Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Saullēkta Nesējs", [C] [PZP]
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 18.11.2006 15:41
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Saullēkta Nesējs.


Bija pienākusi ilgi gaidītā diena, visskaistākā gada diena. Ikviens vecpilsētas stūrītis bija izpušķots ar spožām lampiņām, egļu zariņiem un krāsainām virtenēm. tieši iepretim Rātsnamam bija milzīga eglīte, gaumīgi rotāta, ar zeltītu zvaigzni pašā galotnē, un gaišām lampiņu virtenēm, ar zelta bumbiņām zaru galos un brīnišķīgām mākslīgām dāvanām zem eglītes. Pie Rātsnama durvīm stāvēja divi apsargi, ne tādos ģērbos kā parasti-melnos uzvalkos un melnām brillēm uz acīm, bet sarkanos uzvalkos ar zeltītiem izšuvumiem, rūķu cepurēm galvās un sarkaniem zābaciņiem ar uzlocītiem purniem kājās. Kāds vīrietis ģērbies tikpat jancīgi vēra vaļā durvis uz balli uzlūgtajiem viesiem. Ik pa laiciņam piebrauca kāds limuzīns un no tā izkāpa pāris, ar maskām uz sejām, greznos tērpos. Visbeidzot piebrauca pirmais limuzīns ar galvenajiem un pašiem jaunākajiem viesiem. No tā izkāpa Anabella un Vigo, kā parasti šis jaunais pāris izskatījās lieliski. Ar sirsnīgu smaidu uz lūpām durvju vērējs atvēra milzīgas ozolkoka durvis, pēc tam abiem jauniešiem nācās atvadīties no mēteļiem un kažociņiem kas nu kuram bija mugurā. Nākošajā limuzīnā atbrauca Šikamaru un Nevinda, arī šo pāri laipni ieaicināja iekšā. Pēc tam viens pēc otra atbrauca Lianna un Dantess, Noveau un Alsvida, Enija un Eliads. Visi tika laipni ieaicināti iekšā. Nedaudz tālāk aiz garderobes pa lielām veclaicīgām stiklotām durvīm viņi nokļuva lielajā zālē starp visiem pārējiem viesiem. Labajā stūrī bija vēl viena iespaidīga egle. Ik viens bija maskots. Pie katra no pāriem pienāca šīs balles organizātore Grāfiene Gabriela De Faula. Kā parasti viņa izskatījās lieliski neskatoties uz to, ka nedēļu atpakaļ tika apglabāts viņas nelaiķa vīrs.
Attēls
Aprunājusies ar katru no jaunniešiem, apjautājusies par mācībām un par to kā iet viņu vecākiem sieviete ļāva sākties ballei. Ritēja deja pēc dejas, taču maskas noņemtas netika. Visi kā rudens lapas vējā virpuļoja pa lielās zāles grīdu, daži pāri sēdēja pie antīkajiem galdiņiem zāles kreisajā pusē un sarunājās ar saviem paziņām kas bija atklājuši savu identitāti. Visbeidzot kad pulkstenis sita jau 23.30 balles vadītajs nostājies blakus Grāfienei De Faulai iesāka savu sakāmo. Visi neapšaubāmi pievērsās šim jaunajam vīrietim. Ir palikušas 6 dejas līdz maskas kritīs, es domāju, ka varam ļaut kāpt uz skatuves mūsu šīs dienas muzikantiem. Tai brīdī uz skatuves uzkāpa vīrieši ar vijolēm, čelliem un visādiem citādiem balles cienīgiem atribūtiem, šo gājienu nobeidza sieviete, kas visticamāk bija dziedātāja, viņa ļāva vīriem sakārtoties, viens no prestižākā paskata vīriešiem apsēdāš pie klavierēm. Es domāju, ka mēs varētu palaist kādu ātrāku deju. mierīgā un ļoti skaistā balsī noteica šī jaunā sieviete un paņēmusi mikrofonu, savā vakarkleitā ar sarkanu masku uz sejas iesāka dziedāt. Visi jau atkal varēja iesaistīties dejas ritmā kas šobrīd bija pacilājoš, taču straujš...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
26 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Pūķēns Sāra
iesūtīt 18.11.2006 23:36
Raksts #21


