Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Tango un valša apmācības. Lol, Puiši bēg, dāmas grābj aiz škvarņika
DarkJedi
iesūtīt 07.09.2006 21:04
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Biju šodien Preses Bārā, kur viss vienmēr kā parasti (ja neskaita vienu Star Wars galda lomu spēles fināla ātro atspēli kur mani aprija Tatuīnas briesmonis), tikai beigās ejot projām iekūlos nepatikšanās jo reaģēju uz saucienu ‘’DarkJedi panāc šurp’’, kur bars dāmu izrādās bija varen ilgi sprieduši par kaut kādu LFFB un Darkonistu jaungada balli Bīriņu pilī. Nu labi it kā viss ok, bet nezin kādēļ es biju izpelnījies tādu uzmanību, ka man paziņoja, ka man jāorganizē puišu komanda deju apmācībām. Konkrētāk Tango un Valsis. WTF? ĀĀĀĀ! MŪKAM!

Es gan nodomāju pie velna, kādēļ man to saka un kādēļ man tāds sods, jo mana situācija visdrīzāk neatšķiras ne par matu no brāļa situācijas, kuram sieva pirms kāzām lika apsolīt, ka viņš nedejos un nedziedās, jo viņš vienkārši to nemāk.

Tā nu atkratoties vaļā aiztinos projām no Preses Bāra, taču laikam kāda no dāmām bij savtīgi izmantojusi to aspektu, ka zināja, ka ja mani var piespiest par kaut kā paplānošanu, tad parasti rodas garum garš ‘’ūberplāns’’, tiesa kuru beigās gan saprot tikai pats DarkJedi (lol, kāda paštīksme par sevi).

Nu lūk, pārrados mājās un laikam zemapziņā kaut kas bij palicis un apstrādājis informāciju, kur jautājumu kā piespiest puišus iet uz kopistisku pasākumu, kur mācītos dejot tango un valsi, reducēju uz vienkāršāku jautājumu – kas mani varētu piespiest iet uz kopistisku pasākumu mācīties Tango un Valsi. Atbilde izanalizējās gana vienkārša – vienkārši dāmai mani būtu jāuzaicina par deju partneri tango un valša apmācībās, un atteiktu es tikai izteiktu subjektīvu antipātiju gadījumā.

Tātad dāmas! Gribat, lai puiši iet ar jums mācīties valsi un tango, tad vienkārši uzaiciniet būt par deju partneriem. Domāju pozitīvas atbildes varbūtība būtu pietiekami augsta.

Sastādiet sarakstu, kur sadalāt kura dāma kuru puisi aicinās uz dejām.
Nu jā vienīgi zinot, ka ja dāmas sāk dalīt puišus tad kāda dāma var iedzīvoties zilā acī no otras dāmas, tad nozīmējiet vienu neitrālu dāmu vai kungu, kurai katra dāma iesniedz puišu sarakstu kuru varētu uzaicināt uz deju apmācības pasākumu. Puišus sanumurējiet, kur Nr1 ir tas kuru vislabprātāk uzaicinātu un attiecīgi tā pa Nr uz leju prioritāšu secībā.

Protams, var jau arī taisīt abpusējos sarakstus kur gan kungi saraksta savas prioritātes, gan dāmas savas prioritātes un tad kāda neitrāla persona analizējot abpusējas prioritātes nozīmē kurai dāmai kurš puisis jāaicina. Tādejādi panākot statistiski vidēji vispozitīvāko risinājumu. Lol

Katrā ziņā ja šitāds ‘’Action’’ tiek rīkots, tad domāju dāmas nodrošinās gana plašu puišu klāstu deju pamācībās un par cik puišu apmeklētība ir kā prioritāte Jūsu gadījumā, tad jāizvēlas metodes, kas to iespējams var efektīvāk panākt par parasto ‘’davai puiši nākat mācīties dejot tango un valsi’’, jo puiši no tādām lietām visbiežāk bēg kā no Sibīrijas mēra.

p.s. Jā varat man nepiesieties par metodi, neatceros kur to izpīpēju, visticamāk sen atpakaļ kādā Holivudas tīņu filmā redzēju.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 07.09.2006 21:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Northwatch
iesūtīt 13.09.2006 21:23
Raksts #41


