Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Amerikas pirāti [ATD][BP]
Sol Invictus
iesūtīt 18.09.2005 20:02
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Pieteikties šai spēlei var te (arī pēc spēles sākuma)
_________________________________

Bija 1960. gada 10. janvāra vakars, Jamaikā Portrojālas ostā kāds pirātu kuģis beidzot taisījās iziet jūrā pēc tam kad ilgās un mokošās cīņās beidzot bija ievēlēts jauns kapteinis - par to bija kļuvis Džordžs Viljams Vengdols. Kaut kur noplukušās barkas dzīlēs atdusējās pirātu pēdējā laika lielākais ieguvums par kuru viņi cerēja iegūt bagātīgu izpirkuma maksu - Havannas gubernatora meita Antonete...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
15 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Hareki
iesūtīt 19.09.2005 07:53
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Gilberts sēdēja uz priekšējā klāja, atbalstījies ar muguru pret virves rituli un gaidīja, kad kapteini beidzot dos ziņu par izbraukšanu jūrā. Gilberts ciest nevarēja lielās ostas - tas bija bīstami, pie tam ar tādu gūstekni!! Sasper Jods, kas par gūstekni!
Mazās ostas ar omulīgiem krodziņiem, kuru dibentelpās allaž gaidīja kāds ziņu pienesējs vai laupīto mantu uzpircējs bija pavisam cita lieta. Protams arī mazajās ostās bija nepieciešama piesardzība, tāpēc Gils pirms nokāpšanas krastā vienmēr pārvilka apbružātas matroža drānas, kuras patiesībā nevarēja ciest. Kad citu kuģu matroži - pāris gadus vecāki, atļāvās izturēties pret viņu kā kuģapuiku, Gils reizēm knapi valdījās neizvilcis dunci. Arī tagad Gils nepacietīgi gaidīja brīdi, kad kuģis izies jūrā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 19.09.2005 10:03
Raksts #3


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Beidzot miers. Visi lūzumi, griezumi, 'you name it' apkopti. Bet, ja šādas 'izklaides' atkārtosies bieži: man vajadzēs palīgu.
Veicu nelielu pastaigu pa pilsētu.
Aptiekas, noliktavas, vienīgā grāmatnīca...
Bija uzjautrinoši klausīties līdzi nākošos biedrus: "Eu, dok, tev takš nav vēlmes mūs visus pie tēviem aizsūtīt, ko! Es to melno negribu dzert," tas 'melnais' gan bija tinte.

Atgriezāmies uz barkas, pasveicināju Gilbertu. Nez kādēļ viņš tāds drūms šodien? Eh, varētu viņam pudeli ruma iedot, bet atturīgs, nedzers līdz 'peciņas gaisā'. Protams, tas arī labi, uzticams cilvēks, sardzē nenodzersies etc.

Mantas noliktas manā kajītē, vēlāk sakārtošu.

'Izspiedu' no 'Cook' sauju rozīņu, kādu ceptas gaļas gabalu, vīna maisu un pāris maizes rikas. Jāaiznes gūsteknei.

Viņai jābrauc uz veco pasauli: ar tādu balsi operās jāuzstājas. Bet šeit uz kuģa...
Vīkšķis mutē un rokas aiz muguras. Vispār grūti tādām smalkām dāmām: nazi nedod, jāēd ar pirkstiem, rociņas jāsmērē.

Sardzes maiņa. Parasti jau gūstekņi netika sargāti, bet: tāda gūstekne ir zelta vērta.
Un zeltu mēs mīlam, vai precīzāk tās iespējas ko zelts mums dod.

