Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

>  lohnesa ezera brismonis nesija, vai tu tici vinjai
vai tu tici vinjai
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 77
Viesi nevar balsot. 
Nata
iesūtīt 27.10.2004 13:43
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Neapstiprinātie
Pievienojās: 10.03.04



izsakat savas domas!
es zinu ka taada pastaav! es to zinu! es ticu un ticeeshu!
besii tas ka atrodas kau kaadi mulki kuri pazinjo ka taadas nemaz nav! bet es zinu ka ir!
nesen kaads krivu zinaatnieks teica ka nesija sastaav no daudz mazaam dalinjaam kuras dziivo savaa valjaa, bet briizhiem kad draud briesmas vinji sasaucaas un izveido vienu lielu masu! taaa vins izskaidroja juuras briesmonju esamiibu un pieraadiija ka nesija PASTAAV!!!!!

Šo rakstu rediģēja Reiki: 27.10.2004 14:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Aeris
iesūtīt 18.02.2005 12:18
Raksts #21


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Es viņai ticu jau no bērnības! grin.gif Vienreiz pa kādu Vācijas kanālu rādīja raidījumu par Lohnesa briesmoni un it ka tika parādīts, ka nofilmēta Nesija, kura paradās virs ūdens. Izklausās jau neticami, bet man gribētos, lai viņa būtu īsta, jo viņa jau nevienam neko ļaunu nenodarītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 18.02.2005 13:27
Raksts #22


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Netaalu no Lohnesa ezera atrodas viskija dariitava un krodzinjsh kur sso mantu var arii nobaudiit (pat ljot labs viskijs, es teiktu). kaads piedzeeries skots reiz devies aaraa no krodzinja un "ieraudziijis" Lohnesa ezera briesmoni. kad vinjsh to pastaastiijis draugiem, nevien neesot ticeejis bet tikliidz kaads ietempis paar meeru un gaajis agr ezeru, tas arii redzeejis briesmoni
Nesija lielums ir atkariigs ni izdzertaa viskija daudzuma un ja godiigi, esmu briesmoni vienreiz redzeejis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 18.02.2005 14:06
Raksts #23


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



CITĀTS(emily @ 12.12.2004 21:14)
taatad 19 apriilii 1934 gadaa kaukaac kenets vilsons uznjeemaa taadu bildi!!!!

varat triis reizes mineet kas tajaa atteelots
*

protams šo bilžu un arī citu sakarā ir aizdomas par viltojumu un Nesija ir rotaļlieta, bet var jau būt, ka ne...varbūt kamēr mēs tā spriežam pats briesmonis vairs nav. ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 18.02.2005 16:05
Raksts #24


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



CITĀTS(Nata @ 27.10.2004 14:43)
izsakat savas domas!
es zinu ka taada pastaav! es to zinu! es ticu un ticeeshu!
besii tas ka atrodas kau kaadi mulki kuri pazinjo ka taadas nemaz nav! bet es zinu ka ir!
nesen kaads krivu zinaatnieks teica ka nesija sastaav no daudz mazaam dalinjaam kuras dziivo savaa valjaa, bet briizhiem kad draud briesmas vinji sasaucaas un izveido vienu lielu masu! taaa vins izskaidroja juuras briesmonju esamiibu un pieraadiija ka nesija PASTAAV!!!!!
*



UN kā mana dārgā grin.gif Nata paskaidrosi - no kā šie mazie Nesiji vai viena pārtiek? wink.gif
Patiesībā ezerā nav nevienas zivs un diez vai Nesija dzer ūdeni un uzkož aļģes. wink.gif Tāka tāda Nesijas nemaz nav,jo arī nav tai arī no kā pāryikt. getlost.gif
Safočēt jau var visuko.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 09.03.2005 22:56
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Varbūt tāds briesmonis patiešām pastāv,kaut gan ir pierādīts,ka nepastāv...
Vai varbūt tajā 1934. gadā Kenets Vilsons patiešām nofočēja Nesiju,un pēc pāris gadiem viņa nomira,tāpēc arī pārmeklējot ezeru neko neatrada... Vai varbūt starp simtiem fotogrāfiju viena patiešām bija īsta,bet pārējās uztaisītas... Vai varbūt nekad nekā patiešām nav bijis... Ir tik daudz varantu,iespējamību,pierādījumu,melu un visam pa vidu viena patiesība,un tā visa ir tik daudz,un neviens īsti nezin,kā ir īstenībā... Bet tas nekas,jo mums katram ir sava pārliecība,un kādam pilnīgi noteikti ir taisnība...

