Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> sarunas par tēmu
kaiva
iesūtīt 18.08.2017 13:35
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



mazā omulīgā pačalošana- apakšvirsraksts

varbūt tas drīzāk der gondorai bet gan jau aizvirzīsimies kaut kur arī prom no literatūras

paklau- vai tev tā krāsu tēma arī ir kaut kā pārsūtāma pa e pastu?
man ienāca prātā arī ko tev nosūtīt, gaidi!

nu skaidrs- tu esi ideālā tulkotāja! nopietni. bet tam jābūt baigi grūti ja grib tulkot īstas grāmatas. valoda ir ģeoloģijas slāņi svītas un epohas.
ko tu piemēram lasi lai apgūtu konkrētu stilu? un ko tu piemēram vēlies tulkot?
domāju ir ļoti derīgi ar tulkotāja aci lasīt Zanes Rozenbergas tulkojumus. arī hobits ir viņas darbs. (bail iedomāties par ko to padarītu mūsdienās) un protams lm montgomerija

un loģiski belševicas- arī alise brīnumzemē bet tu to noteikti visu zini pati

vai mācies tikai pati vai attiecīgi studē kaut kur angļu filologos?

man jau liekas ka vajadzētu pieņemt likumu, ka neko nedrīkst tulkot nepārbaudīts tulkotājs. reizumis tas noteikti varētu būt autodidakts bet tam vienalga būtu jānoliek eksāmens kā braukšanas tiesības

lasu pēdējā laikā latvju tekstus. un sajutu pilnīgi literāro procesu kādā mirklī. tagadnes iespaidu. it kā literatūra latvijā notiktu mūsdienās un es tajā būtu iesaistīta. :>> proti gadījās izlasīt pirms dažiem mēn bereļa fragmentu no topošās grāmatas par rakstīšanu- un pēc tam ievas melgalves komentāru par to- viņa pateica tieši to ko es domāju. rādās tiem tajās augstajās sfērās ir vajadzīgs kāds kas atgādina pašsaprotamo. tad vēl recenzija par monstriem un metaforām- droši vien esi lasījusi?- arī gluži manas domas
un dažus vecos karogus- tur izrādās ir visādas interesantas lietas- un daudz vairāk nekā mūsdienās- varbūt tu zini kādu, kam tādus nav kur likt?
vakar piedzīvoju dzīves mācību. lūk kāda tā ir:
klausi savai intuīcijai!
maijā man skolas biblenē lasītavā paziņoja ka viss arhīvs ir izmests laukā un es šokā nezināju ko darīt. gribēju iet pārjautāt biblotekārei, bet ko man tur jautāt- negribēju dzirdēt vēlvienu apstiprinājumu- jā jā vajdzēja atnākt pirms dažām dienām.
un tagad izrādās ka tieši karogi tobrīd vēl nebija izmesti. un neviens neiedomājās arī man pateikt kaut arī es tur gorījos ik pēc nedēļas. tāds rūgtums zini dvēselē...
crying.gif

nu labi :>> bet tu gan tā nedari. mirkli apdomājies un eskrien prom ja iekšējā balss kaut ko saka (protams var gadīties ka tā iesaka lasīties prom- piemēram ja esi nočiepis kādu žurnālu vai tādā garā)
ps- man vnk skolā ir blats

lasu šobrīd čempionu brokastis. varbūt to var pamanīt
vonnegūts visu raksta tādā garā?

tu noteikti esi labāk pazīstama ar lit klasiku :> apelsīns un skrūves pagrieziens un tādā garā man vēl gaida sarakstā
bet vienlaikus vakar līdz rītam lasīju arī vulfu- uz bāku. pēc satura ļoti līdzīga airisai mērdokai (to gan esmu pavairāk lasījusi. bet taupu un marinēju) pēc stila arī bet ar savu rokrakstu
nesaprotu kāpēc "autors voice" nevar tulkot kā rokraksts. tas jau sen ir tik pašsaptotams vārds
"balss" izklausās de.bīli. (ievēro, ka es nesaku "manuprāt") hahaha

methods of rationality ir bieži citēts tv tropes- to tu arī noteikti zini
es sāku sazināties ar amāliju bet tad viņa kaut kur pazuda- pēdējais ko viņai pajautāju- vai lasi tv tropes?
iespējams ka viņa ir pazudusi tropu džungļos...
lai nu kā- ja tu to iztulkosi būs baigi baigi super! novēlu visu kas tam vajadzīgs!