Jāsaka paldies vecajam kapteinim, viņa naudas maisiņš ļāva piepildīt manu vēlmi: veidot bibliotēku. Protams, pagaidām grāmatas ir maz. Pāris grāmatas par dabaszinātnēm, ķīmiju, divi bruņinieku stāsti, par lētu naudu atpirkti no kāda matroža. Viņš tos mūsu gūsteknes ceļasomā atrada. Kā arī "Gargantija un Pantagriēls"

Pamazām sakārtoju savu 'ekipējumu', atgūlos lāviņā un lasu. Šoreiz 'Gargantiju':

Would to God everyone had as certain knowledge of his genealogy since the time of the ark of Noah until this age. I think many are at this day emperors, kings, dukes, princes, and popes on the earth, whose extraction is from some porters and pardon-pedlars; as, on the contrary, many are now poor wandering beggars, wretched and miserable, who are descended of the blood and lineage of great kings and emperors, occasioned, as I conceive it, by the transport and revolution of kingdoms and empires, from the Assyrians to the Medes, from the Medes to the Persians, from the Persians to the Macedonians, from the Macedonians to the Romans, from the Romans to the Greeks, from the Greeks to the French.

Konrāds

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 19.09.2005 10:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 19.09.2005 11:47
Raksts #4


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Džodžs bija kļuvis par jauno kapteini. Tas viņu iepriecināja. Tagad viņm bija vairāk naudas un vairāk varas, bet arī vairāk atbildības. Daļu naudas ko ieguva no vecā kapteiņ viņš bija spiests iztērēr lai iegādātos pārtiku komandai un materiālus kuģa remonta. Šaujam pūlveris un lodes bija pietiekoši par to bija parūpējies jau nelaiķa kapteinis. Šobrīd jaunais kapteinis kopā ar dažiem vīriem gādāja uz kuģi nozagto inventāru. Kapteinis gan pats, protams, neko nenesa. Viņi visu vajadzīgo dabūja no kādas kontrobandistu noliktavas,- šīm mantiņam neviens pakaķ nedzīsies- nodomāja Džordžs. Viņi bija dabūjuši arī labi daudz ruma takā varēs labi nosvinēt jaunā kapteiņa iecelšanu amatā.-Ātrāk jūs slinkie suņi mēs nedrīkstam kavēties- viņš nikni uzbļava nesējiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 19.09.2005 12:42
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Diemžēl kontrobandistu noliktavā nebija pārtikas tādēļ viņi to bija iegādājušies no apkārt klejojoša tirgoņa kurš bija brālēns vienam no nesējiem. Izdevās nokaulēt puscenu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sapphyre
iesūtīt 19.09.2005 15:57
Raksts #6


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.08.05
Kur: Rīgas 94. vidusskola



Tikmēr no dziļā miega atmodās Antonete. Viņa vel īsti nesaprata, kas notiek, kur viņa atrodas vai, kas notiek ārpusē. Viņa bija ieslēgta istabā kas, aizdomīgi smirdēja pēc zivīm. Pa mazu spraudziņu iespīdēja rietošās saules gaisma. Pēkšņi iečīkstējās durvis. Pa tām ienāca liels, brutāls vīrietis. Viņš bija atnesis ūdeni un maizi. Vīrietim bija melns acs apsējs, un uz labās rokas uztetovēta pusplika nāra. Antonete pārbijās. Viņa pieplaka pie sienas, taču vīrietis viņu neaiztika, tikai kautko norūca zem deguna, par izlutinātu vīzdeguni. Antonete ar aizdomām pilnu skatienu lūkojās un atnesto pārtiku. Bailēs, ka pārtika ir saindēta, nolēma to neēst, lai gan nebija ēdusi jau dienu . . .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Reward
iesūtīt 19.09.2005 16:16
Raksts #7


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.04.05
Kur: Pazudis tiimekljos.........



Deiteerijs piestradaaja par kraveeju uz kugjem,un pagaadijas kaads speciigas miesasbuuves kugja kapteinis,kursh vinju aicinaaja vai neveelas stradaat uz kugja,tas bija Deiteerija sapnis braukt ar kugji pa juuru,un vinsh piekrita.Vinsh paraak nenjeema galvaa to ,ka bija nosaukts par kuslu suni,vinsh zinaaja,ka uz kugja katram sava vieta janopelna.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 19.09.2005 16:30
Raksts #8


