Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai SPOKI ir reāli?, Daži tic, citi - nē, bet pārāk daudzi fakti pierāda spoku esamību.
Vai esi sastapis spoku?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 123
Viesi nevar balsot. 
positiv denken
iesūtīt 21.09.2007 19:40
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Es personīgi esmu jutusi spoka klātbūtni, tāpēc - man nav šaubu, ka spoki eksistē un ir reāli.

Iespējams, ka ir labie un ļaunie spoki, taču tikpat iespējams, ka tas atkarīgs no tā, cik jūtīgs ir cilvēks - vai viņš spēj just, uztvert nemateriālo pasauli vai vēl nav gatavs ar to sastapties.

Manā skolā mūsu skolas spoks dzīvo jau sen. Neko ļaunu viņš gan nedara - vēlās vakara stundās, kad kāds sēž pie datora, viņš mēdz skaļi staigāt, virināt aizslēgtas durvis, apsviest krūzē tējkaroti uz otru pusi. Interesantākais, ka viņa skatienu var just - skaidri sarotams, ka neesi telpā viens.

Reiz viņš nošķaudījās, kad apkopēja slaucīja kādu stūri zem kāpnēm, esot pilnīgi viena pati. Tajā stūrī nebija ne dzīvas būtne - ne pat sīkākās peles vai aizmaldījušās eža!!!

Bija reize, kad viņš pieklauvēja pie durvīm no iekšpuses, bet telpa bija aizslēgta un tukša... Vispār, ir pierasts pie viņa, kolektīvs ar viņu vienkārši rēķinās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
vārna Elīza
iesūtīt 30.10.2007 18:26
Raksts #41


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.11.04
Kur: Nezinu. Paņem mani līdzi.



Parasti nelietoju, jo netīk, bet šoreiz šis liekas atbilstošs: silent.gif

CITĀTS
Ir cilvēki, kuriem mājās šķiet, ka viņus kāds vēro, lai gan patiesībā ir vieni paši, ir cilvēki, kam šķiet, ka viņiem seko, piemēram pa ielu, tā tad Tu gribi pateikt, ka cilvēks ir garīgi nelīdzsvarots, vai tās ir viņa iedomas?

Roviela ir gudrāka, tāpēc arī savaldīgāka, bet man šis jautājums izraisīja vēlmi skaļi smieties un rādīt ar pirkstu uz jautātāju. Jā, protams, ka tā arī ir, Tu gandrīz vai pati atbildi, ka tās ir iedomas vai nelīdzsvarotība.

Par bildēm,- daļa izskatījās kā kaut kas, ko iegūst uzstādot ilgu ekspozīciju, pašai tādas ir, kur spoks esmu es vai pavisam īsti un dzīvi man pazīstami cilvēki, un daļā es patiešām nesapratu, man likās, ka tur vienkārši ir cilvēki.

Manuprāt, mirušie ir sastopami tikai rudenī vēlu, un pavisam godīgi uz to skatoties, arī tā ir tikai sezonālā migla. Un tiem domāto ēdienu patiesībā apēd mans suns. Tā ir uzmanības izrādīšana, lai nomierinātu Sevi un Savas slēptās rūpes par mirušajiem un, jā, kā jau tika minēts, lai nebūtu jāsamierinās ar domu, ka viņu patiešām vairs nav un mūsu arī reiz nebūs.

Bet var jau būt, ka esmu pārāk materiāla. silent.gif

Šo rakstu rediģēja vārna Elīza: 30.10.2007 18:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 30.10.2007 19:51
Raksts #42


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Paldies ils par bildītēm... No tām viena redzēta un vispār tādas tīri interesantas... Visvairāk gan sasmīdina tā, kurā fermeris pie sava kukurūzas lauka ar ieroci rokās... Kādēļ gan pa kukurūzu nevarētu blandīties normāls zaglis, kam vnk gribās ēst?

Bet par ticēšanu spokiem... Neesmu 100% skeptiķis, bet pierādījumi būtu nepieciešami... Bet, ja kaut viens ielūgtu normālākās spoku medībās... Vienu nakti savas dzīves pat kam tādam atvēlētu... Tikai, ja meklēšana ir bez alkahola un zālītes, citādi vēl "mazajiem, zaļajiem" saskriesim virsū..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paplavskis3
iesūtīt 18.11.2007 09:33
Raksts #43


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.06
Kur: Visur, bet ne uz zemes



Es sajūtu spoku esamību. Man liekas, ka spoki ir visur, tikai daudzi cilvēki viņos netic un tāpēc arī tos neredz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 18.11.2007 15:05
Raksts #44


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(Paplavskis3 @ 18.11.2007 09:33) *
Es sajūtu spoku esamību. Man liekas, ka spoki ir visur, tikai daudzi cilvēki viņos netic un tāpēc arī tos neredz.


