Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Šādu bildi ir kāds redzējis?
***Dancing_Queen...
iesūtīt 23.06.2004 17:21
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



raknjaajos pa internetu... ko shaada bilde vareetu noziimeet???

[Vecais links nestrādā, bilde redzama lūk šeit ... by skow]

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 31.12.2004 01:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 26.11.2004 19:14
Raksts #21


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Ha, ha, ha! Ak vai, pārāk daudz bērni sadzērušies grādīgos dzērnienus! laughing.gif
Mācieties no citu kļūdām un fotogrāfu priekšā uzvedieties pieklājīgi, ja esat iereibuši!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Potere
iesūtīt 26.11.2004 21:04
Raksts #22


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: tepat uz vietas



es arī neko aizdomīgu neredzu, jo viņi ir labi draugi - Emma, Daniels, Ruperts. Un maiby Emma un Daniels ir kaut kas nedaudz jau tuvāks, bet tikai nedaudz tuvāks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 29.11.2004 18:59
Raksts #23


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Nu jā, pēc tā sauktā "PREMIERE" tur bija kautkāds tuss, kur Emma ar Danielu dejoja, bija sadevušies rociņās u.t.t. (varu ielikt) Varbūt tomēr kāds uzķēra viņus jautrā brīdī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 28.12.2004 01:50
Raksts #24


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Falala rezultāts Jūsu iedomas tiklīdz Emma aizskar Danielu ar rokām uzreiz jums ir wopā .. saldie ..
hmm Rūpertam kā daudzi teica matus toch vajacētu griest..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 28.12.2004 10:11
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



OOO, tagad redzu to bildi! grin.gif Nu, un kas tajā tik īpaš?! :blink: Emma smejās par kādu joku un viņai tik ļoti nāk smiekli ka gāžās jau nost, tapēc viņa mēģina pieturēties pie Daniela. Bet viņš žestikulē ar rokām un stāsta, kas ir noticis ar Emmu! tongue.gif
Bet Rūperts ir neleilā nesaprašanā, jo varbūt viņš nemaz nedirdēja joku par kuru smejās Emma vai ari viņam tas nelikās smieklīgs!
Neka aizdomīga tur nav!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 01.01.2005 18:35
Raksts #26


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Izskatās ka viņa Emma ir no rīta uz Pham likiera konfektes saēdusies unm tad visu dienu uzvedusies kā driģenes sarijusies. Emma Danītim grāpsta un kasa sad.gif whistling.gif . Daniels ais laimes nezin kur likties tapēc stāv uz vietas un gaisda kas vēl viņu sagaidī. Tapēc viņš uzbudināts sniedžās kur nevajag. shifty_a.gif sick.gif sick.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 01.01.2005 20:31
Raksts #27


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Es tā kā neatceros redzējusi šitādu bildi wink.gif , bet tad kad to redzēju...

bez komentāriem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 01.01.2005 22:14
Raksts #28


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



ak, apdomajiet, vinji kopaa pavada daudz laika (filmejoties utt.) un kadelj gan vinji nevaretu drusku pajautroties(?) ? nju vinji tak ka stabi nestavees. ak!

sito bildi biju redzejusi ! wink.gif


CITĀTS(deemoniic @ 28.12.2004 02:50)
hmm Rūpertam kā daudzi teica matus toch vajacētu griest..
*


man gan patiik vinja mati! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 01.01.2005 23:29
Raksts #29


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



1. viņi tur neizskatās dzēruši. nu vismaz man neizskatās.
2. tā bilde nav īsta! w00t.gif es viņu kārtīgā palielinājumā apskatīju, tur kādās trīs vietās gļuki ir...
nu moš man ir šķība acs, bet nez nez nez...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hermiionne
iesūtīt 02.01.2005 00:36
Raksts #30


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.12.04
Kur: purciems



man liekas ka tajaa bildee Ruberts ir tas 3 liekais cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 10.01.2005 17:15
Raksts #31


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Prosta Emmai palika ļoti jautri padzeroties grādīgos un viņa domāja iet patusēt ar čomiem un sāka smieties ieraugot Danielu un Daniels visu laiku mēģina Emmai pajautāt par ko tu smejies, bet tā tikai smejās
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 10.01.2005 17:34
Raksts #32