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Beidzot kāda kustība! Cerībā, ka beidzot būs iespēja pamest ostu un doties jūrā, Gilberts piecēlās un devās pretī jaunajam kapteinim.
Vēl iztālēm Gilberts vēroja jaunizcepto kapteini. Diez, kā mainīsies dzīve uz kuģa? Vecais īgņa ieturēja uz kuģa dzelžainu kārtību un Gilu tas visnotaļ apmierināja. Piesardzība ostās, pārdomāti uzbrukumi...Džordžs bija jaunāks, straujāks... Vai Džordžs uzņemsies lielāku risku, vai tagad mežonīgā pirātu haizivs ķersies pie lielākiem kumosiem?
"Kaptein Vengdol!" Gils sveicināja "Uz kuģa viss mierīgi, gūstekne drošībā. Un tās sauszemes žurkas - ostas sargi ar te nav apkārt ložņājuši." Un nesagaidīdams, vai kapteinim būs ko piebilst, viņš dedzīgi ievaicājās "Vai drīz dosimies jūrā?"

Šo rakstu rediģēja Hareki: 19.09.2005 16:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 19.09.2005 16:42
Raksts #9


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



-Jā, es domāju pēc kādas stundas, kamēr iekrausim vajadzīgo inventāru un sagatavosimies ceļam, un tad jau arī dosimies.- Viņš pamāja vīriem lai krauj iekšā.-Vai visi vīri ir uz kuģa?Jo ja nav tad paši vainīgi, tie kas blandīsies rinķī un nebūs laikā atpakaļ varēs palikt, ostas sargiem pakāršanai.-

Šo rakstu rediģēja Demiurgs: 19.09.2005 16:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Reward
iesūtīt 19.09.2005 20:19
Raksts #10


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.04.05
Kur: Pazudis tiimekljos.........



Labaak kapsju uz klaaju jau tagad,lai mani vel neatstaatu tepat.Diez kaada ir taa gustekne,kas atrodas uz kugja.........

Deitrijs,vinja saisinatais vaards,kuru vinsh lietoja ,jo necieta savu iisto ,tas izklausijaas pec kaut kaada seviskji pielaiziita tipa varda,devaas kugja virzienaa, kur sastapaas ar kugja kapteini
-Kaptein,cerams,ka partikas pietieami sagadaajaam?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 20.09.2005 14:20
Raksts #11


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Eh, savējos aplaupījuši, sastiepuši visu ko varēja. Kā tādi zaglīgi suņi.
Ja kāds uzzinās, tad šajā ostā vairs atgriezties nevarēsim. Savējie izdos varas iestādēm, vietas kur 'nomesties' nebūs.
'Zaļš' vēl mūsu kapteinis, kārtību nezin: krauklis krauklim acī neknābj. Tā tik baloži dara.

Skanēja balsis, basu un apautu kāju dipoņa pa klāju.
Pavēles, izsaucieni.
Pacelt enkuru kam sekoja lamas jaunā kapteiņa garā.

Nez kur viņš mūs vedīs? Vai spēs vadīt kaujā?
šauj jau viņš labi, taktikas jomā gan vēl nav pārbaudīts. Nez ko viņiem tur Lielbritānijā mācīja..

Caurskatīju savus ieročus. Dīvaini, bet vecā īgņas pistolei bija cits kalibrs.
Nācās aiziet līdz tilpnei, svins jāatrod. Arī pulveris par ļaunu nenāks.

Tilpe pilna ar visu iespējamo, viss piebāzts: rums, rums, rums, portvīns, visādi krāmi. Tur cilvēks var paslēpties: savu mūžu neatradīs.
Gandrīz uzkāpu virsū Kvakou. Šis tur gulēja un krāca, ruma pudeli pie krūts piespiedis. Nez vai šis vispār zin ka mums jauns kapteinis?

Beidzot atradu arī svinu, pulveri: tie vismaz stāvēja tur, kur vecais tos bija novietojis.

Tad nāca 'dižais', apnicīgais darbs: sakarsē svinu, ielej formā, met ūdens bļodā.
Pārsimts lodes izveidoju: apnika.

Barka kautkur devās, osta jau palika tālu aiz muguras.

Lai dzīvo 'Gargantija':

In this arrest by Hercules the raven Was flayed at her (his) return from Lybia haven. Why am not I, said Minos, there invited? Unless it be myself, not one's omitted: And then it is their mind, I do no more Of frogs and oysters send them any store: In case they spare my life and prove but civil, I give their sale of distaffs to the devil.


