Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> 666, saderam, ka kaut ko no šī visa jūs nezinājāt!!!
Hworang666
iesūtīt 19.09.2006 18:51
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Man fascinē skaitlis 666 un man mazliet vairāk gribas kaut ko par to uzzināt.
Es zinu, ka šī kombinācija tiek saistīta ar sātanu, jo 7 ir Dieva skaitlis un 777 ir dievišķais skaitlis, tādēļ 666 ir "mazāks kā Dieva". (tulk. no ang. val. "less then a good".)
Šis skaitlis ir atrodams arī uz jebkura svītru koda, jo kā jau jūs noteikti esat pamanījuši, uz katra svītru koda starp cipariem (pirms skaitļu virtnes, tieši pa vidu un aiz visiem skaitļiem) ir tādi kā 3 izvirzījumi. (Nezinu, kā, lai tos īsti nosauc. blush.gif ) Varat minēt 3 reizes, kas par skaitļiem tie ir, (laikam jau nebūs pārāk grūti uzminēt... grin.gif ) jā, tieši tā! 666.
Vēl pie tam katru reizi kad jūs uzrakstat www. ......, lai ietu uz kādu adresi, jūs īstenībā uzrakstat 666, jo v seno romiešu vai grieķu alfabētā ir bijis trešais burts. (3x2 3x2 3x2 = www tongue.gif )
Un interesanta lieta ir arī tāda, ka šogad mēs kā nekā piedzīvojām 06.06.06. un visi zinām, ko dižais Nostradāmus bija pareģojis. Un protams visi bijām mazliet vīlušies, ka nekas īpaš nenotika. Bet vai tiešām? Viens no ziņu materiāliem (starp citu, šis materiāls tika parādīts pilnībā visās ziņu pāraidēs, kuras redzēju todien!!!) ir materiāls par kādu puisīti, kurš piedzima Japānā. Miniet kas bija ar šo! Viņam bija trīs rokas! (Noteikti neuzminējāt! tongue.gif ) Un neskatoties uz to, ka mūsdienās vairs nav tādi paši uzskati kā Viduslaikos. (Kad tu piedzimstot ar šādu vai kādu citu līdzīgu problēmu, tiki uzskatīts par sātana izdzimumu.)
Nu varat izteikt arī savas domas un pastāstīt vēl kaut ko, ko jūs zinat par šo skaitli - 666.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
dark_one
iesūtīt 09.01.2007 00:35
Raksts #41


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.07
Kur: Tumsā



Ir pārdabiskas lietas... bet par tām es šobrīd pat nerunāju.
Palasi Jungu. Ir tāds visai atzīts, Freida laikabiedrs. Palasi par arhetipiem, par kolektīvo zemapziņu.
Un palasi par varbūtības teoriju. Par to, kādēļ viena no, ja ne visbūtiskākā kriptogrāfijas problēma ir tieši gadījumskaitļu ģenerēšana - kas ir tik sarežģīta, ka gadījumam to atstāt nav iespējams - tajā pašā laikā patiešām gadījumskaitļu ģenerēšana joprojām ir neatrisināta matemātiska problēma.

Vakuumā, bezsvara stāvoklī apaļām vistām - jā, tur tas viss strādā.
Tikko iejaucas realitāte - hops, atklājas, ka visām sistēmām ir atmiņa. (Eh, patiešām, cik saprotu ar to matemātikas sfēru, kas saistīta ar varbūtības teoriju esi vāji pazīstama, ja jau apgalvo ka 'pasaulei atmiņas nav'. Sistēma ar atmiņu ir, piemēram, kāršu kava, no kuras vidus izvilkto kārti vai nu izņem ārā, vai noliek tieši apakšā - iepriekšējie notikumi ietekmē nākamos.
Palasi fiziku, palasi haosa teoriju - kaut vai to pašu triviālo tauriņa efektu.

Tu pat nepamani, kad pati nonāc pretrunās vienlaicīgi runājot gan par cilvēkiem, kas paši spēj radīt emocijas, gan par bioķīmiskiem procesiem.... Kā tad ir - emociju (un sekojoši arī izvēli) nosaka ķīmiska reakcija (kuru, ja atmetam visu, ko tu, šķiet, varētu gribēt nosaukt par 'pārdabisku' cilvēka prāts nekādi ietekmēt nevar)? Vai tomēr cilvēkam ir pilnīgi brīva griba? Abi stāvokļi savā galējā izpausmē vienlaicīgi pastāvēt nevar, tas jau nu laikam ir acīmredzams. Tur pat nevajag neko daudz - kaut pēdējās Ilustrētās zinātnes pāršķirsti, pat tajā bilžu grāmatiņā kaut kad nesen manījās kāds pārspriedums par gribas brīvības problēmu.


