Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Atkal Dens Brauns, "Da Vinči kods" un citas grāmatas
ils
iesūtīt 28.07.2004 08:51
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Es pašlaik lasu Dena Brauna romānu Eņģeļi un demoni. Tas ir jauns Da Vinči koda autora romāns un iedomājos, ka kādu, kas arī to varbūt lasa, var ieinteresēt šādas saites:
http://user.cyberlink.ch/~koenig/
http://www.masonicinfo.com/
http://www.newadvent.org/cathen/07661b.htm
Starp citu, reālā X-33 absolūti nav spējīga veikt tādus lidojumus, kā romānā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
jefeniite
iesūtīt 06.02.2005 21:25
Raksts #41


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



nu bet taa graamata tachu ir izdomaajums un taados nekad neko beigaas neatklaaj, jo tad jau sanaak jauna graamata par to, ko domaas sabiedriiba un kas tagad notiks, ka atklaati pateitks - jeezus bija preceejies tiri piri. tad jau vairs nekaada prieka no taas graamatas nebuus, nava jau nekaads detektiivromaans, kuraa beigaas vienmeer ir ljoti skaidrs atrisinajaums, par ko visi uzzina.

sheit jau galvenaa doma, ka mees un galvenie varonji uzzina atrisinaajumu, nekaada sakara ar visiem paarejiem tad nav, ja es zinu kas notika. tad man vienalga, kas ar vinjiem notiek.


un ja kaads ar to domaaja, ka netiek pateikts kur atrodas sveetais graals, lai ciitiigaak paarlasa beigas!

shodien es atcereejos kaapeec man tik ljtoi patika davinchi kods. jo shii bija pirmaa graamata par aarzemeem un es biju pati savu kjermeni bijusi kaadaa no taam vietaam.
tik forshi nekad nebiju jutusies, akd lasiiju par vesminsteras abatiju un zinaaju tieshaam kaa tur izskataas, jo shovasar tur biju. atziishos gan ka njuutona kapu visu citu baraa nepamaniiju un to telpu kuraa shhaavaas, tajaa es tik uz dazhiem mirkljiem ieskreeju un devos taalaak.
bet taapeec vien shii graamata man buus muuzham miilja, ka pirmaa taada kur es esmu bijusi. uz luvru jau ar sen gribaas bet nava sanaacis, tik vien zinu, ka kaadreiz aizbraukshu. un tagad, zinot, ka kameras patiesiibaa nefilmee jutiishos krietni droshaak, nekaa dziivojot nezinjaa.

un veel kaads jautaajums:
vai kaadam nav kaada bildiite ar taas vatikaana bibliotkeeas paraugu? iisti neizpratu kaa tas viss kopumaa izskataas un googlee nevar atrast. un shausmigi interesee.

aapaac es jau te par fanu buushu kljuvusi! blush.gif

Šo rakstu rediģēja jefeniite: 06.02.2005 21:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 08.02.2005 00:03
Raksts #42


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Jefeniite, tu neesi vieniigaa! grin.gif Padomā, cik daudzi Da Vinči Koda cienītāji ir braukuši ir Franciju lai apskatītu pieminētās vietas! Miljoniem, miljoniem!!! Pa TV tas ne vienu reizi vien ir ticis pieminēts...
Man pašam arī sakārojās beidzot uz Franciju aizšaut... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 08.02.2005 01:11
Raksts #43


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(erty @ 08.02.2005 00:03)
Jefeniite, tu neesi vieniigaa! grin.gif Padomā, cik daudzi Da Vinči Koda cienītāji ir braukuši ir Franciju lai apskatītu pieminētās vietas! Miljoniem, miljoniem!!! Pa TV tas ne vienu reizi vien ir ticis pieminēts...
Man pašam arī sakārojās beidzot uz Franciju aizšaut... wink.gif
Heh, lasot "Dvēseļu puteni" arī gribējās uz Tīreļpurvu aizšaut.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 08.02.2005 09:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 08.02.2005 12:54
Raksts #44


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



nu es jau nebraucu da vinchi deelj, ja buutu primstam lasiijusi, notietki buutu pieveersusi uzmaniibu pilniigi citaam lietaam. a taa jau es biju apstulbusi no to liikju daudzuma un no taa kaa visi gulj uz saviem zaarkiem (nu akmens teeli, bet lai vai kaa jociigi) un tagad baigaa shkrobe, ka to njuutonu nepamaniiju! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 09.02.2005 16:19
Raksts #45


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS(jefeniite @ 07.02.2005 23:32)
un veel kaads jautaajums:
vai kaadam nav kaada bildiite ar taas vatikaana bibliotkeeas paraugu? iisti neizpratu kaa tas viss kopumaa izskataas un googlee nevar atrast. un shausmigi interesee.
*


paskaties oficiālajā lapā danbrown.com
tur ir sadaļa secrets (ar spoileriem), kur arī ir visādas fočenes utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 09.02.2005 21:34
Raksts #46


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



To jefeniite: man tāpat bija ar eņģeļiem un dēmoniem,jo es biju Romā (un arī protams pirms es vispār uzzinaju par šo grāmatu) tad es lasot grāmatu mēģināju atcerēties kas unkā...tas tiešām ir intereaantāk lasīt, jo esi tur bijis.....
īstenībā Dens brauns ir uztaisījis ļooti lielu reklāmu šīm jau tāpat populārām tūrisma vietām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 09.02.2005 22:48
Raksts #47


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



oi man ta gribejas uz Luvru ka lasiju! es visu esmu iztelojusies tikai vajag savam acim redzet!
p.s. par to izdomajumu iisti nezinu, gramatas sakuma saka ka tas organizacijas patiesham pastav! un par Aringarosu (vai kaut ka shita) es zinu ka tads patiehsam eksiste!
un ja kas jefenit es beigas labi zinu, bet tas vel neko nenozime, jo ta ir tikai vinja sajuta, ka sveitais grals tur ir! vinsh vienkarshi juta, bet vai ta ir mes to nezinam.....

