Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Persijs vada teātri
eyedam
iesūtīt 21.04.2004 23:54
Raksts #1


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Jau ar Harija Potera filmām bagāžā uz skatuves atgriežas Kriss Renkins, reizē gan kļuvis par teātra kompānijas vadītāju, gan ir viens no galveno lomu tēlotājiem teātra uzvestajā Henrika Ibsena lugā Heda Gablere.

Kriss pēdējā laikā ir ļoti aizņemts – tikko pabeidzis filmēties Azkabanas gūsteknī (kur tēlo Rona brāli Persiju), nu iecelts par direktoru teātrī Painted Horse Theatre Īrijā, kur kopā ar teātra aizsācēju un pašlaik māksliniecisko vadītāju Džimu Raimeru mēģinās padarīt to populārāku arī ārpus valsts robežām.

Psiholoģiskajā traģēdijā Heda Gablere Kriss spēlē zinātnieku, Hedas un Teas mīlu Levborgu. Savā darbā Ibsens rāda sievietes lomu 19. gadsimtā, runā par dubultstandartiem, egoismu, aizspriedumiem, nodevību u.c.

"Esmu saviļņots par iespēju spēlēt Levborgu. Tas dod man iespēju izpētīt tik krāsaina rakstura dziļumu un plašumu," saka Kriss.

"Man ļoti patīk tēlot Hedā Gablerē, spēlēt šādā klasiskā lugā man kā aktierim ir brīnišķīga pieredze. Pēdējās pāris nedēļas mēs to esam atkārtoti izmēģinājuši, daudz laika veltot personāžu raksturu sīkai pētīšanai."

Par savu jauno amatu aktieris stāsta: "Es ļoti ātri apgūstu, kā vadīt šādu kompāniju un kā darāmas visas tās sarežģītās lietas, kā organizēt skatuves darbus, plānot programmas, meklēt aktierus un pārliecināties, ka visi ir apmierināti.

Man vēl arī ir jārūpējas, lai par mums interesētos mediji, kā arī lai tiktu izplatīti plakāti! Bet es droši varu teikt, ka tā būs lieliska izrāde!"

Vairāk lasi šajā BBC rakstā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 1)
jazz
iesūtīt 22.06.2004 21:35
Raksts #2


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 08.06.04



Tas gan ir kas jauns un nedzirdēts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 02:35