanas sistēmu un viesmīļiem. Zelts gan droši vien nav īsts," Anabella bija aizrāvusies ar viņasprāt acīm redzamu faktu apspriešanu. "Pa īstam taču nekas tāds nevarētu papeldēt. Bet vai tad liela māksla siltu gaisu dabūt. Vai nu viņa mūs kaut kā apreibinājusi un aizgādājusi uz siltajām zemēm, kas ir pret cilvēktiesību likumam," šeit viņa izklausījās nedaudz sašutusi, "vai arī mēs atrodamies labi aprīkotā studijā, bet jahta ir tikai butaforija. Es zinu!" Anabella pēkšņi iesaucās, nelaizdama Vigo pie vārda, "viņa gribēja uzrīkot jaunā gada fotosesiju!"

Meitene tā aizrāvās ar šo ideju, ka aiz vienas rokas vilkdama Vigo, viņa piesteidzās pie apzeltītajām margām, pavērās tālumā un pasmaidīja, ik pa brīdim nomainīdama pozu. "Mana kleita noteikti izskatās pasakaini un piestāv šai jahtai! Vīīgu, pasmaidi, mīlulīt!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.11.2006 20:01
Raksts #52


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tu izskaties pasakaini! Vigo novērtēja, sapņainām acīm nopētot Anabellu, bet kam lai te smaida, princese? Viļņiem vai saulei?
Viņš rūpīgāk apskatījās un iepleta acis, ciešāk satverdams Anabellas roku:
Paskat, tā patiešām ir īsta saule! Un viļņi ir īsti! Atceries, kā mēs peldējām rifos? Un smarža arī tā pati!
Nē, es neticu, ka te grāfiene būtu pie vainas, bet kas tad te notiek, to tiešām vēlos zināt! Tas tur, kā viņu, Frederihs, SERS Frederihs, sveica Tevi kā rietumu valdnieci un mani, nez kāpēc, kā austrumu. Es neciešu austrumus, Tu jau zini, tāpēc vēl jo vairāk vēlos noskaidrot, kas te notiek!


Viņš pārliecās pār bortu un nopētīja to, kas zemāk redzams. Atliecās atpakaļ.
Tev taisnība, Anī, šitāds, es pat nezinu, kā to saukt, ne pēc kādiem fizikas likumiem peldēt nevar. Bet apakšā ir jūra un nav nekādu pāļu vai kā cita.

Vigo pagriezās un apņēmīgi paņēmis Anabellu zem rokas gāja atpakaļ pie bariņa.
Mana saule, vispirms noklausīsimies, kas tam ērmam sakāms, pirms domājam, ko tālāk darīt!
Pēc Vigo domām, Frederihs tiešām bija ērms - nu kurš gan pie 17.gadsimta pusgarām samta biksēm velk buņukreklu! Kirasu, jā, to vēl. Karaļi parādes portretos, bet tāpat... ko tādu viņš nekad nebija redzējis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 20.11.2006 20:09
Raksts #53


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



"Tu tiešām domā, ka tā ir īsta jūra?" Anabella iesmējās "Ar mūsdienu tehnoloģijām ne to vien var noorganizēt," viņa bilda, bet balsī vairs neskanēja iepriekšējās pārliecības. "Nu, bet kas tad?"

Samulsusi sekodama Vigo, Anabella pārdomāja, ko viņš bija teicis par austrumiem un rietumiem. "Nē, tam nav nekādas loģikas," viņa skeptiski nopītās.

Apstājusies, viņa pagriezās pret Vigo un nopietni ieskatījās viņam acīs: "Vīgu, tu tiešām domā, ka tas ir pa īstam?" Balss vairs neizklausījās tik pārliecināta, tā pat nedaudz drebēja. "Bet kā tad mēs tiksim atpakaļ? Tēvs noteikti uztrauksies. Tu taču zini, ik ļoti viņam nepatīk, ja nestāsta, kas notiek," Anī sāka izklausīties arvien uztrauktāka. Starp uzacīm ievilkās rieva.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.11.2006 20:25
Raksts #54


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Hmmm... Vigo novilka. Viņam pašam nemaz nepatika doma, ka viņi būtu pēkšņi aizburti - nē, kāds absurds! - kaut kur nez kādā vietā uz kaut kāda kuģa. Bez ziņām par to, vai un kad varēs tikt atpakaļ.
Kaut kur mēs noteikti esam pa īstam, es vienīgi nezinu, kur ir tā vieta, viņš mēģināja pajokot, bet īsti jau nesanāca.
Jā, es zinu, neuztraucies, lūdzu, un tikai neraudi! Tu gan izskaties ļoti apburoša arī raudot, man jāsaka, viņš gandrīz mulsi paziņoja, bet padomā, ja nu te nav neviena kosmetologa?
Tūlīt mēģināsim noskaidrot dažus neatliekamākos jautājumus.


