Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Grāmatzīmes
mazā peciņa
iesūtīt 12.09.2005 11:56
Raksts #1


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Laikam jau šeit huh.gif

Ko Jūs izmantojat par grāmatzīmi? Vai arī jums ir kāda mīļākā grāmatzīme, vai paštaisīta, vai dāvināta?

Pašlaik grāmatai, ko lasu es izmantoju Paradise Saloon bukletu kā grāmatzīmi. Gadījās iet garām un paņēmās.

A parasti par grāmatzīmēm man kalpo dažādi bukleti, čeki, papīri. Viss, ko var iedomāties un ko pat nevar iedomāties.

Kādreiz gribētu īstu grāmatzīmi, tādu, kādu pārdod V&R pie kasēm happy.gif to 3D grāmatzīmīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Hareki
iesūtīt 12.09.2005 12:29
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



man par grāmatzīmēm kalpo visādas pašpītas un svešpītas aukliņas, prievītes, reizēm matu gumijas, etiķetes, apsveikumu kartītes - viss kas ir gana plāns , lai tiktu iebāzts starp lapām.
Jā gribētos jau ar kādu smuku grāmatzīmi - metāl apiemēram, bet... kur garantija, ka es vinju lietošu? Tāpat paķeršu pirmo plāno lietu, kas būs pa rokai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nešķīstais skuķi...
iesūtīt 12.09.2005 15:23
Raksts #3


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.05
Kur: explosion



Man par grāmatzīmi nesen kalpoja O-kartes atjaunošanas karte. Parasti izmantoju visādas aukliņas un grāmatzīmi ar savu vārdu... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 12.09.2005 15:29
Raksts #4


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Parasti kā grāmatzīmi lietoju visu kaut cik plānu, kas gadās pie rokas, reizēm pat gana mazu un plānu grāmatiņu tongue.gif, jo manas smukās grāmatzīmes ar mārītēm, spīļastēm un ķērpjutīm atkal ir kaut kur noklīdušas blink_a.gif !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 12.09.2005 17:02
Raksts #5


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Lietoju kaut kadas vecas neizlietotas davanu kartes ( gramatu veikaliem, parsteidzosa karta, grin.gif , jo es gandriz nekad neeju uz veikaliem tas pirkt, bet gan uz biblioteku ).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 12.09.2005 17:05
Raksts #6


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



Parasti ņemu to, kas pa rokai. Tad arī šis "kas" paliek grāmatā, kamēr es viņu lasu un pēc tam var atrast grāmatas pēdējajā lapā, jo gandrīz vienmēr aizmirstu izņemt ārā grāmatzīmi. Tā visas lapiņas un štruntiņi paliek grāmatā, līdz nākamajai lasīšanas reizei silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 12.09.2005 17:51
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



Kā grāmatzīmes lietoju vecās braukšanas kartiņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 12.09.2005 18:09
Raksts #8


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



man par grāmatzīmi noder viss, kas ir plakans un nesmērē-ir bijis pat tuoletes papīrs grin.gif , brt tā visādi papīriņi, biļetes, šad un tad arī gadās īsta grāmatzīme, pēdējā laikā gadās grāmatas ar iebūvēto grāmatzīmi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Integral
iesūtīt 12.09.2005 18:32
Raksts #9


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05



Man par grāmatzīmēm kalpo kluba "Roxy" flajeri...man flajeru tik daud,ka izmantoju to visur,kur varu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 12.09.2005 19:42
Raksts #10


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Priekšmets, kas ir vistuvāk, kad nākas pārtraukt lasīšanu.

Šo rakstu rediģēja Shadowstalker: 12.09.2005 19:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angry
iesūtīt 12.09.2005 20:15
Raksts #11


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05
Kur: Jauka, klusa vieta , kur neviens tevi netraucē!



parsti graamatziime ar saulespuki bet ja nav pie rokas tad taa pat kaa Shadowstalker
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 12.09.2005 20:19
Raksts #12


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Patiesībā man nekad nav pa rokai nekā, ko iebāzt grāmatā, tāpēc viņu neaizveru ciet, vai cenšos atcerēties lapas numuru. Taču vienbrīd sevi piespiedu lietot tādu skaistu Ballera kancelejā iegādātu grāmatzīmi no sasodīti laba papīra ar kallu zīmējumiem. Tad viņa pazuda blink_a.gif. Un vēl vienā vācu grāmatiņā bija smuka grāmatzīme ar ķenguru, kuru arī es vienrīd lietoju, bet arī tā pazuda. Diagnoze -- haotiska aizmārša grin.gif.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 12.09.2005 22:14
Raksts #13


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



Viss iedomājamais un neiedomājamais. Augstāk jau īstenībā viss ir nosaukts. Tualetes papīrs, kabatlakatiņš, pildspalva, šķēres, visa veida papīri, disks utt. utjp. Bet tā dažreiz vnk aiztaisu ciet grāmatu un pēc tam mēģinu atcerēties, kur paliku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilku meita
iesūtīt 12.09.2005 22:27
Raksts #14