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Jaa nu emma denam iegraabusies kaajstarpee[grin.gif]bet dens kaa atbildes triecienu dod shai pa kruutiim laughing.gif
a ko juus,ja veel nebuutu pieraadijumu...Bet nupat tie ir laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 22.01.2005 16:23
Raksts #33


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Hmmmmm tas vareetu noziimeet ka Danielam un Emmai starpaa kaut kas ir, bet tik pa labi tas vareetu noziimeet ka vini vienkaarshi speelejas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 22.01.2005 18:12
Raksts #34


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Es arii nekaa aizdomiiga neredzu! huh.gif Izskataas, ka shamiem tur vienkaarshi kaut kas smiekliigs notikaas, un tas arii viss! grin.gif Un cik nav arii teikts, ka vinji visi 3 ir draugi. Straadaajot kopaa, arii buutu gruuti to nosleept, iipashi shajaa vecumaa. wink.gif

Šo rakstu rediģēja giraffe: 22.01.2005 18:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aeris
iesūtīt 23.01.2005 11:19
Raksts #35


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Nju, par to kaajstarpi, varbuut tas vienkaarsi tikai bildee izskataas. Izskataas, ka viniem tur baigi jautri gaaja. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Misis Strupa
iesūtīt 25.01.2005 10:41
Raksts #36


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05
Kur: Rīga



jaa, bildiite diezgan aizdomiiga........ blush.gif
bet varbuut fotograafs 1kaarshi nokjeeris interesantu kadru,kas izrauts no konteksta izskataas taads jociigs whistling.gif ,bet patiesiiba ir o.k............
lai gan..........kaapeec tad Ruuperts taads sapuuties izskataas?! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
YeenY
iesūtīt 25.01.2005 17:12
Raksts #37


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.04



meitenei vienkaarssi smieklinns uznaaca un viss...nekaa tada tur nav, bet kas zin... :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 03.02.2005 15:30
Raksts #38


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Daudzas bildes no dažādiem pasākumiem HP sakarā:
http://img78.photobucket.com/albums/v298/PATTYSAN/
http://img78.photobucket.com/albums/v298/P...harry%20potter/
http://img78.photobucket.com/albums/v298/P...ehind%20Scenes/
Ko jūs par tām varat teikt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 04.02.2005 19:00
Raksts #39


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



HP fanes stāsts par Ņujorkas ballīti (fragmenti):
[Bildes ir redzamas šeit: http://img78.photobucket.com/albums/v298/PATTYSAN/ ]

