Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Strupa solijums, Ko tad isti bija jadara Strupa lai izpilditu solijumu?
Annjuks
iesūtīt 27.01.2007 17:32
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



Atvainojiet ja kautkas bus nepareizi pateikts, bet es vnk sho gramatu sen neesmu lasiijusi... blush.gif Tatad 6.gramatas pirmaja nodalja ( ja pareizi atceros ) Malfoja mamma atnaca pie Strupa un ludz lai vinjsh pasarga Drako no nelaimes, tad vinji sledza kautkadu tur ligumu ( magisku protams ) un vinja aizgaja prom. Vienigais kas man palika neskaidrs ir tas kas tad tur isti Strupam bija jadara? Vinjam bija jaglabj vinja dziiviiba vai jaapalidz istenot Drako plans ( nu jus atceraties to kur Drako meginaaja skola ielaist navezus ). Un vispar vai beigas Strups izpildija savu solijumu? Un kas ar vinju notiks ja vinjsh tomer solijumu nepildiis un ignores no vienoshanos? blink_a.gif

Šo rakstu rediģēja Annjuks: 27.01.2007 17:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Seila
iesūtīt 27.01.2007 17:36
Raksts #2


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Ja nekļūdos tad Strupam bija jāpalīdz drako plāna īstenošanā ( tas ir cik sapratu tad nogalināt Dumidoru), Gadījumā, ja Drako nespēj šo uzdevumu paveikt, tad Strupam to vajadzēja izpildīt Drako vietā, jo maģiskos solījumus nemaz tik viegli nevar lauzt. Starp citu šeit arī top skaidrs kāpēc Strups nogalina Dumidoru, jo viņš nevar lauzt maģisko zvērestu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 27.01.2007 17:58
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



CITĀTS
maģiskos solījumus nemaz tik viegli nevar lauzt.


Šinī gadījumā vēl ļaunāk. ja atminamies, Strups deva Nesalaužamo zvērestu, un, ja to lauž, tad solījuma lauzējs mirst.
Strupam nebija izvēles, viņam bija jānogalina Dumijs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annjuks
iesūtīt 27.01.2007 22:43
Raksts #4


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



Bet tad jau sanak ka varbut Strups tik tieshaam neveleejaas nogalinaat Dumiju! Jo katrs cilveeks savu dzivibu vertee augstaak nekaa cita cilveeka. silent.gif Strupam tas vnk bija jadara, jo savaadaak vinjsh mirtu... Nu re viss uzreiz kljuust skaidrs! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kendisa
iesūtīt 28.01.2007 21:47
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: vasaras apreibinaata



Jaa Strups tieshaam bija nosleedzis Nesalauzhamo zveerestu, tachu, ja mana atminja nevilj, tad tur bija ne tikai runa par to, ka jaapaliidz izpildiit uzdevums, bet arii jaapasrgaa Drako t.i. Strups nedriiksteeja pieljaut to, ka ar Malfoju junior, notiktu, k-kas ljauns, lai vinjsh nenomirst, tapee arii Strups taa centaas paliidzeet Drako, kad Harijs "nejaushi" laughing.gif izpildija burvestiibu, ko bija uzrakstiijis strups savaa jauniibaa. Strupam BIJA pienaakums izglaabt Drako, jo tad vinjsh buutu lauzis zveerestu. Tas bija viens no punktiem. Un otrs protams bija tas, ka ja Drako uzdevumu nevareetu izpildiit, tas buutu jaaizdara Strupam. silent.gif Tieshi, taa vinjam nebija izveeles vnk. Tachu ja runaajam atklaati, tad izveele i muus katros, Strups izdariija savu, vinjsh veel nebija gatavs mirt, lai cik ljoti Dumidors vinjam bija paliidzeejis, Strups izleema vinju nogalinaat. Iespeejams, ka dazhi iemesli vinjam bija, k-vai Harija aizstaaveeshana un ljaujot jauktenjiem ienaakt skolaa. strups tomeer piedereeja pie tiem, kas visu labu uzskatiija par tiiru un vinjsh necieta Hariju, to mees jau arii zinaajaam. Bet patiesos noluukus, zin tikai rakstniece.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annjuks
iesūtīt 29.01.2007 17:26
Raksts #6