Šo rakstu rediģēja angelgirl: 09.03.2005 23:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 09.03.2005 23:09
Raksts #26


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



šeit atradīsiet šo to par nesiju,arī interesantus foto... grin.gif

Šo rakstu rediģēja angelgirl: 09.03.2005 23:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 10.03.2005 18:44
Raksts #27


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Eh lasot, kadas divas gramatas bija piemineeta shii juuras cuska ( ja e snemaldos, ka cuuska huh.gif ) , bet nuu tik daudz legjendu un nostaastu par tukstots tadam Nesijam . Takshto vaj tu tici visiem vaj netici nevienam .

Taks nu nedaudz pamekleju par sho briesmoni un protams bija gauzham daudz gan pieradijumu, gan stastu, ka ir Nesija un naw Nesija laughing.gif

Daudzi bija ljoti nelogjiski un gari , tamdelj tagad okopeeju tikaj vienu, bet ja atradishu kautko vel, tad ierakstishu grin.gif

Itaalju geologs atmasko ''Nesiju''

Nesija - noslēpumainais Lohnesa ezera briesmonis - patiesībā varētu būt tikai vērienīga dabas parādība, ko izraisa karstu gāzu izdalīšanās Zemes garozā dziļi zem slavenā Skotijas ezera.

Šādu versiju konferencē Edinburgā piedāvājis un pamatojis itāliešu ģeologs Luidži Pikardi no Florences Nacionālā ģeoloģisko pētījumu centra.
Pēc viņa teiktā, Lohnesa ezers veidojies tieši virs lielas un joprojām aktīvas lūzuma līnijas Zemes garozā, un domājams, ka visas mīklainās parādības ezerā, ko pieņemts piedēvēt Nesijas klātbūtnei, patiesībā izraisa satricinājumi Zemes dzīlēs. Ar to izskaidrojamas gan milzu dzīvnieka rēkoņai līdzīgās skaņas, gan gaisa burbuļi, kuri pēkšņi uzpeld līdz mierīgajai ūdens virsmai un aprakstīti divās spilgtākajās liecībās, kuras fiksētas pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados.

Arī pirmajā zināmajā nostāstā, kas saglabājies no septītā gadsimta, teikts, ka Sv. Kolombam, kas Skotijā ieviesa kristīgo ticību, ezera ziemeļgalā parādījies ūdens nezvērs "līdz ar spēcīgu drebēšanu": Kā stāsta leģenda, Sv. Kolumba pacēlis krustu un aizdzinis mītisko ezera iemītnieku, kas vajājis kādu no viņa sekotājiem.

Pikardi atzīmējis, ka Lohnesa ziemeļu gals, kur Nesiju sakās manījuši arī daudzi mūslaiku liecinieki, ir seismiski aktīvākā ezera daļa.

"Parasti šajos nostāstos cilvēki atzīst, ka nekādu zvēru paši gan nav redzējuši. Lielākoties viņi apraksta spēcīgus ūdens virpuļus un dīvainus trokšņus dzelmē, kas viņuprāt līdzinājušies kāda liela radījuma balsij," itāliešu ģeologs sacīja konferencē par procesiem Zemes dzīlēs, ko Edinburgā rīkoja Londonas un Amerikas Savienoto Valstu ģeoloģiskās biedrības. "Taču tādas parādības tikpat labi varēja izraisīt viegls pazemes grūdiens un gāzes, kas tā rezultātā izplūst ezerā."