Atstājis Anabellu, Vigo enerģiskā solī piegāja pie Frederiha.
Ser, vai drīkst zināt, kā un kad mēs varēsim tikt atpakaļ tur, no kurienes mēs te nokļuvām? Dāmas ir neapmierinātas ar neziņu un uztraucas, ko domās vecāki. Ser, nebūtu labi viņām likt gaidīt uz atbildi!
Pēdējais skanēja gandrīz kareivīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 20.11.2006 20:29
Raksts #55


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Anabella pielika soli un aiztipināja līdzi Vigo. "Es gribētu redzēt GPS!" viņa strikti paziņoja tam, kas izskatījās te "vietējais".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 21.11.2006 07:27
Raksts #56


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Eliads lēnām vadīja Eniju pa deju grīdu, solis aiz soļa un valsis bija pārtapis par mazliet modernāku deju nekā citi vēlētos, kaut kur garām padejoja viņa vecāki. Dejo kā pienākas. Par to liecināja, kārtējā aizrādošā frāze. Puisis uzsmaidīja Enijai un turpināja viņu vadīt pa deju grīdu. Vajadzēja jau ņemt nost maskas, bet viņam jau nebija ko ņemt nost, tādēļ viņš vienkārši nolūkojās pārējos, drīz vien viņš neko neredzēja un tad sejā iesitās jūras vējš, fonā skanēja viļņu šalkoņa un acīs dūrās spilgtā saule.

Kas te...? Puisis neapmierināts norūca, kad pamanīja, ka pie viņiem soļo kāds jaunietis. Princi? Un vēl ūdens? Kas tas par murgu. Es esmu hercogs, neviss princis un nemaz nevēlos būt princis, man jau pietiek tāpat ar sava titula nastu. Puisis nepatikā mazliet saviebās un palūkojās uz sev blakus stāvošo meiteni. Vai tev viss kārtībā? Viņa balsī atskanēja uztraukums, viņš nevēlējās, lai blakus stāvošai būtnei nokristu kaut matiņš. Viņš uzmanīgi viņu nopētīja, kā pārbaudīdams. Es ceru, ka jā.

Puisis bija pamanījis arī pārējos jauniešus un dzirdējis viņu uzdotos jautājumus, tādēļ viņš klusēja. Atbildot uz viņu jautājumiem, viņš atbildēs arī uz maniem. Viņa skatiens pievērsās kādam pārim. Meitene tikko bija paziņojusi, ka šis ir grāfienes joks un, īsāk sakot, viņai tas viss liekās tikai teātris. Puisis par to pasmaidīja. Es arī tam gribētu ticēt, bet vējš ir pārāk dzīvs un viļņu skaņa pārāk īsta.

Puisis vēl uzmeta skatu Enijai, bet tad piegāja pie margām, ieskatīdamies jūras dziļumos. Viss šis ir tikai viens liels, nelabs sapnis. Puisis noliedzoši pamāja ar galvu. Tā nevar būt taisnība. Vējš no viņa astes bija izrāvis matus, kas tagad dejoja kopā ar vēju, puisis diez gan asu kustību aizlika savus gaišos matus aiz auss un beidzis lūkoties viļņos, viņš pagriezās un atspiedies pret margām, vēroja pārējos, gaidīdams Frederiha atbildi.

Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 21.11.2006 07:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 21.11.2006 14:59
Raksts #57


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Enija piekrītoši pamāja ar galvu. Jā, man viss kārtībā. Skumja noputa no Enijas puses, tas liecināja par to, ka nebija gluži tik labi, kā varētu vēlēties. Tik lielā kārtībā, ka es laikam tūlīt apvemšos... Sakrustojusi rokas, viņa vērās apkārt. Acis nu bija pieradušas pie spilgtās saules un tagad nopētīja visu sīki un smalki. Jūra bija valdzinoša, tas nu bija jāatzīst. Kuģis tāds, nu kā jau kuģis, tādi dāmai nepatika jau kopš bērnības, kad burtiski ar varu lika kāpt uz kuģa klāja un doties kādā patālākā ceļojumā.

