Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Atkal Dens Brauns, "Da Vinči kods" un citas grāmatas
ils
iesūtīt 28.07.2004 08:51
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Es pašlaik lasu Dena Brauna romānu Eņģeļi un demoni. Tas ir jauns Da Vinči koda autora romāns un iedomājos, ka kādu, kas arī to varbūt lasa, var ieinteresēt šādas saites:
http://user.cyberlink.ch/~koenig/
http://www.masonicinfo.com/
http://www.newadvent.org/cathen/07661b.htm
Starp citu, reālā X-33 absolūti nav spējīga veikt tādus lidojumus, kā romānā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Martins
iesūtīt 28.07.2004 10:22
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Klau, vai tas Brauns tiešāmi ir tik labs? Raugi, bibliotēkā man viņu nedeva, jo esot jau rinda sastājusies. Savukārt pirkt veikalā kārtējo futūristisko krimiķi naudas žēl. Kā tev liekas, vai tas ir tā vērts, lai turētu šo grāmatu mājās, jeb tomēr tā ir tikai vienreizlietojama lasāmviela?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefiniene
iesūtīt 28.07.2004 11:14
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 08.04.04
Kur: jauka, skaista koka mājiņa, maza meža viducī



Man liekas, ka pilnīgi visām grāmatam ( pat sliktām ) ir sava vērtība ! Kāda? Tā katram cilvēkam sava! Un tāpēc nevajag naudu žēlot grāmatām! Nezinu tieši par šo grāmatu, bet uz DaVInči kodu es pati stāvi rindā ( pie māsas grin.gif ) , jo man šķiet ka tā grāmata nu tik tiešām varētu būt laba! un gan jau ka ir !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 28.07.2004 11:23
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Es jau ar' nežēloju naudu grāmatām, Jefiņien. Tak tās naudas nav tik daudz, lai varētu nopirkt visas grāmatas par kurām dzirdēts, ka ir labas. Un arī vietas plauktos nav tik daudz. Mājās gribās turēt tikai tiešām vērtīgas grāmatas. Protams, rēķinos, ka izteiktais viedoklis būs subjektīvs, un īsteno grāmatas vērtību var noskaidrot tikai pašam izlasot. Tak tomēr interesanti, ko citi saka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 29.07.2004 10:27
Raksts #5


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Aye, grāmata tik tiešām ir laba (tikko uzdrukāju atsauksmes), bet maksā gan pāri 6Ls...Labāk aizņemties ^^

Eņģeļi Un Demoni (lasu, vēl neesmu izlasījusi) nava tik interesanta kā Da Vinči Kods (kurš ir fantastisks, bet tikai līdz tam brīdim, kad viss sāk atrisināties - tā teikt, uz beigām viss ir "baltiem diegiem šūts"). Pārsteigumu mazliet samaitāja sākumā izlasītie fakti getlost.gif Un abi romāni tomēr ir lielā mērā līdzīgi - izlasot vienu, otru lasot jau ir tāda "tasjaunavvairsnekassvaigs" sajūta.

Šo rakstu rediģēja Nimloth: 29.07.2004 10:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 29.07.2004 13:35
Raksts #6


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Pareizi! Varētu teikt, ka šie romāni ir augstas klases lubenes. Lasīšanai atslodzes brīžos. Bet interesantu faktu gan tur daudz.
Tikai autors ar tiem spēlējas, lai mūs apmānītu. Bet to jau dara arī burvju mākslinieki. Viņi mūs māna, bet mums tas patīk.
Ticiet man, ja esi visu dienu nopietni garīgi strādājis, tad vakarā neiesi lasīt Markesu. Brauns būs pašā reizē, kaut arī tiešām Da Vinči kods viņam bija iznācis vienreizīgāks.
Šeit galveno varoņu uzdevums ir būt kā lupai, caur to mēs sekojam notikumiem, viņu dvēseles dzīles mums neatklājas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 29.07.2004 20:48
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



jā "da vinči kods" ir forša grāmata, es pašlaik lasu un patīk......nopirku, jo biju dzirdējusi atsauksmes un anoptācija beigas likās saistoša......un pie tam gribējās kādu jaunu grāmatu nopirkt( bija tāda padārga Ls 5,75 getlost.gif ) bet vispār palasīt ir vērts, kaut vai priekš ļoti daudz interesantu faktu uzzināšanas.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elentari
iesūtīt 30.07.2004 11:54
Raksts #8


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



Jautājums tiem, kas ir izlasījuši "Eņģeļi un demoni" - vai jums tāpat kā Paulam Bankovskim (šodienas "Diena") liekas, ka romānu "caurauž aizdomu un nepatikas pārpilna attieksme pret kristīgo baznīcu" un vai "autors kombinē, sacer kādu jaunu ticību"?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 30.07.2004 15:52
Raksts #9


