Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Cūkkārpa, atvērta vai nē?
Magonīte
iesūtīt 13.04.2006 23:26
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Nu, protams, visi no jums ir pamanījuši papildu spriedzi, kas tiek uzlikta grāmatas varoņiem vēl pēc visucienījamā Dumidora nāves, kad nākas domāt par Cūkkārpas patāvēšanu. Jautājums ir vai skolas darbību turpināt vai nē. pasniedzēju domas dalās. Pieļauju, ka dalās arī sabiedrības domas, jo šķiet, ka pēdējo, teiksim ~40 gadu laikā, skola nebija iedomājama, bez dumidora. man pašai Cūkkārpa asociējas tieši ar Dumidoru, likās pat, ka skolas panākumu atslēga daudzos jautājumos ir tieši direktora personības nopelns.
Un kas notiks tālāk? ja skolu aivērs, vai burvju sabiedrība nesāks degradēties?Un galu galā, kā tas būtu - aizvērt skolu, kas pastāvējusi jau tik ilgus gadus? Kurš maz atceras, kā burvji dzīvoja un izglītojās pirms skolas atvēršanas. Bet, ja skola tomēr paliks atvērta, vai tā būs tāda pati un vai profesore Minerva Maksūra spēs pildīt savus direktores pienākumus, ņemot vērā to, cik uzticīga viņa bija Dumidoram? 139
varbūt uz mirkli varam iztēloties sevi kaut vai Trilonijas lomā un pafantazēt, kas ar skolu notiks nākotnē.
ļoti vēlētos dzirdēt jūsu viedokli, jo kā teicis Dumidors: "man ir daudzi pieņēmumi, un katrs no tiem ir tik pat neticams kā pārējie."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Dženifera
iesūtīt 27.04.2006 17:41
Raksts #21


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.06



CITĀTS
Maksūra būs cūkkārpas direktrise two_handed.gif un kaut kas liek man domāt, ka viņa jau par tādu tapa, vai tad nē?


Maksūra būs direktore liidz jauna direktora vai direktrises ievēlēšanai (vai nu kā to sauca) jo pirms tam viņa bija direktora vietniece!

CITĀTS
diemzel man bus jaapbedina si posta autore pazinjojot ka cukarpa nebija vieniga burvju skola


nuu par to neviens nešaubās! tu domaa ka tagad visi ies maaciities uz citaam skolaam?

Šo rakstu rediģēja Dženifera: 27.04.2006 17:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 28.04.2006 13:08
Raksts #22


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



ne nedomaju ka visi ies uz citām skolām. vnk magonite to visu pasniedza ta itka uzreiz visas macibas noietu pa burbuli.
Lai ari kas tiktu ievelets/a par jauno direktoru/risi ceru ka tas nebus kads no ministrjas. labi jau butu ja ta butu Maksura vai vispar kads no skolas bet nedomaju ka ta bus, domaju ka atradis otru varenako burvi/raganu un to ari ieliks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kendisa
iesūtīt 28.04.2006 22:22
Raksts #23


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: vasaras apreibinaata



Es domāju, ka skola varētu pastāvēt arī bez Dumidora, bet protams, bez viņa šī skola nebūs vairs tāda, tā izmainīsies, bet to vai uz labo, vai slikto, nevar prognozēt, viss būs atkarīgs vai nu Maksūras, ja viņa paliks amatā, vai arī no kāda, kuram tiks shis gods būt par šīs skolas direktoru. Tagad viss patiešām mainīsies... Kā tā ir katra izdoma un protams, viss atkarīgs kā šo visu pasniegs rakstniece. Taču es neuzskatu par pareizu skolu slēgt, jo kā tad jaunie burvji spēs tagad izglītoties?? Palikt neapmācītiem un bez zināšanām, vai tas jau nedraudētu uz burvju izušanu??Jo vecāki jau nespēj iemācīt bērniem to, ko spēj skolotāji!! uzskatu par nepareizu, ka skola tiktu slēgta, tāpēc domāšu pozitīvi un cerēšu, ka skola paliks atvērta un, ka būs jauns direktors!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lightness_flame
iesūtīt 02.05.2006 15:14
Raksts #24


