Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Drakons un Lauva spēlētājiem, Vācu komandu
Lia'angia
iesūtīt 22.05.2007 09:40
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Tātad, tie, kas bija uz Latkonu, dzidēja, ka tiek rīkota spēle par Konana pasauli.
Palasīties par to krieviski var šeit:
http://www.hyboria.eu.tt/
Un tātad.
Bards un klejojošā teātra īpašniece meklē aktierus. Vajadzīgs: 1) varoņu lomu tēlotājs 2) ļaundaru lomu tēlotājs. Prasības: nopietna attieksme pret lomu 2) labas latviešu valodas zināšanas 3) normāls tērps vai vēlme tādu pagatavot. Aktierdotības nav obligātas. grin.gif
Pretendentus pieteikties pie manis. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 74)
Dvēselīte
iesūtīt 08.08.2007 16:36
Raksts #61


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



http://www.sanctuary.lv/index.php?name=PNp...dec&start=0

Norāde uz lapu, kur ir pavediens, kuraa ir linki uz kartēm. Domāju, ka linkus taču nevajadzēs pārtulkot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 13.08.2007 10:48
Raksts #62


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu ko. Man spēle patika, mūsu komanda spēlēja, bet reizēm tā bija tikai komandas iekšējā atspēle. Toties kāda! Patika tērpi daudziem no Akvilonijas, patika Mitras kults, patika arēna ar resno īpašnieku un mērkaķi. Nepatika karstums. Un cirtu spēlētāju tērpu minimālisms. Un nespēles sarunas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 13.08.2007 11:46
Raksts #63


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Spēle man bija tāda savdabīga. Sanāca vairāk kā tāds tusiņš nekā spēle. Proti nevienā kvestā nepiedalījos (un arī nemaz neredzēju kur var dabūt kaut vienu kvestu. Arī spēlēs vadītāju NPC neredzēju, GM tikai ar sarkanajiem apsējiem kaut ko tur nesaprotamu darīja), kaut arī nevarētu apgalvot, ka es būtu meklējis kādu kvestu lol, tā ka viss ir ok.

Arī spēlētāja pase bij labi dziļi nobāzta somas dibenā un nekādus status nekačāju, jo lai arī pirms spēles šķita apmēram skaidrs ar noteikumiem, tomēr poligonā secināju, ka ņefiga neesmu sapratis no tās ambīciju sistēmas un kas man ar tiem stabiem, kā ceļotājam jādara, tādēļ atmet tam ar roku un pievērsos socializēšanai.

Zo, līdz ar to pievērsos sevis izklaidēšanai runājoties ar random cilvēkiem un tirgojot tiem visādus iespējamos mēslus. Notirgoties beigu beigās sanāca tīri neslikti. Pārdevu dafiga mantas, kuriem teorētiski nav nekādas vērtības (nav spēles resursi), savukārt spēles resursus pārdevu pavisam mazliet. Līdz ar to doma pirms spēles, ka Britūnijas Godrika kronēšanas telpas flīzīte, pirmklasīga verga ķēde vai sakrālas svecītes un tamlīdzīgs craps ies daudz vairāk uz urrā pārdošanā, kā spēles resursi attaisnojās kā pareizs domu gājiens. smile.gif

Principā bij tā, ka pa dienu roleplayoju pa vakarus pavadīju out of geimā.

Guntas teātra komanda patiešām bij ūber un roleplayot ar viņiem bija bauda, arī teātra izrādes tā neko sev augstākā meistarklasē izpildītas. Cik nedēļas jūs tās iestudējāt un gatavojāties?

Bet principā ir tā, ka ar Drakonistiem tomēr ir grūti ilgstoši komunicēt. Kādu brīdi var uzroleplayout, bet ilgstošā posmā nevar tomēr tik brīvi jo valodas barjera dara savu. Tādēļ vien mēģināju pārsvarā komunicēt ar tiem kas Latviski, tfu tas ir Britūniski runāja.

