Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Jaunā Cerība", POSTNUCLEAR
Beachboy
iesūtīt 23.08.2004 00:00
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



šo pavedienu es izveidoju lai apspriestu LARPG'u žanru POSTNUCLEAR, kā arī otro šā žanra spēli Latvijā - "Jaunā Cerība"(novoja nadezda).

ir dzirdēti izteikumi par to ka fantasy(klasiskā, ar pūķiem, laumiņām elfiem u.c.sū...) kā žanrs ir pamatīgi nodrāzts Latvijas LARPG'os. Un tas ir pilnīgi normāli, jo pārsvarā viss, kas notiek ir tiešs vai netiešs fantasy. Un šeit parādās postnuclear un cyberpunk, kas sniedz variācijas iespējas, piedāvājot iejusties lomā principā pilnībā reālā/realistiskā pasaulē, kā piemēram "Jaunajā Cerībā"

"Jaunā Cerība" - ir 2040. gads. Krievija. pilsēta Jaunā Cerība. ir beidzies trešais pasaules karšs - atomkaršs. Cilvēki atgriežas virszemē no bunkuriem, un sāk 'atdzīvināt planētu. Bet cilvēku dzīvošana un rosīšanās nav vienīgais, kas atdzīvina pasauli... vēl ir radīācijas radīti mutanti un briesmoņi(kas pie tam ir nenormāli dzīvelīgi), tādi tehnikas brīnumi, kā roboti, bioroboti, kiborgi un visādi citādi faktori, kas nedaudz tomēr ļauj fantāzijai arī reālā vidē palidot nedaudz, bet ne pilnīgi aizlidot.

es protams atvainojos gan par to ka šī ir manš pirmais pavediens kurā cenšos ietvert kautko recenzijveidīgu, kā arī izveidot pavedienu, tiem, kas bija, un tiem, kam vienkārši interesanti.

informācija krievu valodā atrodama: www.sanctuary.lv
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Kormaka brigade
iesūtīt 23.08.2004 00:53
Raksts #2


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



"tiem, kas bija........."

hmmm, tad sanaktu dialogs................. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 08:19
Raksts #3


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu, kā gāja, Kormak un ko?
mēs ara Avenalu stipri nožēlojām, ka neaizbraucām uz turieni. Bet, kā jau vienmēr, labākās idejas iešaujas prātā pēdējā brīdī, kad ne tērpa, ne leģendas, bet, kā mums teica Mudrijs, Valentīns pret to visai stingri "atnesoties"...

2 quint - ja tev nepatīk fsntāzija ar laumiņām un pūķiem, nesaki uzreiz, ka tass viss ir sū. Jā, tās ir biežāk spēlētas, kā postnukleāri, bet, manuprāt, tās ļauj vaļu lielākai iztēlei...
Nu esot jau arī tādas spēles, kur tev jāiejūtas pavisam mūsdienu pilsētā... Pilnīgi bez kādiem fantastikasvia fantāzijas elementiem... Es gan nezinu, ko tur dara, laikam jau to pašu, ko citās - spēlē sevis izvidoto tēlu, dzīvo viņa dzīvi...
tšķiras tikai veidi, kā kurš to dara - kam vairāk patīk elfi un pūķi, tas spēlēs fantasy, kam roboti - postnuc.

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 26.08.2004 08:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 23.08.2004 08:36
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Njā - ideja interesanta pēc vella (tāds kā LARPG Fallout's). Gan īsti nesaprotu kā notiek klopes (jo klopēm jābūt kaut vai tāpēc, ka pēc settinga diez vai mutanti brāļojas sākotnēji ar cilvēkiem).
Tomēr diemžēl cik noprotu spēles valoda ir krievu, kas man neder, tādēļ atsit jebkādu interesi par projektu. Bet post-apoc idejai, imo, ir nākotne. Arī tādēļ, ka ekipējuma sagatvošana ir relatīvi vieglāka.

