Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> ~Vanga~
Pārēģošana!
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 75
Viesi nevar balsot. 
Soleisa
iesūtīt 02.02.2006 21:44
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Es nesen skatījos raidījumu par pāreģotāju Vangu.Viņja dzīvoja Bulgārijā un pie vinjas brauca ļoti daudz cilvēku,
lūgt palīdzību,uzzināt nākotni utt..
Viņi bija parredzējusi,daudzas nelaimes pat to Černobiļja.
Man tas likās ļoti interesanti un tāpēc es'grībētu uzzināt ko jūs par to domājat.... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Melleņu kamenēns
iesūtīt 11.04.2006 21:18
Raksts #21


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



neticu paregjoshanai un ja cilveeks varbuut (!) kauko paregjo vinjsh var to arii iedomaaties un tad vinjsh paljaujas uz tiiru(vai varbuut netiiru)veiksmi!nedomaaju ka vinja buutu iista paregje>!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.04.2006 07:43
Raksts #22


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Hmmm... es dzīvoju jau pietiekami ilgi, lai atcerētos šo un to no dažām lietām, kas pašlaik, varbūt, atkal ir piemirsušās. Te ir manas domas par Vangas pareģojumiem, kas šeit publicēti:

1940. gads. Vanga pēc gada paredz karu, kas tā arī notiek. Nevajadzēja būt pareģim, lai to paredzētu. Daudzī brīnījās, ka karš jau nesākās gadu agrāk. Tas nav nekas ne pārsteidzošs, ne īpašs. Gandrīz tādā līmenī kā - re, kāds melns mākonis nāk, laikam būs lietus!

Paredz daudzus jau apbrīnojami precīzi īstenojušos notikumus, bet ir arī tādi pareģojumi, kuru laiks vēl nav pienācis. Mani interesētu pilns paredzējumu saraksts ar precīziem laikiem - un kas ir paredzēts un kas faktiski tieši tajā laikā noticis.

Vanga paredz, ka kosmosā atklās dzīvību un kļūs skaidrs, kā radās dzīvība uz zemes. Ja nav konkrēta laika, kad tas notiks, tad tāds apgalvojums nav pareģojums. Tikpat labi tādi pareģi ir pilnīgi visi, kas apgalvo, ka citplanētieši eksistē.

Gaišreģe paredz, ka uz zemes atraks lielu pilsētu, no kuras cilvēki uzzinās ļoti nozīmīgas lietas par savu vēsturi. Tādas pilsētas, tiesa, ne jau nu mūsdienu metropoles ir atrokamas daudzas. Un ir jau atraktas. Troja, piemēram. Vai no tā neko neguva vēsturei? Vai Vanga par atheoloģiju neko nezināja? Nav jābūt gaišreģim, lai pateiktu, ka atradīs vēl kādu pilsētu un tas papildinās cilvēces vēstures zināšanas.

2018. gadā apstāsies naftas ieguve. Zeme atpūtīsies. Izskatās, ka tieši šajā gadā tas vēl nedraud.

Pienāks diena, kad no zemes izzudīs dažādi augi, augļi un dzīvnieki. Visupirms izzudīs loki, ķiploki un pipari. Pēc tam pienāks kārta bitēm. Bez konkrēta laika - kad - tam nav vērtības. Un, visticamāk, neviens no mums nenodzīvos tik ilgi, lai palamātos, ka tā vis nenotika. Starp citu - sīpoli ir reti izturīga suga. Varbūt viņai negaršoja sīpoli, bija iekodusi kāda bite un tas ir domāts drīzāk kā lāsts?

Tabletes izgatavos no ūdenszālēm. Tās pārdos visā pasaulē. To Vanga paredzēja 60. gados, bet mūsdienās mediķi paredz, ka ūdenszāles – tā ir farmācijas nākotne. Tieši pagājušā gadsimta vidū zinātnieku vidū (un avīzēs arī) bija daudz rakstu par ūdenszālēm, konkrētāk hlorellu. Romānos hlorella bija vienīgais, ko kosmonauti ņēma līdzi, audzēja vanniņās un ieguva visu, ko vajadzēja. Tieši tai laikā pārliecība par aļģu ideālo derīgumu bija ļoti populāra.

Notiks daudz sīku negadījumu un katastrofu. Piemēram, no zemes izzudīs viena no arābu valstīm. Tas tomēr nenotiks ļoti drīz. Ak vai! Ilgtermiņa statistika ir ļoti stabila lieta. Pateikt - uz zemes šogad ugunsgrēkos ies bojā tik-un-tik cilvēku, tas ir statistiķa, nevis pareģa kompetence.

