Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> sarunas par tēmu
kaiva
iesūtīt 18.08.2017 13:35
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



mazā omulīgā pačalošana- apakšvirsraksts

varbūt tas drīzāk der gondorai bet gan jau aizvirzīsimies kaut kur arī prom no literatūras

paklau- vai tev tā krāsu tēma arī ir kaut kā pārsūtāma pa e pastu?
man ienāca prātā arī ko tev nosūtīt, gaidi!

nu skaidrs- tu esi ideālā tulkotāja! nopietni. bet tam jābūt baigi grūti ja grib tulkot īstas grāmatas. valoda ir ģeoloģijas slāņi svītas un epohas.
ko tu piemēram lasi lai apgūtu konkrētu stilu? un ko tu piemēram vēlies tulkot?
domāju ir ļoti derīgi ar tulkotāja aci lasīt Zanes Rozenbergas tulkojumus. arī hobits ir viņas darbs. (bail iedomāties par ko to padarītu mūsdienās) un protams lm montgomerija

un loģiski belševicas- arī alise brīnumzemē bet tu to noteikti visu zini pati

vai mācies tikai pati vai attiecīgi studē kaut kur angļu filologos?

man jau liekas ka vajadzētu pieņemt likumu, ka neko nedrīkst tulkot nepārbaudīts tulkotājs. reizumis tas noteikti varētu būt autodidakts bet tam vienalga būtu jānoliek eksāmens kā braukšanas tiesības

lasu pēdējā laikā latvju tekstus. un sajutu pilnīgi literāro procesu kādā mirklī. tagadnes iespaidu. it kā literatūra latvijā notiktu mūsdienās un es tajā būtu iesaistīta. :>> proti gadījās izlasīt pirms dažiem mēn bereļa fragmentu no topošās grāmatas par rakstīšanu- un pēc tam ievas melgalves komentāru par to- viņa pateica tieši to ko es domāju. rādās tiem tajās augstajās sfērās ir vajadzīgs kāds kas atgādina pašsaprotamo. tad vēl recenzija par monstriem un metaforām- droši vien esi lasījusi?- arī gluži manas domas
un dažus vecos karogus- tur izrādās ir visādas interesantas lietas- un daudz vairāk nekā mūsdienās- varbūt tu zini kādu, kam tādus nav kur likt?
vakar piedzīvoju dzīves mācību. lūk kāda tā ir:
klausi savai intuīcijai!
maijā man skolas biblenē lasītavā paziņoja ka viss arhīvs ir izmests laukā un es šokā nezināju ko darīt. gribēju iet pārjautāt biblotekārei, bet ko man tur jautāt- negribēju dzirdēt vēlvienu apstiprinājumu- jā jā vajdzēja atnākt pirms dažām dienām.
un tagad izrādās ka tieši karogi tobrīd vēl nebija izmesti. un neviens neiedomājās arī man pateikt kaut arī es tur gorījos ik pēc nedēļas. tāds rūgtums zini dvēselē...
crying.gif

nu labi :>> bet tu gan tā nedari. mirkli apdomājies un eskrien prom ja iekšējā balss kaut ko saka (protams var gadīties ka tā iesaka lasīties prom- piemēram ja esi nočiepis kādu žurnālu vai tādā garā)
ps- man vnk skolā ir blats

lasu šobrīd čempionu brokastis. varbūt to var pamanīt
vonnegūts visu raksta tādā garā?

tu noteikti esi labāk pazīstama ar lit klasiku :> apelsīns un skrūves pagrieziens un tādā garā man vēl gaida sarakstā
bet vienlaikus vakar līdz rītam lasīju arī vulfu- uz bāku. pēc satura ļoti līdzīga airisai mērdokai (to gan esmu pavairāk lasījusi. bet taupu un marinēju) pēc stila arī bet ar savu rokrakstu
nesaprotu kāpēc "autors voice" nevar tulkot kā rokraksts. tas jau sen ir tik pašsaptotams vārds
"balss" izklausās de.bīli. (ievēro, ka es nesaku "manuprāt") hahaha

methods of rationality ir bieži citēts tv tropes- to tu arī noteikti zini
es sāku sazināties ar amāliju bet tad viņa kaut kur pazuda- pēdējais ko viņai pajautāju- vai lasi tv tropes?
iespējams ka viņa ir pazudusi tropu džungļos...
lai nu kā- ja tu to iztulkosi būs baigi baigi super! novēlu visu kas tam vajadzīgs!


