Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Trīs maģiskie akmeņi", Flāvija Bižora
eyedam
iesūtīt 23.10.2003 22:57
Raksts #1


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Sveiki! smile.gif

Ir iznākusi jauna grāmata (Jāņa Rozes izdevniecībā laikam): Trīs maģiskie akmeņi.

Anotācija sākas ar vārdiem "Aizmirstiet Poteru"...

To ir sarakstījusi 13 gadu veca francūziete, tāpēc es to negribēju pirkt. Trīspadsmitgadīgs tomēr paliek trīspadsmitgadīgs. Fantāzija jau darbojas, bet tā labi to salikt kopā un uzrakstīt... Nu, nezinu.

Vai kāds to ir lasījis un var pastāstīt? Tā arī skaitās fantastika, cik es saprotu.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
laughing:angel
iesūtīt 11.01.2005 12:25
Raksts #41


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.03.04
Kur: Iecava



es izlasiiju, un nevareetu teikt ka bija tik laba ka aizmirsu poteru, tieshi otraadi nevareeju sagaidiit kad beigshu lasiit.. nebija jau nemaz tik ljoti neinteresanti, bet kaut kaa truuka... un arii pareizraxtiibas kljuudas es atradu vismaz kaut kaadas 10 wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 11.01.2005 13:49
Raksts #42


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Nu tā, grāmatu izlasīju jau pirms kāda laiciņa un pirmā doma izlasot bija - exelent! Lai gan pirms lasīšanas biju nedaudz skeptiska, jo arī man likās - ko tad 13-gadīgs cilvēks var uzrakstīt? Vienīgais, tā bija nedaudz panaiva, jo skaistākajā meitenē neviens pat neiemīlējās (Nefrītē, īsti neatceros viņas vārdu), bet nesimpātiskajām krita pat ceļos... Visai interesanti bija uzzināt autores domas par pasaules viedāko cilvēku un nāvi.
Un vēl par ko es domāju - sižets. Perfekts, nekas pat tamlīdzīgs nebija dzirdēts. Intrigu uzdzina tas pantiņš un es nespēju šagaidīt līdz pašām beigām - kas tad dzīs viņas nāvē...

Beigās, varu secināt, ka ikvienam būtu jākrītceļos tādas izdomas priekšā smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 11.01.2005 14:27
Raksts #43


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Kas tad īsti tur bija??? Kāds pantiņš uzdzina to Intrigu?
Vai viņa maz stāv klāt Poteram?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 11.01.2005 17:49
Raksts #44


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



CITĀTS(Pikolo @ 11.01.2005 14:27)
Kas tad īsti tur bija??? Kāds pantiņš uzdzina to Intrigu?
Vai viņa maz stāv klāt Poteram?
*


Grāmata ir stāsts par trim izredzētajām - meitenēm - kas atrod katra savu maģisko akmeni un iegūst spējas.
Bija grāmatā viens nieka pantiņš, kas uzdzina intrigu, bet diemžēl uz doto momentu nevaru atcerēties (varbūt kāds ašais uzrakstīs).
Par blakus stāvēšanu gan nevar būt ne runas, jo iedomājies Rowlinga ir pieaugusi un viņas stāsts nav nekāds naivais, bet Bižoras grāmatai bija liela bērnišķības pieskaņa.
Kaut ideja ir viena un tā pati - cīņa starp labo un ļauno.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 12.01.2005 15:48
Raksts #45


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



CITĀTS(Afēriste @ 11.01.2005 13:49)
Vienīgais, tā bija nedaudz panaiva, jo skaistākajā meitenē neviens pat neiemīlējās (Nefrītē, īsti neatceros viņas vārdu), bet nesimpātiskajām krita pat ceļos...
*

pag - un tas tavuprāt ir naivuma etalons? :blink: Nu zini meitenīt - Tev vēl ir ko augt.... Un lubenes mazaak lasiit... tongue.gif

Bet att uz grāmatu: Jaa- priekš 13gadīgas meitenes...Man tas bija paarsteigums. Izlasot graamatu nezinaaju cik meitenei gadu... Kad uzzinaaju, veerteeju graamatu jau nedaudz augstaak. tas ir labs naakotnes materiaals- ar prieku gaidiishu, ko vel peec gadiem vinja vareetu dot lasiitaajiem.
Nu nav jau taa jaaveertee kaa pasaules klases literatūra, bet man patika. Neuzskatu, ka taadas lietas buutu plauktinjaa noliekamas, ka te daži saka. vai tad rakstiit var tikai pieaugushie? Kaa var atljauties paarmest, ka graamata ir beernishkjiiga - protams, ka taa ir, bet kaapeec tes jaizsaka kaa paarmetums? Galu galaa - vinja tak arii ir beerns
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 04.02.2005 17:47
Raksts #46


