Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Alomohoras burvju zīmes, Izglābt visumu... Pieteikšanās beigusies
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 25.05.2005 16:30
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Šižets:


Kaut kur tālā vietā,citā dimensijā,ja to varētu saukt par dimensiju,ir pasaule,maģiskā Selfīna.Tajā dzīvoja cilvēki,enģeļi,elfi un citas maģiskas būtnes,gan ļaunas gan labas.Viņas visas dzīvoja harmonijā.To noturēja ļaunās būtnes un Labās būtnes, Gaismas spēki un Tumsas spēki (ievērot lielos sākuma burtus).Šī pasaule bija maģijas pilna,un ikviena lieta kas eksistēja,noturēja pie eksistēšanas citu,tā veidodama Mūžīgo Harmoniju.Pār šo pasauli valdīja desmit Dievi,desmit Elementu aizgātņi,kuri kopā ar Alohomoras Zīmēm veidoja Mūžīgo Harmoniju.
Gaismas spēkiem un Tumsas spēkiem katram piederēja piecas Alohomoras Zīmes,kuras arī papildināja viena otru.Viņas kopā bija desmit,senais skaitlis.
Bet tad viena no Zīmēm nozuda.Un arī otra zīme,kuru papildināja pirmā Zīme,nozuda.Mūžīgā Harmonija biju zudusi,pagalam.Gaisma ar Tumsu sanaidojās,Mūžīgās Harmonijas zuduma dēļ.Arī dieviPasaulei draud iznīcība,ja vien Viņi to neglābs.Kas ir šie Viņi,to neviens nezina,pat Viņi.Bet Viņiem ir jāglābj šī pasaule,ja ne,tad Visumu ietver Nekas,un arī fantāzijas vairs nebūs.Viņiem ir jāatgūst visas Zīmes no Nekā,lai Mūžīgā Harmonija atkal eksistētu.
Redzēdami,ka un Selfīnas sāk veidodies haoss un Harmonijas vairs nav,Dievi nolēma ka visiem Viņiem vajadzētu sapulcēties Dersīmas mežā.
tu esi viens no Viņiem,un tev ir sākumā jā iet uz Dersīmas mežu,bet tālākie piedzīvojumi būs aizrauroši...


OOC-Jums visiem tagat ie savstarpēji jāiepazīstās. Šobrīd Jūs atrodaties pie Selfīnas lielākās upes lejteces Milango. Ceļojums varēs sākties kad visi būs iepostojuši pirmo (vai vairāk) rakstu/rakstus. Uz priekšu! Mēs ar Aureliu patēlosim arī dažas blakus būtnes kuras jūs sastapsit.


(Atvainojos, ka spēle sākās tik vēlu. Man LightAngel atsūtija PZ ka jau ir sūdzības. Sorry, ka tik vēlu. Viņš tagat deva ziņu, lai sākam.)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
12 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
tiigjeris
iesūtīt 01.06.2005 19:21
Raksts #41


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



adrija domiigi veeraas debesiis. kaapeec vinjai ar kaut kaadiem sveshiniekiem jaadodas alaa? izskatiijaas, ka arii vinji viens otru nepaziist. adrianai patika lietus, bet debesis jau kljuva tumshas, solot pamatiigu veetru. ar roku sataustiijusi savu loku, vinja apnjeemiigi tuvojaas nelielajam pulcinjam. meitene uz mirkli saminstinaajaas ieraugot vampiiru, bet nedrosho izteiksmi aciis tuudalj nomainiija paarliecinaatiiba. aareeji nemanaami, bet vinja bija gatava jebkaadam uzbrukumam. piesardziiba nekad nenaaca par ljaunu. vinju atbaidiija arii tumsas engjelji, tomeer, ja jau liktenis bija vinju sheit atvedis, tad jau tam bija iemesls. ja arii tas bija adrianas naave. tas gan skjita shajaa briidii kaut kaa neticami, bet piesardziibu meitene, tomeer, neatmeta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 01.06.2005 19:30
Raksts #42