***
Mūsu grupa devās lejā – izņemot Braienu un mani. Toms Feltons stavēja vientuļš pie kolonnas, es piegāju pie viņa un satvēru aiz rokas. Es teicu: „Hej! Es būšu gluži kā tāda muļķe – fane, bet tomēr, vai es varu tevi patraucēt ar vienu foto?” Viņš iesmējās un bija ar mieru bildēties, taču Braians sāka ar viņu sarunāties. Viņš vienmēr tā dara. Lai mani samulsinātu. Sākumā viņi sāka runāt par zivju ķeršanu un Toms patiesi atdzīvojās. Tad Braians sāka viņam stāstīt visādas muļķības, kuras it kā gatavojoties darīt meitenes. Man likās, ka ir laiks viņus pārtraukt, un es teicu: „jā, jā – mēs gatavojāmies foto darbnīcā uztaisīt mūsu foto ar vienu īsteni lielu karpu.” Toms no smiekliem gandrīz krita histerijā: „Jūs tiešām to darītu!” Jā, es nu gan esmu mulķīte.
Es pamanīju Emmu Vatsoni, kas vēroja viņu un lēnām nāca uz mūsu pusi. Braians sāka žēloties, ka viņam visu laiku nākas sviest laukā no visiem dzīvokļa kaktiem manus krāmus par Hariju Poteru. Toms iesmējās un sacīja: „Jā. Un man atkal jāsviež laukā visas „viņas” draudzīgās lietas”! Toms aizsteidzās pie Emmas, kas atradās pusotra metra attālumā, un satvēra viņas roku, paraujot uz savu pusi. Viņu rokas saskārās. Viņa pasmaidīja un jautāja: „Kas par lietu?” Bet viņš tikai iesmējās. Tad mēs beidzot nofotografējāmies. Emma nostājās starp Tomu un mani, bet es viņai pateicu, ka Braienam bija jāstāv viņai blakus.
***
Pēc tam mēs devāmies lejā pie galda.
***
Tajā laikā, kad mēs visi tiesājām ēdamo, mēs ieraudzījām, ka Deniels velk Emmu Vatsoni uz vannas istabu un abi ķiķina. Hm… Vajadzētu to pateikt Tomam.
Pēc tam mēs devāmies atpakaļ augšā, kur nelielā alkovā varēja padejot. Tur satrādāja dīdžeji: joannablack, vlamidala, lightstarangel un es. Bija pagājušas kādas 5 minūtes, kad pie mums pienaca Alans Rikmans un sāka dejot tieši mums līdzās. Mēs dabūjām bildes šantāžai. Ha-ha-ha! Es dievinu šo cilvēku, bet – ak, mans Dievs! Viņš taču nemāk dejot!!!! Jēzus, cik tas bija muļķīgi! Mēs centāmies uz viņu neskatīties, jo pretējā gadījuma mēs tūlīt sākām smieties. Pēc kāda laika Emma strikti nolēma partraukt šo 20-kājaino deju. Visi mēs izveidojām apli, lai viņa varētu iziet vidū, un sākām sist plaukstas. Diezgan muļķīgi. Četri no mums turpināja dejot. Mēs pamanījām, ka Džeims Felpss un Ruperts Grints, kuri sēdēja kādus trīs metrus no mums, cītīgi veras uz mums, pamanījušas to, mēs iesmējāmies. Tas ilga kadas 20 minūtes, kamēr mēs nenogājām no deju laukuma. Mēs patraucējām Denielu Redklifu (foto dēļ), kurš visu laiku, nabadziņš, izskatījās tāds kā pazudis. Mēs pametām viņu ar sliktām sajūtām – viņš skatījās uz mums ar tādām lūdzošām acīm, kuras ziņoja „Palīdziet!” Mēs aizsedzām viņu, kamēr nepienāca Ruperts Grints un Džeimss Felps.
Diemžēl, Braiens piegāja pie Ruperta un, kā pastāstīja joannablack, pateica, ka viņa draudzene esot viņā iemīlējusies. Es ieraudzīju to no apmēram 15 pēdu attāluma un tūlīt pieskrēju viņiem klāt. Es satvēru Braienu aiz rokas un teicu: „Jums nav atļauts sarunāies!!!”
Man par šausmām, viņi visi uzskatīja to par ļoti uzjautrinošu. Tālāko stundu es atceros slikti.
Nedaudz vēlāk mēs izgājam nelielā iekšpagalmā. Visi mēs sakām āzēties un pļāpāt par sieviešu apakšveļu.
***
Pēc tam mēs sākam ķiķināt, lightstarangel un vlamidala smējās kā trakas no šausmīgās īstenības: tieši mums pretī sēdēja uz kaut kāda izcilņa Ruperts Grints un Džeimss Felps. Ak, Jēzus! Mēs skatījāmies viens uz otru kādu pusstundu un ķiķinājam, kamēr nospriedām, ka pietiks. Viņi bija parāk kautrīgi un mes arī. Bija jau ļoti vēls un visi mēs bijam piekusuši.
***
Ja vēlaties, turpinajums par šo balliti sekos! Ņemts no šejienes: http://www.livejournal.com/users/ursamajr/...=938077#t938077
Bet tulkots gan no krievu valodas: http://forum.magical-fellowship.com/index....inter&f=5&t=401
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pārsliņa
iesūtīt 23.02.2005 22:44
Raksts #40


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.05



Es domāju , ka nekā TĀDA tajā bildē nav. Jaunieši priecājas un viss. Vienkārši uzķerts interesants mirklis! Normālas dradzīgas attiecības. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 11:38