Pietiks runāt tik ļoti riņķī un apkārt. Atpakaļ pie tēmas - lēnām un prātīgi.
Skaitļi uz cilvēku maģiski neiedarbojas.
Bet skaitļu un skaitīšanas sistēmu izvēle ir cilvēka izdarīta. Un šo izvēli, kā jebkuru citu, ir ietekmējuši apstākļi, kurus cilvēks ne pārāk labi apzinās - ne tāpēc, ka pārdabiski, bet tāpēc, ka nedomā par to saistību ar šo problēmu.

Skaitļi ir saistīti ar noteiktām norisēm.
Un caur skaitļiem ir iespējams uz šīm norisēm paskatīties. Pat ja tam '666' nebūtu nekādas citas nozīmes - tas ir skaitlis, kas ir ne reizi vien radījis milzīgas masu histērijas. Tas sēž mūsu visu kopīgajā bezapziņā kā tāds milzu briesmeklis. Saistība ar to - pat ja vāji apzināta - rada bailes. Uztraukumu. Stresu.

Ceru, ka stresa un imunitātes saistību neuzskatīsi par pārdabisku lēcienu neredzamajā?


Šarlatānu ir daudz visur. Bet papēti vēsturi, cik bieži 'šarlatāni' ir veikuši ļoti nozīmīgus zinātniskus atklājumus.

Žēl, ka tie 10 mēneši, kas šķir mūsu profilos norādītos dzimšanas datumus, jau spējuši tevi tā ietekmēt, ka es jau sķietu 'jauns cilvēks'. Tādas mazliet baltas skumjas.

Šo rakstu rediģēja dark_one: 09.01.2007 00:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.01.2007 08:57
Raksts #42


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Paga! Nu jau Tu runā pavisam par ko citu. Pilnīgi un galīgi.

Galvenais visā tajā bija šis:
"Skaitļi uz cilvēku maģiski neiedarbojas." Un tas ir tas, ko mēs sakām.

Un neviens nenoliedz, ka ļoti daudz kas ir simbols. Arī skaitļi, ieskaitot to pašu 666. Bet - šo lauciņu apskata pilnīgi cita zinātnes nozare, nekā tieši skaitļus. Un arī, lūdzu, varbūtības teoriju nejauc iekšā! Tieši teorijai nav nekāda sakara ar praktiskām grūtībām gadījuma skaitļu ģenerēšanai. Praktiskās grūtības - tās ir atkarīgas, piemēram, no elektrības tīkla frekvences. Un algoritmi - no algoritmu teorijas un tās ierobežojumiem. Jā, ir dzirdēts, droši vien, ka ne visiem procesiem var uzrakstīt algoritmu? Un tas ir pierādīts?

Kāršu kavai atmiņas nav, lūdzu, nejauc praksi, kur ar visādiem kriminālistikas paņēmieniem var pateikt, kura kārts ir izvilkta un kur likta, ar teoriju, kad visas kārtis ir vienādas un neatšķiramas. Atmiņas nav arī skaitāmajam kauliņam un ruletes galdam. Un nav veiksmīgās stratēģijas, kā uzvarēt ruletē kazino.

Par simboliem - tie ir bijuši vienmēr, un tie vienmēr psiholoģiski ietekmē tos, kas jel kad ir iepazinušies ar šo simbolu skaidrojumu. 666 gadījumā - "zvēra skaitlis utt." Un, protams, to izdzirdot, rodas asociācijas utt.