Izgudros zāles pret vēzi, ko Vanga paredz ar vārdiem „vēzis tiks saslēgts dzelzs rokudzelžos”. Šie vārdi tiek skaidroti ar minējumu, ka medikamentu būtiskākā sastāvdaļa būs dzelzs, kā tik ļoti trūkst cilvēku organismā. Vēzis nav viena slimība, ka visus paveidus varētu ārstēt vienādi. Pret dažiem paveidiem zāles jau ir, pret daudziem - nē. Un no kurienes doma, ka cilvēka organismā tik ļoti trūkst tieši dzelzs? Kā kuram! Kā jau ar visu. Šis jau vairāk izklausās pēc pareģojuma, pareizāk - vēlējuma, lai tā notiktu. Tas ir tik daudzu sapnis! Diemžēl, atbildi var skaidrot kā vien katrs vēlas, reāla labuma no tā nav. To pašu saka daudzi ārsti, tikai neformulē dzejiskās rindās.

Vēl, lūdzu, paredzējumus? Ar šiem man noteikti nepietiek, lai atzītu Vangu par izcilu gaišreģi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 12.04.2006 08:10
Raksts #23


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kā ar maiju kalendāru?
Man šķiet, ka Vanga ar kaut ko runāja par pasaules galu 2018 gadā.
Oi, jeb tad tā naftas ieguve apsīks.

Nu katrā ziņā bija kautkāds tas gads, kad apstājas maiju kalendārs.
Nē, laikam man nebūs taisnība. Maiju kalendārs izbeidzas 21.12.2012

Vanga vēl pareģo 2018.
Bet man liekas, ka es kaut kur dzirdēju, ka viņa savu pasaules galu pareģoja vienlaicīgi ar maiju kalendāra izbeigšanos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.04.2006 10:08
Raksts #24


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Maiju kalendārs ir ciklisks. Tas laiku pa laikam izbeidzas. Mazākais cikls bija 54 gadi, ja nemaldos. Viņi uzskatīja, ka pasaule ies bojā viena tāda cikla galā un tam gatavojās. Ja nekas nenotika - skaidrs! dievi nolēmuši pasaulei piešķirt vēl vismaz vienu ciklu, var mierīgi dzīvot tālāk. Uzbūvē piramīdai nākamo kārtu, un visiem ir labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 12.04.2006 10:12
Raksts #25


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



A pirms cik ilga laika maiju civilizācija izzuda, ka mums ta kalnedārs ir saglabājies un tagad sanāks, ka tas cikls beidzas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.04.2006 10:19
Raksts #26


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Maiji dzīvo vēl šobaltdien silent.gif Nevajag satraukties! Viņu civilizācija iznīka ne kalendāra apļa noslēgumā, un dažādas vietās ar dažādiem iemesliem, no kuriem galvenais - zemes noplicināšanās pilsētas tuvumā. Nebija ko ēst vairāk - un viņi vienkārši ņēma pekeles un aizgāja uz citu vietu. Pašus pēdējos nonīcināja iekarotāji, tāpat kā inkus. Nekādu ļoti nedabīgu pasaules katastrofu tur nebija.
Un mēs nedzīvojam pēc maiju kalendāra. tongue.gif Viņiem bija vēl otrs kalendārs - kam 54 gadu aplis ir tikai viena no sastāvdaļām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 12.04.2006 10:23
Raksts #27


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Nu ticēt jau tādām lietām ticu.Bet neaizraujos ar to diži.Es uzskatu ka savu nākotni labāk ir nemaz nezināt.Jo dažkārt tas ko var uzzināt var sāpināt.
Bet par Vangu esmu dzirdējis daudz, un par to ka viņa ir paredzējusi daudzas lietas, un ka tās ir piepildījušās.Bet tad jau var teikt ka arī Globa, ir pareģojis daudzas nozīmīgas lietas.Tajā skaitā Latvijas nākotnni. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 06.05.2006 12:49
Raksts #28


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



es ticu..nezinu kaapeec bet ticu. man leikas ir shaja apasuale cilveeki apveltiiti ar iipasham speejam un varbut Vanga bija viens no tiem...protams tagad gruuti jau uzzinaat vai tas bija maans un triks vai arii patiesiiba..bet es ticu...ka taa bija patiesiiba...:]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Alanjito_*
iesūtīt 07.07.2006 11:07
Raksts #29





