Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Trīs maģiskie akmeņi", Flāvija Bižora
eyedam
iesūtīt 23.10.2003 22:57
Raksts #1


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Sveiki! smile.gif

Ir iznākusi jauna grāmata (Jāņa Rozes izdevniecībā laikam): Trīs maģiskie akmeņi.

Anotācija sākas ar vārdiem "Aizmirstiet Poteru"...

To ir sarakstījusi 13 gadu veca francūziete, tāpēc es to negribēju pirkt. Trīspadsmitgadīgs tomēr paliek trīspadsmitgadīgs. Fantāzija jau darbojas, bet tā labi to salikt kopā un uzrakstīt... Nu, nezinu.

Vai kāds to ir lasījis un var pastāstīt? Tā arī skaitās fantastika, cik es saprotu.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Nihil
iesūtīt 23.10.2003 23:09
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Rīt dabūšu. wink.gif Ar grāmatām man nav problēmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 27.10.2003 15:46
Raksts #3


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



nepirkšu. jānī rozē kādi 4 Ls pāri. un 13gadīgs tiešām nav tik labs, lai par četrinieku pirktu. tā jau grāmatas dārgas, bet viduvējības pirkt negribas. tad jau labāk es nopirku S. Rušdi grāmatiņu.

bet es pašķirstīju - nē, nu, interesanti jau, iespējams, ir, bet ar Poteru - ne salīdzināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanya
iesūtīt 28.10.2003 18:18
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.03
Kur: Uz kreesla



SUPPPPPEEEER....... Nee, nu ok, es iisti kaartiigi nezinu. Bet zinu, ka to ir izdevis apgaads, kuraa straadaa mana muteriite un taatad tas noteikti noziimee, ka graamata ir SUPPPPPEEEEER!!! smile.gif

PS Tikai nemeegjiniet to apshaubiit!!


Starpcitu, man taa graamata ir. Un es centiishos vinju tuvaakajaa laikaa izlasiit un atstaastiit jums savas domas par to... Bet nju tuvaakais laix vareetu buut ap... njuuu ... naakosho aiznaakusho nedeelju. Vienkaarshi maajturiibaa pa sho nedeelju jaaiztamboree vesela sega. ... aaaa... kaac kashmarshovs... nu ok, buushu tieshaam prieciiga, ja paguushu pabeigt..

Šo rakstu rediģēja avardi: 28.10.2003 18:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 28.10.2003 20:58
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Labi... Es viņu izlasīju un lieku par vienu zvaigznīti vairāk nekā Monikai... Tās ir bērnišķīgas fantāzijas (it kā es tur baigi nopietni rakstītu getlost.gif ) Un viss ir sapīts tā, it kā būtu uz nāvi saslimušas mūsdienu meitenes sapnis... Man likās murgs... Var bez lasīšanas mierīgi iztikt, bet ja galīgi nav ko darīt... Varbūt tomēr ir nedaudz neparedzamāk un interesantāk... Bet man krita uz nerviem tas, ka tā rakstniece tur iepinusi mīlasstāstu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 30.10.2003 10:34
Raksts #6


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



„Aizmirstiet par Poteru!
Francijā ir parādījies brīnumbērns – četrpadsmitgadīgā fantāzijas žanra rakstniece Flāvija Bižora.”
Stern, Vācija.

Jāņa Rozes apgāds to nupat izdevis latviski. Nupat, šorīt nopirku. Redzēs, kāda būs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cava
iesūtīt 30.10.2003 11:57
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.03



es pašķirstīju to grāmatu un saku to pašu-var jau būt ka interesanti, bet Poteru salīdzināt nevar.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 30.10.2003 13:14
Raksts #8


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Es jau vēl neesmu lasījis. Rīt varēšu ko pateikt! Nosaukums ir „Trīs maģiskie akmeņi.”
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cava
iesūtīt 30.10.2003 13:19
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.03



Es šo grāmatu tikai veikalā esmu pāršķirstījusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 30.10.2003 13:22
Raksts #10


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Es laikā nepaskatījos un iztaisīju paralēlu pavedienu „Aizmirstiet Poteru!” par to pašu grāmatu! Excuse my!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 31.10.2003 22:27
Raksts #11


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Šodien nolēmu, ka to grāmatu nopirkšu. Molā Jāņa Rozē jau sākumu izlasīju *pārdevējas neko neteica*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 04.11.2003 17:18
Raksts #12