nu jā krēslā ir tā lieta par mitoloģiju- vairāk tas kas tur nav pateikts bet domāts- uguns un ledus, pūstošie vampīri par nāvi un siltie vilkači par dzīvību. bellas izteiciens- ejiet ieskrieties ar savu dvēseli, man to nevajag. voltūru vēture. vampīru "dzīves spēlēšana" piem alises modīgums. nemirstīgie bērni un izdzimteņi un jaukteņi jeb svētie bērni. viņas gaidību ainas bija visšaušalīgākās un fascinējošākās. tāpēc to tomēr var pieskaitīt pie šausmu lit. un voltūru gļēvulība. īstenībā viņi redzot pretestību nemaz neuzzsāka cīņu. viņi bija pieraduši pie visvarenības. un kur nu vēl pats āro- tas nu tiešām ir literatūras un arī kino gardumiņš. kā viņš viņu notēloja! turklāt filmā vēl bija pielikts klāt un uzlabots. nu tādas lietas
protams daudz kas no tā ir citās grām vnk pie mums tās nav tulkotas


(mājiens ar neuzkrītošu sētas mietu)

ļoti interesanti- man 4. poters tā patīk ka neesmu baigi daudz kļūdu manījusi, kaut arī izlasīts apm 46x
klau- vai e bukā teorētiski var labot? man jau sen interesē

klauss. jā, man šai sakarā nenormāli riebjās tā blondā, aizmirsu kā sauc. tik paštaisnu personu reti gadās redzēt! pat šinī fikšonlandē kur tādas vien mīt. un tas ka viņa beigās saiet ar stefanu! pfffff... vismaz tikpat bezsakarīgi kā Harijs un dž.
jā par boniju tev pilnīgi piekrītu. bet viņa tur ir drausmīgi pazemota. bez viņas tur neviens neizdzīvotu, bet viņa skaitās gandrīz kā 3. plāna tēls
laikam tāpēc ka melnā. un tāpēc ka nenoliedzami visskaistākā persona starp abiem dzimumiem visās sērijās. baltajiem vnk tas skauž. jau gadsimtiem. tas arī visu izskaidro. arī iekšēji visskaistākā- kopā ar savu grandma
arī blondā, nu klausa māsa ir baigi forša un arī ļaunā ketrīna tā neko
bet vnk vnk neatvairāms ir elaidža... rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
tik kārtīgs un godīgs...
ak...

grin.gif nē tiešām
labi esmu rdzējusi tikai 2 sezonas?- 2 un 3? un īsti neiebraucu pamatproblēmā kāpēc viņiem ir tās problēmas. bet zini literatūra tāpec ir literatūra ka simboliska. plus vēl kaut kā izjūtu cieņu pret tiem kam jāsabūvē tik ietilpīgs sižets tik īsā laikā un vēl jāuzfilmē. (tāpat kā once upon time.)
esmu piedalījusies par statisti- laikam ar to pietiek lai izjustu uz savas ādas cik sarežģīta lieta ir filmēšana. jo vairāk tāpēc ka pašai nav jāatskaitās nekādiem termiņiem- kā rakstu tā rakstu. un no otras puses sāku arvien vairāk izjust kāds lāsts rakstniekam ir laiks... :> ka viņam jāiekļauj sava iztēle tomēr realitātē
bet protams faniem ir jāsaredz muļķības
vienīgais domāju ka jāizšķiro par ko vērts besīties vairāk- stulbiem tēliem vai fantastisku sižetu. galu galā pastāv rule of cool.. * čukst* (tropi)

ok
pagaidām

Šo rakstu rediģēja kaiva: 18.08.2017 13:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
28 Lapas V  « < 17 18 19 20 21 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (360 - 379)
Aiva
iesūtīt 18.10.2020 22:42
Raksts #361


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



ievietoju piekto nodaļu "pazudušajiem"...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 19.10.2020 12:03
Raksts #362


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Jūtu, ka noslēgumā briest pamatīga skaidrošanās. smile.gif

Es pārlasīju RDM 10. nodaļu par Šķirmici. Vai, daudz bija kur pielabot valodu, kad pēc pamatīga laika pārlasi pats savu tulkojumu vēlreiz, un Judkovskis tur jau arī ar vieglu tekstu nelutina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 21.10.2020 22:15
Raksts #363


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Saki, DD arī liec labojumus?