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Eliads klusām pielavījās pie savas deju parteneres un negaidīti, bet maigi uzsita ar pirkstu galiem pa viņas plecu. Pirms pāris dejām viņi bija pašķīrušies, lai apsveicinātos un aprunātos ar saviem paziņām, bet tagad izdzirdot straujo mūziku, viņš vienkārši nevarēja novaldīties un palikt malā. Vai nevēlies man veltīt vēl kādu deju? Ilgi negaidīdam meitenes atbildi, viņš viņu satvēra aiz rokas un ievilka zāles vidū.
Vienu roku aplicis ap viņas gurniem un ar otru satvēris viņas roku, sāka lēnām dejot. Vai kādu pieminēšanas vērtu satiki? Viņš veikli pagrieza meiteni un pievilka sev mazliet tuvāk nekā iepriekš. Un ar ko tad es tev iztraucēju sarunu? Viņš lēnām uzņēma dejas tempu, ļaudams savai partnerei pielāgoties.

Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 18.11.2006 23:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 19.11.2006 08:18
Raksts #22


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Lianna tikko attapa, ka izteikusi piedāvājumu dejot jaunkungam. Un tas nebija lēdijas cienīgi. Meitene mazliet nokaunējās. Bet tas nebija ilgi.
Dantess smaidīja vienkārši apburoši un jaunkundze smaidīja puisim pretī.
Jā, Lianna. Jums, mis Lianna.meitene mazliet iecirtīgā tonī atbildēja.Un, jūs esat Dantess, vai ne? Kā jūs man uzrunāt?viņa pieklājīgi un nopietni apjautājās, ar skaistajām, zilajām acīm lūkojoties puisī.Kas aizņēma jūsu brīvo laiku, mister Dantes, ka esat tik gurds? Es ceru, ka dejosiet jūs tikpat strauji kā parasts ar citām jaunkundzēm.uz meitenes lūpām parādījās ķircinošs smīniņš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 19.11.2006 09:23
Raksts #23


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Par dejošanas tempu varat nešaubīties. Tam man vienmēr pietiks enerģijas. Saucat mani par Dantesu, bet draugi sauc par Danti. Un sākot dejot Dantess klusi turpināja stāstīt: Un izgulēties neļauj nemiernieki mūsu valstī. Tīrā neraža ar tādiem.. Bet nu par mani pietiks. Pastāstiet ko vairāk par sevi mis Lianna
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 19.11.2006 17:28
Raksts #24


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Noveau un Alsvida beidza šo deju un devās nost no deju laukuma tuvāk terasei. Abi bija nedaudz noguruši no raitās dejas tādēļ abi apsēdās uz kāda brīva sola - Vai mana daiļā dāma vēlas ko dzeramu? - Isidors uzrunāja meiteni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.11.2006 19:31
Raksts #25


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pēc trīs dejām, kuras viņi bija pavadījuši virpuļojot balles uguņu apspīdētajā zālē, Vigo pēkšņi nedaudz sarauca pieri un ierunājās:
Neciešu šo dziesmu! Anī, iziesim uz terases, kamēr tā beidzas, un iedzersim kaut ko, ja?

Viņam pat prātā neienāca, ka viņa dārgums varētu iebilst, vismaz līdz šim tā ne reizes nebija gadījies - viens otra kaprīzes viņi atbalstīja nešaubīgi un atzinīgi.
Vigo aizveda dāmu līdz noslēptākam stūrītim terasē, kur bija novietoti divi mīksti un ērti dīvāniņi un neliels galdiņš, pa ceļam norīkojot viesmīli aiznest uz turieni dzērienus.
Viņi vēl nebija kā nākas ierīkojušies omulīgajā kaktiņā, kad uz galdiņa parādījās neliela paplāte ar pasūtīto un skaista, neliela vāzīte ar rožu pušķi Anabellas kleitas toņos, un viesmīlis klanīdamies "izgaisa".
Vigo nekavējās, un nosēdies blakus Anabellai, vienu roku aplika viņas slaidajam viduklim un ar otru pasniedza kristāla glāzi ar tumšsarkano dzirkstīgo dzērienu. Paņēmis otru, viņš to pieskandināja Anabellas turētajai.
Par Tevi, princese!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 19.11.2006 19:44
Raksts #26


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Arī Anabella nebija pārāk lielā sajūsmā par skanošo dziesmu, tāpēc viņa devās līdzi Vigo uz terasi, pa ceļam dāvājot smaidus satiktajiem.

