Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Apvērsums
Klikšķe
iesūtīt 16.02.2004 12:57
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



[Tumši zaļā apmetnī tērpusies drukna sieviete ar garu plīvuru priekšā sejai brida gar Glanduīnas upes malu uz Angmāras kalnu pusi. Viņas gaita bija smagnēja un skumja. Rokās viņa turēja garu spieķi. neizskatījāš, ka viņai tas būtu vajadzīgs lai pārvietotos, bet sperot ikkatru soli viņa to pielik pie zemes, izjusdama siltas tirpas. Apmetņa malas bija slapjas, viņa izskatījās pārgurusi, bet viņa turpināja savu ceļu ar gausu, bet noteiktu un smagnēju gaitu. Ik pa brīdim viņa pasmēla ūdeni un padzērāš vai noplūca kādu zāles stiebru un sāka to ēst. Plīvurs, kas klāja seju, bija notraipīts ar asinīm, melnām asinīm.

Šo rakstu rediģēja Klikšķe: 16.02.2004 13:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
24 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
earnella
iesūtīt 11.03.2004 20:40
Raksts #2


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



OOC: Pēdējā piesakos un pirmā iepostoju! smile.gif

Tilitsa redzēja gar upes krastu ejam dīvainu sievieti. Viņa gāja gluži kā pastaigājoties, lai gan sievietes apmetnis bija samircis un plīvurs klāts ar orku asinīm. Ik pa brīdim viņam apēda kādu augu. Tilitsa jau brīdi nedzirdama viņai sekoja pamežā blakus upei. Meitene turēja rokās loku, katram gadījumam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nightingale
iesūtīt 13.03.2004 11:40
Raksts #3


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.03



Whitemagic stāvēja uz kāda kalna un lūkojās tālēs zilajās.Viņa pēkšņi pamanīja meiteni un sāka skriet uz viņas pusi.Whitemagic bija tikai dažu metru attālumā un jau jautāja:"Kas tu esi?Ko tu šeit dari?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 13.03.2004 12:16
Raksts #4


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Gar glanduīnas upes krastu (gar otru) lēnā solī gāja kāda jauna meitene er zirgu kuru veda pie pavadas. Viņa bezmērķīgi skatījās tālumā, un zirgs mierīgi ēda zāli, ko izdevās satvert. Tad pārlaižot skatu apkārtnei viņa otrā upes krastā pamanīja tādu kā ēnu, kas klusi un smagnēji virzījās uz priekšu. Izsekojusi ar acīm būtnes gājiena mērķi viņas skatam pavērās Angmāras kalns. Arī tā galā kāds stāvēja. Tā kā 'Bea bija šajā upes krastā tad varēja tikai noskatīties kas notiks tālāk. Apturējusi zirgu, viņa lika tam apgulties mitrajā zālē un pati apgīlās viņam blakus, lai neviens viņas nepamanītu. Un vēroja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nightingale
iesūtīt 13.03.2004 12:26
Raksts #5


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.03



Whitemagic ar savām acīm palūkojās uz otru krastu un ieraudzīja tur meiteni.Whitemagic uzsauca:"Nāc šurp.Iepazīsimies!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 13.03.2004 12:31
Raksts #6


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



(hmm nez kā lai es tur tieku, ja jau stāvu otrā upes krastā huh.gif , ev reku tālāk būs tilts wink.gif )

Bea pietreusās kājās neapmierināta ar to ka ir pamanīta. Uzlēca mugurā Drakonai un pēc mirkļa jau stāvēja svešinieces priekšā. Mani sauc Beatriče Korsika Estora, bet draugiem esmu Bea. viņa vēsi teica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nightingale
iesūtīt 13.03.2004 12:33
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.03



"Prieks iepazīties!Mani sauc Whitemagic,bet īsāk-magic!"viņa atbildēja Beai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 13.03.2004 12:37
Raksts #8


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Kalna galā stāvēja vilks. Balts vilks ar rētu pār purnu. Tas pētīja apkārtni un pamanījis meitenes, pieskrēja tām klāt. Pēkšņi vilka vair nebija, un tā vietā stāvēja kāds jauktu rasu pārstāvis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nightingale
iesūtīt 13.03.2004 12:38
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.03



"Sveiki!Kas tu tāds esi?"Whitemagic izbrīnīta jautāja."Esi elfs mans brālis vai cilvēks?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 13.03.2004 12:41
Raksts #10