nu jā krēslā ir tā lieta par mitoloģiju- vairāk tas kas tur nav pateikts bet domāts- uguns un ledus, pūstošie vampīri par nāvi un siltie vilkači par dzīvību. bellas izteiciens- ejiet ieskrieties ar savu dvēseli, man to nevajag. voltūru vēture. vampīru "dzīves spēlēšana" piem alises modīgums. nemirstīgie bērni un izdzimteņi un jaukteņi jeb svētie bērni. viņas gaidību ainas bija visšaušalīgākās un fascinējošākās. tāpēc to tomēr var pieskaitīt pie šausmu lit. un voltūru gļēvulība. īstenībā viņi redzot pretestību nemaz neuzzsāka cīņu. viņi bija pieraduši pie visvarenības. un kur nu vēl pats āro- tas nu tiešām ir literatūras un arī kino gardumiņš. kā viņš viņu notēloja! turklāt filmā vēl bija pielikts klāt un uzlabots. nu tādas lietas
protams daudz kas no tā ir citās grām vnk pie mums tās nav tulkotas


(mājiens ar neuzkrītošu sētas mietu)

ļoti interesanti- man 4. poters tā patīk ka neesmu baigi daudz kļūdu manījusi, kaut arī izlasīts apm 46x
klau- vai e bukā teorētiski var labot? man jau sen interesē

klauss. jā, man šai sakarā nenormāli riebjās tā blondā, aizmirsu kā sauc. tik paštaisnu personu reti gadās redzēt! pat šinī fikšonlandē kur tādas vien mīt. un tas ka viņa beigās saiet ar stefanu! pfffff... vismaz tikpat bezsakarīgi kā Harijs un dž.
jā par boniju tev pilnīgi piekrītu. bet viņa tur ir drausmīgi pazemota. bez viņas tur neviens neizdzīvotu, bet viņa skaitās gandrīz kā 3. plāna tēls
laikam tāpēc ka melnā. un tāpēc ka nenoliedzami visskaistākā persona starp abiem dzimumiem visās sērijās. baltajiem vnk tas skauž. jau gadsimtiem. tas arī visu izskaidro. arī iekšēji visskaistākā- kopā ar savu grandma
arī blondā, nu klausa māsa ir baigi forša un arī ļaunā ketrīna tā neko
bet vnk vnk neatvairāms ir elaidža... rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
tik kārtīgs un godīgs...
ak...

grin.gif nē tiešām
labi esmu rdzējusi tikai 2 sezonas?- 2 un 3? un īsti neiebraucu pamatproblēmā kāpēc viņiem ir tās problēmas. bet zini literatūra tāpec ir literatūra ka simboliska. plus vēl kaut kā izjūtu cieņu pret tiem kam jāsabūvē tik ietilpīgs sižets tik īsā laikā un vēl jāuzfilmē. (tāpat kā once upon time.)
esmu piedalījusies par statisti- laikam ar to pietiek lai izjustu uz savas ādas cik sarežģīta lieta ir filmēšana. jo vairāk tāpēc ka pašai nav jāatskaitās nekādiem termiņiem- kā rakstu tā rakstu. un no otras puses sāku arvien vairāk izjust kāds lāsts rakstniekam ir laiks... :> ka viņam jāiekļauj sava iztēle tomēr realitātē
bet protams faniem ir jāsaredz muļķības
vienīgais domāju ka jāizšķiro par ko vērts besīties vairāk- stulbiem tēliem vai fantastisku sižetu. galu galā pastāv rule of cool.. * čukst* (tropi)

ok
pagaidām

Šo rakstu rediģēja kaiva: 18.08.2017 13:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
28 Lapas V  « < 5 6 7 8 9 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 139)
Aiva
iesūtīt 10.05.2019 09:09
Raksts #121


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Hermaine @ 10.05.2019 07:15) *
Ja pareizi sapratu, tad tev izdevās atrast kaut ko no sen pazudušiem dārgumiem? Oho! smile.gif

Tā pat ir tāda kā luga, pareizi? Vai arī tas ir seriāla scenārijs?

