Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Telepātija, telekinēze un cits stafs., Vai es spēju paredzēt nākotni?
Dark Phoenix
iesūtīt 09.10.2006 08:59
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



CITĀTS(Roviela @ 09.10.2006 08:30) [snapback]1048590[/snapback]

Es teiktu tā - mani tas nepārliecinātu silent.gif
Savai draudzenei vai dvīņu māsai es tāpat varu bieži pateikt, ko viņa man teiks. Tas nav nekas īpašs, vienkārši, ja viens cilvēks otru pazīst pietiekami labi, tad vērīgam cilvēkam nav sarežģīti "zināt" (pareizāk - uzminēt, jo ptra domu gaita ir pazīstama), ko otrs domā.
Izdari to pašu ar jebkuru svešinieku tā, uz sitiena! Neticu, ka vari. Ja vari, tad pasaki, ko es tagad domāju (atbilde - "tu domā, ka es to nevarēšu pateikt", nederēs smile.gif ).

Turklāt Deja vu - tā ir iekšēja sajūta, ka kaut kas jau ir bijis un tagad atkārtojas. Rets ir tas cilvēks, kas tādu sajūtu (uzsvars uz sajūtu) nav kādreiz piedzīvojis. Es esmu. Bet, kad sīkāk padomāju par to, kāpēc man tā ir, tad parasti atrodu vienu vai divas nejauši sakrītošas lietas es pašlaik esošu situāciju. Smarža, apgaismojums, utt., kas atsauc atmiņā kaut ko līdzīgu. Asociācija. Bet ne tieši tas pats, kas reiz bija.
Nepārtraukts deja vu liecina par visai smagu psihisku saslimšanu.
Precīzu aprakstu, lūdzu - kas, kad, kādi rezultāti. Jo redz, man ir tādas ziņas, ka neviens no šādiem eksperimentiem nav bijis veiksmīgs. Protams, runa par tiešām zinātniskiem eksperimentiem. Tāpat kā ir zināms, ka ir apsolītas milzu balvas jebkuram, kas pierādīs, ka eksistē, piemēram, telepātija. Un - neviens nav šīs balvas saņēmis! Ja tāda lieta eksistētu patiešām, tad nevajadzētu būt grūtībām tikt pie naudiņas, ne? wink.gif


Es jau tā arī rakstīju par to, ka cilvēks nākotnē spēs "neapzināti loģiski izsecināt turpmāko notikumu gaitu". Es neapgalvoju, ka tā ir kaut kāda paranormāla parādība, bet gan normāla smadzeņu attīstība (mēs jau izmantojam tikai dažus procentus no sava potenciāla, kā mums visiem ir zināms). Un tas, ka, piemēram, dažreiz zini, ko māsa teiks ir tikai pats telepātijas attīstības sākums.
Vēlāk gan jau sameklēšu par tiem eksperimentiem. Bet kas attiecas uz to balvu par pierādīšanu, tad es nebrīnos, ka tā nauda vēl nav saņemta, jo arī es ne par kādu naudu neatklātu, ka man ir telepāta vai citas spējas.
Runājot par to, vai es tagad varu pateikt, par ko tu domā, tad loģiski, ka NĒ. Es jau neapgalvoju, ka esmu telepāts un turklāt nedomāju, ka arī nākotnē šī spēja būs tik spēcīga, lai zinātu, ko cits domā nez cik tālu no tevis pašas. Un patiešām attīstījušās, manuprāt, šīs spējas cilvēkiem būs tikai pēc vairākiem gadsimtiem vai gadu tūkstošiem (ja cilvēce vispār tik ilgi pastāvēs).

Šo rakstu rediģēja Snitch: 09.10.2006 09:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Roviela
iesūtīt 08.03.2007 20:03
Raksts #21


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



laughing.gif Met sākumā Grimam - viņš grib būt vienīgais. Bet nesasit to kasti alus smile.gif
Es šovakar esmu aizņemta - Fading Suns tēlam čarshīts jātaisa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 08.03.2007 20:05
Raksts #22





Viesi




Tas atkarīgs no tā ko konkrēti tu gribi redzēt. Matereālo ir daudz grūtāk pārvaldīt nekā astrālo. Mans "stāžs" kopš pirmajiem rezultātiem ir apmēram 3 mēneši. Telekinēzē ir izdevies paripināt tukšu kolas bundžu, bet enerģijas manipulācijā daudz kas vairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 08.03.2007 20:08
Raksts #23





Viesi




Mēģināšu dot jūtamus pierādījumus grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 08.03.2007 20:27
Raksts #24


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Paripināt tukšu kolas bundžu izklausās pēc caurvēja, nevis telekinēzes. Ja to pašu bundžu gaisā paceltu - tas jau būtu visai nepārprotami.

