Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> bibliotēkas, kurā labāk pieteikties?
black_angel
iesūtīt 24.09.2004 13:25
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04
Kur: braalja gulta :P



kaaac no jums ir kaadaa biblioteekaa pieteicies?

me arr grib bet njezin kur...

vareetu man ieteikt ... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Švilpaste
iesūtīt 09.01.2005 21:32
Raksts #41


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Es esmu pieteikusies savas skolas biblenē un lauku . Abas ir maza,bet ciešamas.

vai man kāds nevarētu pateikt kāda ir Valsts bibliotēka? Esu dzirdējusi,ka laba
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juniore
iesūtīt 09.04.2005 16:18
Raksts #42


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Vieta kur labais pamiishus mijas ar ljauno - taa ir apaljaa bumba ko kaads paarpratuma peec nosaucis par Zemi- preciizaak Riiga



Esmu pieteikusies Paardaugavas biblioteekaa tiiri laba grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 10.04.2005 17:59
Raksts #43


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Es neesmu nevienā bibliotēkā, jo nevaru ciest, ka lasu kādu interesantu grāmatu un zinu, ka tā nav manējā!!! mad.gif whistling.gif
Bet protams, ka iesaku atrast to vistuvāko bibliotēku ( vēlams, lai tur būtu arī kaut kāda izvēle, ne tikai divi plaukti! rolleyes_a.gif ) un piereģistrēties!!! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W.I.T.C.H.
iesūtīt 26.05.2005 12:51
Raksts #44


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: eiropa, latvija, juurmala



nu biblioteeka nawa mana stipraakaa puse jo es parasti peerku mellow.gif mellow.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 28.05.2005 16:01
Raksts #45


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Man mājā, blakus paģītī ir bibliotēka...!Tīri normāla, bet šodien es biju aizgājis paņemt Velsa Neredzamo Cilvēku, bet šiem nebija...!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 03.06.2005 12:34
Raksts #46


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



PIRMAIZS- atrodi taa kura ir tuvaak, tavai dziivesvietai, lai nav jaamaksaa sods... laughing.gif
otraizs-ja esi staigaataajs utt... izveelies to kuraa tev patiik cilveeki un atmosfeera... ES TAA IZDARIIJU sorcerer.gif tagad klapeejiet mani ; ) heh
laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 06.06.2005 14:43
Raksts #47


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Dzīvoju tagad Rīgā, bet vēl nevienā bibliotēkā neesmu pierakstījusies, lai gan esmu riktīgākais grāmattārps. Jo pagaidām jau pietiek ar tām grāmatiņām, ko paņemu savā lauku bibliotēkā, aizvedu uz Rīgu, pa tām divām nedēļām izlasu un atkal vedu uz māju. Taču nupat esmu atklājusi, ka uz Kalnciema ielas, tuvu man ir viena bibliotēka, kas man steigšus jāizpēta tuvāk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 06.06.2005 14:53
Raksts #48


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Ungaarijas ragaste @ 06.06.2005 14:43)
Dzīvoju tagad Rīgā, bet vēl nevienā bibliotēkā neesmu pierakstījusies, lai gan esmu riktīgākais grāmattārps. Jo pagaidām jau pietiek ar tām grāmatiņām, ko paņemu savā lauku bibliotēkā, aizvedu uz Rīgu, pa tām divām nedēļām izlasu un atkal vedu uz māju. Taču nupat esmu atklājusi, ka uz Kalnciema ielas, tuvu man ir viena bibliotēka, kas man steigšus jāizpēta tuvāk...
*


Nu visdpār Rīgā katrā rajonā ir pa vismaz vienai bibliotēkai. Vismaz manā galā - Iļguciema pusē ir baigi demokrātiski - var i mierīgi pa telefonu sarunāt pagarināt termiņu grāmatām, i pasūtīt no lielajām biblenēm, tipa Nacionālās, lai atsūta kādu retāku grāmatu, kas viņiem nav. Nav protams baigi ātri, bet manu slinko es tas visnotaļ apmierina! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
melany
iesūtīt 06.06.2005 14:58
Raksts #49


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



Piesakies tajaa bilioteekaa, kura tev ir tuvaakaa un izdeviigaakaa. protams, var jau pieteikties vairaakas biblenees, tas jau neko nemaksaa ( nu vismaz ceesiis) wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dragon-Girl
iesūtīt 09.06.2005 20:27
Raksts #50


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.05.05
Kur: Tur kur jūs mani neatradīsiet.... >_<



Pagaidam labaka kuru es zinu ir Centrala biblioteka. Izvele tur ir diezgan liela.
Ieteiktu tev tur pieteikties rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Folkblack
iesūtīt 06.10.2005 12:57
Raksts #51


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.05



CITĀTS(vientuļniece @ 24.09.2004 16:07)
Es personīgi nedomāju vairs spert kāju Centrālajā bibliotēkā (vai kā viņu tur sauca), jo tur pret mani slikti izturējās - izdzina laukā - tas bija nejauki!
*

ko tad tu nodariji tai bibeleni ka tevi izdzina ? par skalju uzvedies?
es tur esmu pieraxtits jau 5 gadus reali mani visi pazist tb kopsh bibeklni apmekleju tik daudz darbineiku nomainijushies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 06.10.2005 17:23
Raksts #52


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Teh. silent.gif
Es nemaku ieteikt. Latvija zinaju tikai vienu biblioteku un ta nebija nekada laba.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 16.10.2005 15:18
Raksts #53


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



visas biblioteekas ir labas. Atshkiras tikai pieaugusho un beernu, pati jau veselu muuzhiibu esmu bernu biblioteekaa, kaut graamtas jau tur neesmu neemusi kaadus 4 gadus, bet taa jau esmu piespiedu kaartaa arii skolas biblioteekaa rolleyes_a.gif

piesakies savas pilseetas biblioteekas jo vairaakas jo pashai lielaaka izveele graamtaas!!! wink.gif