Ak jā - nemaz nezināju, kurbijkurnes daiļdarbos var pievienot arī bildītes. laughing.gif


tas ir fanfiks.

Pirmie fanfiki visi bija skripta formātā ( tā veŗetu teikt ka kā lugas). Tie tā organiski izauga no epizožu subtitriem, papildinātiem ar aprakstiem. Vēlāk tos sāka apkarot, teiksim fanfiction.net ir ielikts notiekumos, ka nedrīkst tur ievietot

CITĀTS
Entries not allowed:
. . .
6. Chat/script format and keyboard dialogue based entries.


Ar attēliem var būt problēma, ir jābūt tā ka serviss ļauj hotlink izmantot. Un ja attēls pazūd, tad kbkn būs tukšums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 10.05.2019 13:27
Raksts #122


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Skumja vēsts, miris Roberts Morisons, viens no agrīnajiem fanfiku autoriem un ļoti populārs 90tajos gados.

https://jusenkyo.fandom.com/wiki/Robert_Morrison_(1)

CITĀTS
Kind of sad.
Many of us started on this site when we were high school or college age, and now, we've reached the point where we're losing members, not to work, family, or other interests, but to time...


Šo rakstu rediģēja Aiva: 12.05.2019 22:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 13.05.2019 07:31
Raksts #123


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Interesanti zināt - cik sen tad jau tu seko līdzi fanfikiem, ja zini pat tādas, savā ziņā, vēsturiskas detaļas par fanfiku attīstību?

Tu nu gan paspēj ātri apstiprināt iesūtītos darbus. cool.gif Atceros, kā senākos laikos nācās gaidīt līdz pat diviem mēnešiem.
Nemaz nepaspēju pielabot sīko epizodi, ka Hermionei taču sestdienās bija jāiet dežūrās. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 13.05.2019 12:28
Raksts #124


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Hermaine @ 13.05.2019 07:31) *
Interesanti zināt - cik sen tad jau tu seko līdzi fanfikiem, ja zini pat tādas, savā ziņā, vēsturiskas detaļas par fanfiku attīstību?

Tu nu gan paspēj ātri apstiprināt iesūtītos darbus. cool.gif Atceros, kā senākos laikos nācās gaidīt līdz pat diviem mēnešiem.
Nemaz nepaspēju pielabot sīko epizodi, ka Hermionei taču sestdienās bija jāiet dežūrās. grin.gif


Vnk esmu pasācis biežāk parādīties Kbkn. Un es sekoju fanfikiem kopš to pirms-sākumiem, no 93-šā gada. tā ka esmu viens no tiem retajiem dinozauriem, kas bija klāt pei kustības dzimšanas. tāpēc jau arī ta sāp tas citāts, ko pieminēju - ka zaudējam biedrus vairs ne ģimenēm, darbam, citām aizrautībām, bet nežēlīgajam laika ritumam.
Tikai mazāk par gadu vēlāk pievienojos, kā tika publicēts pirmais anime fanfiks internetā 1992. gada vasarā. Zināmā mērā līdzēja, ka biju saistīts ar LZA elektronikas institūtu, jo caur turieni pirmais internets ienāca Latvijā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 13.05.2019 13:00
Raksts #125


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Oho, izklausās, ka tev ir ļoti interesanta nodarbošanās. Un, šķiet, ka arī LU lepojās, ka bija viena no pirmajām interneta apgādātājām Latvijā? Vismaz savulaik studiju laikā vecāka gadagājuma profesori teju visi kā viens atcerējās laikus, kad bija darbojušies ap pirmajiem LU datoriem, kas esot aizņēmuši veselu klasi un darbojušies uz perfokartēm.