Anabella paņēma otru glāzi dzirkstošā vīna. Viņa ieskatījās Vigo acīs, kuras nesedza maska. "Par Tevi, mans princi!" viņa piebalsoja Vigo tostam samtainā balsī. Tad lēniem malkiem izdzēra daļu dzēriena. Tas lieliski atveldzēja.

"Man šķiet, ka tu šajā deju zālē dejo vislabāk," nolikusi glāzi atpakaļ uz galdiņa, Anabella iečukstēja savam draugam ausī. Viņa bija pieliekusies pavisam tuvu, ka lūpas gandrīz skāra Vigo ausi. "Lieliska Jaunā gada sagaidīšana!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.11.2006 21:01
Raksts #27


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Vigo uzsmaidīja savai princesei, un tāpat nesteidzīgi, izdzēra glāzi. Labs, jā, nez' kas tas ir? Vēlāk noskaidrošu, mums derētu, viņš tā, garāmejot, nodomāja noliekot kristāla trauku uz paplātītes un pievienojot otru roku pirmajai, kas skāva Anabellu, līdz viņas čuksts un smaržīgā, svaigā elpa tieši pie auss lika aizmirst visas citas domas.
Es sen esmu pārliecināts, ka ar Tevi, Anī, ne tikai dejās, bet vispār neviena meitene nevar sacensties.
Labi zinot, ka šurp neviens nenāks, viņš teikto apstiprināja ar kaismīgu skūpstu uz Anabellas baltā, samtaini maigā kakla.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 19.11.2006 21:08
Raksts #28


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Kā Anabellai patika dzirdēt tādus vārdus! Viņa vai kusa teicēja priekšā, bet, ja tas bija viņas Vīīgu, tad Bella jutās kā septītajās debesīs.

Atbildot Vigo skūpstam, viņa noskūpstīja tā pieri. Tāpēc viņai viņš tik ļoti patika, ka ne tikai bija gudrs, izskatīgs, bagāts un galants, bet lika viņai justies kā vienīgajai starp pārējām balles meitenēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.11.2006 21:22
Raksts #29


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Vigo iesmējās. Ne jau kaut kādus skaļus, nepiedienīgus, rēcošus smieklus, bet melodiskus un apvaldītus. Tādus, kas piestāv situācijai un viņam pašam. Arī par tādiem sīkumiem viņam jau sen nebija jāpiedomā, tas nāca pilnīgi dabiski un nemāksloti. Un nevarētu teikt, ka nebūtu no sirds - Vigo patiešām bija priecīgs, vienīgi smiekli bija ietērpti balles smokingā tāpat kā viņa augums.
Viņš piecēlās un eleganti palocījies sniedza Anabellai roku
Vai man princese ir gatava nākošajai dejai? Iesim, lai Vecais Gads vēl paskatās uz mums, un paspēj par redzēto pastāstīt Jaunajam!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 19.11.2006 21:46
Raksts #30


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



"Gatava gan," Anabella smaidot atbildēja un piecēlās. "Vecajam gadam tieši vēl pāris deju trūkst," viņa piebilda un sekoja Vigo līdzi atpakaļ uz deju zāli.