Kādā veidā vari nodemonstrēt enerģijas manipulāciju?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 08.03.2007 21:09
Raksts #25





Viesi




Enerģijas manipulāciju var pierādīt raidot kādam "agresīvus" enerģijas lādiņus (ja tos tā var saukt). Vēl aizvakar domāju, ka fiziski mani tas neskars, bet vakar izmēģināju. Teicu, lai viens no foruma raida uz mani tādu lādiņu. Tas bija ļoti nepatīkami un viņa otrais uzbrukums bija pat sāpīgs.

Kolas bundžu pacelt (levitēt) ir ļoti grūti. Jau papīra levitēšana ir kaut kas grin.gif Zinu ka daži var aizvērt durvis un pabīdīt krēslu, bet pacelt neko nevar :\

http://psistudies.net/articles.php < šeit varēsiet atrast noderīgu infu. Starp citu tā adrese bija pamats ar ko es sāku.
www.psipog.net < te jau ir daudz professionālāk
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 08.03.2007 22:37
Raksts #26


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Līdzīgi saiti jau ir redzēti - bleķis. Ieteikums pāris pirmos mēnešus telekinēzi trenēt ar psi-wheel palīdzību (papīrītis uz adatas - griežas no visniecīgākās gaisa kustības) ticamību neuzlabo.

Agresīvie lādiņi (pieņemu, ka neredzami) izklausās ļoti subjektīvi. Es gribu kaut ko uzskatāmu un nepārprotamu. Ja vien tāds lādiņš nespēj mani vismaz izsist no līdzsvara, vēl nāksies domāt vai un kas tur vispār bija.

Krēsla bīdīšana jau izklausās labāk - ja runa iet par kārtīgu (pāris kilogramu svarā) krēslu, kurš tiek pārbīdīts par vairākiem centimetriem, tad tas derēs.

Tātad īsāk sakot - vai Tu vari izdarīt kaut ko tādu, ko nevar izdarīt vējš, ko nevar nepamanīt, ko nevar sajaukt ar kādu ierastāku parādību?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 08.03.2007 23:55
Raksts #27





Viesi




Es nevaru parādīt kaut ko tik uzskatāmu. katru dienu trenējos apm. 30 min un pagarinu šo laiku pakāpeniski, tā kā iespējams drīz varēšu parādīt arī kko uzskatāmāku. Es varu mēģināt radīt tev lielu nogurumu vai radīt minimālas sāpes, vienīgais. Es starp citu arī sāku ar psiwheelu. Tā nav, ka viņš pakustās no mazākās gaisa pūsmiņas. Uz galda jamais stāv mierā un tikai kad es uz viņu koncentrējos es varu viņu iegriezt. Starp citu man ir viens video diezgan labā kvalitātē ar psiwheelu, kur es viņu griežu samērā lielā ātrumā.

Lielākai ticamībai > Varu sarunāt tev seansu ar vienu psionu caur netu kurš tevi izskenēs un pateiks ko tu piem. vakar darīji, kā tu jūties, un vēl visādus sīkums. Un starp citu lielākā daļa levitēšanas video ir feiki. Tur viss panākts ar superplāniem diegiem.



p.s. - te dažus postus iepriekš dzirdēju (laikam Rovielas postā) ka esmu pārliecinājis savus paziņas strīdoties. Nē, tā nebija. Lielākajai daļai es pierādīju griežot psiwheelu zem stikla kupola (viņam vējš netiek klāt)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 09.03.2007 00:22
Raksts #28


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Seanss caur netu? blink.gif Vai arī tas bija domāts caur netu sarunāt seansu? Either way, ja kāds man spēs apstāstīt, ko es iepriekšējā dienā esmu darījis, tas jau būs nopietni. Tā ka būtu pateicīgs par tādu seansu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 09.03.2007 08:08
Raksts #29





Viesi




Tev mIRC vai skype ir ? Vakara pusē ar to psionu varu sarunāt. Protams, ja tev ir sakarīgas angļu valodas zināšanas. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 09.03.2007 14:50
Raksts #30


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Ir kaa viens taa otrs. Skype peec vaarda (Kristaps Baumanis) mani jaavar atrast.