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



Nu jaa kautkur tev ir taisniiba, bet vai tad Malfoja ( uzreiz arii sanaak ka arii Strupa uzdevums ) uzdevums bija nogalinaat Dumidoru? Cik es atceros tad vinja uzdevums bija ielaist skolaa navezush utt. A var buut arii bija? Es isti tagad nevaru strideeties jo pati neesmu jau ilgi to graamatu lasijusi, tapeec ja kaads nesen vinju paarlasiija tad pasakiet please kas tur isti notika! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kendisa
iesūtīt 29.01.2007 17:37
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: vasaras apreibinaata



Nu jaa protams Malfoja uzdevums BIJA nogalinaat Dumidoru, bet Strupam vieniigi bija soliijums, KA neljaus, ka kaads nogalina Drako UN JA Drako nespees izpildiit uzdevumu, TAD tikai TAD Strups nogalinaas Dumidoru... Un par tiem naaveezhiem *me paarshkjirsta* lasa_a.gif Tas bija Malfoja uzdevums un vinjsh to atrisinaaja grin.gif

/Kenudx/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annjuks
iesūtīt 30.01.2007 12:55
Raksts #8


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



pag pag vaitad Strups beigaas aizliedza Drako nogalinaat Dumidoru? tad jau sanaak ka Strups kautko nav izdariijis kaa vajag, vinjsh jau vispaar neljaava Drako meginaat!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kendisa
iesūtīt 30.01.2007 14:50
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: vasaras apreibinaata



CITĀTS(Annjuks @ 30.01.2007 12:55) [snapback]1097782[/snapback]

pag pag vaitad Strups beigaas aizliedza Drako nogalinaat Dumidoru? tad jau sanaak ka Strups kautko nav izdariijis kaa vajag, vinjsh jau vispaar neljaava Drako meginaat!



Neee... neaizliedza, Drako vnk to nespeeja izdariit, tapee Strups to izdariija... silent.gif Drako ielaida naaveezhus, nevis Strups tongue.gif

Šo rakstu rediģēja Kendisa: 30.01.2007 14:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maugliits
iesūtīt 30.01.2007 14:56
Raksts #10


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.06
Kur: nezin.... parasti pie kompja



issteniiba es tev iesaku to graamatu paarlasiit un miers nevis te vislaikprasiit un ja kas netaa arii var lasiit(aizmirsu lappusi)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 30.01.2007 15:00
Raksts #11


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Tajā pašā laikā Strupam vajadzēja vienalga izdarīt tā, lai Voldemorts nevarētu nogalināt Drako par to, ka tas nav izpildījis uzdevumu. Un jāatzīst, ka man ir aizdomas par to, ka pēc zvēresta došanas Strups to bija izstāstījis Dumidoram un viņi kopistiski bija atraduši vienīgo pareizo lēmumu, kas ( kā es ceru) Atklāsies jaunajā grāmatā. Un vispār tas man atgādinā vienu anekdoti:
Dumidors:
-Severuss grozies kā gribi, bet es vēlos būt apglabāts skolas teritorijā.
Strups pazūd uz trim dienām un atgriezies saka Dumidoram
- Direktor grozaties kā gribat, bet bēres ir rītā...

Kāpēc es atcerējos par šo anekdoti? Tāpēc, ka nekad nav zinām ko šie divi Roulingas tēli ir sagudrojuši kārtējo reizi. Varbūt, ka tas tā bija ieplānots.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kendisa
iesūtīt 30.01.2007 15:25
Raksts #12


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: vasaras apreibinaata



Laba anekdote laughing.gif Un jaa patiehsaam shie teeli i neparedzami, katraa graamataa atklaajas k-kas jauns, it sevishkji saistiibaa ar vinju kopeejiem plaaniem rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annjuks
iesūtīt 30.01.2007 15:50
Raksts #13


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



Es jau labpraat maugliiti parlasiitu to gramati tikai nav kas man vinju iedod! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 11.03.2007 11:09
Raksts #14