Atliek piebilst - es esmu matemātiķis pēc izglītības. Tagad gan teiktu - informatiķis, un visas šis teorijas mācījos un mocījos cauri tā pamatīgi. Un es neticu, ka eksitē pārdabiskais.
Bet - loģika nav vienīgais pasaules apraksta un izziņas veids, citādi var nonākt paradoksos kā, piemēram, Ahilejs un bruņurupucis. Kad loģiski sanāk viens, bet praktiski - kas cits. Tā ir teorijas nepilnība, jo neviena pati teorija nav pilnīga. Vienmēr ir kāda aksioma, kuru nepierāda, bet pieņem par pareizu.
Starp citu - zinātne nebūt neapskata VISU, kas pasaulē notiek. Piemēram, ticības lietas ir atsevišķi no tās. Izpētes objekti nesakrīt. Un nevar zinātne dot atbildes uz ne saviem izpētes objektiem, tāpat kā ticība nevar atbildēt uz zinātnes jautājumiem. Ja mēģina iejaukties viens otra lietās, tad sanāk - plakana pasaule ar 7 cietām debesu sfērām utt., u.tjpr.

CITĀTS
Skaitļi ir saistīti ar noteiktām norisēm.
Ja kādam tie interesē, tad jā. Bet tā, paši par sevi, tie ir tikai skaitļi. Tā nav jebkuram cilvēkam saprotamā skaitīšana - "cik būs vina vista un viens gailis?" "sis jautājums tiešām jau ir sarežģīts, jo uz to visdabiskākā atbilde ir - "bariņš cālīšu". Toties matemātiskajam "cik ir 1+1" atbilde ir "2". Abstrakcija, kam nav saistības ar to, ko tad skaitīja sākumā.
Skaitlis "666" viena pats par sevi ir tikai skaitlis. Kopā ar simbolisko nozīmi - vienam uztraukumi, otram smiekli, trešajam blēņas utt.
CITĀTS
Un caur skaitļiem ir iespējams uz šīm norisēm paskatīties. Pat ja tam '666' nebūtu nekādas citas nozīmes - tas ir skaitlis, kas ir ne reizi vien radījis milzīgas masu histērijas. Tas sēž mūsu visu kopīgajā bezapziņā kā tāds milzu briesmeklis. Saistība ar to - pat ja vāji apzināta - rada bailes. Uztraukumu. Stresu.
Nē. Caur tīro abstrakciju to izdarīt nevar. Ja pieliek simbolisko nozīmi, tad - jā. Bet ne visiem. Tas, kurš šo simbolu nezin - tam ir vienalga. Bet dažādas sabiedrībās simboli ir dažādi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dark_one
iesūtīt 11.01.2007 16:20
Raksts #43


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.07
Kur: Tumsā



Šķiet, nāksies turpināt runāt par ko citu.
Sistēmas atmiņa ir īpašība, kad iepriekšējie notikumi kaut kādā mērā ietekmē nākamos notikumus.
Kāršu kava, no kuras kārtis izvelk, bet atpakaļ neliek matemātiski ir sistēma ar atmiņu.
Kauliņi un rulete matemāiski nav.
No fizikas viedokļa, protams, abiem pēdējiem ir gan ilglaicīgā, gan īslaicīgā atmiņa (rezultāts tiek noteikts pat minūti pirms tā pienākšanas) - taču ilglaicīgajai atstāt ietekmi uz rezultātiem neļauj dažādas īpatnības kazino noteikumos (kaut vai regulāra kauliņo nomaiņa), savukārt aparātu pielietošana īslaicīgās atmiņas efekta izmantošanai (cilvēka maņas nav pietiekami pilnīgas, lai to izdarītu kā citādi) gluži vienkārši tiek sodīta kā krāpšanās.

Bet pietieks ievada, tas vairāk domāts, lai šai diskusijai varētu sekot arī tie, kas par varbūtības un haosa teorijām neko daudz dzirdējuši nav.

Galvenais arguments jau bija tas, ka pasaule pati par sevi ir sistēma ar atmiņu. Un šo argumentu pagaidām neviens atspēkot nemēģināja.
Tas nav nekas pārdabisks.
Pārdabiski ir domāt, ka vakardiena un šodiena ir divas savsarpēji nesaistītas pasaules.
Un tieši tādēļ arī 666 ietekme nav nekas pārdabisks. Tam bija nozīme, kuras dēļ to izvēlējās. Tam ir nozīme arī tagad. Un kolektīvā bezapziņa (kas, cita starpā nodrošina, lai šādi simboli tevi ieteikmētu pat tad, ja tu nezini šo nozīmi vai netici tai) šo ietekmi tikai vairākkārtīgi pastiprina.

