Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atpakaļ laikā... (BP) [C], ....man pirmais mēģinājums....
Sfinx
iesūtīt 20.06.2004 20:13
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



.......mēs esam tie, kas mēs esam. Mēs nevaram būt citādi tikai tāpēc, ka to vēla kāds cits, nevaram sevi izmainīt. Katrā no mums slēpjas kaut kas, ar ko jāsadzīvo........

----------------------------------------
Katram no spēles varoņiem piemīt kāda spēja. Ir mūsdienas 21.gs. 2004.gada augusts.

Tēla vārds, uzvārds:
Izskats (ja iespējams bilde)
Klase kurā mācās jūsu tēls:
Jums piemītošā spēja:
--------------------------------

Tēla vārds, uzvārds: Artea Domingesa (Sudrabbulta)
Izskats:
Klase: iestājās 9
Spēja:Metene spēj ievilkt un izlaist dzelzs nagus (Āmrijs no X-men) un spēj pārbīdīt priekšmetus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Sfinx
iesūtīt 28.07.2004 10:26
Raksts #41


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Paklau, man tikko atrakstīja sms, ka mani gaida mājās, bet... tu varētu atnākt pie manis, ja vien taviem vecākiem nav iebildumu. Mana māja atrodas pašā pilsētas galā un man drīz būs pakaļ, pavizināsimies pa pilsētu un parunāsim mašīnā labi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 28.07.2004 10:39
Raksts #42


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Es piezvanīšu tūlīt un pajautāšu.... Džī piezvanīja saviem vecākiem un viņi atļāva. Jā, es varu aizbraukt pie tevis un uz treniņu es arī drīkstu aiziet. Man vienmēr atļauj iet pie savām draudzenēm, vecākiem nav iebildumu. Džesika bija priecīga, jo viņai patīk ciemoties pie draudzenēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 28.07.2004 10:48
Raksts #43


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Pēc piecām minūtēm pie sklas piebrauca melns džips un no tā izkāpa šoferis melnā uzvalkā kārtodams cepuri. Labdien domingesas jaunkundz, jūsu tēvs ļoti vēlējās, lai jūs būtu mājās ātrāk nekā citas reizes. Jā, Džeremij, es sapratu. Šī ir mana draudzene Džesika, viņa brauks kopā ar mani, paņem lūdzu mūsu somas. Ļoti patīkami iepazīties, jaunkundz, atteica šoferis un paņēmis somas iekāpa automašīnā un iedarbināja motoru. pagaidījis kamēr abas meitenes ieskāpj, viņš uzsāka braukt. Artea iekārtojās ērtāk un pievērsās Džī. Nu.. kā jūties šajā šausmīgi melni šikajā automašīnā... labi labi, to es negribērju jautāt. pastāsti par sevi.

Šo rakstu rediģēja Sfinx: 28.07.2004 11:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 28.07.2004 11:08
Raksts #44


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Man arī prieks iepazīties! teica Džesika un bija nedaudz pārsteigta, jo viņa nekad nebija braukusi tādā mašīnā. Tev ir tik forša mašīna! Džī vēl brīdi papriecājās par mašīnu un sāka domāt, ja jau Artea ir tāda mašīna, tad kāda ir viņas māja? Bet tad viņa atkal pievērsās Artea. Redz es dzīvoja 5 minūšu gājienā no skolas un diezgan palielā mājā. Man ir mamma, tētis, mazāka māsa un suns. Nezinu ko lai vēl tev pastāsta, bet ir es tev gribēja pajautāt, kā tev patika šodien skolā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 28.07.2004 11:15
Raksts #45


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Cik tavai māsai gadu? Tas droši vien ir ļoti jauki, ka ir mazāka māsa. Skolā man patika, jums jauks skola. Artea apklusa. Pēc kāda laika sprīža Artea norādīja ar roku uz kādu zīmi ceļa malā. iebraucām Domingesvlā kā es to saucu, bet patiesībā mājas nosaukums ir "Korrida", esam ārpus pilsētas. Jau kādu stundu esam ārpus pilsētas un es to nepamanīju, kauns man. Acu priekšā parādījās pamatīga, balta māja kurai apkārt bija augsta ķieģeļu sēta. Šoferis apbrauca pagalma vidū esošo strūklaku un apstājās durvju priekšā. Laipni lūgta manās mājās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 28.07.2004 11:22
Raksts #46


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Džesika palika tā teikt "ar muti vaļā". Artea māja likās kā kaut kāda sapņu pils, visapkārt bija tik skaisti! Ē... tad te tu dzīvo? Viņa vēlreiz pārjautāja, jo nespēja no ticēt, ka cilvēks, kurš mācas viņas klasē var dzīvot šādā pilī. Jau atguvusies no brīnumainā skata, Džī turpināja atbildēt. Manai māsai ir 5 gadi un nākamgad viņa sāks iet skolā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 28.07.2004 11:31
Raksts #47


