Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kas labāks?
Kurš no šiem patika labāk?
Kurš no šiem patika labāk?
GP filmas [ 52 ] ** [46.85%]
GP grāmatas [ 59 ] ** [53.15%]
Kopā balsis: 113
  
Ariona
iesūtīt 25.11.2003 18:00
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.03
Kur: Kaut kur uz šīs Pasaules...(A varbūt citas...)
Labākā stāsta autore 2006



Ceru, ka `s`ada aptauja v`el nav bijusi,ja ir tad sorry...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
new_zealand
iesūtīt 25.11.2003 18:05
Raksts #2


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Rīga/Bauska/Jauncodes Fed./Humpalu veikals



Vispār jau tās ir nenovērtējamas lietas, bet man, kā lielākai kino piekritējai un cilvēkam ar noslieci uz ideālismu, labāk patika filmas, jo tajās viss bija nevainojami, es domāju notikumus, bet dažām grāmatās rakstītām lietām es tomēr nepiekristu. Tas jau arī uzreiz nenozīmē, ka necienu JRRT un literatūru, es vienkārši centos atbildēt godīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 25.11.2003 18:39
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nu saliidzinaat filmu ar graamatu ir gauzhaam gruuti. Es personiigi uz filmu skatos kaa diezgan neatkariigu no graamatas maakslas darbu. Kad biju noskatiijies extendeda DVD pielikumaa un redzeeju, cik daudz darba ieguldiits filmas tapshanaa (piemeeram, elfu maakslas kultuura izstraadaata visos siikumos, taapat kaa citu rasu, burviigaa muuzika un fantastiskie dabas skati), kaa arii, kad skatoties filmu paarsteigts konstateeju, ka uz ekraana varonji izskataas dziivaaki un patiikamaaki nekaa tie, kuri bija maajojushi manaa galvaa liidz filmas redzeeshanai, es vairaak nepiekasos tam, ka filmaa ir daudz neautentiski momenti un daudz dazhaadu neprecizitaashu, jo taa dziivo savu no graamatas atsevishkju dziivi (piemeeram, license tagad jau ir atsevishkja gan filmai, gan graamatai).

Taa rezultaataa manaa apzinjaa pastaav paraleeli divi atsevishkji GP: graamata un filma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 25.11.2003 18:58
Raksts #4


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Filmas vienozīmīgi. Es noskatījos pirmo gp filmu un sapratu, gribu arī grāmatu. Filmu es esmu miljoniem reiži pārskatījusies, bet grāmatu.... sorry, bet pat neesmu pabeigusi wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 25.11.2003 19:55
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Filmas protams ir fantastiski uztaisītas, nav kur piesieties (ja vien par notikumu nesakrišanu ar grāmatu), vienkārši grandiozi! Bet grāmata ir tā īstā vērtība!!! cool.gif Lai gan nav iespējams salīdzināt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 25.11.2003 20:17
Raksts #6


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Nu me uzksta ka abi labi wink.gif lai gan priekshroku dodu graamataam. (tas gan man neliedza pirmo filmu nosalitiities hmmz kaadus parais 10 reizhu, bet staasts jau nav par to grin.gif
Vispaar man liekas taa malziet diivaini, saliidzina graamatu ar filmu, jo nu filma ir taisiita peec graamatas (labi uztasiita pat tiiri tuvu tekstam, bet tik un ta uztaisiita).

Liela noziime gan arii valodai - latviskaas graamatas pat ar stipru nervu sisteemu apveltiitam cilveekam var iedvest shausmas ( vismaz paaris tekstinji piemeeram par elfu kaaju spiideeshanu un brinumljaudiim elfiem, ka arii putrinju eeshanu un karalju chucheeshanu lidzigi arii virsraksts "Boromira promceljsh" ) lika man noveersties un izsveist graamtu vai arii saakt nevaldaami smieties. Ar taadeim tulkojumiem nav vajadziibas peec parodijaam... Ticiet man, tas nav domaats kaa iipashs slavinaajums latvju valdas dailei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 25.11.2003 20:30
Raksts #7


