Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mūzika Harija Potera filmās!
Kādu mūziku jūs gribētu dzirdēt HP filmās?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 95
Viesi nevar balsot. 
Wunderkind
iesūtīt 12.03.2005 20:46
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Ticiet, vai ne, bet, manuprāt, mūzika filmās ir viens no svarīgākajiem efektiem!
Man ļoti patīk mūzika, kas HP filmās ir pašlaik, proti- Džona Viljamsa tādi kā simfoniskie darbi! nju bet ir jau arī smuki un tēmai atbilst!!!


šeit varat noklausīties HP mūziku!
:blink: :blink: :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
addnill
iesūtīt 12.03.2005 20:58
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



Nuuu, ko tad vēl??Nevaru iedomāties tu kko citu!Nē un viss...varētu jau visu ko abāzt, bet diezvai- labāk šitā! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinii
iesūtīt 15.03.2005 09:08
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.04
Kur: cūkkārpā preperē ņurcragu šņākakšus



Taa muuzika kas ir pashlaik ir taada mazliet garlaiciiga. Vareetu ielikt kaadu popa gabalu,tikai ne populaaru vai kaadreiz populaaru. Diez kaa izklausiisies skats,kad Harijs laimiigs brauc Cuukkaarpas ekspresii un skan Spice Girls,vai arii vinjsh pieveic kārtējo ljaundari un skan Britney Spears-OOps I dit it again! Brrrr skudrinjas pārskrien..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 15.03.2005 18:54
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



Pilniigi piekriitu, muuzika ir viens no filmas galvenajiem aspektiem, un bez taa vienkaarshi nevar. Nu un par HP tur neko mainiit nevajadzeetu. Vareetu pat palielinaat tos simfoniskos gabalus, jo citi shiim filmaam vienkaarshi nepiestaaveetu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 24.03.2005 19:07
Raksts #5


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



HP un GP mūzika man vienmēr ir patikušas. Gp gan vairāk, bet arī HP mūzika nav zemē metama. Patiešām liels prieks klausoties ko tādu. Parasti klausos tikai kādos noguruma brīžos, vai arī, kad lasu HP grāmatas.

Nedomāju, ka vajadzētu kaut kādu popu, vai sazin vēl ko huh.gif , kā te rakstīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 24.03.2005 21:30
Raksts #6


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



CITĀTS(skowij-snowij @ 24.03.2005 19:07)
HP un GP mūzika man vienmēr ir patikušas. Gp gan vairāk, bet arī HP mūzika nav zemē metama. Patiešām liels prieks klausoties ko tādu. Parasti klausos tikai kādos noguruma brīžos, vai arī, kad lasu HP grāmatas.

Nedomāju, ka vajadzētu kaut kādu popu, vai sazin vēl ko huh.gif , kā te rakstīja.
*

ši mūzika tik tiešām nav zemē metama, īpaši GP. Var paklausīties atpūšoties, relaksējoties un lasot grāmatu. Var arī izmantot/klausīties kā es-(crazy veids) kad eju gulēt uzmaucu galvā austiņas uz griežu lielāku skaņu un liekos uz ausss, bet protams ir risks no rīta nedzirdēt modinātāju, ja austiņas paliek uz ausīm(man ir tās lielās, kas nosedz ausis). grin.gif

Šo rakstu rediģēja Lord Nero: 24.03.2005 21:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 25.03.2005 13:29
Raksts #7


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Es gan labratak veletos labaku. Vislabak man pagaidam patikusi ta, kur tas koris dziedaja (HP3) . un pareja jau ari normala, tak isteniba hp baigi maz ta muzika skan, ir daudz skanjas efektu, bet muzika... nju ja ir, tad dazi gabali, kas ir filams pamata, un vispar, nju varetu ko labaku izdoat, es gan nezinu ko! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeltiņš
iesūtīt 29.03.2005 16:19
Raksts #8


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



Nu man šķiet ka vajadzētu roku. Bišku roka sajaukumā ar klasikas elementiem. Ir vajadzīgas biedējošas skaņas pa vidu skaņdarbiem smile.gif smile.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
prudence
iesūtīt 29.03.2005 19:17
Raksts #9


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Terra jeb mums pazīstama vieta vārdā Zeme...



