Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Šajā forumā iesūtītie raksti netiek skaitīti pie Tava kopējā iesūtīto rakstu skaita.

> Jautājumu un atbilžu spēle
Helenka
iesūtīt 14.09.2013 14:43
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.13
Kur: Mājās, pie tējas krūzes.



Šī būs spēle kur varēsim atrast kopīgas intereses un iepazīties. Es uzdošu jautājumu, piemēram ''Kāda ir tava mīļākā saldējuma garša?'' un kāds cits atbildēs un uzdos nākamo jautājumu.Būtu vēlams uzdot jautājumus, kuri prasa izvērstāku atbildi nevis jā/nē.
Es sāku:

Kurš ir tavs mīļākais filmu žanrs?



Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 4)
Roviela
iesūtīt 14.09.2013 14:47
Raksts #2


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pasakas. grin.gif Bet, vispār, es filmas neskatos. Uz kino beidzamo reizi biju pirms gadiem četriem. Laikam.

Kā Tev patīk un ko Tu domā par zooloģiskajiem dārziem? Esi bijis tādos, neesi? Un kādi iespaidi, ja esi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Helenka
iesūtīt 14.09.2013 14:55
Raksts #3


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.13
Kur: Mājās, pie tējas krūzes.



CITĀTS(Roviela @ 14.09.2013 15:47) *
Pasakas. grin.gif Bet, vispār, es filmas neskatos. Uz kino beidzamo reizi biju pirms gadiem četriem. Laikam.

Kā Tev patīk un ko Tu domā par zooloģiskajiem dārziem? Esi bijis tādos, neesi? Un kādi iespaidi, ja esi?


Atļaušos atbildēt. Zooloģiskie dārzi ir interesanti un forši, ja var redzēt, ka dzīvniekam apkārt ir viss nepieciešamais un apstākļi līdzīgi, kā dzīvē. Bet, ja dzīvnieks ir nonīcis, tad tur nekāda prieka nav, tikai žēlums. Kaut gan manuprāt, nevienam dzīvniekam nepatīk būt būrī, vienalga kas tev ir apkārt.

Kādās valstīs esi bijis? Uz kādām gribētu aizbraukt? Kas vislabāk patika, un uz kurieni tu ieteiktu aizraukt pārējiem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.09.2013 15:50
Raksts #4


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tagad es atbildēšu.
Bet man ir vispirms jāpadomā, kur es esmu bijusi! grin.gif

Zviedrija, Somija, Dānija, Norvēģija, Krievija, Gruzija, Armēnija, Ukraina, Baltkrievija, Lietuva, Igaunija, Moldova, Vācija, Francija, Spānija, Horvātija, Slovākija, Slovēnija, ASV, Japāna, Polija, Čehija, Itālija (ieskaitot Sardīniju).
Varbūt kaut ko aizmirsu.

Man personīgi patika Horvātija un Sardīnijas sala. Nav tik ļoti tendēts uz tūristiem, visai mierīgi, klusi un relaksējoši.

Ko Tu mācies un ko labprāt mācītos? Prastu, darītu? Kāpēc Tu to jau dari vai nedari?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anoraks
iesūtīt 08.12.2016 17:49
Raksts #5


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.16
Kur: Kaut kur uz planētas Zeme.



Es mācos aprēķināt lodes ātrumu. Es labprāt mācītos mest salto. Prastu uztaisīt salto. Vēlētos atrasties (darbības vārds, tātad darīt) tējas namiņā Apsara. Paprasiet manai mammai, kāpēc ne...

No kāda modeļa ierīces šobrīd esi ielogojies? Kāda ir tava mīļākā krāsa?

Šo rakstu rediģēja Džoijs Smits: 08.12.2016 18:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:16