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



man arii filmas labaak patika. graamatu moku & man i kauns ka newaru buut pilnweertiiga GP fane... tachu tiktaal, cik biju lasiijusi GP & tad ieraudziijusi filmaa, bijaa taapat kaa s biju iedomaajusies. tas mani pat paarsteidza...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 25.11.2003 20:53
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Uzskatu, ka filmas un grāmatas, tās ir divas gluži atšķirīgas lietas. Filmas ir lielisks darbs savā žanrā, grāmatas - savā. Filmās ir vairāk acij tīkamas lietas, viss tiek uztverts vizuāli un smadzenēm ir mazāk darba. Savukārt, grāmatās viss ir izstrādāts sīkās detaļās un vienā piegājienā visu informāciju nemaz nav iespējams aptvert. Filmas savā ziņā ir LotR summary. Bet neņemos spriest, kurš ir labāks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nightingale
iesūtīt 25.11.2003 20:57
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.03



GP grāmatas!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 26.11.2003 13:19
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Laereth @ 25.11.2003 20:53)
Uzskatu, ka filmas un grāmatas, tās ir divas gluži atšķirīgas lietas. Filmas ir lielisks darbs savā žanrā, grāmatas - savā. Filmās ir vairāk acij tīkamas lietas, viss tiek uztverts vizuāli un smadzenēm ir mazāk darba. Savukārt, grāmatās viss ir izstrādāts sīkās detaļās un vienā piegājienā visu informāciju nemaz nav iespējams aptvert. Filmas savā ziņā ir LotR summary. Bet neņemos spriest, kurš ir labāks.

Gribēju jau rakstīt, bet te, izrādās, viss jau pateikts! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 26.11.2003 17:58
Raksts #11


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Nu pēdējie daži posti visu pasaka, bet es par spīti visām tām lietām ar to, ka tās tāpat kā HP un GP salīdzināšana ire divas dažādas lietas, tomēr nobalsoju par grāmatām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elentari
iesūtīt 27.11.2003 11:28
Raksts #12


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



Logjiski, ka graamatas, graamatas ....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 27.11.2003 18:52
Raksts #13


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Jā es arī nobalsoju par grāmatām, kaut arī fimas man ļoti patīk. Vienkārši GP bija pirmā grāmata, ko es izlasīju angliski, un es pirms tam pat iedomāties nevarēju ka angliski ir iespējams uzrakstīt kaut ko tik skaistu crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Indy
iesūtīt 28.11.2003 19:29
Raksts #14


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.03
Kur: ŠobrĪd sēžu pie datora,tāpat kā vienmēr,kad esmu šeit,dators atrodas istabas stūrī pie loga,manā istabā.Dzīvoklis atrodas Ģimnastikas ielā. nu jā, un vispār es atrodos Rīgā, Latvijā, uz Zemes, visumā.



Es nobalsoju par filmu, jo visas GP filmas ir ljoti labas kraashnjas, man shausmiigi patika kaa bija uztaisiits mezha elfu miteklis arii Rivendella un visi citi siikumi, bet arii graamatai nav ne vainas...wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 30.11.2003 14:26
Raksts #15


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Nu es gan vairs neatceros pa ko balsoju... huh.gif (nobalsoju kādu laiku pirms)
Bet GP filmas bija vienreizīgas! Tik krāšņas un pilnīgas! Daudz labākas par HP filmām!!!! :ninja:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariona
iesūtīt 09.12.2003 17:19
Raksts #16


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.03
Kur: Kaut kur uz šīs Pasaules...(A varbūt citas...)
Labākā stāsta autore 2006



Man pašai Filmas šķita lieliskas, baigi labi uztaisītas, vispār superīgas, par GP sāku fanot tikai pēc tam, kad noskatījos filmas, bet arī grāmatas ir vienreizējas!!!
Tomēr filmas ir mazliet labākas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 10.12.2003 09:22
Raksts #17


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Es domāju ka labākas ir grāmatas. Protams man arī ārkārtīgi patika daudzas vietas filmā, piemēram Saurona uznāciens vai Frodo saduršana, vai arī Boromira parādīšanās, tomēr filmas nekad nepārspēs Grāmatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 10.12.2003 14:23
Raksts #18


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



nu GP filmas warbuut i iespaidiigaakas par HP filmaam, jo arii sizhets i kraashnjaax.... HP daudz kas i cilweecisx, bet GP pilniigi cita pasaule....

Šo rakstu rediģēja spideratey: 10.12.2003 14:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 10.12.2003 14:43
Raksts #19


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



CITĀTS(spideratey @ 10.12.2003 14:23)
nu HP filmas warbuut i iespaidiigaakas par HP filmaam

huh.gif Huh?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 10.12.2003 14:46
Raksts #20


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



CITĀTS
nu GP filmas warbuut i iespaidiigaakas par HP filmaam

luudzu!

Šo rakstu rediģēja spideratey: 10.12.2003 14:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 23:49