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Jup, es te dzīvoju gan... tā ir mana patēva māja. Zini, man ir jauks patēvs. jauki, ka tev ir māsa, kādreiz tev jāatved viņa pie manis ciemos. Nāc iekšā. Artea gāja pa priekšu un ieveda draudzeni hallē kur atradās telefons kurš pīkstēja. Piedod lūdzu, es pacelšu klausuli. Artea pacēla. Jā, Domingesi, sveks tēt, jā, esmu mājās, jā, pie manis ir draudzene. Ak tā, tev mamma zvanīja, jā, un kad tu būsi? Sešos tikai? Nju... oki, pabarošu suni, atā. Piedod Džī, mans tēvs lika tevi sveicināt. saki, vai tu gribi iekost? Man ledusskapī ir šis tas ēdams, bet k ja kas, varam pasūtīt picu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 28.07.2004 16:00
Raksts #48


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



kamēr Evana ilgi un dikti skaidrojās ar savu tēvu - skolas direktoru par jaunajiem kārtības noteikumiem, abas meitenes jau bija pazudušas. klusi nolamājusies, meitene pagriezās uz mājupceļa pusi. jāiet bija ilgi un dikti, taču kautkur taču bija noslēpts tas ritenis.... meitene pēkšņi iespurdza ielas malā augošajos krūmos un pēc brītiņa izvilka melnu divriteni. nu jau ceļš raisījās ātrāk un pēc brīža jau viņa bija pie mājas vārtiņiem. meitene tos atvēra, iestūma riteni un atstāja to turpat zemē.
kā vienmēr sveicinot ierējās viņas melnais, milzīgais suns un sveicinot pieskrēja pie meitenes, Eva satvēra to aiz kakla siksniņas un ieveda mājā. "Evanesa, cik reizes man jāskaidro ka suni nedrīkst ievest mājā???'' no virtuves atskanēja mātes niknā balss. taču Eva to neņēma vērā un uzkāpa līdz savai istabai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 01.08.2004 02:07
Raksts #49


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Vaards , uzvaards: Sidnija De la fleera

Izskats:

Klase kuraa macaas jusu teels: 9


Jums piemiitosha speja: Ar skatinu paarvietot gan cilveekus gan lietas ,

buutnes ..


P.S. esu bik apjukusi bet nu gan jau ar laiku pieleks !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Krixy
iesūtīt 10.08.2004 17:21
Raksts #50


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.08.04
Kur: Laikam Riga



Vārds, uzvārds: Annika Samnta Furtado
Izskats: īsi melni mati, slaida. lielas tumšas acis, skaista seja, nelietoju kosmētiku
Klase: iespējams 9. ja nepalikšu uz 2. gadu
Spējas redzēt cauri sienām un debesīm (varu saredzeet ļaunos garus)

cerams ka varesu jums pievienoties un uzspeeleet speeli izskataas interessanta
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 12.08.2004 11:24
Raksts #51


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Artea uzveda Džesiku augšā, savā istabā un nospieda atomātiskā atbildētāja taustiņ, lai noklausītos sev atstātās ziņas. Pirmā bija no mātes un tā vēstīja par to, kas Arteai jāizdara. Otrā bija no viņas draudzenes Ankas Cēleres. Noklausījusies visas ziņas, metene pievērsās Džesikai. Jūties kā mājās, es tūdaļ nākšu, tikai pārģērbšos, un Artea nozuda garderobē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 12.08.2004 12:16
Raksts #52


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Džesika vēl aizvien nespēja aptvert, ka viņa šeit stāv - tik lielā mājā, nē pilī. Arī viņas māja bija viena no lielākajām pilsētā. Tad Džī ieraudzīja skaistu grāmatplauktu, kurš bija pilns ar grāmatām, bet tad viņa ieraudzīja gr''amtu, kura likās ļoti interesanta. Arteas grāatplaukts bija tik liels, ka pie tā bija mazas trepītes, uz kurām pakāpties. Džesikai ļoti vēlējās apskatīties šo grāmatu, tādēļ nodomāja, ka Artea nekas nebūs pret to un viņa pakāpās uz šīm trepītēm un sniedzās jau pēc grāmatas, kad viņa to netīšam nometa zemē. Džī bija pārliecināta, ka Artea neko neredz, tāpēc sastindzināja grāmatu tieši 20 centimetrus no zemes. Bet Artea jau sen bija saģērbusies un visu redzēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 12.08.2004 12:23
Raksts #53