Šo rakstu rediģēja smukaa elfu princese arwena: 16.10.2005 15:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 16.10.2005 18:14
Raksts #54


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Vienīga bibliotēka,kur esmu pierakstīta- Boldērajas bibliotēka,kuru visi nez kāpēc sauc Koloboks. Normāla grāmatu izvēle-mani viss apmierina smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 04.08.2008 07:38
Raksts #55


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



Es esmu pieteikusies Cēsu bērnu bibloitēkā.
Kā arī skolas biblenē- Cēsu 1. pamatskolas bibloitēka. Maza biblene. Nu cik tad tur ir grāmatas. Un binloitēka nemaz vienmēr tur nav. Parasti biblene ir slēgta. Tas ir kaitinoši. Tad viņa ir pie zobārsta un viņa arīm vienlaicīgi ir matemātikas skolotāja 4 klasei. Mēs ar draudzeni domājam, kāpēc nevar noalgot kaut kādu vienu tantiņu, kas tur būtu visu laiku.
Dažreiz ja kāda informācija vajadzīga ieskrienu pieaugušo biblenē. Tur var atrast daudz materiālu un vēsturi un fakti ka biezs.

Šo rakstu rediģēja inta159: 04.08.2008 07:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 03.09.2008 11:44
Raksts #56


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



CITĀTS(inta159 @ 04.08.2008 08:38) *
Es esmu pieteikusies Cēsu bērnu bibloitēkā.
Kā arī skolas biblenē- Cēsu 1. pamatskolas bibloitēka. Maza biblene. Nu cik tad tur ir grāmatas. Un binloitēka nemaz vienmēr tur nav. Parasti biblene ir slēgta. Tas ir kaitinoši. Tad viņa ir pie zobārsta un viņa arīm vienlaicīgi ir matemātikas skolotāja 4 klasei. Mēs ar draudzeni domājam, kāpēc nevar noalgot kaut kādu vienu tantiņu, kas tur būtu visu laiku.
Dažreiz ja kāda informācija vajadzīga ieskrienu pieaugušo biblenē. Tur var atrast daudz materiālu un vēsturi un fakti ka biezs.



Man šķiet (ne tikai šķiet, bet es zinu w00t.gif ), ka Cēsīs ir vienkārši burvīga bērnu bibliotēka. Kad es vēl tur dzīvoju tad viņa bija ne tikai forša, laipna, sirsnīga, ieineteresēta, bet tajā bija arī visādi lieliski pulciņi, kur labi pavadīt laiku. happy.gif
Teorētiski viņa atrodas tur kur Cēsu kultūras nams.
Tā bija reklamēšana bibliotēkas apmeklēšanai. grin.gif

Šo rakstu rediģēja riita_rasa: 03.09.2008 11:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gitish
iesūtīt 03.09.2008 14:57
Raksts #57


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.08
Kur: Uz kresla ^^



Nu es esmu pieteikusies tris bibliotekas , ja un es dzivoju Jugla. Tur ir tiri normalas bibliotekas. Tev ieteiktu ka jau daudzi noteikti ir teikushi Atrast tuvakas bibliotekas smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
essy
iesūtīt 29.09.2008 17:12
Raksts #58


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.04
Kur: Pa ceļam...



Par pieteikšanos piekrītu augstākminētajam:)

Bet tiem, kas uztraucas par grāmatu nodošanas termiņiem - vai ziniet, mīlīši, bibliotēkās eksistē arī telefoni un pat e-pasti, ar kuru palīdzību var šos termiņus pagarināt:)

Grāmatas no bibliotēkas labprāt ņemu lasīt, un pēc izlasīšanas tad arī izdomāju - vai pārlasīšu tās vēl kādu reizi, vai ir vērts tērēt latiņus, lai konkrētais darbs iekārtotos manā grāmatplauktā uz palikšanu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 02.10.2008 21:43
Raksts #59


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Jebkura bibliotēkas patiesībā ir vairāk vai mazāk laba. Tā, kura ir tuvumā man - Daugavas bibliotēka, kurā es esmu pierakstījusies, ir pietiekoši feina. Turklāt tur pastāv iespēja pasūtīt arī grāmatas no krātuvēm, ja kāda akurāt nav uz vietas, bibliotekāres arī ir atsaucīgas, kaut gan mazliet pajocīgas.
Mani 10 gadu vecumā aiztrenca uz pieaugušo nodaļu. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 11.11.2008 22:25
Raksts #60


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



CITĀTS(riita_rasa @ 03.09.2008 11:44) *
Man šķiet (ne tikai šķiet, bet es zinu w00t.gif ), ka Cēsīs ir vienkārši burvīga bērnu bibliotēka. Kad es vēl tur dzīvoju tad viņa bija ne tikai forša, laipna, sirsnīga, ieineteresēta, bet tajā bija arī visādi lieliski pulciņi, kur labi pavadīt laiku. happy.gif
Teorētiski viņa atrodas tur kur Cēsu kultūras nams.
Tā bija reklamēšana bibliotēkas apmeklēšanai. grin.gif


Jā, tieši tā! Man patīk tā bibliotēka. Tur ir juakas ,izpalīdzīgas bibliotēkāres.
Jā, pulciņi notiek joprojām. Dažādi saieti un pasākumi. Tiešām viss tur aktīvi notiekās. Vienu brīdi es arī biju viena no aktīvistēm, tas bija jauks laiks.
J', atrodas blakus kultūras namam.
Reklāma laba! Vsi Cēsinieki, mūsu pilsētā nav labākas bērnu bibliotēkas par šo! Apmeklējiet! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 08:01