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Esmu jau izlasījusi. grin.gif
Nu man likās tīri tā neko. wink.gif
Vienīgi tas teksts aizmugurē ir nevietā.Es domāju par ''Aizmirstiet par Poteru ''. getlost.gif
Nu ar Hariju Poteru nevar salīdzināt.Es domāju ,ka HP ir interesantāks un labāks. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 01.04.2005 20:41
Raksts #47


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



bija tiiri interesanta graamatinja....galwenais tas, ka tik jauna raxtniece smile.gif wisu cienju....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 02.04.2005 12:17
Raksts #48


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



man to graamatu uzdaavinaja, bet citaadi - diezvai buutu pirkusi... tur starp citu uz vaaka bija raxtiic, ka vinja iespaidojusies arii no tolkiina, bet ar gp sheit nevienc paraleeles nevelk!!!! mad.gif bet es tur savukaart vietaam saskatiiju liidziibu ar gp... bet nu es par sho staastu varu pateikt, ka meitenei drusku truucis izdomas prieksh dazhaam detaljinjaam... nu kat vai pasakonija... man tieshi shis nosaukums drusku pabojaaja gaisotni... un ar ko diez vareetu saistiities kaut kaac tur ducis? (ljoti ziimiigi var vilkt paraleeli ar vienu tiiri labu (izcilu) staastu, kur slikto grupinja bija tikai druscinj mazaaka whistling.gif )

taatad... es te meegjinu pateikt, ka vinjai it kaa ir baigaa fantaazija, bet neko pilniigi jaunu vinja nav izdomaajusi getlost.gif ... taa, un arii to nosaukumu arii taa graamata daudziem taa iisti nav patikusi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemriona
iesūtīt 17.10.2005 15:45
Raksts #49


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.05
Kur: Vecajās šūpolēs.



Vakar pabeidzu lasīt... Nu priekš 13-gadīgas meitenes tas ir kaut kas, bet kā jau neskaitāmas reizes tka pieminēts - ar Poteru nevar salīdzināt. Bija nelieli fragmentiņi pašās beigās, kas man iepatikās.
Kad izlasīju vārdu pasakonija prātā bija tikai viena doma :"Bišķi par bērnišķīgu 13gadniecei."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 17.10.2005 21:35
Raksts #50


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



TO nav sarakstījis 13-gadīgs skuķelis,drīzāk jau 7-gadīgs.

Pat Taņa Grotere ir īsta Roulingas dāvana,nemaz nerunājot jau par Moniku...
Manas atsauksmes:
Fui,phē,drīzāk k-kāds knapi uzvilkts stāstiņš,ne "brīnums grāmata,berstsellers,kurš liks jums acumirklī aizmirst Poteru!"
1/10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 17.10.2005 21:41
Raksts #51


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



GRāmata kā grāmata. Pārāk nesaistoša un dažās vietās pat garlaicīga. Biju gaidījusi ko labāku. Paņēmu no biblenes, tādēļ par pirkšanu nav jāuztraucas. DOmāju, ka 13gadīga meitene varēja ko saistošāku uzrakstīt. Galu galā normāla bērna fantāzija ir diezgan plaša, un domāju, ka varētu jau nu uztaisīt ko vieglāk lasāmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 07.11.2005 13:07
Raksts #52


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



CITĀTS(TaureņmeiteneAur' @ 17.10.2005 21:35) *
TO nav sarakstījis 13-gadīgs skuķelis,drīzāk jau 7-gadīgs.

Pat Taņa Grotere ir īsta Roulingas dāvana,nemaz nerunājot jau par Moniku...
Manas atsauksmes:
Fui,phē,drīzāk k-kāds knapi uzvilkts stāstiņš,ne "brīnums grāmata,berstsellers,kurš liks jums acumirklī aizmirst Poteru!"
1/10



Nezkāpēc man liekas, ka tev vnk skauž. huh.gif

ā, nu skaidrs. dzimusi tad, kad mans lil' bro'. aight.

bet, protams, tā grāmata man arī nelika aizmirst Poteru. tā skatos, ka būs vēlreiz jāizlasa, varbūt iespaidi būs mainījušies. lai gan.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 22.11.2005 18:13
Raksts #53