Hmm... tu neteici, ka redzi spokus, tu teici, ka tos sajūti. No tava apglvojuma izriet, ka tu spokiem netici, jo redzējis neesi, bet kaut kāda iemesla dēļ tos vienalga sajūti, vai tā? smile.gif

Ju agrak bija teikts, kaut ko sajust jau var (kaut vai ka gar kāju notek kaut kas silts... *zviedz*), bet tas nenozīmē, ka tas, ko sajūti ir spoks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 18.11.2007 15:54
Raksts #45


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Par spokiem parasti sauc emocionálos pirkstu nospiedumus - ja káds cilvéks vai vairáki ir piedzívojushi stipru emocionálu satricinájumu,vai dzívojishi lielá stresá ilgu laiku,tad telpa vai vieta saglabá un projecé shos notikumus.
Un ir arí nemateriálas bútnes kas pastáv mums blakus.Més tachu varam uztvert tikai 4dimensijas.. Pirms mums noteikti ir pastávéjushas citas,neparastas,varbút pat bezmiesiskas-energijas bútnes.Un péc mums tás arí bús.
Noteikti káds ir dzirdéjis par paralélám pasaulém.Un ka tás médz saskarties ar múséjo.Lúk dazhádu prádíbu iespéjamie izskaidrojumi.
Un par sevi varu teikt ka esmu jutusi párdabígá klátbútni daudzreiz. Pársvará gan labvélígu vai tikai zinkáríbu.Bet ir arí negatíva pieredze.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 19.11.2007 13:09
Raksts #46


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(maichestera @ 18.11.2007 15:54) *
Par spokiem parasti sauc emocionálos pirkstu nospiedumus - ja káds cilvéks vai vairáki ir piedzívojushi stipru emocionálu satricinájumu,vai dzívojishi lielá stresá ilgu laiku,tad telpa vai vieta saglabá un projecé shos notikumus.


Patiesībā par spokiem parasti uzsakta cilvēka dvēseli, kas palikusi uz zemes. Vismaz tā iegājies tautās.
emocionálos pirkstu nospiedumus - tas ir mūsdienīgāks viedoklis par to, kas ir spoki. Iespējams, ka tam ir pamats, jo cilvēka smadzenes rada elektromagnētiskos viļņus un daļa no tiem konkrētos apstākļos var palikt kādā vietā. Nevis kā saprātīgs gars, bet kā ieciklējusies programma uz vienu toni.

Arī par garīgajām būtnēm un dimensijām piekrītu. Pārāk maz vēl cilvēki zina par pasauli ap sevi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Corvus
iesūtīt 23.11.2007 12:36
Raksts #47


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.07
Kur: melnās plaukstas ēnā



CITĀTS(sirds1 @ 26.09.2007 20:09) *
Dažkārt ir vēlēšanās nebūt neko neredzējušai, nepiedzīvušai. Lai naktī varētu mierīgāk gulēt. grin.gif
Ir reāli notikumi, par kuriem es vienkārši negribu runāt. Tie man vēl joprojām uzdzen drebuļus.


Mjā, man arī ir šitādi "jociņi" gadījušies... Spoki eksistē. Un punkts. Nav jāmeklē pierādījumi par vai pret. Viņi ir un viss. Man nav ne jausmas, kas tieši tie bija, bet tie, ko man, par nelaimi, ir gadījies sastapt, pilnībā atbilst uzskatam par "spoks". Esmu sajutis, dzirdējis, redzējis spokus, pieredzējis to "izklaidi"... Un tie, kuri saka, ka spoku nav, rūgti maldās. RŪGTI...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sawljuxinjsh
iesūtīt 27.11.2007 22:13
Raksts #48


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.07



~Ir bijusi sastapšanās un diez gad baisa teikšu tā...
IEkāpjot silta gultiņa,ieritinoties zem segas jau lēnām ceļojot uz sapņu zemi tev kāds visu laiku sauc tevi vārdā, tu vari atbildēt vari neatbildēt,bet kāds tevi visu laiku sauc....
Brrr šermuļi skrien pār kauliem atceroties to vien....