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Aye, Bankovska vērtējums par Braunu ir diezgan bargs ^^

"Eņģeļiem un Demoniem" esmu kaut kur pusē (netieku uz priekšu, jo man tika uzkrauta obligātā literatūra sad.gif ), bet ar "aizdomu un nepatikas pārpilno attieksmi pret kristīgo ticību", šķiet, beižāk varēja sastapties "Da Vinči Kodā" (neliegsimies, baznīca tika mazliet nomelnota - dievietes kulta izskaudēja, sieviešu diskriminētāja, zinātnes pretiniece(tas tiek īpaši izcelts arī "Eņģeļos un Demonos") utt.). Bet man šis izteikums tomēr šķiet drusku pārspīlēts - galu galā, autoram ir tiesības izteikt savas domas un tas pieder pie sižeta. Bet reliģija jau allaž ir sāpīgs temats ^^

Šo rakstu rediģēja Nimloth: 30.07.2004 15:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 31.07.2004 18:29
Raksts #10


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



::Nihil novaidas - nu kāpēc vajadzēja sākt arī Flarišā un Blotā pārrunas par šito?::

Nesen izlasīju Da Vinči Kodu - izlasīju, jā, jā, patika, un aizmirsu. Nekādas vērtības, toties aizrauj nemaņā.
Pēc tam izlasīju Eņģeļus un Demonus - tas viss pāris nedēļas atpakaļ jau tika lasīts Da Vinči Kodā. Galvenais varonis, apburošā zinātniece, slepeni viduslaiku kulti, pārmūsdienīga tehnoloģija - viss tieši tā pat. Izlasīju žāvājoties. Liekas, ka pirmā grāmata vienkārši būtu pārģērbta citos vāciņos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 02.08.2004 10:57
Raksts #11


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



wink.gif Interesanti, es aizgāju uz bibliotēku un iestājos rindā, nez kāda jau būs, bet izlasīt gribās rolleyes_a.gif
EU, Nihil! Ja jau grāmata spēj "aizraut nemaņā", vai tad tai nav nekādas vērtības? Manās acīs vērtība ir visām grāmatām, kuras man neliek garlaikoties wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 03.08.2004 21:10
Raksts #12


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Vērtība ir tādām grāmatām, kuras var un ir vērts atcerēties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 06.08.2004 11:53
Raksts #13


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS(Chobit @ 19.07.2004 08:17)
CITĀTS(Nihil @ 15.06.2004 18:18)
"Da Vinči Kods" by Dens Brauns- vakar paguvu izlasīt aptuveni 2/3, bet ar visu gulētiešanu piecos no rīta, sapratu, ka šitais ir ļoti lidojošs gabals. ermm.gif

lidojošs? bāc... iesaku izlasīt visiem, tikai es nesaprotu vienu... tas par to Grālu ir patiesība vai nav? ermm.gif mani viņa sašokēja un es uzzināju visu ko jaunu arīdzan happy.gif tiešām iesaku, pat ja stingri turaties pie Bībeles... jo tur ir daži fakti, kas sašķoba Bībeli.

es esmu šī autora fanāts gandrīz tikpat lielā mērā kā Tolkina protams šajās grāmatās patiesība lieliski jaucas ar izdomu, un , piemēram grāmatas epilogā minētais (tas, ka viņas pīšļi atrodas starp luvras piramīdā), ir bullshits (lai gan doma jau nav slikta). tagt latviski ir iznākusi viņa otrā grāmata par robertu lengdonu- 'Angels & Deimons'... nu tur jau viņš krietni vairāk šauj pār strīpu (kaut vai ar lielo vardarbību), bet aizraujoša viņa ir tāpat.
esmu lasījis visas četras autora grāmatas, un varu teikt, ka pārējās divas ir tik tiešām savādākas. viena- par kosmosa pētijumiem un nasa, otra- par mīlniekiem. katrā ziņā par autoru un viņa darbiem varat palasīties ..
censored autora reklāma - censored spēļu reklāma - censored

bāc atsaucieties, kas šīs grāmatu lasa!

Palūgšu neizmantot "Flarišu un Blotu" spēļu reklāmām! mad.gif
Un savu spēju robežās "bāc sameklēt attiecīgo pavedienu, kur par interesējošo tēmu ir runa!"


Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 02.10.2004 18:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Scorpse
iesūtīt 08.08.2004 21:34
Raksts #14


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Nu man ljoti patika Da Vinchi kods, ljoti. Par veertiibu nestriideeshos - pati ar sevi veel iisti neesmu tikusi skaidriibaa, ko es uzskatu par veertiigu, bet fakts ir taads - manupraat, autors uzstaajaas pret Bazniicu, ja juus zinaat, ko tas noziimee, eniivei - nevis pret ticiibu, kristietiibu, bet pret Bazniicu. Un es vinjam piekriitu, kaut arii nejuutos tiesiiga spriest par taadiem jautaajumiem, jo, ja Bazniica nebuutu bijusi taada, kaa bija, nevar zinaat, kaada buutu muusdienu pasaule...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vejgraabsle
iesūtīt 12.08.2004 14:09
Raksts #15


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.04



Da Vinci kods tieshaam bija viens no labaakajiem ko gadiijies lasiit. Angels&deimons diezgan jau pajeels. To varbuut nav veerts pirkt, bet pirmajai vienkaarshi jaabuut katraa maajaa. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 13.08.2004 11:21
Raksts #16


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



Izlasīju "Da Vinči kodu", biju sajūsmā... Man ļoti patika, jo tur bija daudzas lietas, kuras es nezināju, bet tagad kaut vai aptuveni zinu. Un lieliski atceros šo grāmatu, protams, atmiņas jau sāk pabālēt, bet tomēr. Bet nu... ja jūs sakāt, ka "Eņģeļi un Dēmoni" ir visai līdzīga grāmata šai.. nu sižeta galvenie vilcieni... Varbūt man viņu nelasīt? ermm.gif Patlaban vēl nespēju izdomāt, bet īstenōibā ļoti gribētos, jo nešaubos, ka arī tur uzzināšu ko tādu, par ko iepriekš man nav bijis ne jausmas. Bet nu, atgriežoties pie "da Vinči koda"... šo grāmatu man saslavēja krustmāte, kad kopā braucām uz Saldu.. Tā kā viņai šī grāmata bija līdzi, paņēmu to palasīt, neskatoties uz to, ka gan brālēns (man liekas, viņš vēl tagad to grāmatu nav izlasījis pinch.gif), gan krusttēvs arī to lasīja :blush2: Izrāvu cauri, ja nemaldos, divos vai trīs vakaros.. pēdējā vakarā sēdēju augšā līdz diviem, cenšoties neaizmigt un izlasīt to grāmatu.. Beigas tik tiešām.. nu es domāju, ka tās bija paredzamas... tās vienīgās bija neinteresantas (protams, mans subjektīvais viedoklis).. nu vienīgi par tām inverse un īsto piramīdām... nu tas tā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 17.08.2004 19:56
Raksts #17


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



tagad esmu izlasījusi visu grāmatu, un varu teikt, ka tā ija pavisam savādāka kādu es biju iedomājusies. tas nav sliktā nozīmē, vienkārši tematika bišķīt savādāka, kā sākumā liekas. Jā tiešām, grāmata sašķoba drīzāk ne bībeli, bet tgan baznīcu. Nu bībeli arī, jo visu to ir izdomājis cilvēks, kas bībeli rakstīja tam laikam atilstoši un izprata tā, kā tam laikam vajadzēja....Vispār šajā grāmatā ir daudz interesatu faktu, no simboloģijas,kururs es nezināju un kurus bija interesaati uzzināt....

Kad lasīju grāmatu un ieraudzīju Sionas Priorijas lielmestru vārdus, kur uzgāju mums pazīstamo Nikolasu/Nikolā Flameilu (ceru, ka pareizi uzrakstīju, ja nē tad atvainojos) , kas arī it kā bijis lielmestrs, kā arī alķīmiķis.....visai interesats fakts, kaut gan viņa nodarbošanos varētu visai labi savīt ar Sionas Prioriju un visai dāsniem naudas dāvinājumiem baznīcai ( par to ir lasāms te ).......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 15.09.2004 19:29
Raksts #18


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Dena Brauna "Da Vinči kods" un "Enģeļi un Demoni" ir ļoti interesantas grāmatas, interesantas uzziņaas un fakti. Pec šīm grāmatām lasot citu "Kambīza pazudusī armija", tā likās galīgi švaka un pliekana.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 16.09.2004 09:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nessie
iesūtīt 16.09.2004 20:28
Raksts #19


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04
Kur: Antarktīda
Pasakzine 2007



"Da Vinči kods" bija labs. Tur bija daudz interesantu sīkumu, ar kuriem autors tā spēlējās. Patika, ka darbība visu laiku bija spraiga, nez, vai Brauns ir Da Vinči fans? Vai tā ir viņa personīgā gleznu interpretācija?
Vienīgi beigas atstāja vilšanās iespaidu. Varēja būt kaut kas vairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 16.09.2004 22:01
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Interesanti, ka pirmo uzrakstīja "enģeli un dēmoni" un tikai pēc tam 'da Vinči kodu". diezgan interesanti, ka daudzi te "Enģeļus" nosauc par švakāku darbu, kurš esot plaģiēts no "koda"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.04.2024 00:17