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.06
Kur: my private imaginary world



lai arii vecaaki negribees suutiit tur sawus beernus, es domaaju, ka Cuukkaarpa pastaavees par spiti visam....un, ja nemaldos, tad kaads no Harija gada pasniegs kaadu priekshmetu skolaa, taa kaa teoreetiski tam taa arii wajadzeetu buut, bet warbuut tas jaw buus tikai naakotnee, kad wiss jau buus beidzies....un wispaar, wai voldinjam buutu kaads iemesls tur suutiit naaveezjus un velti izniekot laiku, ja jau Harijs tur taapataas nebuus un Dumidors ir miris, taapeec warbuut tur nemaz nebuus tik nedroshi, bet kas to lai zin.... unsure_a.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Allegra
iesūtīt 09.05.2006 16:57
Raksts #25


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.05
Kur: Zem zvaigžņotas debess



Skola bez Dumidora buus daudz savādāka mēs jau pieredzējām vienu gadu ar citu direktori un tas nekas labs nebija, bet ir tachu atskjiriiba kaads direktors, ja atrastu tikpat labu vai varbuut pat labaaku direktoru tad skola ietu uz augshu.Ir tachu bijushi ariii citi ljoti labi direktori piemeeram kaads kas bija tajaa laikaa kad pats Dumidors maaciijaas un jaabuut labai skolai u labam direktoram lai izmaaciitu tik labu burvi kaads bija dumidors.Bet protams bez dumidora vis buus savaadaak... *Noeliec galvu Dumidora priekshaa*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 07.06.2006 17:57
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Es domāju, ka viņa būs atvērta. Tad Cūkkārpa tiks slēgta. Tad Poters izglābs pasauli, Cūkkārpa strādās un būs daudz jaunu skolotāju, direktors/-e, direktora/-es vietnieks, jo visi nobeigušies kaujā pret Voldiju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nephrite
iesūtīt 02.08.2006 12:33
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti



Laig gan Dumidors nav bijis vienīgais direktors Cūkārpas vēsturē, iespējams, ka skolu varētu slēgt........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 04.08.2006 00:39
Raksts #28


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



Cuukkaarpa buus valjaa, par to paruupeesies, gan skolotaaji, gan Feeniksa ordenja biedri... + ceru, ka tur arii kaadu vaardu teiks Harijs, tomeer tag 7 graamataa skaitiisies jau pilngadiigs... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 16.08.2006 10:02
Raksts #29


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



nu cik zinaams, tad Harijs it kaa vairs Cuukkaarpaa neatgrieziisies.. man shkjiet, ka vispaar Roulinga vareetu izdomaat, ka Cuukaarpu sleegtu, bet man shkjiet, ka Maksuura buutu pietiekami laba direktrise un vareetu uznjemties abtbildiibu.. jo ko tad vinji visi dariitu... vajaatu Voldemortu??? grin.gif tas nebuutu iipashi gudri, ja Cuukkaarpu sleegtu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zhachhiic
iesūtīt 23.08.2006 12:56
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.05
Kur: Rīga



Ceru ka neslēgs Cūkkārpu.....bet domāju ka slēgs, jo pēc Dumidora nāves vecāki ņems bērnus ārā no Cūkkārpas.....tur vairs nebūtu droši ja pat nāvēži tur iekļuva blink_a.gif un ja vēl Dumidors ir miris....takaa nezinu........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 04.11.2006 17:50
Raksts #31


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



nu itkaa, kad Dumidora vairs nav, varenaakaa burvja burvju pasaulee, kas aizstaaveetu vinju(burvju) beernus, vnk vareetu negribeet suutiit savus siikos uz Cuukkaarpu, taapeec, ka tur vairs nebuus droshi, bet ja, Cuukkaarpas pasniedzeeji peiliks pulees, gan jau Cuukkaarpa atsaaks savu darbiibu, par spiiti visaam draudoshajaam briesmaam.... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sabija
iesūtīt 10.12.2006 21:12
Raksts #32


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



Es neredzu iemeslu,lai skola tiktu slēgta. jā,Dumidora vairs nav. bet skolai bija vēl daudzi direktori, kas mira,kas noteikti arī bija liels trieciens, tomēr skolu neslēdza. un man šķiet,ka Dumidors nemaz nevēlētos,lai Cūkkārpu slēdz viņa dēļ. Drošība? visur ir vienlīdz maza/liela drošība - gan mājās,gan Cūkkārpā,gan citās skolās.
man jau gribētos,lai skolu tiešām neslēgtu. unsure.gif

Šo rakstu rediģēja Sabija: 10.12.2006 21:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laululintu
iesūtīt 10.12.2006 21:16
Raksts #33


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.06
Kur: ..after the sunrise..