Patīkami arī tas, ka nebija piespiedu modināšanas, līdz ar to varēju laimīgs izgulēties līdz saviem 11:00, kaut arī armijnieku bļaustīšanās 08:00 no rīta protams uzmodināja. Cik labi, ka nebiju armijā kuriem grib vai negrib jāceļas 08:00. smile.gif

Karoče slinkākais LARPs priekš mani ever, jo izgulēties varēju ne tkai no rīta, bet arī pa dienu. Pie tam izrādās gulēšana nav nemaz tik slikta nodarbe, jo kad uz kādām 2 vai cik tur stundām biju saulītē atlaidies pagulēt pie senāta mūriem, labie senatori laikam padomāja, ka esmu ubags, nevis tirgonis un bij sametuši kamēr es krācu ziedojuma monētas. grin.gif

Bet kopumā ņemot bij tīri neslikti, jo braucu ar mērķi izklaidēties un izklaidējos ļoti labi. Man patika.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 13.08.2007 12:16
Raksts #64


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



loool- cik nedēļas mēs trennējāmies? laikam jau kāda viena sanāk ja pa spēlei tas skaitās pus stunda...
nabaga Aora vispār nedabūja mēģinājumu, bijām tādi cūkas ka aiz slinkuma inerces gulējām visu dienu līdz par piecām min pirms izrādes un tad gan visi reizē uzsprāgst un iet pa gaisu viens otram virsū- a kur ir mani īsie svārki a kur man jāiet ārā kur mans teksts kam man jāuzbrūk- izbeidzam bļaut!- ...
nuu... Akvilonijas tauta ir vnk dievīga... visādā ziņā... (piem vārtsargi grin.gif ) un tik viegli tikt pie fanklubiņa?- nu vispār smile.gif
man briesmīgi žēl bij atstāt savas spožās verga ķēdes spēles laukumā

bet vispār ārpus teātra kas ilga kādas 5 vai 6 stundas kopā ņemot man nebija ko darīt un arī vnk izklaidējos
vienīgais ka reizēm sajūk kurā brīdī tu runā pa spēlei un kurā ārpus- jo visiem pārējiem arī tas nav tik strikti noteikts. bet tā ir mana pirmā spēle tā kā vienalga baigi ok
tikai pašas beigas bij riktīgi besīgas- es domāju akvilonieši tomēr varēja iet ārā un principa pēc izkauties ar nemēdiešiem kas tomēr bij nākuši garu ceļu un pacietīi gaidījuši- a tā pilnīgi nekāda akšona

attiecībā uz valodu- diemžēl nesapratu 70% no jokiem... bet ar daudziem tomēr var ļoti labi runāt britūniski un kā cilvēki daudzi ir riktīgi super! grin.gif

un vēl-liels TNX Aorai par superātro rokas-pašgleznotāju un atvēli- ej un izkalidējies!! grin.gif

un protams pats par sevi- AGROMNAJA- Enijai (ti Guntai) par visu milzīgo gatavošanos- senās teiksmas pārlikšanu jaunos vārdos un pantmērā tentu ūdeni katliņa vāciņu karoti apmetņiem un dekorācijām- un visu organizatorisko ķēpīgo padarīšanu

puišu trijotne lugās bija vnk IDEĀLA. tik perfekta saspēle- un ziniet, tā dzima turpat uz vietas mēģinājumā minūtes laikā- mēs meitenes tā pārrēcāmies! vipār bija paredzēts izrādēs arī bonus track... (slow action fighting) nezinu kāpēc tomēr netika pievienots. laikam tādēļ ka visi taisījās uz bardiem pēc tam

sekas no tā visa:
-ir aizdomas ka sākšu fanot par star wars... unsure_a.gif
-gribas vēl kaut kur paspēlēt teātri šoreiz tomēr sagatavojoties...

ps- ak jā!
ja turpceļā puse Jelgavas bija pārliecināti ka braucu ārstēties...(ja kāds vēl nezin 4. aut otrs galapunkts ir psihoneiroloģiska slimnīca)... tad atpakaļceļā man piesējās kristiešu misionārs (jums ir ērti ja?- Jā!- es godprātīgi atbildu un turpinu turēt kājas uz pretējā krēsla)pārējo tekstu labāk neatstāstīšu..