Viesi




Bez šaubām, ka Vangai bija pareģošanas spējas! Un starp citu, viņa pareģoja, ka viņas spējas tiks nodotas meitenei Francijā, kura arī kļūs neredzīga! Šai meitenei tagad vajadzētu būt 10 gadi. Tā kā vangai spējas parādījās 22 gadu vecumā, tad pēc 12; 15 gadiem paši varēsim doties pie mūsu laika nākotnes lielākās pareģes! wink.gif

Starp citu, latviešu valodā ir grāmata par Vangu. To šodien sāku lasīt. Diezgan interesanti, kam tādas lietas patīk, noteikti izlasiet! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Agnese_*_*
iesūtīt 28.02.2007 14:07
Raksts #30





Viesi




Par Vangu daudz esmu lasijusi un tiešām apbrīnoju šo fenomenu un ticu, ka katrs cilvēks ir uz daudz ko spējīgs - ja vien censtos sevī to atklāt!
Tie, kas netic šīm lietām - žēl, ka viņu redzesloks un vēlme uzzināt ir tik ierobežota!
Kāda starpība ko cilvēks un kā darijis - galvenais, ka darījis labu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princese uz zirņ...
iesūtīt 28.02.2007 20:50
Raksts #31


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.05



Ticu, ka tas, ko stāsta par Vangu ir patiesība. Un ir jau arī mūsu pašu pareģi, Eižens Finks, Zilā kalna Marta. Pašlaik angļu valodai rakstu projektu par Vangas dzīvi un pareģojumiem, man jau nu liekas baigi interesanti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Elīna_*_*
iesūtīt 02.05.2008 15:37
Raksts #32





Viesi




ES pilniigi un noteikti ticu Vangai, jo kaa gan var tik preciizi paregot cilveka likteni, vina slimiibas no viena cukurgraudina un neredzot vinu nemaz.....redzeesim kas tad iisti notiksies ar naftu 2018. gada es domaaju, ka uz labu laimi nevar uzminet visu! rolleyes_a.gif [/size]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CityCat
iesūtīt 02.05.2008 17:35
Raksts #33


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.04.08
Kur: rokas stiepiena attālumā



Vispār, liekas ka tā tiešām varētu būt, bet dažas lietas man liekas pārāk neticamas, kā piemēam viņas pareģojums, ka 2012. gadā sāksies 3. pasaules karš. Vai tiešām to karu nav pietiekami?
un es uzskatu, ka labāk cilvēkiem būtu dzīvot, nezinot nākoti. Kāda jega tagad dzīvot bailēs par to karu. Pilnīgi kaitina visi šie murig blink_a.gif
Nav pareizi (vismaz man tā liekas) iejauties liktenī utt. tiešām huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 05.05.2008 19:48
Raksts #34


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Es nezinu, vai šim konkrētajam cilvēkam ir kādas dotības. Jāsaka ka par viņu esmu dzirdējusi tikai nedaudz un pagaidām info liekas apšaubāms. Var jau būt, ka ir tādi cilvēki, kuri spēj visas šīs fiškas, bet lieka,s ka šī persona nav starp tiem. Nezinu kāpēc, bet šoreiz nē. Sagadīšanās un citi pesteļi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 06.05.2008 10:55
Raksts #35


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Īstenībā jau pareģot nav grūti.
Bet tā kā Vanga bija akla, tad neapšaubāmi viņai visas citas maņas bija saasinātas, stiprākas kā parastiem cilvēkiem. Ja viens cilvēks ir savādāks par otru fiziski, pilnīgi iespējams, ka arī garīgā plāksnē var būt atšķirības. Ir taču cilvēki, kas bez pūlēm iegaumē daudzciparu skaitļus un var veikt galvā tādas matemātiskas darbības, kas citiem pat sapņos nerādās. Nākotne jau tāpat nepārtraukti sūta mums ziņas, kā pagātnes notikumi atsaucas uz šodienu. To sauc par priekšnojautu. Ieklausieties sevī!

P.S. Nu, par to 3. pasaules karu, tas nu tā... Pašlaik jau pilnā sparā notiek 4. pasaules karš jeb karš pret terorismu. Pēc dažu vēsturnieku domām - 3. pasaules karš bija tā sauktais aukstais karš.
Precīzi pareģot tu vari tikai to, ku labi pazīsti. Nezin vai vienkārša zemnieku sieva daudz ko zināja par pasaules kariem.