Nekā pārdabiska. Viss ir dabisks un aprakstīts ne jau pāris gadu desmitus atpakaļ.


P.S.Tagad gan tiešām cita tēma - bet parāk tā skabarga iebira dvēselē, lai to ignorētu un neizlaistu uz āru.
Patiešām dīvains šķiet šīs sabiedrības vadošo personu, kam vajadzētu rādīt piemēru pārējiem biedriem, stils diskusijās.
Šī nepamatotā vēlme diskusijā atsaukties uz man nepārbaudāmiem, bet vismaz to izteicēju nāvīgi neapvainojot neapstrīdamiem faktiem, kam būtu jāpalielina pārliecība par šī indivīda pārākumu un jāpierāda viņa argumentu spēks, neskatoties uz iekšējās loģikas trūkumu tajos.
Vecums, izglītību apliecnošs papīrs (kuram līdzvērtīga ieguve 1990. gadā dzimušam varētu būt visai apgrūtinoša. Nerunājot par to, ka izglītības papīrs ir tikai tas - papīrs. Vai tad, ja es paziņošu ka "patiesībā" esmu kāds pirmskara laikā dzimis, piemēram, filosofijas doktors, manis teiktajam būs lielāks pārliecināšanas svars un manas kļūdas tiks ignorētas?

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.01.2007 21:26
Raksts #44


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Šoreiz es piekrītu visam, ko saki.
Ja kāršu kavā kārti atpakaļ neieliek, tad, protams, varbūtības mainās, un tā nav tā pati sistēma.
Tāpat nevienu brīdi netiek noliegtas cēloņsakarības un tas, ka bez vakardienas nav šodienas, un rītdiena ir atkarīga no šodienas.
Bet tam nav sakara ar skaitli kā abstrakciju. Kā atpakaļ rakstīja vargr - šo skaitli, kuru tagad pieraksta ar cipariem 666, toreiz pierakstīja ar alfabēta burtiem ciparu nozīmē. Jau tāpēc vien, vismaz šī skaitļa izskatam nav nozīmes, nav nozīmes, piemēram, simetrijai. Tas viss ir šim simbolam nācis klāt vēlāk. Papildinājums. Toreiz šī stāsta autoram kāda konkrēta cilvēka vārds, pārrēķinot to skaitliskajā nozīmē, sanāca tāds. Izrēķinājās, kā matemātikas uzdevums.

Man šķiet, ka šoreiz Tu man pieraksti to, kas nekad nav teikts. Piemēram, "Pārdabiski ir domāt, ka vakardiena un šodiena ir divas savsarpēji nesaistītas pasaules." Es piekrītu, jā, vienīgi, es nelietotu vārdu "pārdabiski", bet drīzāk "nesaprātīgi".

Bet - 666 pats par sevi, kā abstrakts skaitlis neko neietekmē. Ja to uztver kā simbolu - tad ietekmē, bet ne gluži tā, kā Tu to raksti. Kolektīvā bezapziņa eksistē, bet tā neietekmē izolētu cilvēku. Nē, mucā audzis, citus nekad neredzējis, nekad neiemācīsies runāt, un līdz simboliem netiks. Un sapņos neredzēs Apolonna statuju, kā pilnīgi nopietni apgalvo viens otrs zinātnieks, kas nodarbojas ar psihoanalīzi. Diemžēl, es aizmirsu viņa uzvārdu.
Konkrētas sistēmas - sabiedrības ietvaros, kur cilvēki mijiedarbojas viens ar otru - tur, jā. Var netieši ietekmēt arī tādu, kas neko par to nav dzirdējis. Tāpēc, ka citi būs dzirdējuši.
Ja sabiedrības ir izolētas viena no otras - un senāk tas bija iespējams, ne pilnīgi, bet tomēr, tad viņām izstrādājās dažādi simboli. Viens un tas pats var nozīmēt kaut ko citu. Vienam - laime, otram - nelaime. Piemērs - skaitlis 13 un melns kaķis.

