Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Biezākā grāmata, Cik lapaspušu ir biezākajai grāmatai
Cik lapaspušu ir biezākajai grāmatai, ko esat izlasījuši?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 201
Viesi nevar balsot. 
Nestors Grems
iesūtīt 18.11.2004 17:51
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Es esmu 654 lpp biezas grāmatu iz lasījis.
HP un Uguns Biķeris;
Zvaigžņu Kari - Pēdējā pavēle/3.grām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Puķu elfs
iesūtīt 19.10.2005 14:29
Raksts #61


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.05
Kur: Starp sākumu un beigām.



Likam jau tā bija Ļ.Tolstoja "Karš un miers". Grūti pateikt tagad, kāpēc vispār pie tās ķēros, bet nenožēloju - interesanta, labestīga un emocionāli piesātināta, i paraudāt varēja wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MooN fLoWeR
iesūtīt 23.10.2005 12:56
Raksts #62


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05



500 lpp tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vēja dvēsele
iesūtīt 26.10.2005 18:27
Raksts #63


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Man nez kāpēc patīk lasīt biezas grāmatas, un parasti tās tādas arī ir. Pati biezākā ir "HP un FO", ja atļausiet skaitīt abas daļas kopā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 17.12.2005 15:34
Raksts #64


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



HP un HBP -taa ir bieza,normaalai graamatai ir videeji 500(tadai videeji biezai). man biezo graamatu kontaa ir fausts, vaacu-latvieshu vārdnīca ar 52000 vaardiem(pee) un veel bija kaut kaada veca senajaa drukaa.A HP skaitaas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 17.12.2005 16:06
Raksts #65


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Biezākā grāmata ko es esmu izlasījusi (pagaidām) ir HP&FO unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
foks
iesūtīt 18.12.2005 16:13
Raksts #66


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.06.05
Kur: Nezinu. Zinu tikai to ka man ir amnēzija



Preciizi 856 lapaspuses. un vel tagat lasu to graamatu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 22.12.2005 21:58
Raksts #67


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



''Vairogam un Zobenam'' nebija kaut kur vairāk par 1000 lpp? Katrā ziņā esmu to divas reizes lasījis un biezuma ziņā ir acis priecējoša (es esmu no tiem, kas uzkata jo biezāka grāmata jo labāk. Kaut arī ne vienmēr protams smile.gif ) Bībeli neesmu lasījis, taču tā manā uztverē nav īsta grāmata. Es domāju, ka jāvērtē tikai daiļliteratūras romāni. Jo tad jau man uz galda esošā Angļu-Latviešu valodas vārdnīca ar 1325 lpp. arī ir gana bieza (tiesa to es nelasu no A-Z smile.gif )

Nu ir gana daudz inčīgu īso stāstiņu. Pat ļoti daudz, taču jā man arī labāk patīk biezākas grāmatas, taču diemžēl ne visi jaukie stāsti ir biezi sad.gif Bet no otras puses, iespējams, saprotu, ka ja tie īsie stāsti būtu biezi, tad, varbūt, nebūtu vairs tik jauki. Bet biezas grāmatas, protams, ir laba lieta jo fun gūšanas laiks ir ilgāks. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Haleja
iesūtīt 22.12.2005 22:10
Raksts #68


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Biezāka grāmata kaadu manas acis ir lasījušas ir "Debesu svētība" dzīvesstāsts no elles līdz pradīzei, pašnāvība un atgriešanās............
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 23.12.2005 01:37
Raksts #69


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Viena konkrēta grāmata bija 804 lpp bieza, bet tās lapas bija tādas - NU TĀDAS - caurspīdīgās, kā šķīru, tā plīsa.... Bet nu ir grāmatas neskaitāmās daļās, ko var skaitīt kā vienu grāmatu ta jau tuvojas 2000!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 23.12.2005 21:32
Raksts #70


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Biezākā grāmata kuru izlasīju es Bija Gredzenu pavēlnieks. Nesagraizīts un kopā ar visiem pielikumiem viņš bija tieši vienu tūkstoti lapas pušu biezs smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saris
iesūtīt 25.12.2005 17:54
Raksts #71


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.05
Kur: cēsis



Nedaudz piebildiishu..! Tolkiina izdotais GP... nekad nav bijis 1000lpp biezs.. patiesiibaa graamattu apgaadi ir slinki, jo graamatas nekad nebija jaaliek kopaa... ir 6 Gp graamatas!! katra labi ja 200 lpp bieza!!dazhas pat mazaak... Bet esmu atradis manupraat biezaako graamatu.......1250+ lpp.. taa ir Biibele... Pati biibele ir nedaudz biezaaka, jo maneejaa ja nemaldos nav Echēciēla evanģeēlijs!....