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Strups Narcisai deva nesalaužamo zvērestu, ka ja Drako nespēs izpildīt savu uzdevumu t.i. nogalināt Dumidoru, tad Strups to izdarīs. Drako uzdevums tiešām BIJA nogalināt Dumidoru, ko viņš arī vairākas reizes neveiksmīgi mēģināja [kaklarota, kas saindēja Keitiju; Vīns ar ko saindējās Rons]. Bet neskatoties uz to ka Strups itkā bija SPIESTS nogalināt Dumidoru man šķiet ka viņš tomēr nebija bez vainas, jo katram cilvēkam jau ir izvēle un ja papēta pavisam uzmanīgi tad var pamanīt ka Strups visa gada garumā uzbāzās Malfojam un tiiik ļoooti gribēja palīdzēt pie šī uzdevuma... un tad vēl tas kā Strrps paskatījās uz Dumidoru īsi pirms izteica nāvējošo lāstu... Nu jaa... ar šito visu penteri es centos pateikt ka Strups tomēr bija vainīgs un nav attaisnojams!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 12.03.2007 16:35
Raksts #15


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



CITĀTS(Helēna @ 11.03.2007 11:09) [snapback]1114912[/snapback]

Nu jaa... ar šito visu penteri es centos pateikt ka Strups tomēr bija vainīgs un nav attaisnojams!!!


nu bet vienmēr pastāv iespēja, ka Dumidors zināja par Malfoja nodomiem un Strupa zvērestu! turklāt nav izslēgts, ka dumidors ar Strupu vienojās par visu šito, ka strups novāc dumidoru, lai pats paliktu dzīvs un (varbūt, tā ir tikai mana teorija) ka strupam tagad ir par spīti naidam ir jāpalīdz harijam tikt galā ar tiem visiem horkruksiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 12.03.2007 21:23
Raksts #16


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



CITĀTS
nu bet vienmēr pastāv iespēja, ka Dumidors zināja par Malfoja nodomiem un Strupa zvērestu!

Dumidors tiešām ZINĀJA par Malfoja uzdevumu, viņš pat bija piedāvājis viņam kaut kādu palīdzību (nu nejau sevi nogalināt, bet aizsargāt Drako), bet, kad Harijs meģināja viņam ieskaidrot par Strupu, Dumidors stūrgalvīgi atteicās klausīties un akli uzticēties tam nelgam... Un manuprāt (varbūt es kļūdos) grāmatā bija rakstīts ka Dumidors izskatījās pārsteigts un tav vēl tas "Severuss... Lūdzu..." huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 14.03.2007 16:45
Raksts #17


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



CITĀTS(Annjuks @ 27.01.2007 22:43) [snapback]1096653[/snapback]

Bet tad jau sanak ka varbut Strups tik tieshaam neveleejaas nogalinaat Dumiju! Jo katrs cilveeks savu dzivibu vertee augstaak nekaa cita cilveeka. silent.gif Strupam tas vnk bija jadara, jo savaadaak vinjsh mirtu... Nu re viss uzreiz kljuust skaidrs! laughing.gif

So think I...
Zheel ka dumijs i beigts,bet ja paskataas no shāda aspekta.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 21.03.2007 17:45
Raksts #18


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



kas ir svarīgāks, strups vai dumidors, šādas izvēles priekšā bija strups. ja vin''s nepilnītu solījumu viņš nomirtu. kas tad bija tik svatīgs darāms strupam, lai upurētu dummiju, jo es nedomāju vai drako būtu spējis nobeigt dummiju! visa vaina slēpjas strupā. kādi tad ir viņa patiesie nodomi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 03.04.2007 14:52
Raksts #19


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Es nedomāju ka Strupu vadīja tikai pašizdzīvošanas indtinkts. Galugalā viņš uz Dumidoru attiecīgajā mirklī skatījās ar tādu nicinājumu un naidu... ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 04.04.2007 14:20
Raksts #20


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



CITĀTS
Galugalā viņš uz Dumidoru attiecīgajā mirklī skatījās ar tādu nicinājumu un naidu


vai tad??? nu varbūt.... neatceros

mani vairāk interesē tas Dumidora ....-Severuss, lūdzu!-.... strupam bija jāizšķiras kas labāks, paša dzīvība vai dumidora dzīvība, un dumidora lūgums ir ar to visu saistīts.... Dumidors lūdz Strupam lai tas izpilda kādu mums nezināmu solījumu..... .... un sakot to lūgumu Dumidors izkatījās nevis nobijies no nāves, bet aizdomīgs, ka Strups nedarīs to ko Dumidors viņam lūdzis....

CITĀTS
-Kas gan var būt ļaunāks par nāvi???- voldemorts vaicāja Dumidoram.


Dumidors no nāves nebaidījās, viņš uztraucās vai Strups neizdara kautko navajadzīgu....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 12:29