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Satīna sāka apdomāt situāciju.. Lietus viņai patika un šā vai tā drīz nāktos to kleitu vilkt nost. Elfa sarauca pieri.. Negribējās kustēt ne no vietas, bet izejas nebija. Viņa piecēlās kājās.
Es atgriezīšos.
Viņa melodiski noteica un nozuda tajā pašā vietā pa kuru bija parādījusies. Viņa nolēma doties nelielā pastaigā pa apkārtni. Kad bija tikusi krietnu gabalu prom klieta tika salocīta, tā aizņēma brīnum maz vietas un ielikta somiņā, ieroči, kas bija krūmos tika pielikti pie bikšu jostas. Viņa nolēma izmest vēl mazu izlūklīkumiņu pirms atgriezties.
Ja nu nāk vēl kāds.. Nē kompānija jau skaista.. Vampīri, tumsas enģēli, runči.. Cilvēki..
Viņa nodomāja. Viņa bija atgrizusies.. VIņa sēdēja pakalniņā netālu no kokiem atstatu no pārējiem. Interesanti vai tie būtu viņu pamanījuši, bet Satīnu tas pārāk neinteresēja. Viņa vēroja viņus, pagaidām tie bija pilnīgi nekaitīgi viņai, tā ka šovs kleitā nebija nepieciešams, taču pārvilkt kleitu pa virsu nemaz neprasīja ilgu laiku, brīnums, ka viņi nebija pamanījuši, ka zem kleitas ir ceļa drānas, taču.. Ko gan varēja gaidīt no enģeļa, vampīra, runča un cilvēkiem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 01.06.2005 19:57
Raksts #43


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



"Nu ko...laikam jau jāiet līdz!" Darina nodomāja un pavirzījās tuvāk alai. Nonākusi tai jau tuvāk viņa cik vien varēja, ielūkojās tajā iekšā. "Kaut kāds murgs." Darina sapīkusi nodomāja un paskatījās uz Madžesko piemiegtām acīm. Atcerējusies kaķmeitenes vārdus viņa nodomāja ka šī būtne varētu būt augstprātīga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 01.06.2005 20:14
Raksts #44


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Vējš plivināja tumšos matus, bet mūžseno strauta ūdeņu acis modri vērās apkārt. Šķērsām paār plecu uz muguras atradās loks un bultu maks, bet pie sāniem zobens un pie jostas dunči. Ieroči nebija smagi, tie bija elfu veidoti un kalti un nevisa masīvu un smagnēju izskatu, tur laikam pie vainas bija arī maki, kuros tie bija, jo elfu audums bijal lāsumains un apkārtnei pielāgojošs.. Satīna atbalstīja elkoņus uz ceļiem, bet galvu uz delnām.. Viņa gaidīja lietu.. Vērojot pārējos viņa pašūpoja galvu..
Vai te maz ir kāds.. Kāds saprātīgs..
Viņa no domāja. Viņa apzinājās, ka šādi domāt ir visai nejauki, taču elfa jutās saskumusi..
Varbūt lietus aizskalos manas skumjas..
Viņa nodomāja, tiesa, bija muļķīgi cerēt, ka kāds ko izdarīs tavā vietā.. Elfai nepatika paļauties uz citiem, simtiem gadu viņa bija paļāvusies vienīgi uz sevi.. Viņas tuvākie draugi.. Nebija vērts par to tagad domāt..
Vismaz te ir vēl viena elfa..
Viņa nodomāja. Viņa atradaās šeit, jo te gribēja atrasties, ceļš, kuram viņa tagad sekoja veda šurp, tiesa, viņa nebija cerējusi jel kādu te sastapt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 02.06.2005 09:10
Raksts #45


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Mjau, atkal ienaudejas kakis kas bija no Darinas izmucis.
Kur tas bija palicis? jautaja Hiliss
Mani sauc Hiliss, ka jus? Es jus nevienu nepazistu tapec man butu prieks iepazities. Hiliss pagriezas pret parejiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 02.06.2005 17:50
Raksts #46


