Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ticat eņģeļiem?
alohamora
iesūtīt 31.12.2004 15:25
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



ir daudz dzirdeets par enjgjeljiem-Dieva suutnjiem un paliigiem. arii par naaves enjgjeli. vai juus ticat shiim gaishajaam, spaarnotajaam buutneem (verbuut juus vinjus izteelojaties citaadus?)? vai iespeejams, ka vinji neredzami nolaizhas uz zemes un paliidz cilveekiem, varbuut pat virza vinju liktenjus?

rakstiet, ko juus zinat un ko par to domaajat! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
addnill
iesūtīt 31.12.2004 16:16
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



neesmu īsti pārliecināta, vai ticu, bet gribētos domāt, ka tāda parādība ir gan!!! blush.gif Man tas viss liekas ļoti interesanti...iedomājos es viņus kā tāds skaistas, puscaurspīdīgas būtnes, gariem, gaišiem matiem, zilām acīm...baltos plīvuros...tādas kā visideālākās būtnes. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 31.12.2004 16:50
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Īsti jau neticu, bet tajā pašā laikā ticu gan. Es ticu, ka pastāv varbūt enģeļi, bet viņi uz zemes nenolaižas. Un viņu izskats - nez kāpēc sieviete, ar baltiem, platiem spārniem, blondiem matiem un baltā apģērbā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 01.01.2005 11:59
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Domāju tie kas ir lasījuši Lotr(GP) tad saprot ,ka jeb kura maia ir kā Iluvator sūtnis. Dieva sūtņi gandalf ar citiem burvjiem. Kam tur ko ticēt vai tādi ir vainav. Vai tad esi redzējusi kādu. Es personīgi neēsmu redzējis un tapēc neticu. Piedodiet man ja neapmierinu jūs!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 01.01.2005 14:18
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



reiz sīrupā lasīju par sargeņģeļiem. nu jā nācās noticēt.un vēl tās anekdotes par sargeņģeļie laughing.gif vispār ticu ka ir sargeņģeļi.un Dievs paņem tikai labākos par sargeņģeļiem.Kā Žoltoku,Latvijas hokeja izlasei droši tagad būs labs sargeņģelis.Un Mumiņš arī sargās Prāta Vētru. Ticu eņģeļiem.Ja kādam no jums ir "Mājas un dārzs"žurnāla Ziemassvētku speciālizdevums tur ir aprakstīts par eņģeļiem-82.-89lpp.
Eņģelis nāk no latīņu valodas angelus, kas nozīmē "sūtnis","vēstnieks". wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 01.01.2005 19:50
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Shobriid neatbildeeshu vai ticu vai nee, jo negribu liekas replikas(paarsvaraa ticu tam kaa eksistenci gribeetu)....Vienaa baigi vecaa graamataa bija baigi labi aprakstiits naaves engjelis- cilveeks(nu jau vairs nee), aarkaartiigi izkaameejis taa, ka var saskatiit katru ribu; kad kaadam jaamirst vinjsh ierodas tam pakalj ar spiedziigu gaudoshanu un kjeezju svilposhanu....tas paarvietojas leenaam un neesaa liidzi izkapti, kas kalpo par ieroci dziiviibas panjemshanai....tam nav ne juutu, ne sapraata- tikai ledains aukstums; vinjsh nav ljauns, jo tikai pilda savu darbu- panjem dziiviibas....
Protams ir arii dazjaadi kritushie engelji kaa piemeeram vampiiri....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 02.01.2005 07:37
Raksts #7


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Sbafulo @ 01.01.2005 19:50)
Shobriid neatbildeeshu vai ticu vai nee, jo negribu liekas replikas(paarsvaraa ticu tam kaa eksistenci gribeetu)....Vienaa baigi vecaa graamataa bija baigi labi aprakstiits naaves engjelis- cilveeks(nu jau vairs nee), aarkaartiigi izkaameejis taa, ka var saskatiit katru ribu; kad kaadam jaamirst vinjsh ierodas tam pakalj ar spiedziigu gaudoshanu un kjeezju svilposhanu....tas paarvietojas leenaam un neesaa liidzi izkapti, kas kalpo par ieroci dziiviibas panjemshanai....tam nav ne juutu, ne sapraata- tikai ledains aukstums; vinjsh nav ljauns, jo tikai pilda savu darbu- panjem dziiviibas....
Protams ir arii dazjaadi kritushie engelji kaa piemeeram vampiiri....
To tavu nāves enģeli sauc vienkārši Nāve. grin.gif Pie tam vampīri nav kritušie enģeļi, tie ir pilnīgi atšķīrīgi radījumi, radušies no cilvēkiem.