Nju pašreizējā mūzika man ļoti patīk. Varbūt ne visa, bet lielākā daļa gan. Prieks par to. smile.gif Tomēr arī piekrītu tiem, kas domā, ka vajadzētu arī ieviest ko jaunu. Tā teikt, lai nav garlaicība un vienveidība. Tomēr tad jau redzēs, ko šie būs izdomājuši nākamajām Potera daļām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 01.04.2005 16:31
Raksts #10


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



Hmmm....ja tur pa vidu saliktu visu ko, tikai ne to, kas tur ir, tad tas atgādinātu GP goblina versijā^^jej, Ramstein kaujas skatos^^ nu jaa, tas būtu jautri happy.gif bet ar to arī viss beigtos...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sharlotish
iesūtīt 02.04.2005 15:14
Raksts #11


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.05
Kur: Riiga, Latvia



nu bet protams, muuzika tik tieshaam ir svariiga... un man baigi patiik Hp filmu muuzika, sevishkji dziesma no Azkabanas guustekjbja- Something wicked this way comes
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 02.04.2005 19:49
Raksts #12


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



Man ljoti patika 3.filmas muuzika, ik pa briidim kad ieeju harypotter.com noklausos liidz galam to muuziku
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.04.2005 17:33
Raksts #13


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Man patiesi patika tā mūzikas, kas bija potera pirmajās filmās...viņa bija tāda ļoti mistiska un noslēpumaina, lika domāt par maģiju vai ko tādu... whistling.gif
Trešās filmas mūzika bija vienkārši skaista, bez vārdiem, labāka pēc manām domām, no visām... wink.gif
Kādu es ghribētu, lai skan nākotnē?! Es pat īsti nezinu... whistling.gif
Bet kaut ko tādu, kā jau ir tagad... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 11.04.2005 17:36
Raksts #14


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



njez man gandriiz wienalga ko es tur gribeetu dzirdeet bet katraa zinjaa ne to muuziku, kura tr tagad ir....taa ma liekas gariigi garaam.taada neatbilstosha un garlaiciiiga. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.04.2005 17:38
Raksts #15


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Ēr-mjo-nī-ne @ 11.04.2005 17:36)
njez man gandriiz wienalga ko es tur gribeetu dzirdeet bet katraa zinjaa ne to muuziku, kura tr tagad ir....taa ma liekas gariigi garaam.taada neatbilstosha un garlaiciiiga. getlost.gif
*

Būtībā, katram jau savs, bet esgan tā nedomāju?! Kapēc Tev tā liekas...?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 11.04.2005 18:00
Raksts #16


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Gribētos kautko līdzīgu kā "Piektajā elementā"/"The Fifth Elementh" (atceraties to ainu ar dīvas dziedājumu, kas plūstoši pārvērtās tehno/beat ritmā?).
Tas man likās tiešām iespaidīgi, un piešķīra filmai papildus "odziņu"... Vai nebūtu super, ja arī HP filmās būtu kas līdzīgs? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 14.05.2005 15:13
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Protams, ka Džona Viljamsa simfonijas.

Ja nav, ko darīt var paklausīties Džona Viljamsa DARBUS (Netikai HP filmu skaņdarbus). Agrāk, kad tikko nopirku šo disku un biju ļoti liels HP fans klausījos gandrīz katru dienu, bet ātri vien apnika.

Protams, ka mūzika pamatīgi iespaido filmas. Ja šo skaņdarbu vietā ieliktu kādu repu vai popu, tad visas HP pamatīgi mainītos. Visas šīs filmas būtu kaut kāds murgs, kuras tā jau grūti saprast tiem, kuri nav lasījuši nevienu Hp grāmatu.

Vispār Džons Viljams izveļās nejau tikai HP filmās ar saviem darbiem, bet arī vecajos labajos Zvaigžņu Karos cool.gif Tur arī viņš šo mūziku ir uzrakstījis godam (Jau 1977. gadā rolleyes_a.gif )

Šo rakstu rediģēja orx: 14.05.2005 15:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 15.05.2005 08:12
Raksts #18


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



CITĀTS(Ēr-mjo-nī-ne @ 11.04.2005 18:36)
njez man gandriiz wienalga ko es tur gribeetu dzirdeet bet katraa zinjaa ne to muuziku, kura tr tagad ir....taa ma liekas gariigi garaam.taada neatbilstosha un garlaiciiiga. getlost.gif
*


ermojin vai tad tiešām būtu labāk,ja Harijā POterā skanētu kaut kāds pops? blink_a.gif
Man ši mūzika,kas tagad ir pilnībā apmierina. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 28.05.2005 21:36
Raksts #19


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Es domaaju ka taada muuzika kaada ir paslaik ir pilniigi piemeerota un laba! Taa muuzika ir mieriiga un nomierinossa bet ja taas muuzikas vieta buutu kautkaads POPS vai arii ROKS tad taa filma buutu neklausaama! To filmu vajadzeetu skatiities ar aizspiestaam ausiim!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sandwoman
iesūtīt 29.05.2005 13:47
Raksts #20


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 26.05.05
Kur: Rīga, Mežaparks



Es domāju, ka ir labi, tā kā ir.. tā mūzika, kas ir Harija Potera filmās ir laba.. neesmu jau aiz sajūsmas šokēta, bet normāla diezgan... neesmu godīgi sakot piefiksējusi, bet neatceros, ka būtu par to izbrīnīta....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.04.2024 00:09