Konrāds

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 20.09.2005 14:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 20.09.2005 16:25
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Āā, galva sāp tā, it kā kāds būtu tajā iecirtis neasu, aprūsējušu cirvi un brūcē vēl iekaisījis sāli. Sasodīts, jāmēģina savākt domas
. Domu savākšanai bija jāpatērē apmēram 5 minūtes. Rezultātā Kvakou secināja, ka laikam atrodas atkal uz kuģa un no kuģa šūpošanās, kas galvassāpēm par labu nenāca, noprata, ka kuģis ir devies jūrā.
"Oho, laikam tas tracis ap to, kurš būs jaunais kapteinis būs nokārtojies. Ja tikai es varētu atcerēties, kā? Pag, kas tad vakar notika... nu, mēs devāmies krastā... he, taverna, protams... tad es krietnu laiku runājos ar to sasodīto francūzi, liekas, šis man pat uzlika rumu... tad mēs ar viņu kāvāmies, tas tik bija grautiņš! Ak tad re kāpēc man ir pārsists deguns! ...nu ja, nu ja tad mūs izmeta ārā un mēs abi devāmies uz sarkano lukturu kvartālu. Hmm. bilde tāda miglaina, bet šķiet, ka tur sanāca nesaprašanās ar naktstauriņu suteneriem... Francūzis it kā dabūja tā kārtīgāk un atslēdzās. Tālāk gan neko neatceros... laikam jau aizvilkos uz vēl kādu tavernu... vai arī nē..."
Kvakou pieslējās pussēdus, ierāva pēdējos atlikušos malkus no ruma pudeles. Noorientējās telpā, atpazina kuģa kravas tilpni. Piesteberēja pie ūdensmucas, iesmēla toverītī ūdeni un uzgāza sev uz galvas. Tas nedaudz palīdzēja, bet tikai nedaudz. Šodien laikam būs ellīgi grūta diena. Sasodīts.
"Interesani, kurš tad tur īsti būs tas jaunais kapteinis? Galvenais, lai nežēlo savu rumu no tilpnēm. Labs pirāts ir rumu dabūjis pirāts," domāja Kvakou, rāpdamies augšā pa stāvajām trepēm, "Paldies dieviem, izskatās, ka esam jau izgājuši atklātā jūrā, tas nozīmē, ka bocmanis uzreiz nežēlīgi lamādamies neliks rāpties burās. "
Kvakou devās pie tuvākajiem, ko ieraudzīja: Deiterija un Džordža.
Sveiciena vietā izdvesis: "Sasodīts, kā galva sāp!" vērsās pie abiem "Klausieties, kurš bija tas veiksminieks, kurš kļuvis par mūsu jauno kapteini? Cerams ka ne kāds cvingains suns, kas tagad sāks mūs te bezjēgā dzenāt kā tie militārie kapteiņi..."

Šo rakstu rediģēja Berlog: 20.09.2005 16:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 20.09.2005 17:54
Raksts #13


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Dzordzs viegli piesita pie Kvakou galvas un iesmeejaas redzot kaa vinjsh saraujas saapees.-Kas tad tev ir pret militaaristiem dzeeraaj, Ja buutu piedalijies kapteinja ieveeleeshanaa nevis vazaajies pa bordeljiem tad zinaatu ka es esmu jaunais kapteinis.- vinjsh atkal sirsniigi iesmeejaas un uzsita Kvakou pa plecu.-Tu laikam nupat kaa esi beidzis tukshot savus ruma kraajumus, Nekas tuuliit dabuusi veel, driiz saaksim svineet manu iecelshanu kapteinja amataa.-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 20.09.2005 18:31
Raksts #14


