Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Canad Erenerth ~ Four Realms ~ Četras karaļvalstis, Jaunas LARP meistargrupas mājas lapa
Freds
iesūtīt 21.02.2011 18:22
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.11



Nesen sērfoju pa internetu un atradu kaut ko interesantu:

Mājaslapas pilnais nosaukums: Canad Erenerth ~ Four Realms
Tapšanas laiks: 2010. gada 13. septembris
Mājaslapas veidotājs(-i): Augstākais (Andrejs)
Apraksts: Tas ir pavisam jaunas LARP meistargrupas mājas lapa, kurā var uzzināt visu par viņu rīkotajām lomu spēlēm, viņu lomu spēļu spēlēšanas veidu un daudz ko citu. Informācija tiešām ir apjomīga.
Minibanneris: Nav.
Pilna adrese: http://fourrealms.ucoz.lv/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Kamazs
iesūtīt 22.02.2011 09:06
Raksts #2


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Kaut kas no tā iepriekš jau dzirdēts un lasīts.

Man mazliet nepatiktu tas, ka lai [jēdzīgi] piedalītos larpā vajag apmeklēt "treniņus" un "lekcijas", kas izklausās aizdomīgi (līdzīgi vārdiem "busiņš ar melniem stikliem" un "sekta"), bet droši vien tas ir līdzīgi mūsu LFFB pasākumiem, PHUN tusiņiem vai "iešanai uz kalnu".

Vēl mazliet lika saraukt uzaci frāze -

CITĀTS
Mēs ejam tikai uz loģisko domāšanu. Loģiski jāspēj izvērtēt situācija, ja, piemēram, notiek cīņa un jūs esat 1. līmeņa tēls, jums nav nekādas izredzes pret 5. līmeņa tēlu.


es nezinu kāds sakars fantasy ar loģiku, bet ja pieiet no šāda aspekta tad Frodo nekad nebūtu uzvarējis Sauronu, Dāvids - Goliātu, dumpinieki - impēriju utt. Manuprāt gandrīz jebkurš labs stāsts ir par to, kā "mazais labais" uzveic "lielo ļauno". Es ceru, ka tas nenozīmē, ka piektais līmenis staigā apkārt piepūties kā pāvs un ar vieglu rokas kustību insta-killo pirmā līmeņa nūbus. Jo tas būtu like, totally, nepareizi smile.gif

Citādi idejas un apsvērumi nav slikti un izklausās jēdzīgi - vienas dienas kvesti, vecuma ierobežojumu apsvērumi, izstrādāti noteikumi. Izklausās kinda profesionāli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Freds
iesūtīt 22.02.2011 09:58
Raksts #3


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.11



Izklausās gan pēc profīšiem. Es nezinu par tiem tevis izceltajiem tekstiem, Kamaz, bet es domāju, ka šādi jautājumi jāuzdod tās meistargrupas vadītājiem. Man liekas, ka šī meistargrupa ir tāda pati kā LFFB un nekādas sektas tur apakšā nav, jo tad tur būtu daudz vairāk visādu maldināšanu un aizdomību. Ja man būtu šaubas, es kluptu virsū meistargrupas vadībai ar jautājumiem.


Vispārībā es domāju varbūt satikties ar viņiem.

Šo rakstu rediģēja Freds: 22.02.2011 10:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 22.02.2011 10:08
Raksts #4


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Baigi daudz caurumu tajos noteikumos. Īsti neticas, ka tas viss var sakarīgi strādāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Freds
iesūtīt 22.02.2011 10:12
Raksts #5


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.11



Caurumu? Interesants termins.

Šo rakstu rediģēja Freds: 22.02.2011 10:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 22.02.2011 11:01
Raksts #6


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Man vispār gribētos satikt po žizņi lapas veidotājus. Pārāk daudz konkrētu jautājumu, kurus netiskā līmenī izrunāt - laiks tomēr velkas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 22.02.2011 11:17
Raksts #7


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Kamazs @ 22.02.2011 09:06) *
es nezinu kāds sakars fantasy ar loģiku, bet ja pieiet no šāda aspekta tad Frodo nekad nebūtu uzvarējis Sauronu, Dāvids - Goliātu, dumpinieki - impēriju utt. Manuprāt gandrīz jebkurš labs stāsts ir par to, kā "mazais labais" uzveic "lielo ļauno". Es ceru, ka tas nenozīmē, ka piektais līmenis staigā apkārt piepūties kā pāvs un ar vieglu rokas kustību insta-killo pirmā līmeņa nūbus. Jo tas būtu like, totally, nepareizi smile.gif


Vispār piemēri pareizi, tikai - Frodo 1vs1 pre Sauronu 100% droši zaudētu (Boromirs jau izmēģināja 'last stand') - un prātīgs būdams, pat nemēģināja to darīt, bet nomiedza caur Saurona vienīgo vājo vietu. Dāvids ar nočītoja, un cik no oriģinālā SW atceros, Impērija samasēja dumpiniekus teju visās kaujās, kur nopietni likās kopā, bet atrāvās dēļ kādiem garām palaistiem konstruktīviem sīkumiem un ļaunīšu varoņa superego.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Freds
iesūtīt 22.02.2011 11:30
Raksts #8


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.11



Man liekas, ka tas ir viens no veidiem kā viņu LARPos var nožmiegt ļaundarus. Varbūt par to 1. un 5. līmeņu tēliem viņi domāja, ja stāsies viens pret vienu, kā Aiva to ieteica ar Frodo piemēru. Kas zin.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 22.02.2011 12:03
Raksts #9