Ieliku 6to daļu pazudušajiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 22.10.2020 07:16
Raksts #364


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



CITĀTS(Aiva @ 21.10.2020 23:15) *
Saki, DD arī liec labojumus?

Ieliku 6to daļu pazudušajiem



Es laikam vēl neesmu pamodusies, bet ko tu īsti biji domājis ar DD? Es labojumus ieliku arī Daiļdarbu sadaļā un pierakstīju vēl klāt arī info par dažādām atsaucēm uz citiem sci fi darbiem, uz kuriem Judkovskis brīžiem norāda.

Izlasīju 6. daļu. Pārtraukums tiešām loģiskā vietā, bet varbūt būtu bijis interesanti zināt, kā tieši tad viņi apprecējās. hihi.

Un kas noticis ar šo pavedienu - man parādās saraksts ar visiem rakstiem, kurus varu izvēlēties, kuru apskatīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 23.10.2020 12:17
Raksts #365


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Hermaine @ 22.10.2020 07:16) *
Es laikam vēl neesmu pamodusies, bet ko tu īsti biji domājis ar DD? Es labojumus ieliku arī Daiļdarbu sadaļā un pierakstīju vēl klāt arī info par dažādām atsaucēm uz citiem sci fi darbiem, uz kuriem Judkovskis brīžiem norāda.

Izlasīju 6. daļu. Pārtraukums tiešām loģiskā vietā, bet varbūt būtu bijis interesanti zināt, kā tieši tad viņi apprecējās. hihi.

Un kas noticis ar šo pavedienu - man parādās saraksts ar visiem rakstiem, kurus varu izvēlēties, kuru apskatīties.



DD -> DaiļDarbi grin.gif

Par to apprecēšanos, nekur nav teikts ka apprecēsies. Atšķirībā no klusās Kasumi vai enerģiskās Akanes, praktiskajai Nabiki kā reiz ir no augsta torņa uzspļaut uz visiem tiem 'goda lieta' 'solīts vārds jātur' un citiem paņēmieniem, ar ko vecāki spieda laulībā Akani un Ranmu. Bet man patika tā vieta, kur viņa "apspieda pēkšņo vēlmi paķert Rjuougu aiz rokas, izraut puisi ārā uz ielas un ļaut, lai viņš aizved viņus abus kaut kur prom nezināmās tālēs"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 23.10.2020 14:20
Raksts #366


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Aha, piekrītu, ka Nabiki ir sava ceļa gājēja, bet pēc šāda ievada neticu, ka viņi paši kaut kad galu galā nenolēma apprecēties. Te būtu vēl vieta veselam lērumam jautru un aizraujošu epizožu. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 30.10.2020 19:27
Raksts #367


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



"Plāna" ceturtās dienas sākums ir izlikts Daiļdarbos.

Un tagad esmu zināmas dilemmas priekšā, bet vispirms jāpastāsta situācija.

Ap 95-98 gadiem Ranma 1/2 fandomā bija dziļa šķelšanās. Bija viens grupējums, kas fanoja par pāri Ranma+Akane , un bija grupējumi, kas fanoja par citiem pāriem, bet bija arī visai spēcīgs grupējums 'lai ar ko, tikai ne ar Akani!' No šīs grupas tika radīti tādi darbi kā 'Rūgtais gals' un 'Ignorance neattaisno'.

Tonbo kā autors bija izteikti Akanes fanu grupā, taču vairāki viņa redaktori un korektori bija anti-Akane nometnē, un izteica savas šaubas par to, kā Tonbo plāno darbu pabeigt.

Rezultātā Tonbo bez 'Plāna' uzrakstīja arī īsu joku sacerējumu 'Tas galīgi nebija plānots tā!' , un pēc tam tapa arī 'Plāns B'.

Abi stasti - 'Plāns' un 'Plāns B' - sadalās vietā, kurā šobrīd ir beidzies tulkojums. Kad Akane pārskaitusies aizskrien no Kasumi.

Tagad interesanti, es varētu turpināt 'plānu', un es arī turpināšu, bet man vairāk patīk tas alternatīvais variants. Kā būtu labāk izvietot to 'Plāns B' - galā 'Plānam', ar norādi, ka šai vietā stāstā izveidojas tas sazarojums? Vai tomēr kā jaunu darbu?