Tiesa, ir arī cilvēki, kas apgalvo, ka skatījuši briesmoni savām acīm. Parasti viņi apraksta kādu "milzīgu kumpu muguru", kas īsu brīdi pavīdējusi ūdens vērpetēs, bet pilnīgi iespējams, ka šādu iespaidu varēja radīt kāds lielāks vilnis, kas radies, dziļumā burbuļojot gāzēm.

Viens no pazīstamākajiem šāda veida aprakstiem datēts ar 1930.gada jūliju, kad trīs cilvēkus laivā Lohnesas ezera ziemeļu galā pārsteiguši milzīgi viļņi. Kā stāstījis viens no viņiem, Jans Milns, vispirms ezerā bijušas dzirdamas spēcīgas skaņas, tad ūdens sācis mutuļot un parādījusies tāda kā dzīvnieka mugura, kas strauji slīdējusi pa ezeru, bet cauri viļņiem nav bijusi skaidri saskatāma. Pēc viņa teiktā, radījums varētu būt aptuveni sešus metrus garš.

Aldija Makeja, kas 1933.gadā kopā ar vīru braukusi gar ezera ziemeļu krastu, arī apraksta ūdens mutuļošanu un "kaut ko līdzīgu vaļa mugurai", kas bijusi redzama ezerā. Jāpiebilst, ka tieši ap to laiku šajā apvidū bijuši jūtami diezgan spēcīgi pazemes grūdieni.

Pikardi jau daudzus gadus pēta senus nostāstus un uzskata, ka arī vairāku sengrieķu mītu izcelsme tā vai citādi varētu būt saistīta ar zemestrīcēm. Tā, Himēra, teiksmainais ugunssspļāvējs nezvērs, mājojusi netālu no Antaljas Turcijā, ģeoloģiski aktīvā apvidū. Par Poseidonu, sengrieķu jūras dievu, mīti vēsta, ka viņš ar savu trjžuburi spējis jūru gan sabangot, gan nomierināt, turklāt reizēm viņš tiek dēvēts arī par "Zemes drebinātāju".



Dazhas bildes grin.gif :








taks un tagad seko jautajums - kur tik daudz un labu bilzhu ? rolleyes_a.gif ieskataties kautvaj google. Bilzhu pa pilno, bet naw pat pieradiic, ka vispar tads ir wacko_a.gif
Kur puse ir acimredzamas montazhas meele_a.gif
Piem shii :

un shii rolleyes_a.gif

utt utt
Butiba mans viedoklis - ta pa pusej ticu rolleyes_a.gif , jo vispar esmu no tiem cilveekiem, kuri tic un aizraujas ar shadam lietam .

Šo rakstu rediģēja ancfiend: 10.03.2005 18:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 12.03.2005 20:28
Raksts #28


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



es pilniigi un nemaz neticu tai visai lohnesa lietai. tas tachu ir pilnigs sviesc!!! nu komon....it sevishkji jau naak smiekls par taam visaam Nessijas fotograafijaam - visas kaa viena -> neskaidras un miglainas. nu protams! grin.gif tieshaam smiekli naak.

njaa shii man ljooti patiik - Nessucis smaidot grin.gif

ai un Nata man liekas tu runaa vispaar pilniiigi muljkjiigi. padomaa, pirms ko saki
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 12.03.2005 20:31
Raksts #29


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Nu, es patiesībā domāju, ka varētu tā sagadīties, ka tajā ezerā brīnumainā kārtā ir saglabājies kautkāds dinozauru pēctecis... Šāda iespēja tiešām varētu būt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 12.03.2005 21:17
Raksts #30