Nu ar to laiku diemžēl tā ir, ka tas rit tikai un vienīgi uz priekšu, un tas ir nežēlīgs, nešķirojot nevienu. Lai arī es pati negribu vēl justies īpaši veca, tomēr, kad ziemā gāju pedagoģijas kursu, tur lekcijā par medijpratību stāstīja, ka mūsdienu jaunā paaudze jau dzīvojot praktiski telefonu un planšešu vidē, bet tāda lieta kā personālie datori viņiem jau ir praktiski aizvēsture. Šajā brīdī es sajutos veca, jo kopš manas bērnības līdz pat šim brīdim PC formāta dators ir mana, tā teikt, dzīvesvide. grin.gif Neciešu visus tos mazekrāna pļurduļus, kur nevar neko pienācīgi izdarīt.

Un savā ziņā mēs jau šeit Kurbijkurnē arī esam tādi kā dinozauri. smile.gif

Šo rakstu rediģēja Hermaine: 13.05.2019 13:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 13.05.2019 13:43
Raksts #126


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Nu par LU mazāk zinu, es toreiz biju Zinātņu Akadēmijā , bet tā laikam bija gan. LZA no LU laikam ņēma signālu, no Matemātikas institūta kas Raiņa bulvārī 29 .

Mana paaudze laikam ir pēdējā, kas redzēja visas datoru paaudzes - atminos Centrālās Statistikas pārvaldes centru Ķekavā 88. gadā - kur biju praksē no tehnikuma. Programmu bibliotēka bija liels dēlis pie sienas pilns ar nagliņām, uz kurām karājās perfolenšu rituļi. Kad vajadzēja palaist programmas, sisadmins salasīja vajadzīgās lentes no dēļa, izlaida cauri nolasītājam un tad sakāra atpakaļ. Pie ievades sakārt trīs klases pilnas ar perforkaršu drukātājiem, kur kādas 30 meitenes klabināja uz iekārtām caurumiņus perfokartēs.

Šo rakstu rediģēja Aiva: 13.05.2019 13:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 14.05.2019 07:18
Raksts #127


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Bet šitā datorvēsture izklausās reāli interesanti - jo tiešām, cik tad daudz vispār ir cilvēku, kas to visu savām acīm ir redzējuši un stāvējuši klāt? Manas senākās atmiņas saistās tikai ar PC un Win95. cool.gif Man laikam bija kādi (gandrīz) 12 gadi, kad tēvs mēdza aizņemties datoru no sava drauga, lai spēlētos spēli Heroes of Might and Magic vispirms I versiju, bet pēc tam II. Tur bija jāiziet cauri veselam zilo logu labirintam, lai varētu tikt pie tās spēles. Protams, mani tur klāt nelaida, bet tad, kad mums pašiem mājās saradās dators, tad jau likās nenormāli kruta, ka var ieslēgt un ir redzama darbavirsma ar ikonām. Toreiz disketēs rakstīja spēles un mainījās, bet tagad cilvēki sūdzas, ka viņiem ar 32 GB zibatmiņu ir par maz. grin.gif

Esat lasījuši Edgaru Alanu Po Nodevīgā sirds? Vakar iesāku. Esmu pārsteigta, cik ļoti man šī grāmata nepatīk. ohmy.gif Šķiet, ka viņš ar savu daiļradi cenšas izlaist ārā visas kaislības, kas mīt cilvēkā, un tas laikam ir tieši pretēji tam, ko es vēlos panākt ar sevi.

Šo rakstu rediģēja Hermaine: 14.05.2019 07:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 21.05.2019 09:20
Raksts #128


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



ek, kkad derētu sataisīt izstādi ar veco tehniku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 21.05.2019 12:43
Raksts #129


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



Bet ko īsti varēja izdarit ar tiem perfodatoriem? vienmēr esmu prātojusi un re ku beidzot cilvēks kas zin!
izstāde ir laba doma- noteikti jāiesaka dekāniem un ZA pārstāvjiem kas varētu to pavirzīt pareklamēt. domāju sabiedrība tieši šobrīd ir uz to nobriedusi tādu paskatīties
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 21.05.2019 13:01
Raksts #130


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Manējie puišeļi, piemēram, nemaz nezina, kas ir kasete un cik vērtīgs ir zīmulis, ja bija iztinusies lente. grin.gif

Izlasīju Helera Āķi 22. Labs. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 29.05.2019 18:41
Raksts #131


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Ehhh. Pārlasu veco fanfiku "Uz labu vai ļaunu" (For Better or For Worst Case Scenario by Golden Arms) .