CITĀTS(zakkiss @ 01.01.2005 13:33)
rolleyes_a.gif Nu nezinu vai tiešām tādai ir bet gribās ticēt ka ir sargeņģeļi kuri mūs piektata un aizsargā!!!  rolleyes_a.gif
Tici vien tam, ka tevi kāds sargās, un ziepēs būsi. Katram pašam sevi jāsargā, nevis jāgaida kautkāds "augstāks spēks".

Enģeļu nav, nav arī viņu "bosa" - dieva. Katrs pats sava likteņa virzītājs un pats sev sargs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 03.01.2005 02:27
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Shadowstalker @ 02.01.2005 07:37)
CITĀTS(Sbafulo @ 01.01.2005 19:50)
Shobriid neatbildeeshu vai ticu vai nee, jo negribu liekas replikas(paarsvaraa ticu tam kaa eksistenci gribeetu)....Vienaa baigi vecaa graamataa bija baigi labi aprakstiits naaves engjelis- cilveeks(nu jau vairs nee), aarkaartiigi izkaameejis taa, ka var saskatiit katru ribu; kad kaadam jaamirst vinjsh ierodas tam pakalj ar spiedziigu gaudoshanu un kjeezju svilposhanu....tas paarvietojas leenaam un neesaa liidzi izkapti, kas kalpo par ieroci dziiviibas panjemshanai....tam nav ne juutu, ne sapraata- tikai ledains aukstums; vinjsh nav ljauns, jo tikai pilda savu darbu- panjem dziiviibas....
Protams ir arii dazjaadi kritushie engelji kaa piemeeram vampiiri....
To tavu nāves enģeli sauc vienkārši Nāve. grin.gif Pie tam vampīri nav kritušie enģeļi, tie ir pilnīgi atšķīrīgi radījumi, radušies no cilvēkiem.

CITĀTS(zakkiss @ 01.01.2005 13:33)
rolleyes_a.gif Nu nezinu vai tiešām tādai ir bet gribās ticēt ka ir sargeņģeļi kuri mūs piektata un aizsargā!!!  rolleyes_a.gif
Tici vien tam, ka tevi kāds sargās, un ziepēs būsi. Katram pašam sevi jāsargā, nevis jāgaida kautkāds "augstāks spēks".

Enģeļu nav, nav arī viņu "bosa" - dieva. Katrs pats sava likteņa virzītājs un pats sev sargs.
*


Vampiirus sauc arii par kritushajiem engjeljiem, ja nebuusi jau dzirdeejis.Tika uzskatiits, ka vinji ir labie engjelji, tacju nogreekojaas un tika sodiiti, taapeec tos arii sauc par kritushajiem engjeljiem......Naave tiek dazjaadi deeveeta, to skaitaa arii par engjeli un man nav tiesiibu(arii, ja gribeetu) to apstriideet.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G. Rausts
iesūtīt 03.01.2005 12:55
Raksts #9


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.12.04
Kur: Uz ielas



puce tas ka vini tev patik nekas nav tapec vini nesaks pastavet sbufalo kapec tad nevair apstiridet tas tavs dievs vai kas aizliedza nav tadu engelu tas vss ir izdomajums
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 03.01.2005 17:18
Raksts #10


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Eņģeļi kā tādi nav nekur sastopami izņemot dažādos mākslas darbos vai uz baznīcu vitrāžām. Patiesībā eņģeļi ir tie paši cilvēki. Dažs labais cits (lielākajā vairumā) sliktais,turklāt viņi izdomājuši sevi saukt pa nāves eņģeļiem,krāsoties,apkrauties ar krustiem kas sver līdz pat 4 kg un citiem verķiem un klausīties smagu mūziku(ārēji,lai gan spēj klausīties arī mierīgāku muzonu) Viņiem ir tikai viens trūkums-bieža depresija kas parasti beidzas ar graizīšanos utt. Bet tas tā.. labie eņģeļi ir savādāki. Atšķirībā no šiem nāves eņģeļiem viņi dara visu ko gaismas bērniem piedienas darīt( te nav domāti Rīta zvaigznes gaismas bērni).Eņģeļu nav,ir tikai cilvēki kas par tādiem izliekas un ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību piezimē sev spārnus klāt. tā teikt lai iespaidigāk
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 04.01.2005 10:55
Raksts #11