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Dabūju bibliotēkā un izlasīju beidzot šo grāmatu. Nu tā replika beigās - Aizmirstiet Poteru, tīri reklāmas dēļ uzrakstīta.
Grāmata normāla, tiesa, piekrītu tiem, kuri teica, ka nevajadzēja pa vidam to slimo meiteni, kas nojauca mazliet. Bet visā visumā priekš 13 gadīgas meitenes, man domāt, labi sarakstīts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sesila
iesūtīt 30.11.2005 18:12
Raksts #54


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.05
Kur: aklā klusumā



nezinu kaa jums, tachu man patika... graamatai nav ne vainas... bet jaa taa vairaak ir meitenju gr... un nav jau briinums, ja to saraxtiisjusi 14.gadus veca meitene.. taa kaa visu cienju grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
foks
iesūtīt 18.12.2005 16:19
Raksts #55


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.06.05
Kur: Nezinu. Zinu tikai to ka man ir amnēzija



Panneemu no biblotekas. Graamata man lloti patika. Baigi aizraavos kautkas labaak par Poteru var buut
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deepeyed
iesūtīt 18.12.2005 21:13
Raksts #56


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



esmu to nopirkusi jau tad, kad taa iznaacaa un esmu to izlasiijusi kaadas 10 reizes..man patiik tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 18.12.2005 21:24
Raksts #57


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



personiigi man NAACAAS izlasiit,jo uzdaavinaaja.nedaudz panaiva,tachu nav taa sliktaakaa literatuura.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harijs
iesūtīt 20.12.2005 10:58
Raksts #58


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Tuwumaa..:)



Tā bija ļoti laba grāmatam, man patik, vienīgi beigas varēja būtnedaudz heroiskākas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 22.12.2005 01:31
Raksts #59


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Nez, es gan nejutos laiku izniekojies. Gramata tīri Ok, protams, nav jau no tām kuru gribas uzreiz vēlreiz izlasīt vai pēc laika paliek viskas interesants iespiedies atmiņā. Es lasīju grāmatu tad kad tā iznācu un neko daudz uz doto brīdi neatceros (zināms rādītājs), taču kā jau teicu, tad esmu apmierināts, ka izlasīju. Protams, ja manā kontā būtu izlasītas vismaz 50 fantasy žanra grāmatas (padomju laikos fantasy izdošanas ziņā tomēr nav bijis pārāk cienīts), tad salīdzinot ar tām, droši vien neliktos no topa augšgala, taču par cik atskaites punkts ir pret ierobežotu tieši fantasy žanra grāmatām, tad neko daudz nevaru iebilst.

Vērtēt jau arī var pēc diviem aspektiem - lasīšanas interesantuma un grāmatas smalkuma. Ja Gredzenu Pavēlniekam un Jūrzemes Burvim par esošo smalkumu šaubu nav, tad par šo grāmatu savukārt šaubu nav, ka smalkuma nav. Taču lasīšanas interesantuma ziņā, tādā nedaudz zem vidējā līmeņa. Grāmata priekš tādas nesaspringtas palasīšanas tīri OK.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 22.12.2005 01:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dreamer
iesūtīt 22.12.2005 01:40
Raksts #60


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



Lāb.. Beidzot arī es to grāmatu lasu. Grāmatnīcā tā tagad pieejama kaudzītē, kur visas nocenotās grāmatas. laughing.gif Ja godīgi iepriekš, man par viņu bija žēl izdot naudu, bet interese bija gan. Interese, par to, ko īsti var uzrakstīt 13 gadu vecumā un kāpēc uz grāmatas aizmugurējā vāciņa ir uzrakstītas tās rindas par Harija Potera aizmiršanu..

Vispār jau tā ir grāmata bērniem.. blushing.gif Ņemot vērā, ka autore grāmatu sarakstījusi 13 gadu vecumā.. blink_a.gif Cepuri nost! thumbsup.gif Grāmata kopumā tīri interesanta, lai gan tas tekstiņš par HP aizmiršanu uz grāmatas pēdējā vāka ir krietni vien pārspīlēts. Mazliet naivi arī varoņu vārdi un pati Pasakonija laughing.gif bet varbūt tur arī tulkotāji kādu daļu no savas fantāzijas pielikuši. Kas zin. Vienīgi tā arī netieku skaidrībā, kāpēc tur ik pa brīdim tiek iepītas ainas ar slimo meiteni Parīzes slimnīcā.. Nu OK.. Tas itkā viņas sapnis. Bet tas kautkā tomēr neiet kopā ar pārējo grāmatu.

Šo rakstu rediģēja dreamer: 22.12.2005 01:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 09:42