Iepriekšējā deja tieši šobrīd taisījās beigties. Anabella to zināja, bet, tā kā Vigo tieši šī nepatika, tad kopš viņi draudzējās, meitene to nebija dejojusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 20.11.2006 09:23
Raksts #31


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Šikamaru ar nedaudz atvieglotu nopūtu, palaida meiteni vaļā, kad dziesma beidzās. Man ir karsti. Tu negribi iziet uz terases? viņš teica un saņēma meiteni maigi aiz rokas, un sāka iet uz terases pusi. Puisis zem maskas jutās tiešām karsti, tāpēc vēlējās nedaudz vēsuma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 20.11.2006 14:13
Raksts #32


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Nevnda piekrītoši pamāja ar galvu. Ejam Nonākuši tterasē, tur jau gaidīja galdiņš ar šampanieti, un divām glāzēm, kā arī dīvšniņš. Neva apsēdās, un pasmaidīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 20.11.2006 14:24
Raksts #33


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Bija pagājušas jau 5 dejas viena par otru savādāka, neapšaubāmi arī viedokļi dalījās par to kura dziesma ir labāka un kura ne...Uz skatuves uzkāpa vīrietis kas pirms tam bija stāvējis blakus Gabrielai, viņš bija nolīgts par balles vadītāju. Mūzika apklusa sieviete kas bija dziedājusi kaut ko iečukstēja vadītājam ausī, viņš piekrītoši pamāja, laipni pasmaidīja un paņēma mikrofonu. Dziedātāja pakāpās malā un uzsāka sparīgu, tomēr knapi dzirdamu sarunu ar pianistu Tu dzirdēji par ko runāja De Faulas kundze? Pianists noliedzoši pakratīja galvu, acīmredzot viņš nedzirdēja. Viņa atvadījās no savas mātes un teica, ka viņai 24.00 izlido lidmašīna no valsts un viņai esot jāsteidzās.Sieviete turpināja, pianists ieinteresēts uzsūca ik katru vārdu ko pateica dziedātāja. Tāpēc es domāju, ka redzēju grāfieni no mugurpuses, domāju, ka tā ir kāda neticami līdzīgi apģērbusies jaunkundze klaviersplēlmanis pauda savu viedokli un dziedātāja turpināja. Es tik nesaprotu kādēļ viņa tik pēkšņi aizgāja, pat neatsveicinoties no viesiem. Cik viņu pazīstu Gabriela šādi nemēdz rīkoties, viņa ir pārlieku pareizi audzināta. Pianists pamāja Jā, es arī tā domāju, bet ja mana sieva aizietu uz labākiem medību laukiem un atstātu vienu ar bērniem, varu derēt manas nervu šūnas samezglotos. Nesen padzirdēju, ka grāviene ir stāvoklī, jau 3 mēnesī. Sieviete neticībā ielpēta acis. Vai tiešām t;a varētu būt? Viņa viacāja, bet atbildi sagaidīt nebija laika, bija jāsāk dziedāt.
Tikmēr kamēr šie abi bija noņēmušies ar sevi interesējošām sarunām savu runu bija teicis arī vadītājs Mani mīļie, jāsūta sveicieni no grāfienes, viņai 10 minūtes atpakaļ bija jādodas uz lidostu un atvadīties nebija laika, tad nu lūk, ir bez minūtes pusnakts un domāju, ka mēs varētu iesākt dejot pēdējo deju-valsi, līdz brīdim kad maskas kritīs. Apstiprinoša murdoņa piepildīja zāli. Maskotie viesi sadevās rokās, attiecīgajā valsim piedienošajā pozā un kā tas bija pieņemts pirms dejas paklanījās partnerim un iesāka deju. Visi kā mehāniskas lelles pilnīgi vienādi spēra soli pie soļa, šķita, ka pat pulksteņu tikšķi atbalsojās zālē. Pagāja laiks un pienāca sen gaidītā pusnakts. Vadītājs atkal uzkāpa uz skatuves un svinīgi noteica Lai maskas krīt. Visi kā uz burvju mājienu meta savas maskas gaisā. Vien galvenajiem viesiem masku noņemšana bija liegta.Viņi tāpat kā pārējie pagriezās pret vadītāju, kad likās vadītājs māj atvadas palēlinātās kustībās. Bilde izplūda un pēc sekundēm 10 tā atkal noskaidrojās, taču viņi vairs ne tuvu nebija Rātsnamā. Balta, acis žilbinoša saule ausa vien viņiem austrumu pusē, vējš draudzīgi kārtoja matus un šalca ausīs, jūra sveicināja, dēlīši maigi čīkstēja atkalredzēšanās saukļus. Apmulsušajiem jauniešiem tuvojās kāds jauneklis[izskats minēts ATD pavediena legjendā] viņiem par prieku vai nelaimi. Viņš draudzīgi smaidīja. Lord Noveau, mīļā, vienmēr apburošā Lianna, princese Nevinda, karali Šikamarū, rietumu valdniec Anabell un austrumu valdniek Vigo, vēju dieviet Enij, ūdens princi Eliad, meža aizstāv Alsvid un jūs dārgais brāli un ser, Dantess! Kāds prieks jūs visus atkal redzēt. Tik daudz gadu pagājis kopš mēs redzējāmies pēdējo reiz, vai jūs mani maz atceraties? Esmu sers Frederihs, Saules dievietes pirmdzimtais. Freds izteica savu monologu pat neļaudams izteikties jauniešiem, tikai uzkrādams viņos jautajumu jūru. Puisis noņēma ikvienam ballētājam masku beidzot ļaudams bilst kaut vārdu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 20.11.2006 15:59
Raksts #34