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Satīnas nopūtās. Ar savām elfu ausīm viņa ļoti labi dzirdēja, ko teica tālāk - ielejā esošie radījumi, būtnes. Hiliss jau kuro reizi atkārtoja vineu un to pasu..
Vai viņš tāds ir viens, vai es tiešām esmu kļūdījusies attiecībā par Tumsas enģeļiem?
Satīna prātoja vērojot pārējos...
Nezinu.. Kristiāns bija gluži citādāks..
Viņa nodomāja, bet galu galā visi nevarēja būt vienādi.. Elfa palika sēžam kur bija. Viņai negribējās iet kopā ar baru, taču lietu viņa vēlējās sagaidīt šeit. Viņa nebija untumaina, taču būtnes viņai tik vienkārši vis neiepatikās..
Augstprātīga kaķene, sieviete, tāds khm.. enģelis, stīvs vampīrs - vai tiešām jau dabūijis savu mietu sirdī un krucifiksu uz zārka? Elfa.. Valars vien zin no kurienes.. Un vēl daži ne šādi ne tādi..
Satīnas domas par klātesošajiem nebija nekādas augstās. Tiesa, viņa tās paturēja pie sevis - kāda jēga kā tādai vientiesīgai nelgai visiem izrādīt savas domas? Turklāt zināmā veidā viņa centās apvaldīt savas domas un nebūt tik augstprātīga, taču elfa mūžā bija daudz pieredzējusi un no sirds cerēja, ka šis iesācēju bariņš ilgi nebūs viņai biedros.

Šo rakstu rediģēja Selduīna: 02.06.2005 17:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 03.06.2005 01:18
Raksts #47


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Bija tāda sajūta it kā viņš parādījas ne no kurienes. Vienkārši pienāca un apstājās. Viņš nevienu neuzrunāja un ne ar vienu nesasveicinājās. Viņš tiki tukši un klusu vēroja vis kas notika. Ko viņš gaidīja? Uz ko cerēja? tas nevienam nebija zināms atskaitot viņu pašu. Viņa seja bija aizsegta ar apmetņa kapuci un nebija saprotams, pat pie kādas rases viņš pieder. Tā nu viņš tur stāvēja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 03.06.2005 08:17
Raksts #48


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



OOC: Selduīna, labais vampra raksturojums w00t.gif

Varimands vērīgi nopētija klusējošo pienācēju. Ar katru brīdi vampīrs jutās arvien īgnāks un īgnāks un bija jānotiek brīnumam, lai viņam iepatiktos šī raibā kompānija. Bet tāds nenotiks,pateicoties šiem te... Vispār, kas te notiek, kāds salidojums vai? Vajadzēja arī izvēlēties doties uz šo pusi... atbalstījies uz sava ceļa spieķa, Varimands raudzījās tālumā un acis viņam piemiedzās domājot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 03.06.2005 09:21
Raksts #49


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Kā tevi sauc? Tu šeit tikai tagat uzradies! Kas tu tāda esi? Hiliss nopētija puisi no galvas līdz kājām.
Hmm.. Tāds drosmīgs.. Hiliss domāja.
Viņš novērsās no viņa un pakasija kāju. Viņam pa galvu joza un skrēja visdažādākās domas. Viss bija juku jukām.
Kā tevi sauc? Viņš vēlreiz pievērsās jaunajam puisim, kurš nesen bija ieradies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 03.06.2005 10:06
Raksts #50


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



"Klausies, draugs!" tas izskanēja mazliet nievīgi, kad Varimands pievērsās Hilisam, "tev, kas blusas piemetušās, vai?"
Vampīrs nevarēja tik viegli aizmirst, kad šis tumsas enģelis, kurš nemaz neizturējās, kā tumsas enģelim pieklājas, viņu bija ignorējis.

Šo rakstu rediģēja Ungaarijas ragaste: 03.06.2005 10:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 03.06.2005 10:13
Raksts #51


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Es nokritu šurpceļā un man ļoti sāp kāja. Hiliss iesmējās tajā pašā laikā saglabādams aukstumu acīs.
Jaunais ceļinies, kā tevi sauc? Viņš atkal prasija jauniņajam.
Hiliss pieliecās un notupās.
Tevi sauca Varimands vai ne? Viņš pievērsās vampīram
Šajā pulciņā tiktiešām būs sarežģītas personībias kā klusējošais jauneklis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 03.06.2005 10:18
Raksts #52


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



"Hmmm, padomāsim," vampīrs laiski novilka, "Ja atmiņa mani neviļ, un esmu pārliecināt, ka neviļ, stādījies priekšā neesmu."
Tad viņš ar acīm ieurbās Hilisā: "Varbūt tad, tu būsi tik laipns un paskaidrosi, kāpēc tā domā?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 03.06.2005 10:24
Raksts #53