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Vaaaau!!!! iesaucās Artea, tā ir meistarklase! Es arī šo to pieprotu, bet tā tiešām ir klase! Artea apsēdās uz gultas. Piesēdi, nav jāstāv kājās. pastāsti par savu ģimeni kaut ko vairāk, tad es pastātīšu par savējo. Nē, labāk darīsim tā, es pastāstīšu par savējiem, jo man nav daudz ko stāstīt. Mans tēvs bija sapieris, bet viņu nošāva. Kas un kā, es nezinu, mammai to nekad neesmu prasījusi. Mana mamma savukart strādā par gidi, lai gan viņai tas nebūtu jādara. Viņ alielāko tiesu laika ir prom no mājām. patēvs ir biznesmenis, viņam pieder sava firma, kurai ir lieli panākumi daudzās pasaules valstīs un nu.... mēs te dzīvojam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 12.08.2004 12:32
Raksts #54


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Tevi nemaz neizbrīna tas, ko es protu? Bet ko tu proti, vai tev arī ir kādas spējas? Džī bija loti satraukta, bet nedaudz nomierinājusies, turpināja. Mana mammai un tētim arī ir firma, tā teikt, ģimenes uzņēmums, man ir maza māsa, kuras vārds ir Džemma, suņa vārds ir Pūkainītis, tāpēc ka viņš tik tiešām ir ļoti pūkains, tā kā vārdu nebija grūti izdomāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 16.08.2004 17:52
Raksts #55


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Nē, mani neizbrīna tas, ko tu proti, jo es arī šo to protu, to pateikusi viņa izlaida savus dzelzs nagus un tad tos atkal ievilka. Es domāju, ka mēs varētu pastaigāties un tu varētu man parādīt pilsētu vai... nu kā tu vēlies, varam iet pie tevis, varam paklejot apkārt. Artea devās uz durvīm un pa ceļam nospieda kādu taustiņu automātiskajam atbildētājam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 16.08.2004 17:59
Raksts #56


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Mēs varam aiziet uz picēriju, uzēst kādu picu un pēc tam iet piem anis uz māju. Man māja nav tik liela kā tev, bet arī ir viena no lielākajām pilsētā. Pēc tam, kad Artea ar Džī bija parunājušās, viņas devās uz pilsētu, lai paēstu un vēlāk ietu pie Džesikas uz māju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 19.08.2004 12:29
Raksts #57


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Eva apsēdās uz savas gultas un somu aizmeta pāri visai istabai, stūrī. "vispirms izmācies Evanesa un tikai tad ej laukā..." slāpēti no virtuves atskanēja mātes balss. meitene pastiepa pirkstu un liegi to pavicinājusi radīja mazu uguntiņu uz paša pirkstgala. ar to viņa sāka spēlēties līdz uguntiņa pēkšņi pārlēca uz gultas, uz segām. pietrūkusies kājās viņa ar biezo segu, kas gulēja uz grīdas, izmisīgi nodzēsa uguni. pēc tam viņa izslējās un lēni izbalēja, līdz palika neredzama. Eva noslīdēja pa kāpņu margām un nemanāmi paslīdēja garām mātei. viņas suns izstiepa purnu un sāka ošņāt gaisu, taču nesāka riet. līdzko viņa tika līdz ritenim, palika redzama un aizbrauca pa ēnaino celiņu uz pilsētas centra pusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 19.08.2004 12:36
Raksts #58


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Artea un Džesika lēni soļoja uz picērijas pusi. Arteai likās, ka šis gājiens ilgst mūžību, lai gan viņas gāja tikai kādas trīs minūtes. Nonākušas pie parka meitenes ieraudzīja, ka viņām pretī brauc Evanesa. Sveika, Artea sveicināja, kurp tu dodies? Mēs ejam uz picēriju, tu varētu mums pievienoties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 19.08.2004 15:15
Raksts #59


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Jā, Eva, nāc līdzi, kopā jautrāk! Arī Džesika piebalsoja Arteai un visas visas devās uz picēriju.
Kad jau jautrā trijotne bija nonākūsi savā galamērķī un apsēdušās pie galdiņa viņas katra pasūtīja pa picai. Kamēr meitenes gaidīja picu, viņas savā starpā pārsprieda pagājušo dienu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 04.09.2004 11:15
Raksts #60


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Lii slinki izwilkaas no klases. Tikliidz winja izgaaja no skolas, Lii paluukojaas apkaart. Pie skolas seedeeja skoleeni, saseedushies barinjos winji wisi par kko baigi aizrautiigi sprieda. Lii ar riebumu noweersaas. "Trulikji" winja nodomaaja. Noleemusi aiziet liidz piceerijai & sawaakt uz maajaam liidzi picu, winja ashaa solii dewaas uz turieni. Lii pasuutiija picu, apseedaas pie letes & atspiedusi rokas pret zodu gaidiija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:58