Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Grāmatu veikali internetā
aicha
iesūtīt 06.06.2005 20:34
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: LV



Es te tā sāku domāt ka gribētos to jauno HP grāmatiņu dabūt jau vasarā. grin.gif Tā nu es iegāju amazon.com un sameklēju Harry Potter and Half Blood Prince... Sameklēju arī to pasūtijuma anketu bet tā arī nevarēju saprast dažas ar pasūtīšanu saistiitas lietas, piemēram, nekur nevarēju atrast kādi ir pasta izdevumi unsure_a.gif ...
Varbūt kāds no jums ir pasūtijis grāmatas vai citas lietas netā. Nu tad lūdzu lūdzu padalieties pieredzē... ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 14)
gone away
iesūtīt 14.06.2005 13:24
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Es zinu, ka grāmatas netā var lasīt iepriekš. par pasūtīšanu neko daudz nezinu, bet Hp gan jau var pasūtīt Bloomsbery gŗamatnīcā. tikai jāieiet google un jāpalūkojās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 28.06.2005 18:53
Raksts #3


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



domāju, a te pat kādā latviešu lapā var jau pasūtīt, un tur būs vieglāk saprast, varbūt kāds zināja to lapu, es taga esmu aizmirsusi, bet... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 28.06.2005 18:57
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



http://www.amizante.lv/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dekaels
iesūtīt 14.10.2006 00:41
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04
Kur: Tornis



Klau, vai kāds šeit pērk grāmatas iekš abebooks.com? Tikko piefiksēju, ka it kā no viņiem var pasūtīt lietotas grāmatas (no amazones, piemēram, uz Latviju lietotas grāmatas nesūta), turklāt par iespaidīgi lieliskām cenām un kopumā normāliem piegādes termiņiem. Viss izklausās teju vai pārāk labi, lai būtu taisnība...

Tātad - vai kādam ir kāda pieredze šajā jautājumā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rosie Cotton
iesūtīt 14.10.2006 07:58
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Ir gadījies izmantot, bet vislabāk, ja tev ir kredītkarte iepirkumiem internetā, lai veiktu naudas pārskaitījumus. Latvijas Pasta sistēmas metode naudas pārvedumiem uz ārzemēm ir sasodīti komplicētais Western Union. Taču esmu pasūtījusi grāmatas gan no ebay, gan abebooks, visas ir pienākušas laikā, ar sīkiem rēķiniem, nekādu problēmu. Ar katru pārdevēju gan jāsazinās atsevišķi (pie piedāvājuma norādīts e-pasts) par apmaksu un piegādi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dekaels
iesūtīt 14.10.2006 12:12
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04
Kur: Tornis



Liels paldies! Nu jā, es, protams, pirkšu ar karti. Ja viss tiešām tā arī darbojas, tad tas abebooks tak ir pamatīga zelta bedre... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 09.03.2008 22:19
Raksts #8


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Tātad mani interesē, ko cilvēki saka par Amizante.lv. Vai esat kadreiz pasūtījuši grāmatas ar šīs lapas palīdzību? Vai esat bijuši apmierināti ar visu? Vienkarši es tagad plānoju pasūtīt vienu grāmatu, tāpēc labāk vispirms ir noskaidrot kaut ko vairāk par šo lapu. Divi jautājumi, kas mani interesē visvairāk, ir "Vai tā cena, ko rāda zem grāmatas, ir tā galējā? (proti tā item's price with taxes+delivery price)" (kaut kā negribētos, lai man no konta atskaita kaut kādas papildus izmaksas par nez cik latiem) un "Vai tu vispār ir droši pasūtīt?" (piemēram, var gadīties, ka grāmata nemaz neparādās, atsūta bojātu vai kaut kas tamlīdzīgs).

Tā grāmata, kuru es plānoju pirkt ir redzama bildē:


Varbūt kāds ir redzējis šo grāmatu Latvijā? Tad man nevajadzētu nemaz pasūtīt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 09.03.2008 22:24
Raksts #9


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Kurā tabulas daļā tev parādās pēkšņs analfabētisms? Un ja vēl kaut kas nav skaidrs, tad ej uz checkout`u un tur viss būs vēl skaidrāk rakstīts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 09.03.2008 23:50
Raksts #10


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Ja nemāki atbildēt uz maniem jautājumiem normāli, varēji vispār neatbildēt! Bet paldies tāpat, acīgais mod!

Šo rakstu rediģēja Dark Phoenix: 09.03.2008 23:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smilga
iesūtīt 07.12.2008 17:47
Raksts #11


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.08



hmmmmmmm nekad neesmu pirkusi grāmatas jebkurā no jūsu norādītajiem saitiem.
tomēr par labām es atzīstu rozes i-neta grāmatnīcu ( vienīgais mīnuss ir tas, ka tur ir tikai grāmatas, kas atrodamas latvijā)
Bet vislabāk man patīk www.kriso.lv, tur ir riktīgi daudz grāmatu, piegādi veic uz mājām, ar latvijas pastu BEZmaksas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pipardilliite
iesūtīt 07.12.2008 18:57
Raksts #12


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.02.08
Kur: Starp debesīm un savām rētām, kur pāri plosās likteņa vējš...



Nekad vēl nav sanācis pirkt grāmatas netā... Vajadzētu jau laikam pa,ēģināt, bet - ir vērts? Savādi, bet man PATĪK pirkst grāmatas reālajā smile.gif man tā liekās, ka tas ir... personīgi, peimēram nopirkt kādam grāmatu - dāvanu pašam, nevis ar neta starpniecību happy.gif Lasīt grāmatas netā arī nav sanācis - patīk lasīt tā , krēslā ieritinoties ar šokolādi blakus ( grāmatas necieš! gandrīz vienmēr......) happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smilga
iesūtīt 07.12.2008 19:39
Raksts #13


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.08



runājot par amizantelv, es gandrīz no krēsla nokritu, kad ieraudzīju cenas grin.gif
nekad neesmu īpaši taupījusi uz grāmatu rēķina, tomēr kaut ko tādu es redzu pirmo reizi. neviena no manis izvēlētajām grāmatām nebija lētāka par 15-20 ls ( es gan skatījos tikai angliski) + vēl piegāde grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Teletūlbijs.
iesūtīt 06.07.2011 17:45
Raksts #14


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.10
Kur: Pagrabā, starp zirnekļu tīkliem un veciem kamoliem, starp pieneņu pūkām un zaļiem zaķīšiem.



CITĀTS(Dekaels @ 14.10.2006 13:12) *
Liels paldies! Nu jā, es, protams, pirkšu ar karti. Ja viss tiešām tā arī darbojas, tad tas abebooks tak ir pamatīga zelta bedre... smile.gif

Ja tur pārdod atsevišķi cilvēki, nevis tā lapa, tad viss atkarīgs no tā cilvēka, kura grāmatu tu taisies pirkt. Viss var gadīties.

------------------
Jā, bet visā visumā šī grāmatu pirkšana internetā izklausās baigi labā. Laikam jau man arī vajadzēs izmēģināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 02.10.2015 09:10
Raksts #15


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Vai kāds ir mēģinājis pasūtīt prometejs.lv?

Šo rakstu rediģēja Malduguns: 02.10.2015 09:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:30