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



OOC-Ups, atvaino, man šķita tajā vietā ar Selduīnu tu ieliki savu vārdu.
Es nezinu... Man vienkārši... Vienkārši... Es to vārdu iedomājos... Hiliss sāka apmult.
Va tad viņš nepateica savu vārdu? Šeit viss kļūst aizvien miglaināk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 03.06.2005 10:29
Raksts #54


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



adrija staaveeja netaalu no vampiira un tumsas engjelja. tieshi tik netaalu, lai skaidri dzirdeetu katru vinju izrunaato vaardu. vinja vilcinaajaas. speeja veeja puusma sajauca adrianas matus. sakritiiba? hmm. vinja nesaprata hilisu, kursh likaas esam tumsas engjelis, bet iztureejaas kaa diivains cilveeks. druumais vampiirs gan nebija nekas paarsteidzhoshs. meiteni bija ieintereseejis sarunas iznaakums, un vinja stingi staaveeja nedaudz nomaljus. visapkaart bija iestaajies spiediigs klusums. tuvojaas veetra.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 03.06.2005 10:33
Raksts #55


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



OOC: kam negadās laughing.gif

Lieliski, vienkārši lieliski, Hiliss izskatījās apmulsis, tas lika vampīram justies labi, bailes un nedrošiba viņu baroja tāpat kā asinis. Mmm, iedomājoties par asinīm, vampīra skats neglābjami pievērsās cilvēkiem. Taču tad viņš novērsās un pavēries atkal uz Hilisu pasmīnēja un, vienaldzīgi paraustījis plecus, noteica: "Cik neinteresanti, es jau domāju, ka tev piemīt gaišredzība."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 03.06.2005 10:43
Raksts #56


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Gāišreģība? Nui nezinu. Nekad neesmu neko pareģojis Hiliss piecēlās ar lielu joni. Viņam bija apnikusi šī saruna. Viņš piegāja pie ūdens un mazliet nomazgāja rokas. Tad saujā paņēma mazlietiņ vēl un padzērās. Ūduns bija vēss un jauls. Tādam ieskarties bija ļoti patīkami.
Es sen nebiju redzējis tik tīru ūdeni. Tas ir tik dzirkstošs. Kā man tas patīk.
Atkal uzspīdēja saulīte. Lielos mākoņus kas pirms brīža bija debesīs vairs neredzēja.
Laikam šodien jābūt jaukam laikam. Hiliss klusu pie sevis nobubināja tā, lai neviens cits to nedzirdētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 03.06.2005 11:25
Raksts #57


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



OOC : eu, varbuut vajag izlemt, kaadi tad buus laikapstaaklji! kaapeec nebuus negaisa? blink_a.gif un tik peekshnji jau savilkushies maakonji neizkliist!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 03.06.2005 11:33
Raksts #58


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Labi, ka mākoņi pazuda. Tie mums aizpeldēja garām. Tākā es esmu tumsas eņģelis man par gaismu nav liels prieks. Hiliss drūmi teica.

OOC-Lūdzu atvainojiet par šo jucekli. Aurelia nemaz nepalīdz vadīt šo LS. Viņs teica, ka līdz negaisam ir jāpagaida. Tātad es visu izlaboju, bet viņa ir iepostojusi tikai divus rakstus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 03.06.2005 12:05
Raksts #59


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Viņš palūkojās uz nepazīstamo un viegli pamāja ar galvu atmesdamas uz atpakaļu kapuci...Zem tās atklājās jauns- relatīvi jauns elfs ar ogļmelniem matiem...
-Alonso...
Viņš bilda tikai savu vārdu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 03.06.2005 12:12
Raksts #60


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Sveiks... Hiliss norūca.
Kāpēc tu nokavēji? Viņš izlikās nepieklājīgs, jo nevēlējās daudz ar viņu runāt. Tikai uzzināt vārdu.
Nu tad svaiks mūsu pulkāāā-āāā-āāā!!! Hiliss iesaucās.
Viņš nobijās no viņa sejas, bet tad apjēdza, ka viņš ir tikai noņēmis kapuci.

Šo rakstu rediģēja Zobena iznēsātājs: 03.06.2005 12:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

12 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:07