Šo rakstu rediģēja GameMaster: 23.08.2004 08:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 08:46
Raksts #5


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Jā, spēles valoda, kā arī lielākā daļa spēlētāju ir krievi. Tas netraucēja piedalīties Korsāros Žanetei, kas krieviski... hmmm... nerunā visai labi. smile.gif Cita lieta, ja tu esi rasistiski noskaņots, lai kašķi meklētu, jau nevajag uz larpu braukt.
Par ekipējumu nevaru uzreiz tā teikt, tērps jau, protams, ir vienkāršāk gatavojams, bet ieroči... Viņiem esot bijuši visādi kalašņikovi, pistoles, automāti, lāzeri laikam un tamlīdzīgas lietas, acīmredzot, spēlēm paredzētie - kā peintbolā, vai? Ar vārdu sakot, ja tev nav ieroča, uz šādu spēli braukt nevajag, tā mums paskaidroja...

Šo rakstu rediģēja Lia'angia: 23.08.2004 08:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maija
iesūtīt 23.08.2004 08:54
Raksts #6


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.08.04



huh.gif huh.gif unsure.gif ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 23.08.2004 09:47
Raksts #7


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



* man nekas nav pret laumiņām un elfiem, vienkārši vakar es biju tā nomocīts, ka ja kādu no tiem, vai ko citu satiktu, bez kompleksiem pasūtītu d.... sorry par to.

* par krievu valodu jau tiek runāts, un principā korsāri bija lieliska dažādu valodu integrācija, kā dažādas valodas grin.gif

*par ieročiem. tika lietotas bumbiņpistoles(soft air gun), kā arī nažu, elektrošokeru ugunsmetēju ut. imitācijas. bumbiņpistoles meklē rotaļlietu veikalos, pārējo gan taisi pats, vai pasūti pie tiem kas taisa. Un ierocis nav vienīgais drošības garants. ja māki ātri skriet un slēpties, tad neviens mutants, reiders, vai kāds cits nenovāks.

* par drēbēm. POSTNUCLEAR. no comments... (der viss)

* kaujas noteikumi nav sarežģīti, un vispār atšķiras katrā spēlē gandrīzvai..

nu tā lūk. un Kormak - laikam dialogs tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 09:49
Raksts #8


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(quintessential_rogue @ 23.08.2004 10:47)
* man nekas nav pret laumiņām un elfiem, vienkārši vakar es biju tā nomocīts, ka ja kādu no tiem, vai ko citu satiktu, bez kompleksiem pasūtītu d.... sorry par to.

Hallo??? Ja tu patiesi satiktu laumiņu vai elfu... Īstu, nevis ar plastmasas ausīm... neticu, ka pasūtītu! grin.gif Viss nogurums aizmirstos! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 23.08.2004 09:55
Raksts #9


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



vakar es patiešām vainu pasūtītu.. vai arī izdfarītu pašnāvību, jo šī spēle arī bija ar to īpaša, ka tik morāli un fiziski saspiesti cilvēki nebija jutušies, gandrīz nekad.. es tajā skaitā..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 10:11
Raksts #10


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Oi, nabadziņš... Iedomājies, iet mierīgi viens elfs pa Rīgas ielu, satiek tevi, a tu pēkšņi izrauj no 5 dimensijas katanu un uzrtaisi sepukku... nabaga elfs vēl pāris gadimtus pēc tam valodu raustītu... grin.gif laughing.gif

Vai tiešām bija tāda paranoja spēlē?
Kas tur vispār notika - kāds sižets, kādas komandas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 23.08.2004 10:18
Raksts #11


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



paranojas līmeņa apraksts: tu mierīgi, neko ļaunu nedomādams, pat ierocis pie jostas, soļo teiksim uz milicijas iecirkni lai pasauktu kādu tevi nomainīt, un kolīdez tu sper soli uz sliekšņa pa tevi sāk skraidīt mazi sarkani punktiņi, no kādu piecu miliču, trīcošajās rokās, esošajām pistolēm. tad atskan skaļš: "HUHH", jo tas biji tikai tu, nevis bandīts, kāds kiborgs, kur nu vēl gandrīz nenogalināmie mutanti..

cilvēkiem pielnīgi reāli, trīcēja rokas, apkārt kanalizācijai pat pēc spēles meta lielus lokus un adrenalīns pa ausīm plūda arā..