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



CITĀTS(Nata @ 27.10.2004 13:43)
izsakat savas domas!
es zinu ka taada pastaav! es to zinu! es ticu un ticeeshu!
besii tas ka atrodas kau kaadi mulki kuri pazinjo ka taadas nemaz nav! bet es zinu ka ir!
nesen kaads krivu zinaatnieks teica ka nesija sastaav no daudz mazaam dalinjaam kuras dziivo savaa valjaa, bet briizhiem kad draud briesmas vinji sasaucaas un izveido vienu lielu masu! taaa vins izskaidroja juuras briesmonju esamiibu un pieraadiija ka nesija PASTAAV!!!!!
*

Mwahahaaaaaaa, ta jau tur kaut kāds nanotehnoloģiskais radījums ira! Saskrien no daļiņām, tas krievs laikam tagad sēž trako mājā! Būšu kaartējais cilvēks, kurš tev besī un noliegšu, ka tāds radījums pastāv!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 16.03.2005 09:15
Raksts #31


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Man neticaas, ka pastaav tieshi nesija Lohnesaa, jo ir bijushi daudzi pieraadiijumi pret. Tachu nav izsleegts, ka pastaav juuras briesmoni kaa taadi, jo mees (cilveeki) dzelmi esam izpeetiijushi tikpat maz kaa kosmosu. Cita lieta - taas teikas par viniem vareetu buut radushaas no taa, ka cilveeks ieraudziijis milzu kashalota taustekli... bet par to veel striidaas. Kameer, cik man zinaams, ir jau pilniigi un galiigi pieraadiits, ka Lohnesas briesmona nav, bet materiaali par viniem ir mistifikaacija. Taa kaa atliek cereet uz dinozauru atliekaam wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nessie
iesūtīt 16.03.2005 13:37
Raksts #32


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04
Kur: Antarktīda
Pasakzine 2007



Bet vai nav tā, ka katra izdoma un katra leģenda ir balstīta un kādiem faktiem?
Es nezinu, vai ticu šī brīža Nesijas eksistencei, bet, ja jau par to ir sākts runāt, tad taču kaut kur kādreiz viņa ir bijusi!

Un kā ar jauko latviešu multfilmu par Nesu un Nesiju?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.03.2005 15:33
Raksts #33


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(nessie @ 16.03.2005 13:37)
Bet vai nav tā, ka katra izdoma un katra leģenda ir balstīta un kādiem faktiem?
Es nezinu, vai ticu šī brīža Nesijas eksistencei, bet, ja jau par to ir sākts runāt, tad taču kaut kur kādreiz viņa ir bijusi!

Un kā ar jauko latviešu multfilmu par Nesu un Nesiju?
*

Jā, uz faktiem jau nu gan, bet uz kādiem faktiem, un, galu galā, ko tad saucam par faktu? Apgalvojums: "Re, re! Tur kaut kas ir, kas cits kā briesmonis!" nav fakts smile.gif No tā visa fakts ir tikai tas, ka konkrētā persona kaut ko tur apgalvo redzējusi. Tieši "apgalvo" un tieši "kaut ko". Nekas vairāk. whistling.gif No tā nekādi nevar izsecināt nekādu briesmoņu eksistenci.

Un kas tad ir ar filmiņu? Jauka filmiņa! Tikai multiplikācijas filmas arī nav nekāds pierādījums, ka realitātē eksistē tas, kas tur ir attēlots. grin.gif Mākslinieka fantāzija, mākslinieka realizācija. Var nebūt nekādi briesmoņu eksistences fakti pamatā. Mākslā vispār netiek prasīts, lai tai būtu pamatā realitāte. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 16.03.2005 23:43
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



nu nezinu.... es uzskatu ka varbut tie shi LOHNESA ezera taaads dzivnieks tieshi nav... bet varbut kaut kur citur! un kadelj mums visiem vajag tos faktus??? un pieradijumus??? vai varam pieradit ka Dievs pastav protams nee.... tas ir atkariigs no tevis!
isteniba es ticu vairak Mokele membe nevis Lohnesa ezera briemonim wink.gif bet es iisti nezinu...
pienjemu jebkura viendokli... wink.gif smile.gif