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: Pasaules malā virs lietus mākoņiem ar dvēseļu tikliņu ķeru tās kā tauriņus



veca nobruzata Jana Rozes gramatnica pirkta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 12.09.2005 22:49
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



papīri, pildspalvas, pleijeris, citas grāmatas un, jā, arī īsta grāmatzīme! happy.gif lai gan īstas grāmatzīmes man īpaši nepatīk, jo nav tās sajūtas, kad izņem no grāmatas jau kādu laiciņu lietotu čeku vai kaut ko tam līdzīgu! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dreamer
iesūtīt 12.09.2005 23:03
Raksts #16


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



pēdējām grāmatām, kuras esmu iepirkusi, jau ir vākā iestrādāts striķītis - grāmatzīme - to tad arī lietoju..

bet ja tāda striķīša nav - neiešu jau tādēļ iespringt - noder gandrīz jebkurš plakans plastikāta gabaliņš vai papīra gabals. Visbiežāk tie ir - mazie kalendārīši, izlietotās O-kartes, izlietotās autobusa mēnešbiļetes, blociņa lapiņas, līmlapiņas, kautkādas katiņas, dažreiz arī kautkas no formātā mazākajiem reklāmspama materiāliem, kurus regulāri, bezierunu kārtībā samet pastkastē.. respektīvi da jebkas..

ir gadījies arī lietot saspraudes, kuras vnk piekabinu vajadzīgajai lappusei..

ja nekā galīgi nav pie rokas, tad vienkārši atloku lapai stūrīti..

nu jā.. ir jau man arī dažas īstas grāmatzīmes, bet kkā man viņas galīgi nelietojas.. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 12.09.2005 23:10
Raksts #17


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Jau kādu laiku atpakaļ izdomāju (vai arī nošpikoju - vairs jau neatceros) kā pašam pagatavot diezgan lab-skatīgu un ērtu grāmatzīmi - izgaismotu fotofilmiņas gabalu, kuram visā garumā caur perforētajām (caurumainajām) malām caurviju krāsainu dziju dzīparus.
Sanāk diezgan smuki, un, galvenais, šīs grāmatzīmes ir ērtas, nebojājas, un ir arī visnotaļ atšķirīgas no ierastajām papīra vai plastmasas grāmatzīmēm to tradicionālajā izpratnē.

Šo rakstu rediģēja .: ARTANIS :.: 12.09.2005 23:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 12.09.2005 23:12
Raksts #18


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Biežāk gadās lietot zīmuli, kaut arī pēdējā laikā nesanāk pārāk daudz tieši grāmatas lasīt. Bet vēl biežāk atloku stūrīti vai arī nolieku grāmatu otrādi. Nespēju sevi pieradināt pie vienas konkrētas grāmatzīmes - tās pārāk bieži kaut kur atstājas. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 12.09.2005 23:24
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(Etasi @ 13.09.2005 00:12)
..Bet vēl biežāk atloku stūrīti..
Es, godīgi sakot, jūtos šokēts par cilvēkim, kas spēj izrādīt tādu necieņu pret literatūru, kā lapu deformācija ar nolūku atzīmēt vietu, līdz kurai esi izlasījis.. unsure_a.gif Tiešām šausminos iedomājoties, kādas tās grāmatas izskatītos, ja jūs lasītu ik pa lappusei dienā, un regulāri atzīmētu, līdz kurienei esat tikuši.. ohmy.gif Bet tas tā.. Mazliet offtopic, bet nevarēju paturēt savu viedokli pie sevis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 12.09.2005 23:37
Raksts #20


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 13.09.2005 00:24)
Es, godīgi sakot, jūtos šokēts par cilvēkim, kas spēj izrādīt tādu necieņu pret literatūru, kā lapu deformācija ar nolūku atzīmēt vietu, līdz kurai esi izlasījis.. unsure_a.gif Tiešām šausminos iedomājoties, kādas tās grāmatas izskatītos, ja jūs lasītu ik pa lappusei dienā, un regulāri atzīmētu, līdz kurienei esat tikuši.. ohmy.gif Bet tas tā.. Mazliet offtopic, bet nevarēju paturēt savu viedokli pie sevis...
*


Pirmkārt, ar personīgajām grāmatām katrs dara, kā grib. Literatūras kvalitāti tas nemazina. Un bibliotēkas vai kāda cita grāmatām var izmantot arī citus paņēmienus.
Otrkārt, ne jau visi lasa lappusi dienā. Daži spēj izlasīt arī vairak. devil.gif

Protams, grāmatām, kam ir "iebūvētās" (laughing.gif) grāmatzīmes, šāda problēma atkrīt. Vēl ir tāda laba lieta, kā vāciņi ar vai nu atlokāmām malām vai otru kārtu, ko arī ļoti labi var izmantot lappuses atzīmēšanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 09:21