Šo rakstu rediģēja Aiva: 30.10.2020 20:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 31.10.2020 08:35
Raksts #368


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Hmm, ārkārtīgi interesanta situācija.

Man pirmā doma ir tāda, ka loģiskāk būtu taisīt atsevišķu darbu, un tikai piezīmēs ierakstīt, kā tie saistās savā starpā. Piemēram, Plāna beigās, ka ir arī Plāns B un otrādi. Ja nu šeit Kurbijkurnē rodas Akanes nometņu šķelšanās, tad labāk, lai tie darbi ir atsevišķi. cool.gif

Tas ir, nobeigums ir vairāk nekā 1 nodaļa, pareizi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 31.10.2020 09:16
Raksts #369


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Hermaine @ 31.10.2020 08:35) *
Hmm, ārkārtīgi interesanta situācija.

Man pirmā doma ir tāda, ka loģiskāk būtu taisīt atsevišķu darbu, un tikai piezīmēs ierakstīt, kā tie saistās savā starpā. Piemēram, Plāna beigās, ka ir arī Plāns B un otrādi. Ja nu šeit Kurbijkurnē rodas Akanes nometņu šķelšanās, tad labāk, lai tie darbi ir atsevišķi. cool.gif

Tas ir, nobeigums ir vairāk nekā 1 nodaļa, pareizi?


Jā, tur ir 4 dienas otrā daļa, piektā diena un epilogs, un Plānam B tie ir visai lieli. Tā ka laikam jau būs tā kā Tonbo bija darījis, izlicis Plānu B ar piezīmi, lasīt sākumu tai darbā līdz tai vietai...

CITĀTS
Māja bija Mātes valstība. Tagad, tā piederēja Kasumi. Tur no tevis gaidīja daudz ko. Ka tu uzvedīsies kārtīgi. Ka tu būsi pieklājīga. Būsi jauka. Klusa. Padevīga. Tā bija vieta, kur vajadzēja uzvesties godīgi, ievērot noteikumus, darīt visu to, ko pārējā ģimene no tevis prasīja.
Tāpēc meitene skrēja uz treniņzāli. Tā bija Tēva valstība. Kādudien, tā piederēs viņai, Akanei. Te viņa varēja trakot, kliegt un plosīties, ļauties emociju varai pār sevi. Tā bija vienīgā vieta, kur viņa varēja būt tā kas bija. Vienīgā vieta, kurā Akane juta, ka valda pār sevi un apkārtējiem. Lēcieniem viņa uzlidoja augšup pa nedaudzajiem pakāpieniem un iemetās iekšā nelielajā ēkā, apstājoties tikai pie ieejas centrālajā zālē.
Vis bija tāpat kā toreiz! Vispirms aizgāja Māte. Un tad viņas zaudēja Tēvu, kas tā iegrima skumjās, ka aizmirsa par savām trim meitām bez mātes. Kasumi un Nabiki, pārāk jaunām tām lomām, ko viņām nu nācās uzņemties, viņām vienkārši starp visiem pienākumiem, darbiem, uzdevumiem atrast laiku, ko veltīt vienam mazam apjukušam meitēnam, kas neko nesaprata kas notiek, vienkārši nebija izdevies. Un tā mazais apjukušais meitēns bija iemācījies vienu no rūgtākajām dzīves mācībām. Ka, galu galā, kad viss būs beidzies, tu būsi viena. Ka nebūs neviena, kas parūpēsies par tevi, kas dalīsies ar tevi tavās bēdās. Ka, ja gribas izdzīvot, nāksies vien palikt stiprākai. Tik stiprai, lai tev nekad… nekam… neko… vairs nevajadzētu lūgt. Un tas bija nostrādājis… līdz ieradās VIŅŠ…
“Akane?” kāds neaicināts ielauzās viņas patvērumā.
Meitene asi apcirtās uz sāniem, lai paskatītos uz Ranmu. Viņa nebija zinājusi, ka viņš ir šeit. Viņa nebija gatava tam, ne jau tagad, kad varēja redzēt, kā viņa raud. Ka viņa ir vāja…


Šo rakstu rediģēja Aiva: 31.10.2020 09:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 31.10.2020 16:00
Raksts #370


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



CITĀTS(Aiva @ 31.10.2020 09:16) *
Jā, tur ir 4 dienas otrā daļa, piektā diena un epilogs, un Plānam B tie ir visai lieli. Tā ka laikam jau būs tā kā Tonbo bija darījis, izlicis Plānu B ar piezīmi, lasīt sākumu tai darbā līdz tai vietai...