Neklusē, atbildi reiz. Namoci mani, neatstāj tik ilgi neziņā! Vējš purināja matus un kleitas malu. Un protams visu pārējo, kas vien bija audums.
Enija pamanīja, ka Eliads vairs neatrodas līdzās, bet atspiedies pret margām. Viņa nostājās puisim blakus un vieglītēm atspieda galvu pret viņa plecu. Es vēlētos, kaut šis būtu tikai nelāgs sapnis, bet šķiet, ka tā nav. Viņa vēlreiz, klusi, nopūtās. Gan jau viss būs labi- tā viņa cerēja. Ļoti cerēja.
Eliad, viss taču būs labi? Viņas balss skanēja maigi, bet varēja dzirdēt mazu satraukumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 21.11.2006 15:57
Raksts #58


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Kā tad savādāk? Puisis ne pārāk droši aplika roku ap meitenes pleciem. Viss būs kārtībā, savādāk nevar būt, vienkārši nevar. Pēdējie vārdi jau tika izčukstēti. Eliads maigi ar lūpām aizskāra Enijas galvu, bet tā bija tik netverama kustība, ka varētu pateikt, ka nekad tas nav noticis. Un ja nebūs, Likās, ka puiša balsi aizpūšs vējš, ļaudams to dzirdēt tikai pašam un varbūt Enijai. Tad es pacīnīšos pa mums abiem.

Eliads palūkojās uz leju. Tev nav vēsi? Puisis atlaida vaļā Eniju un pagājis pāris soļus prom, atsēja vaļā apmetni, to aplikdams Enijai ap pleciem. Es ceru, ka palīdzēs. Puisis nostājās atpakaļ iepriekšējā vietā un palūkojās debesīs. Es ceru, ka tavas antipātijas pret kuģiem, mazliet nogrūdīsi malā. Ticu, ka uz sauzemes tiksmi tā pavēlāk. Puisis palūkojās uz meiteni un viņa seju rotāja plats, nebēdnīgs smaids, kas nekādi neliecināja, ka viņi būtu nonākuši kādā nepazīstamā vietā un laikā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 21.11.2006 16:52
Raksts #59


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Frederihs klausījās šo neparasto cilvēku sarunās, tik sen šie valdnieki nebija bijuši šīs pasaules ielenkumā, ka viņi bija piesātināti ar cilvēku pasaules iedzīvi, tas likās neiedomājami netaisnīgi sabojāt pašus dārgākos cilvēkus kas šaj pasaulei ir bijuši. Puisis atbildēja uz visiem jautājumiem Jā, Dantess, jūs tik tiešām esat mans brālis, lai gan jāatzīst jaunāks par mani, šaj pus pasaules robežām jums ir visaugstākā vara, pēc mātes un manis. Anabell, jūs nēesat uz nekādas grāfienes jahtas patiesība pat nesaprotu par ko Jūs runājat, Jūs agrākos laikos, kad vēl nebijāt izlēmuši spert soli cilvēku pasaulē bijāt tā kas nolēma, ka saulei jāriet rietumos un šī dieviete kas kontrolēja sauli to arī izdarīja piekrītot arī valdniekam Vigo - Saulei jāaust austrumos, neiet runa par cilvēku austrumnieciskajiem tērpiem vai ko tādu, bet gan pa debess pusi, kas ir noslēpumos tīta. Dzirdēju arī izskanam jautājumu par to kur tad Jūs esat, atbildot varu teikt. Atrodaties uz kugja klāja ar nosaukumu "Saullēkta nesējs" es un mana apkalpe kā arī uzticamais draugs Dītrihs - stūrmanis jau 2 mēnešus esam ceļā uz Pasaules galu, Sudraba jūrā. Nosaucu Jūs jūsu agrākajos titulos un nedomājiet, ka esmu lišķis vai kāds cits nepatīkams cilvēks. Vienkārši jums bija pienācis laiks atgriezties atpakaļ šeit otrā pasaules malā. Viņš atbildēja uz lielāko daļu jautājumu, bet uz visiem atbildēt protams viņš nebija spējīgs, vienkārši atmiņa to neļāva.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 21.11.2006 16:57
Raksts #60


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Alsvida stvēra Noveau plaukstu un viegli to saspieda. Tā šķita drošāk. Uz mirkli aizvērusi acis un dziļi ieelpojusi, meitene tās atkal atvēra.
Jūs sakāt, ak nosautāt mūsu agrākos titulus. Bet kam šie tituli ir bijuši nozīmīgi? Un kāpēc mēs esam, pēc jūsu vārdiem, atgriezušies šeit? viņa vāri eirunājās, cenšoties sakopot sevī spēkus visu šo apjēgt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

26 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:33