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Par „Trīs maģiskajiem akmeņiem”! Tas ir visai izteikts meiteņu romāns ar diezgan spēcīgu sentimentalitātes piedevu. Tā kā zēniem tas varētu arī nepatikt. Tomēr, notikumi ir sagriezti visai veikli, tam meitēnam ir talants. Domāju, ka izlasīšu to līdz galam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 15.11.2003 23:41
Raksts #13


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Anotācija no Rozes i-veikala:

Flāvija Bižora (1989) ir savu literāro varoņu vienaudze – romāna “Trīs maģiskie akmeņi” iznākšana Francijā kļuva par īstu sensāciju, jo tā autorei tobrīd bija tikai 13 gadu. Viņa dzimusi Parīzē, rumāņu imigrantu ģimenē, kur bērnībā aizrautīgi klausījusies nostāstus un teikas, sajūsminājusies par Tolkīna, Steinbeka, Hemingveja darbiem. Kad skolasbiedri izlasīja pirmos fantāzijas žanra romāna fragmentus, viņi nepacietīgi skubināja Flāviju rakstīt turpinājumu. Tagad grāmatas notikumiem aizrautīgi seko tūkstošiem lasītāju ne tikai Francijā, bet arī daudzās citās pasaules valstīs.

Brīnumainajā zemē Pasakonijā, ko no Ārienē valdošās Duča padomes sargā enerģētiskais aplis, cits citam līdzās dzīvo cilvēki un maģiskas būtnes: gibduli, bumblinki, Amnhoras burvji un citi savādi radījumi. Pirms daudziem gadsimtiem izteiktais Pareģojums vēsta, ka kādu dienu Izredzētais ar trīs maģisku akmeņu un gaismas spēku palīdzību uzsāks izšķirošo cīņu pret Tumsas armiju. Kad Pasakonijā ierodas trīs meitenes ar savādiem vārdiem – Nefrīte, Opāle un Dzintare – un meklē ceļu pie varenās burves Oonago, neviens nešaubās, ka liktenīgais brīdis ir klāt. Kur rast burvju spēku, lai stātos pretī bailēm, tumsai, Duča padomes Trīspadsmitā locekļa viltībām? Kas saista trīs drosminieces no teiksmainās pasaules ar meiteni Nodu, kura jau ilgu laiku atrodas smagas slimības varā mūsdienu Parīzē?

“Aizmirstiet par Poteru! Francijā ir parādījies brīnumbērns – četrpadsmitgadīgā fantāzijas žanra rakstniece Flāvija Bižora”
Stern, Vācija
--------------------------------

another_girl, Sanya, kādas tad ir jūsu atsauksmes? smile.gif

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anetta
iesūtīt 17.11.2003 12:49
Raksts #14


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03



Es aizvakar biju biblotēkā un tur bija šitā grāmata. Man liekas, ka tā ir labāka par, teiksim Artēmiju Faulu, tomēr ar HP salīdzināt nevar.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 17.11.2003 21:16
Raksts #15


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Es gan raksturotu kā pāraugušu pasaku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanya
iesūtīt 19.11.2003 16:56
Raksts #16


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.03
Kur: Uz kreesla



Kaadas tad ir manas atsauksmes?? He-he. . .nu redziet, es weel.. emm... lasu smile.gif smile.gif smile.gif Bet ir okei, baigi okei. Taa kaa, ja jums visi shie no seerijas : fantasy iet labi pie sirc, tad tik peerciet.. t.i. ... lasiet laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 05.12.2003 16:14
Raksts #17


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



Super grāmata! Vienkārši varena! Es nespēju noticēt, ka to sarakstījusi ir 13gadīga meitene!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 05.12.2003 16:27
Raksts #18


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



FU, man ne pārāk patika. muļķīga. uzreiz var redzēt, cik gadi ir meitenei, kas to sarakstīja. Tā TMA ir tiešām - kā Nihil teica - pāraugusi pasaka. pē.

Šo rakstu rediģēja Bafija: 05.12.2003 16:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pekene
iesūtīt 13.12.2003 21:30
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



nu man arii ir tikai 13, bet lai es uzraxtiitu graamatu, kur darbiiba norisinaas pasakonijaa? getlost.gif nemuuzham. tad jaw es kawko orginaalaaku izdomaatu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 15.12.2003 17:16
Raksts #20


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



Labi, uzraksti savu grāmatu, novērtēsim! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 09:25