Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> goblini
vai goblini ir ļauni??
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 99
Viesi nevar balsot. 
Murrr...:)
iesūtīt 13.06.2004 20:58
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.04



blush.gif nju manuprat vinji nav ne launii ne labji...vinji vienkarshi ir telii gramata....
vinji ir tadi ka mes kad grib var but labji vai launi.... vnk parasti vinjus vere pec izskata... smile.gif grin.gif

nju es nobalsooju pa nezinju jo vienkarshii var tikaii vienu reizi balsot huh.gif ,zeel

Šo rakstu rediģēja Murrr...:): 13.06.2004 20:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Erasmus
iesūtīt 26.03.2005 18:08
Raksts #41


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



es to tikai nostiprināju wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeltiņš
iesūtīt 29.03.2005 17:12
Raksts #42


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



manšķiet ka nav, jo visi viņus vērtē tikai pēc izskata sad.gif es jūtu viņiem līdzi grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 29.03.2005 19:04
Raksts #43


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



ne jau tikai izskata dēļ, ir pat citāts:
CITĀTS
"They would be Morgoth’s greatest Sins, abuses of his highest privilege, and would be creatures begotten of Sin, and naturally bad." (Letter #153)

Tātad, viņi ir ļauni pēc dabas, tomēr ir kāda interesenta diskusija (Plazā), kurā tiek apspriests tas'vai Hobitu ģimene pieņemtu pie Brī atstātu orku bērnu, un kāds viņš izaugtu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 31.03.2005 12:13
Raksts #44


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Es kautkur Silmarillion lasīj ka Melkor viņiem iestāstījis ka viņi ir sliktāki par Elfiem un tapēc viņi paši tādi ir jo ienīda Elfus.
Goblibi gija nevainīgas dvēseles.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 31.03.2005 14:21
Raksts #45


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Nav viņi nevainīgas dvēseles. Manis dotais citāts to lieliski pierāda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 31.03.2005 16:46
Raksts #46


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



....nu jā vispār pavisam nevainīgas nav bet gan ar ļaunumu kuram viņi viegli padodas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 01.04.2005 19:01
Raksts #47


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Nevarētu teikt, ka viņi padodas ļaunumam. Viņi ir vienkārši ļauni no dabas.. Bet imo izņēmumi ir iespējami..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 01.04.2005 19:03
Raksts #48


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



man skjiet ka tas ir kaa cilweeki - kaa kursh.Lai gan shaubos ka kaac ir tik ljauns ka wispaaar naw nekaa laba iekshaa dweeselee....taadu cilweeeku weel neesu satikusi.... (par laimi smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 17.04.2005 10:00
Raksts #49


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nu, bet ja vinji slikti riikojas, tad taksh vinji ir ljauni...vienalga kaadu apstaaklju rezultaataa... un visp, kas tad tieshi ir ljauns? saurons vnk gribeeja valdiit paar visu (parastais motiivs...), un taa sanaaca, ka citaadi vinjsh to visu kaa vien pakljaujot nevareeja dabuut... vinjsh vism meegjinaaja... un orki manupraat vareeja arii buut (nu dazhi , domaaju noteikti bija...) diezgan paglupi, un isti nevareeja atskjirt, ka vinji ir slikto pusee... visticamaak vinji pashi sev vareeja arii nelikties lljauni, jo tik taalu vnk neaizdomaajaas... nu nez... viena dalja taalaak neaizdomaajoties arii droshi vien akli pakljaavaas... kaa nekaa eest tachu deva... un vinjiem bija diezgan vienaldziiga biedru naave... vinji pat pashi savaa starpaa kaadu nogalinaaja, un peec shaa kaada neviens ipashi neskuma... frodo un semam no taa tornja, kur frodo bija saguustiits peec "satikshanaas" ar (nu kaa sauca? bah, aizmirsu) to zirnekli, izdevaas izbeegt tikai taapeec, ka orki savaa starpaa sastriideejaas un uztaisiija kautinju, kur viens otru vnk slakeeja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 17.04.2005 16:28
Raksts #50


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



It kā jau visi domā, ka orki ir pilnīgi stulbeņi, bet tomēr neviena citāta, kas tieši pierādītu viņu stulbību nav.. Tāpēc viņu intelekta līmeni labāk neaiztiksim..
Par Sauronu.. Nezinu īsti kāds bija šā nodoms.. Iespējams, ka nevis pakļaut, bet iznīcināt pasauli.. Tāds vismaz bija viņa saimnieka Melkora nodoms. Ar to domājot visu, ieskaitot tos pašus orkus. Nu bet iepriekš dotie citāti pierāda, ka viņi ir radīti ļaunumam un ir pēc dabas ļauni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 17.04.2005 16:44
Raksts #51