Sākums ir lielisks.

CITĀTS
The hand was sending up way too much data for him to process at this rate, so he mentally told it to return back to wherever it had left from. There was a very pleasurable moan, almost a purring sound, coming from the female, probably invoked by where the hand relocated itself, but it was placed in the waiting line of his mind. Examining and filing away the information, he was proved right that it was not Akane; this person's hair was cut all wrong to be her bob. It was snipped angularly from the back to her collarbone. Plus her breasts felt bigger, judging from the way they were pressed against his body. Also, the stranger's body, while lean and toned, was not very muscular; even her derrière was softer, more rounded out. Whoever this person was, she was definitely no martial artist.

She was also naked...

...so was he.

It took well over ten seconds for the implications to finally register. The mental klaxons blared like banshees, which made his head hurt even more, but one thing was certain. The situation was bad, with an overwhelming, guaranteed potential to worsen.



Noslēguma aina ir vnk perfekta. Žēl bet kurbijkurnei laikam citronisma reitings būs pārāk augsts grin.gif

CITĀTS
Silence. The clock read 11:17.
"So, is this what marriage is like?"
"I don't know. You still want to be the hero?"
"Gods, I don't want to think about saving anyone right now."
Beat.
"You could always save me."
Beat.
"Since when did Nabiki Tendo need saving?"
Beat.
"Since she became Nabiki Saotome." Beat. "She wants to be a little better than before."
11:21.
A slit of lunar light on the wall.
"Well?"
"I dunno… what do you want to be saved from?"
Beat.
"How about these clothes I'm wearing?"
11:22.
The house softly settling down.
"I think I can do that…"


Šo rakstu rediģēja Aiva: 29.05.2019 18:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 30.05.2019 07:26
Raksts #132


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Aha, šīs ainas bija interesantas. Pikantas gan, bet interesantas. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 30.05.2019 15:38
Raksts #133


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Hermaine @ 30.05.2019 07:26) *
Aha, šīs ainas bija interesantas. Pikantas gan, bet interesantas. tongue.gif

Var pēc nosaukuma sameklēt darbu. ff.net ir pilnā versija, citur ir 1-5 no 7 nodaļām.

CITĀTS(kaiva @ 21.05.2019 12:43) *
Bet ko īsti varēja izdarit ar tiem perfodatoriem? vienmēr esmu prātojusi un re ku beidzot cilvēks kas zin!
izstāde ir laba doma- noteikti jāiesaka dekāniem un ZA pārstāvjiem kas varētu to pavirzīt pareklamēt. domāju sabiedrība tieši šobrīd ir uz to nobriedusi tādu paskatīties


Heh, atgādini kādreiz, ja būs kāda kurbijkurnes vai vnk fantazijas/sci-fi fanu saskriešanās, paķert paraugam līdzi šo to.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 31.05.2019 00:07
Raksts #134


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS
I'm here to help. I just told that to Sailor Moon.
And it's true, I am here to help.
I'm just not here to help the Senshi.
I am here to help the world.
...
Oh yes, I am here to help. I am here to help make sure that Crystal Tokyo is never, ever created.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 31.05.2019 07:34
Raksts #135


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Tas ir tagad no tava jaunākā daiļdarba?

Par to pagaidām mani nepamet sajūta, ka es nesaprotu, kurš tur ir ļaunais, kurš tur ir labais. Tāds īpatnējs darbs. Bet tev laikam ir ķēriens atrast tos īpatnējos un interesantos, kur ir jāpadomā, kur nav viss tik vienkārši. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 31.05.2019 10:08
Raksts #136


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Hermaine @ 31.05.2019 07:34) *
Tas ir tagad no tava jaunākā daiļdarba?