Šo rakstu rediģēja gride: 09.02.2005 22:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shut Up
iesūtīt 17.02.2005 11:49
Raksts #48


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: tev aiz muguras



Kā jums patīk viņa grāmatas (Eņģeļi un dēmoni, Da Vinči Kods, Maldu Zona, Digital Fortress[tā pagaidām vēl angliski])?
Es apbrīnoju Dena Brauna prasmi tik meistarīgi savīt faktus ar fantāziju... un vēl pie tam padarīt sižetu ļoti aizraujošu. Es personīgi sāku lasīt Eņģeļus un Dēmonus un neizlaidu viņus no rokām, kamēr nebiju izlasījusi grāmatu līdz beigām, tā bija apmēram viena diena grin.gif Da Vinči kodu līdz 4 naktī lasīju, arī nevarēju nolikt laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.02.2005 16:19
Raksts #49


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Par Da vinchi kodu - visi saka, ka pilniigas mulkjiibas silent.gif pat bibliotekare .
Un parax bieza, laj tiesham to izlasiitu un parliecinatos, jo cik iemetu acis - garlajciiga
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 24.02.2005 17:08
Raksts #50


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



ja tā paskatās, visi nu galīgi tā nesaka. rolleyes_a.gif
bet nu vispār jau muļķības ir, bet lasās tā, ka nu nekādīgi atrauties. vismaz man.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 27.02.2005 13:25
Raksts #51


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



Ja kādu interesē, tas šo trešdien( 02.03.2005.) pa LTV1 būs raidījums "Melns uz balta" pulksten 18:30. Tur apspriedīs Dena Brauna "Da Vinči kodu". Vēl šis raidījums ir arī 12:00 dienā, bet tie, kas macās laikam jau dienā nevarēs paskatīties...
Raidījums reklāma likās intriģējoša...tur tika teikts kaut kas par to, ka Braunu itālieši tiesā iesūdzējuši vai...., bet nu liekas, ka būs interesanti...nez tad jau redzēs....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 01.03.2005 21:47
Raksts #52


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



jā, tur stāstīs mācītājs! w00t.gif un ir jau vispārzināms, ko mācītāji par šito grāmat saka. kgan varētu jau būt interesanti.

pats noklausijos vienā prezentācijā rakstnieka J. Lejiņa lekciju par tās grāmatas pareizību/nepareizību/lasāmību, bet patiesībā man pat īpaši neinteresē, cik daudz tur pareizību un cik pārspīlējumu, ja lasās labi un interesanti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 02.03.2005 20:38
Raksts #53


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



Es pati gandrīz aizmirsu par raidījumu, bet sagaidītais neattaisnoja cerības...tika tikai ļooooti nedaudz parunāts un paspriests..godīgi sakot nekā īpaša...bet daži interesanti fakti atklājās, bet tik un tā es gaidīju, ka būs vairāk dažāda veida viedokļu, interpretāciju.....
lai nu kā Denam Braunam izdodas aizraut lasītāju ar savām grāmatām... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Winged
iesūtīt 25.03.2005 16:32
Raksts #54


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



Es tikko izlasiju Da Vinči kodu. Ko lai saka?? Gramata mani patiesham ljoti parsteidz ar sawu neparasto piieju lietam...Tiesham interesanta,izlasiju dienas laika-un tas,manuprat,ir labs raditajs tam,ka gramata bija izdewusies! tiesham-man bija viegli lasit,kaut gan diezgan daudz westures zinju...Un tomer-viena no labakajam gramatam,kuru esmu lasijusi!! Laikam jau pieskaitishos pie tiem cilvekiem,uz kuriem gramata un autors atstaja labu iespaidu!! Tiesham iesaku izlasiit!! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 25.03.2005 21:07
Raksts #55


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



ee Bez Tabu laikam sacija, ka ta ir tikai un vieniidi dailliteratuura un, ka nopienti to naw janjem .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 26.03.2005 11:11
Raksts #56


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



nu zini, buutu gruuti dziivot, ja ticeetu visam, ko saka bez tabu! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 26.03.2005 12:52
Raksts #57


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Nu ir tur daudz nepatiesību, bet arī ļoti daudz reālu vēstures faktu. Piemēram par MM kā Jēzus sievu. To, protams, noliedz visvisādi alelujas, bet biju es vienā seminārā (vadīja viņu J. Lejiņš (Zīmogs sarkanā vaskā utt.)) kur tika skaidrots sīki un smalki- kas patiesība un kas nē. Varāk vai mazāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 04.04.2005 21:38
Raksts #58


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Bitīt matos, man jau mazliet slikti sametās, kad ejot garām Jānim Rozei ieraudzīju iztulkotu vēl ceturto Brauna grāmatu pinch.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 05.04.2005 07:09
Raksts #59


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



njaa ar biteem matos slikti jebkuraa briidii vareetu samesties.

bet nava jau tik ljauni, labaak par jebkuru parasto miilas romaanu-ziepeni noteikti ir. tagad vismaz visi ljoti izgliitoti un zin kaa paavestu ieveelees.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 07.04.2005 18:46
Raksts #60


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



ir iznākusi jau vēl viena Dena brauna grāmata un tagad latv. val. ir 4:
-Enģeļi un Dēmoni
-Da Vinči kods
-Maldu zona
-Ciparu cietoksnis


Šo rakstu rediģēja Lord Nero: 07.04.2005 18:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:21