Aaaa nea.. tomeer ir.. nu tad sanaak 1250+ lpp
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 25.12.2005 18:37
Raksts #72


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



CITĀTS(Saris @ 25.12.2005 17:54) *
Nedaudz piebildiishu..! Tolkiina izdotais GP... nekad nav bijis 1000lpp biezs.. patiesiibaa graamattu apgaadi ir slinki, jo graamatas nekad nebija jaaliek kopaa... ir 6 Gp graamatas!! katra labi ja 200 lpp bieza!!dazhas pat mazaak...


es gan esmu redzējis GP , kur visas grāmatas kopā un vēl visi pielikumi. Tā bija krievu valodā un ar nejēgā cieši saspiestām rindiņām, vismaz man tā izskatijās, un bija ap 700 lpp bieza, ja vien nemaldos un noteikti to es daru. žēl, ka man todien nebija 6 lati līdzi, būtu nopircis, jo vēlāk viņu neesmu redzējis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 25.12.2005 19:46
Raksts #73


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Nero @ 25.12.2005 18:37) *
es gan esmu redzējis GP , kur visas grāmatas kopā un vēl visi pielikumi. Tā bija krievu valodā un ar nejēgā cieši saspiestām rindiņām, vismaz man tā izskatijās, un bija ap 700 lpp bieza, ja vien nemaldos un noteikti to es daru. žēl, ka man todien nebija 6 lati līdzi, būtu nopircis, jo vēlāk viņu neesmu redzējis.

Jā, es piekrītu. Dalījums 6 grāmatās ir tīri formāls. Vienkārši tolaik redakcija atteicās izdot reizē TIK biezu grāmatu, tāpēc GP tika sadalīts 6 grāmatās trīs sējumos.

Nero, Tu būsi redzējis izdevumu, kas man stāv mājās plauktā - viens sējums, ar pielikumiem, kopā 1104 lappuses. Izdots Sankt-Pēterburgā, izdevniecība "Azbuka", 2000.gads. Tirāža pavisam tikai 7000 eksemplāri! Bet es viņu nopirku par 5 latiem.

Vai tā tiešām ir biezākā grāmata, ko es esmu lasījusi, nevaru pateikt. iespējams, ir bijusi vēl kāda biezāka, protams, neskaitot visādas vārdnīcas, kas mēdz būt vēl daudz biezākas. "Karš un miers" ir ļoti biezs, tāpat "Vairogs un zobens" arī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 26.12.2005 11:05
Raksts #74


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



CITĀTS(Roviela @ 25.12.2005 19:46) *
Nero, Tu būsi redzējis izdevumu, kas man stāv mājās plauktā - viens sējums, ar pielikumiem, kopā 1104 lappuses. Izdots Sankt-Pēterburgā, izdevniecība "Azbuka", 2000.gads. Tirāža pavisam tikai 7000 eksemplāri! Bet es viņu nopirku par 5 latiem.

Nu re kā dažiem veicas, tagad laikam saprotu, ka nav jēgas vairs meklēt šo izdevumu, nesaprotu, kur lielā kaimiņa izdevējiem bij prāts, kad tik maza tirāža.

jā Karš un Miers ir biezs, tikai es nesaprotu, cik tad daļu tam ir, man mājās ir viena bieza grāmata, tad vēl esmu redzējis citā laikā izdotas 2 biezas Karš un Miers grāmatas. Un lapaspušu konfigurācija bija daudz maz vienāda
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoneWolf
iesūtīt 26.12.2005 20:37
Raksts #75


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.05



Man draugs kkad iedeva LotR viss vienā,tāda nenormāli bieza,bet izlasīju....Neatceros cik lpp bet pāri 1000 jau nu bija...
P.S. Nē tur nebija Bonusmateriāli klāt!Grāmata arī bija krieviski!