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Saules Dievietes pirmdzimtais? Kādas saules dievietes? Kur mēs būtu? Un kā jūs mani nosaucāt? no Dantesa gandrīz neapzināti izplūda jautājumu jūra. Un vai es tiešām esmu jūsu brālis? jautājot Dantesa seja sagriezās neticīgā grimasē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.11.2006 16:24
Raksts #35


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nē, diezin vai tas ir kāds nelāgs grāfienes joks... ko tādu viņa ir par smalku izstrādāt. Tā bija pirmā doma, ieraugot apkārtni, tālāk sekoja kaut kas nesakarīgāks.
Austrumi... kādi austrumi! Ciest nevaru austrumus, tādas domas maisījās pa Vigo galvu. Tam, protams, nebija nekāda sakara ar visu šo mistiku, kuras dēļ gribējās acis izberzēt vai sev iekniebt, lai pamostos. Viņš aši paskatījās uz meiteni sev blakus. Labi vēl, ka Anī ir tepat, tas lika noticēt, ka viss notiekošais ir patiesība. Tad līdz viņa apziņai aizgāja stāsta otrā daļa - valdnieki! Viņš - austrumu (bet es tiešām neciešu neko austrumniecisku!) un viņa - rietumu. Negribot lūpās iegūlas smaids. Kā Anī piederētos valdnieces kronis! Tas nomierināja un lika atcerēties pieklājību.

Vigo pats noņēma masku, negaidot, kad to izdarīs šis tik dīvaini tērptais Frederihs.
Diemžēl, ser Frederih, es neko neatceros, jums būs jāstāsta viss no paša sākuma, un es tiešām vēlēšos dzirdēt, kāpēc mēs tik pēkšņi esam nokļuvuši šeit, un kam paredzēts notikt tālāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 20.11.2006 16:27
Raksts #36


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Nevinda nepaguva ne ieliet šampanieti, kad priekšā parādījās kāds tēls. Viņa parāva Šikamaru Atvainojos Šik, bet man tas jāredz. Viņa sacīja, un pieskrēja kāda metra attālumā no šī saules dievietes dēla. Princese Nevinda? Pag, princese? Neva neticīgi pārjautāja, un paskatījās uz Šiku Karali...? Nevinda bija apmulsumā. Es jus neatceros. NEvinda sacīja, un uzrāva plecā augstāk somu, itkā tur būtu noglabāts kautkas dārgs. Nevinda paraudzījās apkārt, un saprata ka viņa vairs nebija Rātsnamā. Ne tuvu. Viņa sajuta opatīkamo viļņu šalku skaņu. Es atvainojos, kur mēs esam? Un kas mēs esam? Kāpēc mēs te esam? Un kas ir tie? Nevinda jautāja norādīdama uz pārējiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 20.11.2006 16:33
Raksts #37


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



OCC: Tā kā netiku pie datora un nevarēju iepostot pirms notikumu maiņas, tad atļaušos mazliet sajaukt abus notikumus kopā.