Un arī....
youtube bija video,kurā fiksēti daudzi spoku un citu parādību atklāšanās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 29.11.2007 01:08
Raksts #49


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Un to, ka tevi pusaizmigušu kāds sauc vārdā, tu sauc par spoku?

PS: YouTube ir arī video "It`s ok to be gay"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krista-marija
iesūtīt 30.11.2007 12:28
Raksts #50


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



Spoki ir un arī passtāv.Es esmu viņus redzējusi.Un vajag visam ticēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 30.11.2007 13:07
Raksts #51


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(krista-marija @ 30.11.2007 12:28) *
Spoki ir un arī passtāv.Es esmu viņus redzējusi.Un vajag visam ticēt.


Tās ir Neprāta runas. Neprāts ir tāds džeks, kurš tā runāt mēdz.

TICĒT visam? Tas nevar būt nopietni.

"Aizdot, vecais, 100 ls. Kaut kad noteikti atdošu." ja šo cilvēku nepazīsti, neesi drošs, vai dosi 100 latiņus?
Ticēt var, ja tam ir pamats. Ja tāda nav, kā gadījumā ar spokiem, ticība ir muļķīga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas Tantiņa
iesūtīt 30.11.2007 19:09
Raksts #52


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



ļoti negribu viņiem ticēt. lai gan pati it kā redzēju, bet nu - tā bija 5. klase, un prāts spēj izveidot daudz ko. nu, ja tas tiešām bija spoks - tad tas bija Ēdoles pilī, tajā pagrabiņā, kur tur mocīja cilvēkus. ja nē- nu tad neko. bet nu tā skaidri nezinu - ticēt vai neticēt, jo man ir argumenti abiem variantiem.

nu vēl gan ir bijis, ka tējkarotīte krūzē skan, kad esmu viena mājās, stelles nočīkstējušās un TV ieslēdzies. kaut kā vienmēr izdodas novelt vainu uz ko citu. piemēram, es jau tā īsti neatceros vai tiešām izslēdzu to TV (kaut esmu par 99,9% pārliecināta, bet viss ir iespējams). vēl trepes čīkstējušas - draudzene teica, ka agri no rīta pamodusies, un trepes dikti čīkstējušas. visu ko izmēģinājām, bet to skaņu atdarināt neizdevās grin.gif

Šo rakstu rediģēja Tējas Tantiņa: 30.11.2007 19:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 03.12.2007 19:41
Raksts #53


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



Spoki ir reāli, ja Dievs ir reāls.

Kurš atzīsies ateismā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 03.12.2007 20:51
Raksts #54


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Veela @ 03.12.2007 19:41) *
Spoki ir reāli, ja Dievs ir reāls
Kāds dievam ar spokiem pēkšņi sakars?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 03.12.2007 21:50
Raksts #55


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Pilnīgs stulbums... Dievs? Kādam IQ mazliet mīnusos aizlēcis, bet tas tā... Ja kāds ir tik ļoti pārliecināts, ka ir sajutis "spoku klātbūtni", verbūt padalaties kā tieši jūs viņu izjutāt? Pamēģināšu iejusties Dr. Fila lomā un palīdzēt jums ar to tikt galā... Kaut vienu normālu gadījumu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 07.01.2008 00:27
Raksts #56


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Es esmu sajutusi spoka klātbūtni. Nevēlos to pat atcerēties. Tas bija vnk briesmīgi.
Šausmas.. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...dovenda...
iesūtīt 07.01.2008 20:23
Raksts #57


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.07



Es neesmu ieplānojusi kādu spoku satikt.. xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pipardilliite
iesūtīt 03.02.2008 18:08
Raksts #58


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.02.08
Kur: Starp debesīm un savām rētām, kur pāri plosās likteņa vējš...



Par to vai vinji pastaav vai nee pagaidaam neviens nav parleicinaats..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kkas
iesūtīt 07.02.2008 20:42
Raksts #59


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.08
Kur: K-kur mežā...



Nobalsoju par visiem, izņemot ''Ne, es spokiem neticu''.
Noalsoju, ka esmu satstapies, un arī neesmu.. Esmu mazliet dīvains..
Nezinu, kapēc nobalsoju par to jautājuma idiotiskumu.. Un par citu atbildi..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 16.02.2008 17:59
Raksts #60


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



grūti spriest... neesmu satikusies un tik daudzās reizēs, kad citi apgalvo, ka irredzējuši, to tik elementāri varētu izskaidrot, bet tomēr gribās ticēt. neuzskatu, ka tā konkreti nav vai ir...

it kā jau gribās ticēt, bet tomēr gribās ari pierādījumus... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:20