Tad tiešām ieteiktu labāk dalīt, citādi būs tāpat grūti saprast, kas tur ir kas.

Viss bija tāpat kā toreiz!

Viņa nebija zinājusi, ka viņš ir šeit. - Ieteiktu nomainīt vārdu "zinājusi", piemēram, "manījusi", "jutusi", "nojautusi".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 04.11.2020 22:25
Raksts #371


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Pabeidzu tulkot oriģinālo "Plānu".

Pievienoiju arī to joku sacerējumu - "Kaut kas, ko es nebiju plānojis." Pareizi jau sanāk, vai ne?

Šo rakstu rediģēja Aiva: 04.11.2020 22:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 05.11.2020 08:34
Raksts #372


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Tu jau labi tulko! wink.gif

Skan labi. Es pilnīgi dzirdu jau aizkadra balsi no kaivas, ka var iztikt bez "es". cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 09.11.2020 11:24
Raksts #373


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Pa brīvdienām atkal sanāca pieķerties HP tulkošanai, jo iekrita acīs mīļš darbs - "Mazie baltie mali", pētot pavisam ko citu, un tā uzprasījās, ka nevarēju atturēties nepārtulkojis... Vēl 2003šajā gadā tapis, tas nozīmē, ka pēc pirmajām grāmatām tikai , bez Jauktasiņu Prinča un Nāves Dāvestu atklāsmēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 23.11.2020 06:54
Raksts #374


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Aiva, vai tev būtu laiks ko patulkot arī LFFB lapai? Tavi tulkoumi šeit it lieliski un nav imesla piesieties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 13.12.2020 00:32
Raksts #375


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Pārtulkoju beidzot "Plānu B" un nopublicēju.... Vienā elpas vilcienā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 13.12.2020 09:24
Raksts #376


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Tu esi riktīgi atvēzējies! smile.gif

Es arī drīz, drīz būšu tikusi galā ar pārlasīšanu. Ar skolas lietām šausmīgi lēni iet. Varbūt pat jau šodien pārlasīšu pēdējo 21. nodaļu. Tad vēl mazliet komentāru jāpievieno... un, citējot kaivu, Ziemassvētku dāvana būs gatava. cool.gif
Domāju, ka Tev arī patiks! (Ja ne - labosim tā, lai patīk! grin.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 14.12.2020 09:22
Raksts #377


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Juhū:

Kā patīk? Elīzers Judkovskis Harijs Poters un Racionālās domāšanas metodes 1. daļa (1. - 21. nodaļa) (pdf)

Pilnīgi svaigi apčubināts un vēl silts. cool.gif

Tūlīt uztaisīšu arī epub versiju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 14.12.2020 10:18
Raksts #378


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Hermaine @ 14.12.2020 09:22) *
Juhū:

Kā patīk? Elīzers Judkovskis Harijs Poters un Racionālās domāšanas metodes 1. daļa (1. - 21. nodaļa) (pdf)

Pilnīgi svaigi apčubināts un vēl silts. cool.gif

Tūlīt uztaisīšu arī epub versiju.


Tiešām lieliska Ziemsvētku dāvana!

Ja ir aplauzuma materiāls, tad tīri vai prasās pēc iespējas nodrukāt pāris eksemplārus un iesiet , personiskam grāmatplauktam wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 14.12.2020 10:25
Raksts #379


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



CITĀTS(Aiva @ 14.12.2020 10:18) *
Tiešām lieliska Ziemsvētku dāvana!

Ja ir aplauzuma materiāls, tad tīri vai prasās pēc iespējas nodrukāt pāris eksemplārus un iesiet , personiskam grāmatplauktam wink.gif



Jā, tas ir tieši grāmatas formātā, sadalīts pa lappusēm, - jā, tieši manas domas. Varbūt Tu zini, kur tā var izdrukāt sev grāmatas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 14.12.2020 11:10
Raksts #380


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



HA! Aiva Hai faiv!
Tieši to pašu es ar vislaik iedomājos. vel ar klāsainiem burtiem un zvaidznītēm gar malām zelta krāsā :>>>
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

28 Lapas V  « < 17 18 19 20 21 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
5 lietotāji/s lasa šo pavedienu (5 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 07:10