nu apmēram tā. šī spēle ir pelnījusi to uzslavu kalnu ko tā jau saņēma un vēl saņems un saņems..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 23.08.2004 10:38
Raksts #12


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



izklausaas vienkaarshi LIELISKI, bet man arii ir probleemas ar kreivu valodu un mani atbaida iedomaaties kaa es eju eju, un mani grib aplaupiit un es censhos atcereeties, kaa tad nu bija jaasaka shaados gadiijumos. nu muljkjiigi. bet ja senlatvieshu vietaa ko taadu uzriikotu, tad es buutu vnk paarlaimiigs w00t.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 23.08.2004 10:40
Raksts #13


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Vispār tā ir lomu spēle, tā kā principā varētu tēlot iebraucēju no kādas citas atomkaru izdzīvojušas vietas. Dabiski tu nesaproti vietējo valodu, tāpēc tavs čars (teksim - Klusais Džons vārdā) sazinās vien zīmju un dziļdomīgu "mhm", "aha", "rrrrr" un citu neartikulētu skaņu veidā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 23.08.2004 10:43
Raksts #14


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



senlatviešu vietā = ?
teritorijas vai laika ziņā? šī spēle notika paralēli SLS, bet vietu labāku postnuclear es nevaru iedomāties - jaunolaines bunkuri, no krievu laiku pretraķešu bāzes. labāku diezvai atradīsi.. un tad ir jāizvēlas SLS vai šis, bet var gan to gan to, jo SLS notika 2 reizes cik sapratu.. un par valodu meistari jau domā, meklē risinājumus un piedāvājumus, tākā es domāju, ka uz nākamo postnuke vai cyberpunk varēs droši braukt tie kas krieviski runā slikti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 10:50
Raksts #15


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



SLS vietā nevajag neko rīkot. Vajag rīkot paralēli, lai cilvēkiem ir izvēles iespējas...
Domāju, ja nākamgad kaut kas līdzīgs būs, es arī braukšu.
Ja savācas pietiekami daudz latviski runājošo, var pieteikt, ka tie ir no cita (latviešu) bunkura. Pa tiem gadiem, kas pavadīti bunkurā, protams, citas valodas mācījās tikai retais... Nu tad, kā jau teica GM, var saīdēties un sarādīties ar pirkstiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 23.08.2004 10:55
Raksts #16


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



principā par to vai postnuka nākamgad būs skaidrāks būs pavasarī, kad būs bijušas 'kabiņetkas', bet citā settingā, vai pat vispār ne postnuka a cyberpunk... cilvēkiem ļoti patika, un pat tie kas ir spēlētāji jau 7 citi 10 gadus teica ka kautko tik lielisku ar tik maz cilvēkiem un resursiem uztaisītu nav redzējuši, tas viss vedina domāt ka šādas spēles būs, bet kad... sekojiet līdzi, un ja kas būs tad es arī pacentīšos paziņot..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 23.08.2004 11:41
Raksts #17


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



nu kāpēc krieviski tāda spēle? crying.gif
Va tiešām neviens nedomā ko tamlīdzīgu latvijā latviski (nu lab, var arī angliski lol) uztaisīt? sad.gif


Izmantotais vārds cenzēts.

Šo rakstu rediģēja Dvēselīte: 25.08.2004 22:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 23.08.2004 18:32
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



Spele bija super! Viss par speli www.sanctuary.lv forumaa!

Jutos gandriz beigts, tik daudz adrenalina sanemu speles laikaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 23.08.2004 18:35
Raksts #19


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



2 Lia'ngia un Palpatins

Par speli var parunat ceturtdien! Tikai ne Savannaa! Es bushu "na Gorke" ap 18.00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 23.08.2004 20:02
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



"bet, kā mums teica Mudrijs, Valentīns pret to visai stingri "atnesoties"...""

Uzzinot par sho frazi, Valentins lamajas.................

shajaa gadijumaa Mudrijs = zinju dienests OBS (odna babushka skazala).
Vajag runat ar GM nevis ar cilvekiem, kuri pashi uz speli nebrauc............
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 15:09