Par to pagaidām mani nepamet sajūta, ka es nesaprotu, kurš tur ir ļaunais, kurš tur ir labais. Tāds īpatnējs darbs. Bet tev laikam ir ķēriens atrast tos īpatnējos un interesantos, kur ir jāpadomā, kur nav viss tik vienkārši. cool.gif


Un tā tas ir speciāli. Ne jau velti autors piezīmēs lika to, ka uzbrukumi un fleimošana tiks dzēsti.

CITĀTS
"Who are you?" She frantically looked around, trying to hang onto the threads of her composure. "Where are we?" The faintest hint of a whine tinged her voice as she realised that this probably wasn't Earth. "What happened to that other guuuuyyyy!?"

The man bowed at the waist, his left arm falling to rest on his back, the other sweeping forward to rest against his stomach in a classic courtier's pose. "A good name for me might be..." he cocked his head as he rose from his bow, as if to think about it, before continuing, "the Green Knight. As to where we are," he paused, looked around, and then looked straight at her eyes, "well, I'm afraid that depends on you. I need your aid, Sailor Moon, in vanquishing an evil being."

Sailor Moon looked around again, to make sure the bandaid guy wasn't around, before she looked back to the Green Knight. "Vanquish? Ah... who did you need help 'vanquishing'? Beryl? That bad fashion guy that just attacked me?"

The knight shook his head. "Oh no. And here I thought it would be obvious. No, if you are who I believe you to be, then I am afraid that the evil I seek to destroy," a gauntleted hand rose to point at her, "is you."


Tāpat pārlasu Polenicus darbu "Ko tu vēlies?"

CITĀTS
"Don't be stupid, Ranma." She muttered, but her fingers started to toy with his pigtail, like she had that night. "If anything had happened that night… You needed something meaningless to blow off steam… unwind that dangerously coiled spring of yours. I couldn't have done that for you."

"Why not?" He asked, scowling in frustration. "You were there for something meaningless too."

"Not with you." She said softly. "How could I go back to just seeing you as a lousy freeloading houseguest after that? How could I escape this… this nightmare of a town and find the life I wanted if I had something that… that made me want to stay? Ranma… I'm halfway in love with you and all we did was kiss, and… if-if I let… if either of us lets… this go any further… I will end up dead… or worse… and you… You would never forgive yourself because you're you."

"I'd…" Ranma felt his breath hitch in his throat. Halfways in love… that's more than Akane even admitted to. "I'd protect you…"

"No you wouldn't." she said softly. "You'd try, but you said it yourself that time you caught me when I fell off the balcony. I'm just an ordinary girl. You had to let Akane fall to save me, and you could only do that because you trusted her to save herself. Whoever you're with has to be able to do that. They have to be able to save themselves sometimes. Especially with how things are in your life. If it goes bad, your hands will be full keeping yourself safe." She dropped her head. "And I can't live as a damsel in distress. And that's all I'd be in your world, Ranma. I can't live in The Madness with you and be anything but a porcelain doll. I want to be in my own world, where I can be more than just an 'ordinary girl'."

They were silent for a while. Nabiki knew she should let go of him, push him away, say something flippant. Just like he and Akane did to each other… Did they know that's what they were doing? She couldn't make her body obey, couldn't make her mouth form the words. Something defiantly wailed inside of her.




Šo rakstu rediģēja Aiva: 01.06.2019 16:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 07.06.2019 07:33
Raksts #137


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



https://www.fanfiction.net/s/12327719/1/What-Do-You-Want
CITĀTS
Mornings were never an easy thing for Nabiki. On the best of days, she and mornings had a kind of tense armed standoff until there was enough caffeine in her system for her to take her finger off the 'nuke everything' button.
This morning, however, opened things with a pre-emptive strike.
"Unnnnngh!" She unwillingly floundered back to consciousness as the light shone through the window. Her temples pounded as she buried her head in Ranma's shoulder and tried to shut it out.
The mental gear prying itself loose was almost audible as she gradually realized that on THIS side of wakefulness there shouldn't be a shoulder there for her to bury her face against.

Kaut kā šitais pāris stipri man iepaticies.