Šo rakstu rediģēja gride: 16.03.2005 23:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 17.03.2005 13:15
Raksts #35


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



IR laughing.gif !Man tomēr ticās. grin.gif.Bet,par nelaimi,viens no labākajiem pierādījumiem,kā izrādās,bija viltojums ohmy.gif!Vīrs,kas to esot''redzējis'' pirms nāves essot atzinies ka ilaida ezerā kādu abinieku[neatceros kādu whistling.gif tongue.gif.]un pēc tam nofotografējis tuvplānā!
Viltnieks devil.gif shifty_a.gif ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namoo the Jellyf...
iesūtīt 20.05.2005 13:54
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05
Kur: Lietuviešu tipa dzīvoklis, kur vienā nelielā istabā ir iebāztas 9 lielas un 6 mazas mēbeles un vēl atliek pietiekami daudz vietas



Pastāv versija, nākusi no ihtiologiem, kas ar sarežģītu eholotu un pludiņu tīkla sistēmu ir pētījuši Lohnesa ezeru, reģistrējot visus kustīgos, lielos objektus, las pārsniedz kaut kādu iepriekšparedzēto izmēru, par kuru lielākām radībām tur nevajadzētu būt. Ihtiologi nonākuši pie secinājuma, ka Lohnesā ir dikti padevušās stores, lielākas kā jebkur citur (stores vispār ir diezgan lielas). Un leģendu par Nesiju varētu būt radījuši stipri pārauguši storu eksemplāri. Tiesa gan, tas galīgi nepas ar garo kaklu, kas parādās daudzos aprakstos.

Bet tā latviešu multene man vēl aiz vien ir kaut kāds īpašs noslēpums, reiz, sen, sen vienu pašu reizi noskatījos, tagad atmiņā palikuši tikai tādi neskaidri nospiedumi, bet baigi mīļie, varētu jau paņemt viģiku un noskatīties vēlreiz, bet tas droši vien sagrautu to perfektā, romantiskā stāsta izjūtu, nezinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 20.05.2005 19:55
Raksts #37


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Bet Lohnesa ezers ir parasts kalna ezers. Tur pat aļģes neaug(kļūdījos iepriekseja pavediena), tur ir tikai smiltis un ūdens. Neviens tur nemakšķarē,jo nav zivju.
Tikpat labi kā var nofotogrāfēt veci lāca kostīmā un pateikt,ka tas ir Jetijs, var uzlikt koka ķirzaku ūdenī un pateikt,ka tā ir Nesija. silent.gif

Un es šaubos,ka pastāv tik pāraugusas stores par gadime citi uzskata Nesijas.

Šo rakstu rediģēja Tuziks: 20.05.2005 19:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 21.05.2005 07:24
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Nesijai es gribēt ļoti ticēt, bet kaut kā nesanāk. Lohnesa ezerā noteikti ir kaut kas tāds, kas izskaidro radušās baumas par Nesiju. Bet varbūt viņa tur tāda tiešām ir. Pierādīts jau nav, ka viņa tur būtu vai nebūtu. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 21.05.2005 10:44
Raksts #39


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



es zinu vienu gadiijumu, ka bija sataisiitas kaut kaadas bildes, kuras saceela baigo azjiotaazhu, bet peec kaadiem paaris gadiem tie divi cilveecinji paznjoja, ka taa bijusi kat kaada rotaljlietinja. bilde bija aptuvenii shaada :



taaluuk. es domaaju, ka vinja vareetu pastaaveet, bet shaubos, vai vinju kaac ir redzeejis. dauc ticamaakas liekas teorijas par seismiskajaam aktivitaateem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 21.05.2005 15:15
Raksts #40


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Nu kaut kas jau tajā ezerā ir ... Un ja bija - kur palika ? Tad jau būtu atrastas kaut kādas atliekas , nevis tas zvērs uzreiz pazuda . Bet palasot jūsu iesūtītos rakstus , vairāk Nesijai neticu ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:44