P.S. Reti jau gadās šeit sastapt cilvēku, kas vispār izlasa to, ko citi raksta.
P.P.S. Ja kāršu kavā kārti atliek atpakaļ, tad varbūtība nākamo reizi izvilkt tieši to kārti mainās. Jo ir mainījusies sistēma. Tagad tur nav, teiksim, 52 nejaušas kārtis, bet 1, kuras vieta ir zināma, un 51 nejauša. Ja tas, kurš kārtis velk, par to neko nezin, un ir pārliecināts, ka kava ir sajaukta, tad viņam varbūtība izvilkt to pašu kārti ir tāda pati, kā to izdarīt pirmajā reizē. Ja, protams, neņemam vērā cilvēcisko vājību vilkt kārtis apmēram no vidus, uzskatot, ka tā būs nejaušāk. Ko bieži izmanto kāršu blēži.
P.P.S. Tagad viens matemātisks jociņš, droši vien, zināms - virkne 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ir gadījuma skaitļu virkne, tāpēc, ka tā ideāli atbilst gadījuma skaitļu nosacījumam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 29.01.2007 23:41
Raksts #45


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



šodien ticības mācības stundā abeidzām skatīties ''sātanisms rokā'' un mums skolotāja stāstija ka agrāk ļoti svarīgi bija cipari ,un katrs cipars nozīmēja kko ,cipari varēja paredzēt nākotni.bet 6 bija ļauns skaitlis kuru piedēvēja sātana skaitlim pret
eji Dieva 7 .

P.S.
es mācos RĪGAS KATOĻU ģimnāzija ,tas lai jums nebūtu izbrīns par to ticības mācības stundu. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 29.01.2007 23:53
Raksts #46


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Es biju noskatījusies veselu raidījumu par šo skaitli, krievu valodā.
Patiesībā, man mazs ticās, ka skaitlis, tas taču ir tikai skaitlis, varētu ko mainīt, bet interesanti bija paskatīties.
Personīgi mans viedoklis, ka 666 ir stereotips, vienkārši izdomāta muļķība un viss grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 30.01.2007 00:15
Raksts #47


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



CITĀTS(stindzis @ 29.01.2007 23:41) [snapback]1097693[/snapback]
šodien ticības mācības stundā abeidzām skatīties ''sātanisms rokā'' un mums skolotāja stāstija ka agrāk ļoti svarīgi bija cipari ,un katrs cipars nozīmēja kko ,cipari varēja paredzēt nākotni.bet 6 bija ļauns skaitlis kuru piedēvēja sātana skaitlim pret
eji Dieva 7 .

P.S.
es mācos RĪGAS KATOĻU ģimnāzija ,tas lai jums nebūtu izbrīns par to ticības mācības stundu. grin.gif


Nabaga cilvēks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 30.01.2007 08:27
Raksts #48


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



Ja tā labi padomā, tad mēs paši varētu vēl izdomāt daudz ko ar skaitli 6. Un to arī dara tie, kuriem nav ko darīt. Es tam visam neticu.
Un arī par to kroplo bērnu, tas, ka viņš piedzima ar defektiem, nenozīmē, ka ir sātans. Uz pasaules ir visādi gadījumi, un tā varbūt vnk bija sakritība. Kaut kam jau bija pastiprināti jāpievērš uzmanība 06.06.06....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karralá
iesūtīt 02.04.2007 11:01
Raksts #49


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.06
Kur: Nangijāla



CITĀTS
tulk. no ang. val. "less then a good"
nevis mazāk kā dieva, bet mazāk kā labs tādā gadījumā.

manuprāt, 666 ir tikai skaitlis.
nu un, ka Japānā piedzima tāds hibrīds? pasaulē ikdienu piedzimst bērni, kuri izaugot nebūs tādi, kā mēs - divas rokas, divas kājas, normāla seja, utt.

bet uz svītru koda tās 'garās svītras', kā tu tās nodēvēji, neiet pēc kārtas. tikai sakritība, nevis 666.

datums 060606 man bija parasta diena. protams, aizraujoši pasmieties kā ziņu diktori tur visādas blēņas stāsta, bet, tiešām - diena ne ar ko īpašu neizcēlās.
labāk būtu interesējusies par zvaigžņu kartu zīmēšanu. tikpat interesanti. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Le_Shante
iesūtīt 19.04.2007 20:48
Raksts #50


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.07
Kur: Skatuve



Atvainojiet, bet visus komentārus nemaz neņēmos izlasīt - jau pati tēma man šķiet smieklīga, izturēju vien pirmo lapu, lasot komentārus.
Neko tādu, ko jau nebūtu noskaidrojusi pats raksta autors nebija šeit uzrakstījis. Nāksies man apgāzt viņa "noteikto pārliecību".