Maksūra ir direktora vietniece, bet, ja viņu nozīmēs par direktrisi, tad viņa tāda arī paliks.

P.S. Cūkkārpu nedrīkst aizslēgt!!! unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 10.12.2006 22:53
Raksts #34


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



strīdīgs jautājums. manuprāt, izlemjot - palikt atvērtai vai nē - viņi noteikti ņems vērā Dumidora vēlēšanos - lkamēr man skolā būs kaut 1 uzticīgs skolēns, Cūkkārpa paliks atvērta. Tas varētu būt labs iemesls, lai atstātu Cūkkārpu vaļā, taču es nezinu, vai tas saskan ar Roulingas -->Harija plāniem - pa kuru laiku viņš meklēs horokrustus, ja būs jākārto SĒRGi? Manuprāt, Cūkkārpu aizslēgs šī iemesla pēc.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
StrawBerry69
iesūtīt 10.12.2006 23:08
Raksts #35


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.12.06



cerams ka cuukkaarpu aizsleegs, lai pashi maacaas burvestiibas un taadaa veidaa arii var izdomaat pats savas labaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sabija
iesūtīt 10.12.2006 23:22
Raksts #36


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



CITĀTS(Eriette @ 10.12.2006 22:53) [snapback]1073286[/snapback]

strīdīgs jautājums. manuprāt, izlemjot - palikt atvērtai vai nē - viņi noteikti ņems vērā Dumidora vēlēšanos - lkamēr man skolā būs kaut 1 uzticīgs skolēns, Cūkkārpa paliks atvērta. Tas varētu būt labs iemesls, lai atstātu Cūkkārpu vaļā, taču es nezinu, vai tas saskan ar Roulingas -->Harija plāniem - pa kuru laiku viņš meklēs horokrustus, ja būs jākārto SĒRGi? Manuprāt, Cūkkārpu aizslēgs šī iemesla pēc.


mhm,jā,Roulinga tā iemesla pēc varētu aizvērt Cūkkārpu,tomēr nav jau obligāti jāver skola ciet. Harijs teica
"Es neatgriezīšos,pat ja skolu tomēr atvers"
skola varētu turpināt savu darbību,bet Harijs - meklēt horkrustus.

bet vispār es tomēr neticu,ka Harijs ies horkrustu meklējumos viens pats(JP beigās Harijs teica,ka iešot viens pats tālāk) Tas būs tomēr pārāk dīvaini - 6 grāmatās stāstīts arī par viņa draugiem,profesoriem un te pēkšņi viņš viens pats. unn līdz ar Cūkkarpas slēgšanu pazudīs profesoru tēli,kuri strādāja skolā utt. man tomēr liekas(vai labāk - es tomēr gribētu),lai Cūkkārpu neslēdz un, lai pēdējā grāmatā tiktu pieminēta,piemēram,arī Maksūra vai Gliemjrags..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iewela999
iesūtīt 12.12.2006 17:47
Raksts #37


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.01.06
Kur: te!! redzi?! nee?! pats vainiigs..



Domāju, ka Cūkarpu neslēgs, jo tas, ka misters "Es iešu meklēt horkrustus, bet nemācīšos"* ies prom no skolas nenozīmē, ka skolu slēgs... Vēl tak paliek Rons un Hermione! Domāju, ka varbūt, tikai Hermiones dēļ neslēgs...
CITĀTS
Laig gan Dumidors nav bijis vienīgais direktors Cūkārpas vēsturē, iespējams, ka skolu varētu slēgt........

plinībā piekrītu! Pirms tam ir bijuši daudzi citi direktori kas nomiruši/aizgājuši/atlaisti no darba, skola vienmēr ir patstāvējusi.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DIVA
iesūtīt 12.12.2006 21:14
Raksts #38


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.09.06



Es uzskatu ka skola turpinās strādāt, jo ir cilvēkikl kā maksūra, kas darītu visu lai skola turpinātu strādāt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 14.12.2006 13:24
Raksts #39


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Man nav neviena argumenta ar ko pamatot savu viedokli, bet man šķiet, ka Cūkkārpa būs atvērta&Harijs atgriezīsies skolā uz pēdējo gadu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sanny
iesūtīt 17.12.2006 21:50
Raksts #40


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



iespējams,ka Cūkkārpa tomēr tiks atvērta atkal,bet Harijs taču tajā nebūs (žēl...man personiigi ļoti patika,ka bija arī pils...), Harijs ies tālāk
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 14:09