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Es uzskatu ka goblini ir ļauni,jo daudzas grāmatys nekas labs par viniem nav teikts. getlost.gif Vini parasti ir negliti,smirdīgi un launi. Manas domas nekad nemainīsies
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 17.04.2005 17:10
Raksts #52


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS(Tuziks @ 17.04.2005 17:44)
Es uzskatu ka goblini ir ļauni,jo daudzas grāmatys nekas labs par viniem nav teikts. getlost.gif  Vini parasti ir negliti,smirdīgi un launi. Manas domas nekad nemainīsies
*


Tikai tāpēc, ka kāds ir neglīts vai smird, viņš jau nav ļauns.

Nu wew, goblini bija, jā. Vismaz skatoties no... nu teiksim brālības skatunkta (jo arī Saurons jau būtībā darīja tikai tā, lai viņam būtu labi)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 17.04.2005 17:47
Raksts #53


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



CITĀTS(B.D. @ 17.04.2005 18:10)
Tikai tāpēc, ka kāds ir neglīts vai smird, viņš jau nav ļauns.
*



NU atvaino es jau teicu- daudzās grāmatās goblini nav labi. Un vēl es savas domas
nemainīšu.

Piemēram hobitā. Turp un atpakaļ goblini arī tikai dēvēti,kā ļoti nešpetni radijumi. Tapat ari ARtēmijā Faulā, tikai tur vini bija arī stulbi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 17.04.2005 17:54
Raksts #54


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Nu dā! Es jau neko nesaku...

Ā nu jā... Artēmijs Fauls. Un elfi lidinās pa gaisu ar pašizgudrotiem propelleriem un ko vēl ne, un dzīvo pazemē.
Te ir gredzenu pavēlnieka forums, dā!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 17.04.2005 19:36
Raksts #55


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Pareizi, tāpēc nevajadzētu te jaukt iekšā visādus stulbus, lidojošus, uber-tehnoloģiskus elfus.. Daudzās grāmatas Goblini un Orki ir minēti kā kas atšķirīgs, bieži vien Goblini labi gudri, orki ļauni stulbi.. Bet te ir GP forumus un GP pasaulē Goblini=Orki=ļauni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spicule
iesūtīt 22.04.2005 11:18
Raksts #56


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 14.04.05
Kur: Tumšas,pamestas mājas bēniņos...



Man skiet, ka jaa! mace.gif Vinji grib tikai un vienīgi visu izdemoleet un izjaukt vai arii nogaleet kaadu tikai taa pat! mace.gif Nju taa....nu un ja mees skataamies peec Tolkiina graamatas man arii liekaas taa pat....nu labi... ja piemeeram vinjiem nebuutu, kas par vinjiem gaadaa vinji tachu straadaatu visaadus ljaunus nedarbus!.... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
altonis
iesūtīt 26.04.2005 16:38
Raksts #57


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



CITĀTS
ja mees skataamies peec Tolkiina graamatas man arii liekaas taa pat....nu labi... ja piemeeram vinjiem nebuutu, kas par vinjiem gaadaa vinji tachu straadaatu visaadus ljaunus nedarbus!....

Ļauni nedarbi, patiesi - laikam jau kāds viņus tiešām nepieskatīja...
huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 26.04.2005 18:48
Raksts #58


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



un tomeer, nekur nav arii teikts, ka vinji buutu nez kaadi tur inteligjentie... uzvediiba tachu par kaut ko liecina, ne? vieniigi vinju ljaunums izpauzhas tieshi apstaaklii, ka vinji zina, ko dara... un apzinaas, kaadas sekas tas atstaaj uz apkaartni/apkaarteejiem... un tas manupraat arii ir ljaunums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 29.04.2005 14:43
Raksts #59


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



dragon_warrior- kur ir teikts, ka ļaunums ir stulbums?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 29.04.2005 22:40
Raksts #60


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



CITĀTS(Erasmus @ 29.04.2005 15:43)
dragon_warrior- kur ir teikts, ka ļaunums ir stulbums?
*


es tachu skaidri pateicu( mad.gif ), ka vinju ljaunums izpauzhas tieshi apstaaklii, ka vinji apzinaas savas riiciibas sekas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 09:19