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Lol, tas tad jaariiko pie Maariisha Ikshkilee smile.gif
Zinaataaji zinaas kaapeec, bet tur vismaz arii skolotaajs iraid vinna maates personaa grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ziedaugu elfs
iesūtīt 13.09.2006 22:37
Raksts #42


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.06



CITĀTS(DarkJedi @ 13.09.2006 20:26) [snapback]1036078[/snapback]

Jā, jā, jā! Ļoti jauki, bet davai dod šurp dejas apmācības pasākumu. Savādāk man ar Ziedaugu elfieni sarunāta dejošana, kas beigās var izrādīties, ka var nenotikt. Nevar taču dāmai tā likt vilties! tongue.gif


nu es šobrīd tik tiešām nevaru apgalvot pretējo. viss vēl ir miglā tīts un tiek atlikts pa dienām, pa nedēļām... ja tā turpināsies... damit!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
enj
iesūtīt 13.09.2006 22:55
Raksts #43


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



<Unknown HTML error>

Šo rakstu rediģēja enj: 13.09.2006 22:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 13.09.2006 22:59
Raksts #44


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Uzreiz jau piesakos - Mausns dejos tikai pār savu līķi un ar spēcīgu argumentāciju iz citu puses!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 13.09.2006 23:54
Raksts #45


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



man kautkaa neaizkker kaadeell kautkas ir vajadziigs no drakonistu kasses????? mad.gif


es domaaju ka vajag riikot un viss pats esmu gatavs iemaksaat drosiibas naudu tai vietai madonas rajonaa ja vinna naak 125ls tad drossiibas naudai vajadzeetu buut ~30 +eediens utt nu savi ~250 ls tas noziimee ka 50 cilveekiem buutu ~5 ls no katra +cella izmaksas....



manupraat tiirais siikums..... silent.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 14.09.2006 16:16
Raksts #46


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 14.09.2006 00:54) [snapback]1036171[/snapback]

man kautkaa neaizkker kaadeell kautkas ir vajadziigs no drakonistu kasses????? mad.gif

Tapēc, ka piedalīties gribēs arī drakonisti. Un es (un daļa to kas ir ar viņiem saspēlējusies) gribēs, lai viņi piedalās. Jo tā būs ne tikai balle, bet arī lomu spēle. Pilī.
Un vairak naudas - tās ir lielākas iespējas. Teiksim, ne tikai paika, bet arī dzeramais. Nu kaut vai sveces visā zālē (es gan nezinu, kā tas saskan ar ugunsdrošības noteikumiem...). Autobusa īri mēs laikam gan nepavilksim. smile.gif kaut gan - a varbūt...
varbūt kādam vēl ir idejas par pilīm un muižām, kur neprasa tūkstosus par vienu vakara/nakts pasākumu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 14.09.2006 16:36
Raksts #47


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Lia'angia @ 14.09.2006 17:16) [snapback]1036358[/snapback]

varbūt kādam vēl ir idejas par pilīm un muižām, kur neprasa tūkstosus par vienu vakara/nakts pasākumu?


Svarīgs jautājums ir ceļa attālums un izmaksas, jo Rīgā uz vakara/nakts pasākumu varētu tikt daudz vairāk cilvēku, kā kaut kur citur, uz kurieni ir jānokļūst un arī atpakaļ. Pie tam kā ir ar palikšanu? Naktis ir aukstas un tumšas. Kāds gribēs un varēs dejot/tusēt līdz rītam, bet tiem, kas līdz pirmajam transportam negribēs/nevarēs palikt augšā un kam nav personīgās karietes? Vai ir pašās pilīs/muižās istabiņas? Netālu esošas viesu mājas ne par astronomiskām summām? Tas arī var ievērojami apgrūtināt un sadārdzināt visu padarīšanu.

Bet vispār pasākums ar dejām tērpos atbilstošās telpās izklausās ļoti labi. Arī deju mācīšanās apsākumi. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 14.09.2006 18:09
Raksts #48


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu tajā Madonas pilī bija 40 vietas + 40 un plus papildvietas. Ko tas nozīmē, nav ne jausmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 16.09.2006 14:28
Raksts #49


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



manuprāt šis pavediens ir veltīts deju nodarbībām, nevis balles apspriešanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 17.09.2006 16:08
Raksts #50


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Jā, tā vēl bondaronkuls paliks bez dāmas, šitā gandrīz sarunātu dejas pratneri aizsūtīt nebūtībā. tongue.gif
Laikam kāda dāma negribēja, lai viņai noceļ bondaronkuli un tādēļ izdzēsa. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 29.09.2006 08:20
Raksts #51


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



LFFB lapā ir izveidots pavediens spēles apspriešanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 29.09.2006 08:46
Raksts #52


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



LFFB lapā joprojām stāv ziņa, ka

Harijs Harisons Rīgā!!!!