Enija pasmaidīja un piekrītoši pieleica galvu. Satiku gan. Savus dārgos krustvecākus. Tie viņai bija tik pat tuvi un mīļi kā vecāki. Un tieši ar viņiem arī mana saruna pārtūka, bet labi vien ka tā. Dažreiz viņi ir neciešami. Smaids nozuda. Tēma bija par meitenes turpmāko dzīvi, par to viņa uztraucās vismazāk, bet...

Sarunā, no kuras Enija pusi nedzirdēja, viņa nemaz nevēlējās iedziļināties. Un par to, ka būtu maskām jākrīt, viņa domāja vēl mazāk.

Un pēkšņi skaistā telpa... Tas viss... Noskaņa! Tas pazuda, tā vietā tagad bija spilgta saule, maigs, matus jaucošs vējš, jūra... Pavisam kas cits, tas, kas jaunajai dāmai gāja pie sirds vairāk nekā balle.
Un viņiem, balles galvenajiem viesiem, tuvojās kāds jauneklis.
Vēju dieviete? Viņa skaļi pārjautāja jauneklim, tā nu bija kļūda- ar ko viņš Eniju jauca?
Ūdens princis Eliads?! Enija uzmeta pārsteigtu skatienu viņam. Turklāt- redzu, ka ne vienīgi es esmu nesaprašanā par šo visu. Viņas acis pievērsās kādam jauneklim kas bija jautājis visu pēc kārtas.
Un ja iespējams, paskaidrojiet- kas, pie velna, šeit tagad notiek? Viņa dzidrā, skaļā balsī jautāja. Ja šis ir kāds joks, tad sasodīti muļķīgs... Neapmierināti nočukstēja Enija savā nodabā un vērās apkārt, cenšoties saprast, kas noticis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 20.11.2006 16:55
Raksts #38


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Dejas ritēja cita pēc citas, kad pāris bija atgrizies zālē, pec neilgās atpūtas uz terases. Un tad pienāca laiks krist maskām.
Alsvida jutās viegli apreibusi. Varbūt noi brīnišķās dejas, partrnera via mūzikas, to grūti apteikt. Taču ainava lēnām lika viņai atžilbt. Mazliet mulsi meitene klausījaš svešajā cilvēkā, kas pateica kaut ko pilnīgi nesaprotamu. Pēc neilga brīža viņai tika noņemta maska.
Vēl aizvien neattapusi ko teikt, Alsvida paspēra soli truvāk savam kavalierim, mulsi klausīdamās dargajās drānās terptajos jauniešos, kas šķita tikpat apmulsuši kā Alsvida, ja ne vēl viarāk. Tomeŗ lielākā daļa jautāja, nevis klusēja.
Mežu aizstāve? meitene mulsi nodomāja, pārlaižot skatienu apkārt. Viss, ko varētu jautāt, bija jau pajautāts, vismaz pirmajā brīdi viņa neattapa neko citu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 20.11.2006 17:05
Raksts #39


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Šikamaru kopā ar Nevindu atgriezās zālē, un tad pēkšņi attapās uz kuģa, kurŠika tika nosaukts par karali, Neva par princesi, bet pārējie nepazīstamie cilvēki vēl par kaut kādiem augstmaņiem. Šika norāva sev masku, un iečukstēja ausī Nevai: tu dzirdēji kā viņš mūs nosauca? Un kur pie velna mēs vispār atrodamies?! Cik apgrūtinoši. puisis apmulsis čukstēja. Tad viņs pacēla galvu un teica Frederiham: es neko neatceros, un es jūs pat nepazīstu. Kur mēs esam?! Un kas tu tāds vispār esi? Šika bija kļuvis nedaudz nesavaldīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 20.11.2006 17:10
Raksts #40


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Neva atčukstēja atpakaļ. tiešām. kāpēc viņš mūs tā nosauca?viss būs kārtībā, mīļais. Nevinda viņu noskūpstīja, un tad atkal turpināja skatīties uz šo Frederihu.ko jūs no mums gribat? Neva jautāja un oiegāja tuvāk Šikam. Nevinda vēlējās aiztikt masku, bet tad pamanīja, ka tuer vairs tās nav. Viņa ieraudzīja to Frederiham rokās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

26 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:35