Šo rakstu rediģēja ils: 06.05.2008 10:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_RyMey_*_*
iesūtīt 11.08.2008 18:30
Raksts #36





Viesi




Daži no Vangas paregojumiem.


2008 - Atentāts pret četriem valdību vadītājiem. Konflikts Indostānā. Tas ir viens no Trešā Pasaules Kara iemesliem.
2010 - Trešā Pasaules Kara sākums. Karš sāksies 2010 gada Novembrī un beigsies 2014 gada Oktobrī. Karš sāksies kā jau parasts karš, vēlāk tiks izmantoti kodolieroči, pēc tam - ķīmiskie ieroči.
2011 - Radioaktīvo nokrišņu rezultātā Ziemeļu puslodē nebūs ne dzīvnieku, ne augu. Pēc tam Musulmaņi uzsāks karu pret dzīvos palikušajiem Eiropiešiem.
2014 - Vairākums cilvēku cietīs no augoņiem, ādas vēža un citām ādas saslimšanām (ķīmiskā kara sekas).
2016 - Eiropa ir gandrīz neapdzīvota.
2018 - Par jauno Pasaules lielvalsti kļūst Ķīna. Evolucionējošas valstis pārvēršas no ekspluatētām par ekspluatējamām.
2023 - Nedaudz izmainās Zemes orbīta.
2025 - Eiropa vēlarvien ir mazapdzīvota.
2028 - Jaunu kodolenerģijas avota radīšana (iespējams, kontrolējama kodoltermiskā enerģija). Bads pakāpeniski tiek pārvarēts. Uz Venēru tiek palaists pilotējams kosmiskais kuģis.
2033 - Polārie ledi kūst, paaugstinās Pasaules okeāna ūdenslīmenis.
2043 - Pasaules ekonomika uzplaukst. Eiropā valda Musulmaņi.
2046 - Ir iespējama jebkuru orgānu izaudzēšana. Orgānu apmaiņa kļūst par vienu no labākajām ārstniecības metodēm.
2066 - Laikā, kad ASV uzbrūk Musulmaņu Romai, ASV pielieto jauna veida ieroci - klimatisko. Strauja temperatūras krišanās.
2076 - Bezšķiru sabiedrība (komunisms).
2084 - Dabas atjaunošana.
2088 - Jauna slimība - novecošana pāris sekunžu laikā.
2097 - Ātrā novecošana uzveikta.
2100 - Mākslīgā Saule apgaismo Zemes tumšo pusi.
2111 - Cilvēki kļūst par kiborgiem (dzīviem robotiem).
2123 - Kari starp mazajām valstīm. Lielvalstis neiejaucas.
2125 - Ungārijā saņemts signāls no Kosmosa (visi atkal atceras par Vangu).
2130 - Kolonijas zem ūdens (ar citplanētiešu padomu palīdzību).
2164 - Dzīvniekus pārvērš puscilvēkos.
2167 - Jauna reliģija.
2170 - Lielais sausums.
2183 - Kolonija uz Marsa kļūst par kodollielvalsti un pieprasa neatkarību no Zemes.
2187 - Izdodas apturēt divu milzīgu vulkānu izvirdumus.
2195 - Jūras kolonijas ir pilnībā nodrošinātas ar enerģiju un pārtiku.
2196 - Eiropiešu un Aziātu pilnīgs sajaukums.
2201 - Uz Saules palēninās kodolprocesi. Kļūst aukstāks.
2221 - Ārpuszemes dzīvības meklējumos cilvēce stājas kontaktā ar kaut ko drausmīgu.
2256 - Kosmiskais kuģis Zemei atnes jaunu, briesmīgu slimību.
2262 - Pakāpeniski mainās planētu orbītas. Marsam draud komēta.
2271 - No jauna aprēķinātas mainošās fiziskās konstantes.
2273 - Melnās, baltās un dzeltenās rases sajaukšanās. Jaunas rases.
2279 - Enerģija no nekā. (domājams, no vakuuma vai melnajiem caurumiem).
2288 - Ceļojums laikā. Jauni kontakti ar citplanētiešiem.
2291 - Saule atdziest. Uzsāk mēģinājumus iedegt to no jauna.
2296 - Spēcīgi uzliesmojumi uz Saules. Mainās pievilkšanas spēki. Sāk krist vecas kosmiskās stacijas un pavadoņi.
2299 - Francijā - partizānu kustība pret Islāmu.
2302 - Atklāti jauni, svarīgi Visuma likumi un noslēpumi.
2304 - Atklāts Mēness noslēpums.
2341 - No Kosmosa Zemei tuvojas kaut kas baismīgs.
2354 - Avārija uz vienas no mākslīgajām Saulēm noved pie sausuma.
2371 - Neizsakāmi liels bads.
2378 - Jauna, ātri augoša rase.
2480 - Saduras divas mākslīgās Saules. Zeme mijkrēslī.
3005 - Karš uz Marsa. Planētu trajektorijas tiek iztraucētas.
3010 - Komēta ietriecas Mēnesī. Apkārt Zemei - akmeņu un putekļu josla.
3797 - Ap šo laiku uz Zemes ies bojā viss dzīvais, bet cilvēce varēs aizlikt pamatus jaunai dzīvei citā zvaigžņu sistēmā.