Tas kaut kādā mērā liek apšaubīt šī resursa spēju apgādāt apmeklētājus ar svaigāko un vērtīgāko informāciju sci-fi/fantasy jomā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 29.09.2006 10:04
Raksts #53


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Varbūt arī Tu varētu kaut ko darīt, lai lapā parādītos svaigāka informācija? Kādu rakstu pārtulkot, teiksim?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 29.09.2006 10:16
Raksts #54


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Kamazs @ 29.09.2006 09:46) [snapback]1044252[/snapback]

LFFB lapā joprojām stāv ziņa, ka

Harijs Harisons Rīgā!!!!

Tas kaut kādā mērā liek apšaubīt šī resursa spēju apgādāt apmeklētājus ar svaigāko un vērtīgāko informāciju sci-fi/fantasy jomā.


Resurss pats par sevi nedara neko. Ja pats neliec info, tad nevaino resursu par sevis paša slinkumu...

Ps. Ne tikai uz Kamazu, bet arī uz pārējiem attiecas.

PSS. Atpakaļ pie sākotnējās tēmas - kas ir dzirdams par to dejas soļu apgūšanas skološanos? Citādi balle pienāks, bet dejot pratēju nebūs...

Šo rakstu rediģēja Aiva: 29.09.2006 10:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 29.09.2006 11:12
Raksts #55


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Dzirdams ir tas, ka DarkJedi aktīvi (droši vien ne tik aktīvi cik vajadzētu) ar Ziedaugu Elfieni apgūst dejas soļus (pagaidām gan samērā neveikli tie soļi liekas, bet tas nekas jo jautri tāpat). Par pārējiem neko nezinu.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 29.09.2006 11:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 29.09.2006 11:26
Raksts #56


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Aha, tātad apmācības pašu ziņā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 29.09.2006 11:27
Raksts #57


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



jūs to tā ļoti klusi un anonīmi smile.gif pārējie vēl stāda vēlamo partneru sarakstus .... nuko - būsiet iemācījušies, varēsiet apmācīt pārējos
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 29.09.2006 11:54
Raksts #58


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Es vienkārši gribēju pateikt, ka LFFB lapa ir mirusi un ne to īsti kāds apmeklē, ne arī ir vērts tur iegriezties, tādēļ

CITĀTS

LFFB lapā ir izveidots pavediens spēles apspriešanai.


skan mazliet bezjēdzīgi.

Tieši tādēļ es nemaz nepūlos tur kaut ko jaunu nosūtīt. Velti izšķiestas pūles.

Bet nu tas OFFTOPIC. Vienkārši nospriedu, ka tā vietā, lai izveidotu pavedienu mirušas lapas forumā, varēja vnk ievietot īsu ziņu (hello, LFFB pasākums?) pašā lapā nomainot smieklīgi vecu jaunumu. Un nē, es to nedarīšu un negrasos darīt tieši tā paša iemesla dēļ, kādēļ nemaz neplānoju apmeklēt augstāk minētās lapas forumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 29.09.2006 12:01
Raksts #59


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(Kamazs @ 29.09.2006 12:54) [snapback]1044314[/snapback]

Es vienkārši gribēju pateikt, ka LFFB lapa ir mirusi un ne to īsti kāds apmeklē, ne arī ir vērts tur iegriezties,


Vajag kādu kašķi uzrīkot!
Uzreiz lapa atdzīvosies un būs jaunu iespaidu un emociju pārpildīta...
laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 29.09.2006 12:23
Raksts #60


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



CITĀTS(Žanete @ 29.09.2006 12:27) [snapback]1044301[/snapback]

jūs to tā ļoti klusi un anonīmi smile.gif pārējie vēl stāda vēlamo partneru sarakstus .... nuko - būsiet iemācījušies, varēsiet apmācīt pārējos

Cik nu klusi un anonīmi var mācīties kopā ar vēl kādiem 4 cilvēkiem no ‘’komūnas’’ un kādiem 30 random nepazīstamiem cilvēkiem. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 23:38