CITĀTS
"Yeah, sure." Ranma muttered. He glanced at Nabiki, then at the clock. He sighed and put his half-finished bowl down. "I'm… gonna head off early. Thanks for breakfast, Kasumi." Without another word he stood and headed for the door.
Kasumi gaped, never having seen Ranma leave food unfinished before… unless it was from Akane. She looked at Nabiki, who was reading the newspaper… or at least looking at it and trying to appear like she was reading it, and absently finishing her own breakfast. "Nabiki… are you sure you don't want to walk with Ranma?"
"He's a big boy. He can find the way on his own." Nabiki said.
Kasumi waited until she heard the sliding door closed, and was certain Ranma was out of earshot. "Nabiki, is everything alright?"
"It's fine." Nabiki mumbled, distracted. "Why do you ask?"
"Because you've been reading the same page of the newspaper for twenty minutes." Kasumi replied, snatching it up as she cleared away the breakfast dishes. "Upside down."


Šo rakstu rediģēja Aiva: 07.06.2019 08:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 07.06.2019 09:25
Raksts #138


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Ja es pagaidām esmu pareizi sapratusi, tad Ranmam ir zvaignēs ierakstīts būt kopā ar Akani, pareizi?

Varbūt pastāstīsi, kas Ranmas un Nabiki pārī ir tik īpašs? cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 09.06.2019 19:40
Raksts #139


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Ranma+Akane - pēc Rumiko pašas atzinuma tas ir 'mīla no pirmā acu uzmetiena'. Abiem ir vienāda kaislība uz cīņas mākslām. Abi māk izrunāties nedomājot, (ok, pareizak sacīt - nemāk) nemāk piedot, abi ir lepni, spuraini kā eži, un Akane vienmēr nepatiesi apvaino Ranmu par izvirtuli, tikai tā lāsta dēļ. Abiem ir ari patiesas jūtas vienam pret otru, bet abi nemāk tās atklāt, Ranma jo nekad nav audzināts, Akane jo tāds viņai raksturs.

Ranma+Nabiki - pie Ranmas spēka tad pieplusojas Nabiki prāts. Nabiki ir lieliskā formā, lai ari nekaujas, bet viņa nopietni nodarbojas ar jogu un tenisu, un līdz mātes nāvei arī ir trenējusies tāpat kā Akane. Vienīgā, kas seriālā vairākkārtīgi pārspējusi Ranmu viltībā - kas nav daudz - un veiklībā - kas ir rets sasniegums. Seriāla pirmaja ep Nabiki arī ir vienīgā, kas sagaida līgavaini tērpusies tradicionāli, līdz ierodas meitene ar pandu, tad Tendo uzzina par Ranmas lāstu, un abas vecākās māsas pagrūž Ranmu jaunākajai. Ranma sākumā nav nekāds zelta gabaliņš, rupjš un nekaunīgs, un tikai palenam atklajas ari viņa labakas ipašības. Daudzreiz par to +n darbos tiek minēts, 'ja es zinātu kāds tu esi patiesībā, nekad nebūtu atdevusi māsai'.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 09.06.2019 20:02
Raksts #140


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Tagad sāku saprast. Tie pāri parasti ir interesantāki un šķiet pilnīgāki, kuri nav vienādi, vismaz ne līdz galam, bet lieliski papildina viens otru. Un man liekas, ka jo īpaši varoņu tipiem, bet arī parastajiem cilvēkiem tā sapasēšana ir labāka un pat vēlamāka, ja pārī viens otram papildina to, kā otram pietrūkst. Visticamāk tāpēc HP pasaulē liela daļa ir izbrīnījusies, ka Hermione ir kopā ar Ronu, jo īstenībā vienīgais izskaidrojums, kāpēc Hermionei viņu vajag, ir tas, ka viņš ir ļoti izskatīgs (un nemaz ne tāds kā filmās).

Un vai nav arī tā, ka gudrība sievietei piešķir zināmu pievilcību? grin.gif Protams, pie nosacījuma, ja viņa principā nav neglīta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

28 Lapas V  « < 5 6 7 8 9 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:11