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Izstaipījusies, sasmiņķējusies un uzcirtusies tā it kā būtu jau pusnakts pienākusi, Žozefīne pamata savus pavisam nožēlojamos apartamentus, lai parādītu savu sejiņu rīta saules stariem.
Saules stari nebija vienīgais, kas bijauz klāja - visi, kā jau ierasts, bija pamodušies un aktīvi darbojās. Pametusi skatu apkārt viņa saprata kāpēc rīts sākās ar galvassāpēm - viņi bija devušies jūrā. Cik apnicīgi! Kaut gan nē! Šoreiz bija savādāk - ja viņi devās jūrā, tas nozīmēja, ka jaunais kapteinis ir iecelts! Jauns saimnieks... Nakstauriņš nodomāja vismaz pati no sevis neslēpjot, ka necik laimīga par vecā kraķa nobeigšanos nav. lai vai kāds, vienā ziņā viņš bija labs - kas ir viņa, tas ir viņa un nevienam gar to nav jāgrābstās! Kā būs tagad? Kas to, lai zin. Vispirms tā kā derētu noskaidrot, kā istabā tad tagad naktis viņa pavadīs. Un - JA pavadīs...

Grūti bija uzreiz tā atradināties no deguntiņa raukšanas raugoties uz indiāni Kvakou vai, viņasprāt, uzpūtīgo Džordžu, tomēr viņa veltīja abiem vienu no saviem uzspēlēti jaukajiem smaidiem, nemaz nemēģinot noslēpt, ka sēro par veco kapteini.
Oho, Kvakou, tu nu gan svaigs kā reņģe!
Savilkusi lūpas vēl samākslotākā smaidā ar viegli izsmejošu toni novilka mazais pirātu kuģa naktstauriņš...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Reward
iesūtīt 20.09.2005 20:33
Raksts #15


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.04.05
Kur: Pazudis tiimekljos.........



Deiteerijs noversdams skatu no apriebusjaa Kvakou,un pieveersdamies jaunajai skaistulei ,ieskatiijaas vinjai tiesji aciis, pieklajiigi teikdams:

-Sveicinaata,jaunkundz! Vai jums ir arii vaards,mani varat deveet par Deiteeriju.

Gana strupi nobeeru , bet ko var gribeet no parasta jurnieka.

Šo rakstu rediģēja Reward: 20.09.2005 20:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 21.09.2005 11:47
Raksts #16


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Arī Džodžs paskatījās uz nupatkā pienākušo Naktstauriņu - Dāmīte tieši manā gaumē- viņš nodomāja. Viņš reiz pat bija meiģinājis vecajam kapteinim viņu nocelt, kopš tās reizes viņš bija naidā ar veco n,u jau mirušo, kraķi. Tagad viņš varēja viņu dabūt pavisam viegli, bet vai viņš vēl vispār viņu gribēja. Viņš viltīgi pasmaidīja un pasveicināja viņu - Sveika, skaistulīt- viņš jau nojauta ka arī viņa nezina kurš ir jaunais kapteinis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 21.09.2005 11:48
Raksts #17


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Kvakou pagāja kādas 5 sekundes, lai līdz izmocītajām smadzenēm aizietu sacītā jēga.
"Džordž... ē, kapteiņa kungs, ak piedodiet, es nezināju, es jau neko... es tikai... ēē.. Un tad līdz Kvakou aizgāja kapteiņa teiktā otrā daļa: " Svinības? O, apsveicu no visas sirds, es zinu, ka jūs būsiet lielisks kapteinis. Tagad man tikai vajag kādu šļuciņu un es būšu frišs kā avokādo auglis. Sasodīts, ļaujiet man tikai atkopties un es būšu jūsu labākais matrozis. Un neviens nepazīst džungļus un tos salašņas indiāņus labāk par mani!"
Kvakou jau būtu izplūdis vēl milzīgākos runas plūdos, ko darīja gandrīz vienmēr, kad bija cerība dabūt kādu šļuciņu ruma (pat galvassāpes tā kā pieklusa), ja vien viņa uzmanību nepiesaistītu Žozefīne ar savu sveicienu.
Kvakou tā kā apmulsa- ne jau katru dienu uz kuģa klāja kā no jūras dzīlēm iznirst sieviete. Tad viņš atpazina vecā kapteiņa piegulētāju un izplūda neslēpti nekaunīgā smaidā.
"Sveiki mazulīt."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 21.09.2005 11:54
Raksts #18


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Džordžs pamanījis Kvakou smaidu pamatīgi iekrāva viņam pa krūtim ar dūrē savilktu plaukstu, Kvako stāvēja no viņa pa kreisi tādēļ sitiens nebija pārāk spēcīgs jo tas nebija no pilna spēka. Džordžs uz viņu nikni paskatījās taču neko neteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 21.09.2005 13:28
Raksts #19


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Visu cieņu cinismam: vēroju Kvakou, Džordža un Žozefīnes veidoto trio.