Anglju valodas zinaashanas pirms stundas tika noveerteetas ar sudraba medalju. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 09.03.2007 19:44
Raksts #31


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Hmm,manuprāt viss tas mums būs pieejams pēc pāris miljonu gadu evolūcijas,ne ātrāk..
Lai gan esmu dzirdējusi baumas,budistu mūki itkā to visu spējot..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 09.03.2007 20:56
Raksts #32





Viesi




Varētu būt, ka tas būs pieejams visiem cilvēkiem tajos laikos, jo psi tiks pierādīta simtprocentīgi, nepārprotami un cilvēki sāks to attīstīt. Es nevienam neuzbāžos, bet iesaku vispirms to reāli izmēģināt ar to psiwheelu pirms te spriest. Es guvu rezultātus kaut kur 2 trenēšanās reizē. Psiwheels sāka drebināties un pēc 3 dienām jau varēju apgriezt pilnu apgriezienu.


p.s. - Grim, atradu tev 2 profilus skaipā. Kurš ir īstais ? uzaicināju abus.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 21.03.2007 20:02
Raksts #33


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Man izdevās pakustiāt to suudinju pirmajaa reizee
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Reinis_*_*
iesūtīt 11.05.2007 13:36
Raksts #34





Viesi




Esmu redzeejis dokumentaalu filmu par to ka katra cilveeka doma pievelk to kas shajaa domaa ir paraadiits taadad ja cilveeks loti grib kau ko sasniegt un tic ka vinam tas sanaaks tad taa arii notiks un taa ir viena no muusu probleemaam, 98% pasaules iedziivotaaju vairaak domaa par to ko vini negrib taapaac tas vini laiku paraadaas. Shii filma ir par nosleepumu kursh dod tev visu ko tu gribi noteiktaa laika posmaa un sho nospeelumu ir zinaajushi Enshteins, Platons, Ņuutons, Edisons,Emersons, Shekspiirs, Bethovens un Linkolns tachu vini negribeeja atklaat to publikai jo tad visi paliktu bagaati u.t.t. tachu tur arii staasta ka taa nenotiks jo cilveeki nevalkaa taas pashas dreebes katram patiik kaut kas savs....... Varu nosuutiit filmu pa skype mans niks Zartix
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
reinhis
iesūtīt 25.12.2007 23:56
Raksts #35


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.07



kaa war wisp pakustinaat to psiwheel?
mes meegjinaaju - man nesanaaca
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 26.12.2007 00:31
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



"Shii filma ir par nosleepumu kursh dod tev visu ko tu gribi noteiktaa laika posmaa un sho nospeelumu ir zinaajushi Enshteins, Platons, Ņuutons, Edisons,Emersons, Shekspiirs, Bethovens un Linkolns "
Nu nez es iisteniibaa kkur dzirdeeju, ka Shekspiirs bija ```` un no````iija darbus no cita cilveeka un tikai ```` ```` bal tie nemaz nebija vinji un kautkaa taa =}
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 26.12.2007 12:03
Raksts #37


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



No mūsu smadzenēm nāk elektromagnētiksie viļņi, kurus dēve par biolauku. Tas ir vājš un to uztvert grūti.
Ja to kaut kā pastiprinātu, izmainītu frekfenci, tad varbūt kaut kas no tā parādītos.
Daži dzīvnieki uztver cilvēka biolauku, tā zina, vai cilvēks ir naidīgs, nobijies un bīstams.
Domāju, ka sajust ko domā citi ir vieglāk kā pakustināt priekšmetus ar domu spēku.
Griba protams ir svarīga, bet vajag arī zināšanas, kā izmantot savu biolauku, kā padarīt to pielietojamu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 02.01.2008 17:09
Raksts #38


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Viss ir iespējams, ja ir gana garš un gana caurspīdīgs koka miets. Tas par acu apmānu.



Telepātijai ticu. Tas, kas tiek pielietots mūsdienās, ir, apmēram, 79 daļa no iespējamajām 100, kas attiecināma uz telepātiju. Jā, cilveki var sajust, kā jūtas citi. Reizem pat uzdodas uzminēt, ko viņi domā. Bet tas viss ir tikai pieredzes summa.

Telekinēze. Why not? Visnotaļ iespējami, ja izmanotu lielāku smadzeņu potenciālu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 02.01.2008 17:58
Raksts #39


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



biolauks jā, telekinēze varbūt.

ja cilvēks kaut ko tiešām vēlas saniegt viņiem izdosies.

Bet vispār kolosāla diskusija!

Šo rakstu rediģēja šausmiņa: 02.01.2008 17:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 04.08.2008 09:00
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



Nezinu par šīm lietām. Telepātija un telekinēze, vispār varētu pastāvēt. Tas ir normāli. Esmu dzirdējusi, ka daudzi to izmanto!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:33