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Drakona pievērsa Beas skatu uz kalnu. Vilks. Balts vilks. Viņas piere savilkās, bet tikai nedaudz, acīs iedzalkstījās ugunis. Bet pēc sekundes desmitdaļas viņas sejas izteiksme jau bija tāda kā iepriekš - augstprātīga, neko nepaužot. Un kad vilka vietā stāvēj ajauktenis, tad Beas seja bija ekmens cieta. Ja esi draugs nāc šurp, ja ienaidnieks - cīnies. viņa kaujinieciski paziņoja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 13.03.2004 14:15
Raksts #11


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Drako ātrāk,'' nobļāvās vīrietis, kurš lidinājās uz milzīga drakona. Krāšņs bija drakons. Liels un zaļš. Vīrietis, kas sēdēja uz drakona pats bija viscaur zaļš. Gan drēbes zaļas, gan seja un rokas. Vienīgi mati bija koši sarkani, kā drakona izspļautā uguns. Lidojis tālāk, pamanījis baru cilvēku stāvam pie upes krasta.

Pielido tuvāk un uzsauc viņiem: ''Sveiki tauta.''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 13.03.2004 15:12
Raksts #12


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



"Es ar tevi necīnīšos, jo man nav naidīgu nolūku,"teica jauktenis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 13.03.2004 17:49
Raksts #13


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Ja jūs griba cīnīties, varat pacīnīties ar mani, bet jēgas nav nekādas, jo es ar savu Drako jūs uzveiktu viens un divi.'' vīrietis apmeta salto un no pūķa nenokrita. ''Jums paveicās, ka es esmu arī pret asins izliešanu, ja vien nav jākauj nost kāds izdzimtenis, kā Orks un Goblini.'' pasmējās zaļais vīrietis.

''Lai nu kā mans vārds ir Dreiks un es esmu visu pasaules Drakonu pavēlnieks, draugs, ģimenes loceklis un partneris.'' Dreiks lidinājās uz drakona tā it kā būtu uz tā piedzimis. ''Sen atpakaļ es nezināmā veidā rados no Drakona un cilvēka asinīm. Es esmu kaut kāds Drakon cilvēks.''''Šis ir man mīļākais Drakons vārdā Drako.'' drakons ar Dreiku nolaidās zemē. Šis Drako bija 3 reizes lielāks par cilvēku, bet kad no viņa nokāpa Dreiks, Drako pārtapa mazā drakonā. Viņš kļuva tik mazs, ka varēja mierīgi nosēsties uz Dreika pleca.

Šo rakstu rediģēja Pikolo: 13.03.2004 17:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 13.03.2004 19:34
Raksts #14


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



OOC-Pikolo, mēs jau esam pazīstami

"Priecājos iepazīties Dreik,"teica jauktenis, "es savukārt esmu vampīra un elfa sajaukums, bet manī ir arī kaut kas no vilka."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 13.03.2004 19:50
Raksts #15


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



arī es esmu pret asins izliešanu. viņa apdomāti teica, joprojām stalti sēdēdama savā zirgā. Tātad, vajadzētu noskaidrot radušos apstākļus. viņa ierosināja. Un kas esi tu? Bea teica druknajais sievietei zaļajā apmetnī, ko bija ievērojusi jau ierpiekš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 13.03.2004 20:42
Raksts #16


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Redzot pārējos runājam, arī Tilitsa iznāca no slēptuves, tomēr loku nenolaida. "Esiet sveicināti. Kas jūs visi esat? Mans vārds ir Tilitsa. Es meklēju draugus."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 13.03.2004 20:43
Raksts #17


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



"Šis ir ļoti dīvains atgadījums," teica jauktenis, "mēs visi esam sastapušies tieši šeit. Vai jums tas neliekas dīvaini?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 13.03.2004 20:49
Raksts #18


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Man šī vieta patīk. Toties jūs visi esat dīvaini. Lai gan par sevi es nevaru teikt neko pārāk labu..." Tilitsa nosmīnēja, nolikdama loku. Viņa šādus ļaudis saprata. Tādi paši kā viņa... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 13.03.2004 20:51
Raksts #19


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Dīvaini nav īstais vārds - izplānots, tas jau būtu precīzāk, Bea teica pārlaizdama skatu apkārtnei un ieraudzīja kādu būtni. Draugus? Tu saki ka meklē draugus? AR loku un būltām? Tas ir visai dīvains veids kā to darīt... viņa saraukusi uzacis teica jaunpienācējai.

Šo rakstu rediģēja Dvēselīte: 13.03.2004 20:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 13.03.2004 20:55
Raksts #20


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Es nevaru zināt, vai atradīšu meklēto vai tomēr ko citu... Tumsu... Un es vēlos atrast draugus, ar ko kopā iznīcināt Tumsu..." Tilitsa mierīgi atteica. Viņai patika neparastas tikšanās un dīvaini draugi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

24 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:33