P.S. Gribēju tikai piebilst, ka nesen pierādījies, ka īstais sātana skaitlis ir 616. Izlasīju "Rīgas Laikā" kādu laiciņu atpakaļ. Vispār smejamais gabals.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 21.04.2007 18:38
Raksts #51


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Es vēl šodien lasīju kādā forumā, ka ir iztulkots Zvēra skaitlis, un tas apzīmē Romas imperatoru Neronu - visai "ekscentrisku " veci, kurš bijis liels izvirtulis, laikam arī sadists. Pastāv uzskats, ka tieši viņš nodedzināja Romu, nevis citplanētiešai (ir arī tāds uzskats).

Āāā, atradu:

Profesors G Kvispels apgalvo ka slavenais Apokalipses zvēra skaitlis 666 tulkojoties kā "Nero Caser": "Šī imperātora Nerona vārda forma nesen atrasta kādā arāmiešu valodā rakstītā dokumentā no Murabbaat, kas atrasti Kumranas tuvumā pie Nāves jūras. Vairs nav šaubu ka 666 apzīmē Nēronu"
( No grāmatas "Kas rīt var būt patiesība" - "Was morgen waher sein kann", Econ Verlag.) Antikrists ezotēriskā izpratnē ir pavisam kas cits nekā tas kā to izprot ortodoksālā baznīca. Antikrists nav persona, bet gan enerģijas forma, kura izpauž Dievišķās gribas postošo aspektu. Pārejas laikā starp laikmetiem šis spēks sāk darboties un sagrauj vecās formas un struktūras, lai atbrīvotu ceļu radošajam un atjaunojošajam spēkam, kuru kristīgajā tradīcijā pārstāv Jēzus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 05.07.2007 10:45
Raksts #52


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



666 škaitlis nāk no Bībeles, Atklāsmes grāmatas, kur vispār pilns ar simbolismiem. Zvērs, kam ir šis skaitlis it kā nav sātans, varbūt antikrists, bet to it kā ir daudz, kaut kur Bībelēt tas bija teikts. Pēc bībels - 7 nozīmē pilnību, tāpēc dieva skaitlis. 6 - mazāks par septiņi tātad simbolizē nepilnību. Kāpēc 3 reizes? Laikam lai uzsvērtu nepilnību. Lai kas arī būtu zvērs, tam ir traki daudz nepilnību.

bet par skaitļu ietekmi - pilnīgs hrens. Ja ticēsi, tad arī jutīsi ietekmi, ja neticēsi, tad nejutīsi.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 05.07.2007 12:21
Raksts #53


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



CITĀTS(elesarels @ 05.07.2007 11:45) *
Pēc bībels - 7 nozīmē pilnību, tāpēc dieva skaitlis. 6 - mazāks par septiņi tātad simbolizē nepilnību. Kāpēc 3 reizes? Laikam lai uzsvērtu nepilnību. Lai kas arī būtu zvērs, tam ir traki daudz nepilnību.

kāpēc seši uzreiz ir nepilnība? tikai tāpēc, ka ir mazāks par septiņi? nu vai zini, kur tu to dzirdēji.. huh.gif
slinkums drukāt - vienkārši lasi.

un te par visu mīļoto 666. forši, ne? tas ir ne tikai antikrista cipariņš.

turklāt ne 6, ne 666 kristietībā nav nekādas sasitības ar zvēriem/monstriem/vēl nez ko. happy.gif kabalistika - nu, tā jau ir cita runa..

Šo rakstu rediģēja Emo.tional.: 05.07.2007 12:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 05.07.2007 12:41
Raksts #54


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(Emo.tional. @ 05.07.2007 13:21) *
kāpēc seši uzreiz ir nepilnība? tikai tāpēc, ka ir mazāks par septiņi? nu vai zini, kur tu to dzirdēji.. huh.gif
slinkums drukāt - vienkārši lasi.

un te par visu mīļoto 666. forši, ne? tas ir ne tikai antikrista cipariņš.

turklāt ne 6, ne 666 kristietībā nav nekādas sasitības ar zvēriem/monstriem/vēl nez ko. happy.gif kabalistika - nu, tā jau ir cita runa..


kur tiessi lasiiju, ka 6 biibelee simbolizee nepilniibu vairs nepateikssu, sen tas bija...