Šo rakstu rediģēja kaiva: 13.08.2007 12:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 13.08.2007 13:00
Raksts #65


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Un paldies Bakram un Aorai par palīdzību, pēc spēles aizstiepjot manu mantu kaudzi līdz skrejceļam!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 13.08.2007 13:06
Raksts #66


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



""tikai pašas beigas bij riktīgi besīgas- es domāju akvilonieši tomēr varēja iet ārā un principa pēc izkauties ar nemēdiešiem kas tomēr bij nākuši garu ceļu un pacietīi gaidījuši- a tā pilnīgi nekāda akšona""

ekshenu nemedieshi dabuja sestdien no rita, kad akvilonieshi visu vinju armiju sakava 30 sekunzu laikaa.
Sestdien vini aplenca Akvilonijas galvaspilsetu 21.35 (karadarbibas beidzas 22.00), ljoti labi zinot, ka pa sho laiku sagatavoties cinjai pie vartiem mes nepaspesim un aplenkums bus visu nakti, lidz 6.00.
Pa nakti izshtukojam, ka nekadas kaujas nebus, lai mocas!

Šo rakstu rediģēja Kormaka brigade: 13.08.2007 13:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 13.08.2007 14:23
Raksts #67


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



ā nu skaidrs.
gribētos dzirdēt smalkāk par cietokšņa uc akšoniem ja tādi bija

(jā vēl man patika mūsu ar Aoras (ti Seilas) saruna teltī:
es ieskrienu teltī, ķeru pēc somām un maisiem tai bardakā: kur ir mana alus bundža!!
Aora: tu vairāk nedzersi!
Dagda: man viņu vajag!
A: paklausies izbeidz dzeert! Tu jau tā templī ārdi laukā altāri!
D: man tak bija jābūt vēlvienai bundžai! ja 'tik kāds nav izdzēris! nu sasosīts!( turpina rakāties)
A: Tu nedrīksti vairāk dzert!
D: Es viņu nedzeršu! Kur viņa ir!
A: priekš kam tev vajag
D: es nedzeršu. Nu BĀC! jābūt
A: priekš kam tev vajag
D: Ojē! rekur ir!!!
sajūsmā paķer bundžu un skrien nopirkt spožas ķēdes kamēr kāds cits vēl nav nocēlis. Beidzot laimīga rolleyes_a.gif
laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 13.08.2007 14:45
Raksts #68


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Gribu pateikties visiem spēlētājiem no mūsējiem, kas ieradās uz spēli un kuplināja pulku.
Meistari, domājams, saka paldies visiem latviešu spēlētājiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 13.08.2007 14:53
Raksts #69


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



2 kaiva

sestdien no rita akvilonieshi ienema cietoksni. Velak atnaca visa nemedieshu armija. Viniem parspeks, rezultataa - aplenkums. Pa to laiku akvilonieshi savaca papildspeku (4 karotaji) un aizsutija glabt cietoksni. Nemedieshi ar prieku uzbruka, paradot karotajiem cietoksni savas muguras. Nu tad varti atveras un nemedieshi dabuja triecienuzbrukumu ari no otras puses smile.gif Viss bija izshkirts 30 sekunzu laikaa. Mes zaudejam 200, vini 1400 smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 13.08.2007 17:31
Raksts #70


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



lol, tnx
vel tikai mācos kā viss notiek lomu spēlēs- tāpē jautājums- lai dabūtu papildspēkus akviloniešiem taču vajadzēja sūtīt ziņnesi? Vai viņš tā droši varēja aiziet garām nemēdiešiem? vai arī viņu arī reāli nepamanīja? Bet iet ar hairatņiku tak nebūtu stilā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 13.08.2007 17:44
Raksts #71


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



1. to izdarija cilveki no kroga, kurus nemedieshi palaida smile.gif
2. no cietokshnja aizmuka inzenieris
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 13.08.2007 20:16
Raksts #72


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Fotogrāfijas kas bija pie manis

Paldies visiem par interesanto spēli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 13.08.2007 21:52
Raksts #73


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Ak jā, DarkJedi - arī ar Tevi saspēlēt bija bauda, tādas jaukas nejēdzības par somu, kurā saiet 10 zirgi un vēl pļava un upe, sen nebiju dzirdējusi. laughing.gif Un - jā -LĀĀĀĀBDIEN!!!! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 16.08.2007 09:36
Raksts #74


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Bildes - Joz


Bildes - Ljuba
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 16.08.2007 09:39
Raksts #75


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Ak jā, es izdomāju, ka esmu parādā publisku atvainošanos - svinīgi apliecinu, ka Mārīc ir spējīgs nospēlēt lielu, nopietnu un atbildīgu lomu. Ja kādreiz gadisies spēlēt vienā komandā, darīsu to labprāt. To pašu varu teikt par visiem pārējiem komandas biedriem. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 25.04.2024 10:28