Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Spējas!!!
Kuras speejas tu veeleetos?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 328
Viesi nevar balsot. 
zakkite
iesūtīt 16.12.2004 19:40
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Es gribet lasiit cilvkeeku domas! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Demagogs
iesūtīt 21.01.2005 19:24
Raksts #41


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



Laikam, jau griētu lasīt domas. rolleyes_a.gif
Izklausās tik intriģējoši... cool.gif Tiešām būtu interesanti uzzināt, ko domā citi... shifty_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 23.01.2005 18:12
Raksts #42


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Nebūtu slikti lasīt domas. Taču - ja es tās lasītu nemitīgi, galva sprāgtu pušu! Vienā filmā jau tā ar vienu meiteni notika. :blink:
Bet patiesībā daudz aizraujošāk būtu censties visu panākt saviem spēkiem, nekā ar spēju palīdzību...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 27.01.2005 17:41
Raksts #43


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



hmm. Es nobalsoju par variantu "4.iemiesoties kaadaa", lai gan patiesībā vairāk gan vēlētos spēt ielauzties cilvēka prātā. Uzzināt dvēseles dziļākās ciešanas, mokas, sāpes.. bailes. Zināt to, ko iespējams nezin neviens cits, spēt uzzināt lietas, ko varbūt neatceras viņi paši. Uzzināt. Noklusēt. Un justies piepildītai. Kā dvēseļu zaglei. Atmiņu glabātājai. Lai nav jāatceras pašai savi noslēpumi un bailes. Zinot citu dziļākās izjūtas pašam tādas rodas, bet ne saistībā ar sevi, saviem pārdzīvojumiem. Tāpēc nav bail.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harry
iesūtīt 27.01.2005 21:49
Raksts #44


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: Azkabanas cietumā.



Es grib'etu las'it cilv'eku domas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aeris
iesūtīt 30.01.2005 10:42
Raksts #45


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Gribētos kādreiz būt neredzamai, vai arī palasīt kāda domas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
phoebe
iesūtīt 30.01.2005 13:20
Raksts #46


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 23.01.05
Kur: tev aiz muguras...:)



Būtu nedaudz nerātni lasīt citu domas tāpēc tieši tādas pējās es gribētu laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 31.01.2005 17:52
Raksts #47


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Vienmeer esmu gribeejusi lasiit domas..daudz vairaak nekaa kaadas aktiivaakas speejas- domu lasiishanu var ljoti lietderiigi izmantot..
Veel vareetu arii neredzamiibas speeju vai arii apstaadinaat laiku kaadaa svariigaa briidii....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 02.02.2005 11:17
Raksts #48


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Es labaak kluutu neredzama lai vareetu tikt tur kur citi netiek smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daimorte
iesūtīt 16.02.2005 19:18
Raksts #49


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.04
Kur: Es esmu maģiski piestiprināts pie datora austiņām. Maģiski, ka es jums saku!



nobalsoju par apstaadinaat laiku nekad vairs nevajadzeetu maksaat par nevienu smalkmaiziiti un no riitiem vareetu izguleeties wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 17.02.2005 14:27
Raksts #50


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Gribeetu maaceet iemiesoties cilveekos vai dziivniekos...to vareetu labi izmantot savaa un citu labaa... grin.gif un tas ir diezgan forši...bet tad jau tu vairs neesi cilveeks bet kautkaada eena vai gars.. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 18.02.2005 01:07
Raksts #51


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Es laikam gribētu kontrolēt laiku, bet ja būtu vēl kāds cits variants, laikam jau daudz ko gribētos. Laika kontrole, gan būtu vareni... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elbereth Gilthon...
iesūtīt 18.02.2005 11:25
Raksts #52


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.10.04



Īstenībā man gribētos to visu - sagrābt sev visas šitās spējas, un cauri! Man un tikai man!!!! Nu labi, ja jāizvēlas vienu, tad, tā kā esmu tāda GP fane, gribētu spēju kūt neredzamai. Paar to domu lasīšanu, man šķiet, ka pārsvarā labāk nemaz nezinat, ko otrs par tevi īstenībā domā. Daudz sāpju un vilšanās tiktu aiztaupīts, kaut arī nemaz tik labi jau nav arī dzīvot ilūzijās... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pārsliņa
iesūtīt 18.02.2005 21:12
Raksts #53