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Annas Raisas romānā "Velns Memnohs" enģeļi bija arakstīti ļoti labi... viņa tos aprakstīja ņemot vērā ļoooti daudzu tautu uzskatus... tas tur pa visām malām lien ārā... bet ko es vēlējos teikt...? ā! kādus viņa enģeļus aprakstīja... Viņasprāt tiem nebija ne spārnu ne ķermeņa... tiem vispār nebija nekā... enģeļi bija kā spīdīgi, varbūt caurspīdīgi stāvi, kas sastāvēja no enerģijas (gluži kā visa Dieva valstība)... viņi spēja pieņemt cilvēka veidolu... vai jebkā cita veidolu, vienkārši izveidojot sev ķermeni no zemes enerģijas... no melekulām, kas ir visapkārt. Un enģeļi bija nemirstīgi... viņi izveidoja pasauli kopā ar Dievu un, kad Dievs jūrā ielaida pirmo dzīvību – baktērijas – enģeļi neparko nesaprata, kāpēc tās mirst... viņi nesaprata, kāpēc Dievs izvēlējies šādu lietu ritumu... viņi nespēja saprast kāpēc jāmirst. Un viens no viņiem uz Dievu šausmīgi par to apvainojās.... un tapa nosviests uz Zemes... viņš arī vēlāk kļuva par Luciferu.
Tas gan ir Annas Raisas skatījums... bet tomēr man vistuvākais un kaut kapēc man arī liekas vispareizākais un visiespējamākais... smile.gif

Un jā! Vampīrus patiesi sauc par Kritušajiem enģeļiem... bet... jāteic "Pārāk daudz goda", jo Vampīriem nav nekāda sakara ar enģeļiem. Vampīri ir radījumi, kas nomiruši. vampīrs var būt nne tikai cilvēks. Teorētiski tas var būt jebkurš undead (vo velns, kā šitais galu galā ir latviski???) radījums – suns, kaķis, tārps... laughing.gif tā sanāk. Vampīrs ir radījums, ko ļaunums atgriezis dzīvē un tur savās važās, neļaujot tam nomirt. Vampīrs ir ļaunuma roku darbs wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 04.01.2005 11:25
Raksts #12


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Kuš, bērni! laughing.gif

Izlasiet, bet abi! to, kas ir rakstīts te:
http://vampires.monstrous.com/vampire_origins.htm

Zem "Ethymology" ir visvisādas iespējamās teorijas, un tikai viena, tāda, pie "Others" pieskaitāma ir tā, kur vampīrus tiešām uzskata par kritušajiem eņģeļiem.

Kas attiecas uz mani, tad es neticu, ka eksistē eņģeļi, tāpat kā mitoloģiskajiem vampīriem. Medicīniskos gadījumus neapskatīsim.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 04.01.2005 11:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 04.01.2005 11:29
Raksts #13


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Vispār nav ne vampīru ne kritušo enģeļu. tas tā.

Nākamajā tuvinājumā - kritušie eņģeļi būtu Lucifers (+viņa blice dažās versijās)

Bet līdz vampīriem tur vēl ir ļooooti tālu. Viņi tomēr ir cilvēciskas būtnes... Ja nur pavisam alegoriski - eņģelis - citiem dara labu, vampīrs-citiem dara ļaunu, kritušais eņģelis - agrāk darīja labu, tagad ļaunu... bet pat tad vampīrs!=kritušais eņģelis.

Bet par to Raisas Memnohā doto raksturojumu... ņu ņu - un kāpēc Memnoham nepatika, ka cilvēku sievietes ir skaistas tikai skaistuma pēc? Tā nu gluži ka nekādas formas nebūtu tomēr nebija...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 04.01.2005 15:13
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Inx @ 04.01.2005 10:55)
Annas Raisas romānā "Velns Memnohs" enģeļi bija arakstīti ļoti labi... viņa tos aprakstīja ņemot vērā ļoooti daudzu tautu uzskatus... tas tur pa visām malām lien ārā... bet ko es vēlējos teikt...? ā! kādus viņa enģeļus aprakstīja... Viņasprāt tiem nebija ne spārnu ne ķermeņa... tiem vispār nebija nekā... enģeļi bija kā spīdīgi, varbūt caurspīdīgi stāvi, kas sastāvēja no enerģijas (gluži kā visa Dieva valstība)... viņi spēja pieņemt cilvēka veidolu... vai jebkā cita veidolu, vienkārši izveidojot sev ķermeni no zemes enerģijas... no melekulām, kas ir visapkārt. Un enģeļi bija nemirstīgi... viņi izveidoja pasauli kopā ar Dievu un, kad Dievs jūrā ielaida pirmo dzīvību – baktērijas – enģeļi neparko nesaprata, kāpēc tās mirst... viņi nesaprata, kāpēc Dievs izvēlējies šādu lietu ritumu... viņi nespēja saprast kāpēc jāmirst. Un viens no viņiem uz Dievu šausmīgi par to apvainojās.... un tapa nosviests uz Zemes... viņš arī vēlāk kļuva par Luciferu.
Tas gan ir Annas Raisas skatījums... bet tomēr man vistuvākais un kaut kapēc man arī liekas vispareizākais un visiespējamākais... smile.gif