Cerams, ka nepiepildīsies.. ;(

P.S.
http://www.spoki.lv/articles/15139/2/?link...3_pasaules_kars
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 11.08.2008 19:26
Raksts #37


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Mož derētu parādīt tos viņas pesimistiskos pareģojumus līdz 2008 gadam, kas nepiepildijās? Vai arī viņa sāka pareģot tikai no 2008 gada? rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 11.08.2008 19:26
Raksts #38


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS
2046 - Ir iespējama jebkuru orgānu izaudzēšana. Orgānu apmaiņa kļūst par vienu no labākajām ārstniecības metodēm.
2066 - Laikā, kad ASV uzbrūk Musulmaņu Romai, ASV pielieto jauna veida ieroci - klimatisko. Strauja temperatūras krišanās.
2076 - Bezšķiru sabiedrība (komunisms).
2088 - Jauna slimība - novecošana pāris sekunžu laikā.
2100 - Mākslīgā Saule apgaismo Zemes tumšo pusi.
2111 - Cilvēki kļūst par kiborgiem (dzīviem robotiem).
2125 - Ungārijā saņemts signāls no Kosmosa (visi atkal atceras par Vangu).
2130 - Kolonijas zem ūdens (ar citplanētiešu padomu palīdzību).
2164 - Dzīvniekus pārvērš puscilvēkos.
2201 - Uz Saules palēninās kodolprocesi. Kļūst aukstāks.
2221 - Ārpuszemes dzīvības meklējumos cilvēce stājas kontaktā ar kaut ko drausmīgu.
2279 - Enerģija no nekā. (domājams, no vakuuma vai melnajiem caurumiem).
2288 - Ceļojums laikā. Jauni kontakti ar citplanētiešiem.
2291 - Saule atdziest. Uzsāk mēģinājumus iedegt to no jauna.
2296 - Spēcīgi uzliesmojumi uz Saules. Mainās pievilkšanas spēki. Sāk krist vecas kosmiskās stacijas un pavadoņi.
2304 - Atklāts Mēness noslēpums.
2341 - No Kosmosa Zemei tuvojas kaut kas baismīgs.
2354 - Avārija uz vienas no mākslīgajām Saulēm noved pie sausuma.


Šie te lielākā vai mazākā mērā ir suņa murgi, pārējie vēl būtu attāli iespējami vai arī ne sevišķi pārsteidzoši (jauna reliģija ? tas ir kaut kas neiespējams un episks ?)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CityCat
iesūtīt 11.08.2008 20:26
Raksts #39


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.04.08
Kur: rokas stiepiena attālumā



CITĀTS
Mož derētu parādīt tos viņas pesimistiskos pareģojumus līdz 2008 gadam, kas nepiepildijās? Vai arī viņa sāka pareģot tikai no 2008 gada?


Parādi, savādāk mani jau sāk mākt slima suņa murgi, saistībā ar tiem trakajiem pareģojumiem. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hellqueen
iesūtīt 11.08.2008 21:13
Raksts #40


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.06
Kur: Kaste.



CITĀTS
CITĀTS
Mož derētu parādīt tos viņas pesimistiskos pareģojumus līdz 2008 gadam, kas nepiepildijās? Vai arī viņa sāka pareģot tikai no 2008 gada?


Parādi, savādāk mani jau sāk mākt slima suņa murgi, saistībā ar tiem trakajiem pareģojumiem. unsure_a.gif


Nu tiešām.
Es arī gribu redzēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:36