Taccu atceras, ka tur taa bija mineets - 7 - pilniiba, bet sessi par vienu mazaak, taatad nepilniiba. Bet kas 666 antikrista skaitlis, Biibelee taa mineets nav tiessi. Tur teikts, ka 666- Zveera skaitlis. Vai Zveers ir Antikrists, ej nu sazin.

Starp citu - vai kabalsiti nebija kaut kaadi juudaisma sektanti? Kaut kas lloti dzirdeets...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 05.07.2007 13:12
Raksts #55


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



7 arī citās grāmatas, ko nācies lasīt ir minets kā pilnība. pirmais skaitlis, kas aptver garīgo un materiālo.
un tieši jūdaismā tā ir kā pilnības zīme. par citām reliģijām nav ne jausmas. vienīgi kristietībā tā nav pilnibas zīme, to zinu droši. tur tas ir debesu skaitlis, ietver 7 naves grēkus un tādā garā.

pec tā, ko zinu es ir tā:
jūdaisms vairāk izplatīts ir ebreju vidū un tieši viņi viduslaikos radīja mistisko mācība - kabalu.
tad nu spried pats.

Šo rakstu rediģēja Emo.tional.: 05.07.2007 13:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 05.07.2007 20:51
Raksts #56


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



CITĀTS
“Un neviens nevarēs ne pirkt, ne pārdot, kā vienīgi tie, kuriem ir zvēra zīme vai vārds vai zvēra vārda skaitlis … zvēra skaitlis ir cilvēka skaitlis, un viņa skaitlis ir seši simti sešdesmit seši.”

Reiz nejauši uzdūros šim rakstam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 05.07.2007 22:30
Raksts #57


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Zvērs ir Antikrists, tur nav ko strīdēties īpaši. Braucam visi uz Zvērā laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Elune: 06.07.2007 10:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.07.2007 07:39
Raksts #58


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Erasmus @ 05.07.2007 23:30) *
Zvērs ir Antikrists, tur nav ko strīdēties īpaši. Braucam visi uz Zvērā laughing.gif

Apskaties tekstu:
"... zvēra skaitlis ir cilvēka skaitlis...", pirms definēt savu skatījumu par Antikristu.
Tas ir konkrēts tā laika cilvēks, kad šie vārdi tika rakstīti. Ja tas būtu bijis Antikrists, tad, es tā saprotu, pasaules gals jau būtu iestājies. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 07.07.2007 23:14
Raksts #59


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



CITĀTS(Roviela @ 06.07.2007 08:39) *
Apskaties tekstu:
"... zvēra skaitlis ir cilvēka skaitlis...", pirms definēt savu skatījumu par Antikristu.
Tas ir konkrēts tā laika cilvēks, kad šie vārdi tika rakstīti. Ja tas būtu bijis Antikrists, tad, es tā saprotu, pasaules gals jau būtu iestājies. tongue.gif


Tieši tā!
Tanī laikā Romas impērijā ļoti aktuāls bija Imperatora kults.Katrā lielākā apdzīvotā vietāatradās templis imperatoram,kurā tas tika pielūgts kā dievība.
Imperators arī sankcionēja kristiešu vajāšanu.
Un Izraēlā, Dieva Tempļa vissvētakajā vietā tika novietota imperatora statuja.
Iedomājieties Jāņa reakciju.Viņš bija ēbrejs un kristietis.
Jānis savā grāmatā izmantoja tajos laikos tik populāro grieķu alfabētu skaitļu kodu kur katram skaitlim atbilst konkrēts cipars.
Respektīvi nokodēja kādu konkrētu vārdu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 09.07.2007 12:11
Raksts #60


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Par laiku, kad Atklāsmes grāmata sarakstīta vēl tagad strīdas. Neroms atdeva galus kaut kur sešdesmitajos gados (1. gadsimta sešdesmitajos smile.gif ), bet ja grāmata uzrakstīta vēlāk, kad nerons jau bija miris, tad nez vai ar šo skaitli domāts miris imperators.
Man liekas, ka Atklāsmes grāmatas doma ir pravietot nākotni, tātād atsauce uz šo cilvēku, vai cilvēka skaitli ir domāta uz kādu nākotnē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:56