Un jā! Vampīrus patiesi sauc par Kritušajiem enģeļiem... bet... jāteic "Pārāk daudz goda", jo Vampīriem nav nekāda sakara ar enģeļiem. Vampīri ir radījumi, kas nomiruši. vampīrs var būt nne tikai cilvēks. Teorētiski tas var būt jebkurš undead (vo velns, kā šitais galu galā ir latviski???) radījums – suns, kaķis, tārps... laughing.gif tā sanāk. Vampīrs ir radījums, ko ļaunums atgriezis dzīvē un tur savās važās, neļaujot tam nomirt. Vampīrs ir ļaunuma roku darbs wink.gif
*

Jaa tacju , lai arii vampiiriem dota muuzjiigaa dziive, diemzjeel sad.gif to var nogalinaat- vai nu ar saules gaismu vai noceertot galvu, vai caurdurot sirdi ar mietu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 04.01.2005 23:47
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Inx @ 04.01.2005 11:05)
pašai tev tongue.gif
štangā dabūsi!!! devil.gif vampīri nav nekādi kritušie enģeļi!!! mad.gif laughing.gif
*

tu varbuut esi kautvienu saticis un to noskaidrojis, ka vari taa apgalvot? Vinji ir kritushie, jo agraak bija labie, bet tad tika padziiti!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 05.01.2005 16:43
Raksts #16


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



nu daļēji ticu un daļēji neticu.... bet laikam jau varāk gan ticu...man liekas ka viņi nemaz nenolaižas uz zemes, bet gan sēž tur augšā. un skatās ko cilvēki dara
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 07.01.2005 00:09
Raksts #17


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Es eņģeļiem kā tādiem neticu. Kāpēc? Tāpēc, ka nav pierādījuma tam, ka tādi vispār būtu (sevi par pierādījumu neņemšu meele_a.gif ). Katrs iedomājas savādām eņģeļus. Baltus ar spārniem, lidojošus utt.

Bet par Sargeņģeļiem -> tiem arī diezko neticu (bet kaut vai viens man tagad ir happy.gif ). Drīzāk jau par sargeņģeļiem iesauc vienkārši kādu tuvu cilvēku, kas vienmēr ir līdzās.



skow
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 07.01.2005 10:34
Raksts #18


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



CITĀTS
Es eņģeļiem kā tādiem neticu. Kāpēc? Tāpēc, ka nav pierādījuma tam, ka tādi vispār būtu (sevi par pierādījumu neņemšu  ). Katrs iedomājas savādām eņģeļus. Baltus ar spārniem, lidojošus utt.


Ja tu domaa to bildiiti kur tu esi engjelis tad komentaar tieshi vietaa laughing.gif
BEt nu engjelji,ja vispaar kaa taadi ir,ir tikai muusos pashos...
Nava pieraadiijumu ka vini esksistee,bet kur ir pieraadiijums,kaa neeksistee?
Taa kaa,vieniigais pieraadiitais engjelis ir skow laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 13.01.2005 11:31
Raksts #19


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Šobrīd es sargeņģeļiem ne visai ticu, mani sargā Dievs, kā Viņš ir apsolījis (smile.gif ), bet, kad biju stāvoklī (nu grūtnieces jau ir tādi drusklu psihonovirzīti radījumi) man patika iedomāties, ka nu man ir veseli divi gabali sargeņģeļi - viens mans, otrs - bērna. smile.gif
Tas, protams, nenozīmēja, ka es tolaik vazājos pa Maskačku naktī minikleitā. Kas pats sevi sargā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 21.01.2005 18:15
Raksts #20


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(K.O.R.N. @ 07.01.2005 10:34)
Taa kaa,vieniigais pieraadiitais engjelis ir skow laughing.gif


Mana eņģeļa sejiņa - teiksim tā smile.gif .


Es gan nedomāju tā, ka pats sev ir sargeņģelis, katram tas ir kāda būtne, kāds bērnībā nosapņots varonis (citam supermens, citam spidermens grin.gif ).
Un, Jazzy, ja tomēr tādi sargeņģeļi pastāv - es šaubos, ka viņi grib, lai viņus ierauga. Viņi dara savu darbu klusumā.
Bet atkal jautājums. "Kāpēc mans sargeņģelis mani nenosargāja to reizi?" Ir lietas, kam ir jānotiek, un mēs nespējam to mainīt. Tās ir tās lietas, kas ir ierakstītas jau tavā dzīvē tev piedzimstot. Un viss jau var būt, ka tavs sargeņģelis ir arī vēl kādam sargeņģelis.

Un vēl galu galā, es piekrītu Lia'angia-i. Pašam ir sevi jāsargā kā vien prot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:50