Šo rakstu rediģēja LoneWolf: 26.12.2005 20:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 26.12.2005 21:30
Raksts #76


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



nu uz sitien acik atceros tad HP un JP 607 lpp
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saris
iesūtīt 27.12.2005 00:07
Raksts #77


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.05
Kur: cēsis



Roviela Kad Tolkiins jau raxtija Gp.. vinjsh pats to jau iedaliija 6 graamataas.. kuras iespieda 3 seejumos, taadelj tas ir kluvis par taadu tradiiciju visu laiku iespiest 3 seejumos pa 6 graamataam.... Ja visi shie 3 sejumi ir apvienoti tas buutu diezgan nepareizi.. attieciibaa pret raxtnieku..
Tolkiins shiis 6 graamatas neraxiija peec kaartas....!!! kaa pirmo vinjsh uzraxtiija 1 gramatu, tad ja nemaldos 5.. [nu katraa zinjaa vinjsh raxtija jauktaa seciibaa ].
Un sanaaca ka katras 2 gramatas ir ar vienaadu domu... taadelj arii radaas shis 3 sejumu iedalijums.. Proti:Gredzenu brālība,Divi Torņi un protams Ķēniņa atgriešanās....[uzskata ka Tolkiins vinjas . proti 6 gramatas ir iedalijis 3 seejumos, jo katraas 2 graamaas bija viena doma...... Ideja... ]...
Man te beigaas sanaaca baigi Filozofeet, bet sanaak : ja visi 3 sejumi ir iespiesti vienaa gramtaa tad tas ir ljoti aplami, un nepareizi!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chukonens
iesūtīt 27.12.2005 00:29
Raksts #78


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.05
Kur: Uz Zemeszs



Garākā grāmata ko esmu ''izlasijis'' ir...nu tas pats HP ceturtā grāmata.
Bet garākā grāmata ko esmu ''lasijis''...uuuu...nu bija pāri 700 lpp.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.12.2005 08:41
Raksts #79


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Saris @ 27.12.2005 00:07) *
Roviela Kad Tolkiins jau raxtija Gp.. vinjsh pats to jau iedaliija 6 graamataas.. kuras iespieda 3 seejumos, taadelj tas ir kluvis par taadu tradiiciju visu laiku iespiest 3 seejumos pa 6 graamataam.... Ja visi shie 3 sejumi ir apvienoti tas buutu diezgan nepareizi.. attieciibaa pret raxtnieku..
Tolkiins shiis 6 graamatas neraxiija peec kaartas....!!! kaa pirmo vinjsh uzraxtiija 1 gramatu, tad ja nemaldos 5.. [nu katraa zinjaa vinjsh raxtija jauktaa seciibaa ].
Un sanaaca ka katras 2 gramatas ir ar vienaadu domu... taadelj arii radaas shis 3 sejumu iedalijums.. Proti:Gredzenu brālība,Divi Torņi un protams Ķēniņa atgriešanās....[uzskata ka Tolkiins vinjas . proti 6 gramatas ir iedalijis 3 seejumos, jo katraas 2 graamaas bija viena doma...... Ideja... ]...
Man te beigaas sanaaca baigi Filozofeet, bet sanaak : ja visi 3 sejumi ir iespiesti vienaa gramtaa tad tas ir ljoti aplami, un nepareizi!!!

Šajā pavedienā tas gan ir OFFT, bet, lai būtu!
Jā, protams, ka to izdarīja Tolkīns pats smile.gif Pēc redakcijas lūguma. Bet, cik sējumos grāmatu iespiež tagad, tam nav nekādas nozīmes, ja vien saglabājas oriģinālais dalījums daļās un nodaļās. Citādi, pēc Tavas grāmatu iespiešanas teorijas, jebkurai grāmatai drīkstētu izdot tikai faksimilus, vai pat vienīgi kopijas uz tāda paša papīra kā oriģinālus. Grāmata tomēr nav glezna, kurai galvenais ir izskats. Grāmatai galvenais ir saturs.
Tad jau mani daudz vairāk tracina tas, ka latviski nav iztulkoti un izdoti pielikumi, kas oriģinālam bija klāt sad.gif Lūk, tas jau ir būtisks trūkums.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 27.12.2005 08:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gerda.skr@inbox....
iesūtīt 27.12.2005 11:20
Raksts #80


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05



laikam FO.Tā ir bieza ja abas FO grāmatas saskaita kopā. bet tā katra FO grāmata gan 1. gan 2. ir ap400+ lpp. lasa_a.gif !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 22:05