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.05



[COLOR=#c723c7] Es gribētu prast apstādināt laiku.. Kāpēc? Bieži vien sanāk pateikt to, ko nemaz nedomāju un ja es varētu apstādināt laiku, kaut uz īsu brītiņu, man būtu iespēja apdomāt savu atbildi vai jautājumu... Vārdus jau nevar izdzēst...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anja
iesūtīt 18.02.2005 21:19
Raksts #54


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.05
Kur: Kautkur bēniņos



Es gribeetu lasiit domas! Bet tikaj tad, kad man to gribas, nevis taaa ka man visu laiku jaadzird taaas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 28.05.2005 18:58
Raksts #55


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



Gribētu kļūt neredzama. No sākuma domāju par laika apturēšanu, bet ar laiku spēlējoties var s**i sanākt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heksina
iesūtīt 28.05.2005 19:21
Raksts #56


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.04.04



Es izvēlējos apstādināt laiku. Tas būtu reāli algebras kontriķa vidū apstādināt laiku un apskatīties visas tās sasodītās formulas vai arī aiziet pie učenes galda un palūrēt pareizās atbildes. Un kā arī jau minēja Daimorte varētu izgulēties un nevaidzētu nekur skriet apstādini laiku un dari ko gribi. REĀLI
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 29.05.2005 09:32
Raksts #57


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Es gribētu apstādināt laiku...tas tak būtu kruti..!Kad skolā kāds kontriķis, vnk sastindzini klasi, aizej pie učenes paņem atbildes un miers...vai arī kalkulatoru, špieri...!Tās būtu super spējas grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 29.05.2005 09:40
Raksts #58


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



Es gan visvairāk gribētu vnk pārvēsties par kādu dzīvnieku...Kļūt neredzama, nē tas man nebūtu nepieciešams, arī lasīt citu domas nebūtu nekādas nepieciešamības, vēl vienīgi varētu apstādināt laiku, kaut gan es tomēr priekšroku dodu pārvērsties.Bet ja šeit būtu minēta spēja lidot tad es 100%īgi izvēlētos to! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sandwoman
iesūtīt 29.05.2005 09:59
Raksts #59


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 26.05.05
Kur: Rīga, Mežaparks



manā skatījumā visfantastiskākā spēja būtu, ja es varētu lasīt cilvēku domas.. varētu atklāt, kurš ir ļaundaris, nodevējs, slikts draugs (esmu to piedzīvojusi, nav no patīkamākajām sajūtām un ceru, ka to cilvēku saspers zibens) cool.gif varētu zināt, ko cilvēki domā par attiecīgajām lietām, cilvēkiem.... tas būtu kolosāli.. bet var jau būt, ka šīs spējas nestu arī sāpes un pārdzīvojumus.. nevienmēr tas var būt vilinoši vai skaisti... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 29.05.2005 10:11
Raksts #60


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



CITĀTS(Ēr-mjo-nī-ne @ 29.05.2005 10:40)
Es gan visvairāk gribētu vnk pārvēsties par kādu dzīvnieku...Kļūt neredzama, nē tas man nebūtu nepieciešams, arī lasīt citu domas nebūtu nekādas nepieciešamības, vēl vienīgi varētu apstādināt laiku, kaut gan es tomēr priekšroku dodu pārvērsties.Bet ja šeit būtu minēta spēja lidot tad es 100%īgi izvēlētos to! smile.gif
*


Es arī gribētu pārvērsties par kādu dzīvnieku... Karstā vasaras dienā varētu pārvērsties par putnu un lidot augstu debesīs, baudot vēju... rolleyes_a.gif No sākuma es gribēju domu lasīšanu, bet tad es tā padomāju... Ir daudzi cilvēki, kuri par mani varētu domāt nu ļoti 'mīļas' domas un es tās nemaz negribu zināt silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:44