Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Noslēpumi 2. un 3.daļā., Ja zināt, kā un kur, tad lūdzu pasakiet.
Hermaine
iesūtīt 06.04.2007 09:51
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Esmu spēlējusi visas 4. daļas, 1. un 4. visus noslēpumus esmu atradusi, bet ir nelaime ar 2. un 3.
2. Poterā zinu, ka ir jābūt noslēpumiem, bet nezinu, kā tikt iekšā. 1) Noslēpums pie ugunskrabjiem spongify pārbaudē. Ejot uz priekšu ir viens lielais krabis (lillā krāsā) un blakus viņam ir pa kreisi ir Zeltiņa statuja un pa labi ir restes, kurām vēlāk ir jātiek pāri, tālāk ceļš ir aizsprostots ar ektoplazmu. Ejot uz priekšu ir viens mazāks krabis un aiz tā ir skaidri redzama eja sienā, bet nekādīgi nevaru to atvērt!
2) Noslēpumu kambarī pie lielajiem oranžajiem gliemjiem, kur atverās vāks (ja iziet cauri balti spīdošajai gaismai) un viens gliemis iekrīt iekšā. Nobīdot lejā tādus kā stabus, tie aiziet gaismai priekšā un Poters bez iekrišanas mierīgi var pāriet pāri, taču ir labi redzams, ka telpas galā ir liels padziļinājums, kur kaut kam ir jābūt, bet nekādīgi nav izdevies līdz turienei aizkļūt.

Tas būtu par otro spēli.
Tagad par trešo.

Vai Jūs zināt, kur ir noslēpumi bibliotēkā, kad Hermionei jādodas pēc Hagrida attaisnošanas grāmatas? Visādi izmocījos, nobūru visu, ko vien redzēju, bet nekādi rezultāti, tāpat man nav ne jausmas, kur atrodas pēdējais noslēpums ejot uz Bubuļa būdu. Vienmēr viens pietrūkst.

Paldies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 25)
washulis
iesūtīt 30.01.2008 19:28
Raksts #21


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



ziemā tas guļ ziemas miegu xD.gif

tā ir tā burvestība, ko mācās pie sirdsāķa pirmajā stundā... tā, kas apdullina visus krabjus u.c. pēc tam krabjus var bīdīt ar flipendo, ko mācīja arī pirmajā spēlē. ak, kungs! poters nav tik sen spēlēts... happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kivi
iesūtīt 31.01.2008 15:43
Raksts #22


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.06
Kur: Rīga



ko? ;DD
es pilīgi neko nesapratu, piedod ;DD es tikai meklēju googlē kkādus tutus, vienu atradu, bet man nepalīdz >.<
(es runāju par ceturto daļu)

Šo rakstu rediģēja Kivi: 31.01.2008 15:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kkas
iesūtīt 05.02.2008 15:16
Raksts #23


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.08
Kur: K-kur mežā...



Nu.. Tur Washulis stāsta par 2. daļu.. Es to mūdzi knapi novācu (tos abus). Kad novāc pirmo, tas otrs ir viegls.. Es arī sen neesmu spēlējis, man šķiet ka viņu tur varēja novākt šujot par aizmuguri (vo, bet kā tiksi aizmugrē?)..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 24.03.2008 10:40
Raksts #24


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Kurā torrenta adresē vēl ir iespējams dabūt HP 3. daļu?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 22.09.2009 17:25
Raksts #25


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Nu cik atceros 4. ar tiem spridzekļmūdžiem bija diezgan liels čakars. Visvienkāršāk laikam bija pagaidīt, kad viņi met virsū to uguni un tad ar aqua erectum (ūdeņdodum) viņu nošļāc un tad bur ar visu ko var, kamēr kaut kas sanāk. Vislabākais ir duclifors. smile.gif Perfektais!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
the black rainbo...
iesūtīt 09.03.2021 13:12
Raksts #26


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.19
Kur: :)



Es kas nekad nav spēlējuši HP datorspēles: kādi vēl krabji?! Balta spīdoša gaisma?! Kas te notiek?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:58