Nezkādēļ jau kopš 'vecā' nāves mani mocīja garīgs nelabums. Tāds kā riebums pret visu šo izlikšanos, slepkavībām..

Viss bija pilnīgi vienalga: kad nāvē, jo kādā uzbrukumā visi reiz mirim, vedīs jaunais kapteinis, kā sevi zemē 'mīda' Žozefīne...
Varbūt Kvakou tomēr ir visgudrākais: lai dzīvo aizmiršanās.

Kārtējais gājiens pie 'cook' pēc rozīnēm, gaļas, vīna: aiznesu gūsteknei.

Sāku studēt dabaszinātnes. Reiz ceru atgriezties civilizētā pasaulē, iegūt doktora grādu un mierīgi vadīt savas dienas.

There was nothing I hated more than to see a filthy old drunkie, a-howling away at the filthy songs of his fathers and going blurp blurp in between as if it were a filthy old orchestra in his stinking rotten guts. I could never stand to see anyone like that, especially when they were old like this one was.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 21.09.2005 17:37
Raksts #20


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Nupat jau tuvojās vakars,vēl divas trīs stundas, kuģis jau bija pietiekoši drošā vietā lai varētu uzsākt svinības. Džordžs nolēma ka laiks sākt. Viņš velreiz nikni paskatījās uz Kvakou, tad novērsās un lika matrožiem savākt visu komandu uz klāja. Viņš pats nostājās kuģa priekšgalā. Kad visa komanda savācās viņš uzsāka runu.-Draugi pirāti jūs esat mani iecēluši par savu kapteini, jādomā ka es biju vis piemērotākais un vis veiksmīgākais, jā droši vien veiksmīgākais, ja es tāds nebūtu tad droši vien tagad barotu zivis kopā ar pārējiem neveiksmīgajiem kandidātiem.- viņš ļauni iesmējās un vairākums komandas smējās līdzi.- Tātad vecais kapteinis bija nolēmis mainīt kuģa vārdu. Viņš iesāka šo domu bet es pabeigšu. Kā jau visi būsiet ievērojuši mūsu kuģa priekšgala skaistā dāma- viņš norādija uz izbalējušo un robaino kokgriezumu kuģa priekšgalā.- Izskatās vienkārši atbaidoši ,tādēļ mums ir jauna dāma un jauns kuģa nosaukums- viņš norāva pārsegu uz klāja stāvošoajai dāmai atsedzot svaigi grebtu un krāsotu koka skaistuli.- Mūsu kuģi tagad sauks ''Jautrā Molija'' (Mery Moly), jau rīt pat viņa stāsies novecojušās dāmas vietā, bet vēl šodien mēs svinēsim svētkus par godu man un par godu kuģim!!!- viņš iekliedzās. Tad uz klāja iznesa vairākas kastes ruma.- Dzeriet un priecājieties vīri, mums ir tik daudz ruma ka to vienā naktī nespētu izdzert pat pieci pirātu kuģi!!- Vīri iegavilējās un ķērās pie pudelēm. Džordžšs pats protams rumu nedzēra viņš no tirgotāja sev bija nopircis, 4 kastes skotu viskija,12 gadus noturēts, dārga manta, bet ļoti laba. Viņš to nebija baudījis kopš pameta Eiropu. Kravas ar šo vērtīgo mantu uz jauno pasauli atceļoja reti. un vel retāk nonāca vienkāršu pirātu rokās, bet tagad viņš bija kapteinis un varēja to atļauties.

Šo rakstu rediģēja Demiurgs: 21.09.2005 17:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

15 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:19