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Tipiskā larpā 1 vs 5 izskatās apmēram - 2 HP pret 10 HP pretinieku. Sure, visdrīzākais vārgulis mirs, bet, ja nu viņam ir maģija, artefakts, +2 zobens vai arī viņš ir prot veikli apieties ar savu sitamo un izvairīties, vai arī viņam ir ģeogrāfiska priekšrocība...īsāk sakot - ir nejaušības elements. Tāpat kā DnD - tev var uzkrist 1 arī metot D20. Protams, stāties pretī 5 ajam levelim ar pirmo ir neapdomīgi, bet spēlētājam jābūt kaut nelielai iespējai. Citādi - citādi nav jēga spēlēt. Tad tā ir kaut kā pašapmierināšanās N-tā līmeņa čariem, kas 3 mēnešus apmeklē "lekcijas" un spēlē satiekot nūbus glauda savu pašapziņu.

Tas nav tas, ko es sauktu par PHUN, ja es esmu iesācējs un larpā gribu piedalīties tikai reizi gadā, iepriekš neieguldot n-tās cilvēkstundas sava laika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Freds
iesūtīt 22.02.2011 12:14
Raksts #10


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.11



Nē, es tomēr domāju, ka no sākuma jāparunā ar viņiem un tikai tad vērtēt viņus, jo pagaidām mēs varam pieņemt tikai aklus pieņēmumus, kuri var būt arī nepareizi. Es laikam tomēr ar viņiem tikšos, pārrunāšu visus jautājumus, kas mani uztrauc.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 23.02.2011 11:26
Raksts #11


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



manuprāt lapā trūkst vesela kaudz ar pamatinfo - pm - kas viņi tādi ir, kad, kur un cik bieži notiek spēles?

bet man vienmēr ir prieks par jaunām GM grupām ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Freds
iesūtīt 23.02.2011 12:46
Raksts #12


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.11



Nezinu, es atradu info par to, kas viņi ir. Pašā pirmā lapā, bet to, kur viņi atrodas derētu gan ielikt (nevaru nepiekrist). Kaut gan, ja ar viņiem sazinās pa skypu tā arī ir izeja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vecākais
iesūtīt 23.02.2011 15:41
Raksts #13


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.02.11



Redzu, ka kāds atrada manis izveidotu mājas lapu. grin.gif Heh..... nebiju plānojis to vēl reklamēt, jo vēl šis tas jāpabeidz, bet lai nu ir. Ja jau kāds atradis, tad atradis, neko padarīt. Redzu, ka domas dalās... tas ir labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 23.02.2011 19:41
Raksts #14


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



O, super! Jauni larpu veidotāji pavisam noteikti ir labi. Jo vairāk larpi jo labāk.
Izskatās gan pēc baigā superhardcore (likumi tur sarakstīti uz 106 lapām, tas patiešam ir iespaidīgi un nopietni, jo tā ir tikai neliela daļa no noteikumiem), bet nu es zinu dažus nolaiferus no kalna kam tādas lietas patīk un ir gatavi rakstīt 10+ lapas garas leģendas, apmeklēt lekcijas un fārmot knowledge, lai dabūtu uz larpu piekto līmeni. Man liekas mūsu mančkinu striketeams būs starā. smile.gif

Visādi citādi gaidu oficiiālu info par Larpu un to ko tur varēs sadarīt. No sirds ceru, ka Jums izdosies uztaisīt interesantu, aizraujošu un izklaidējošu spēli. Patiesi novēlu panākumus, kā arī izdošanos novest projektu līdz veiksmīgai realizācijai!

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 23.02.2011 19:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vecākais
iesūtīt 23.02.2011 21:06
Raksts #15


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.02.11



Liels paldies, DarkJedi. Nu, patiesībā, ja jau mēs tā runājam, tad lekcijas notiek vairāk vai mazāk regulāri un tie daudz dod lomu spēļu laikā, jo iegūt līmeni vienas dienas lomu spēlēs, man liekas, ka ir neiespējami. Parasti pirms kaut kādiem treniņiem un lekcijām mēs sazvanamies un satiekamies ar visiem biedriem iepriekš norunātā vietā. Ja gadījumā kāds ir ieinteresēts es ieteiktu sākumā pavērot no malas kā viss notiek, lai iejustos sistēmā. Tā kā man ir jautājums jums: vai man jāinformē jūs visus par nākošām tikšanās reizēm, vai nē?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 23.02.2011 22:35
Raksts #16


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS
Tā kā man ir jautājums jums: vai man jāinformē jūs visus par nākošām tikšanās reizēm, vai nē?

A tas drīzāk ir jautājums tieši Tev pašam - cik lielā mērā šai jūsu kustībai ir vajadzīga svaiga gaļa... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vecākais
iesūtīt 23.02.2011 23:11
Raksts #17


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.02.11



Eeeeeee.... tas ir diezgan brutāli teikts. Kāpēc gaļa? Biedri. Mēs tak neesam nekādi nežēlīgi plēsēji. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 24.02.2011 13:37
Raksts #18


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Man piedur cik nevainīgi Freds cenšas notēlot, ka viņš jau nu galīgi nav saistīts ar to pasākumu XD

Bet nu vispār interesē cik tad ļoti ir jāraujas, lai dabūtu tur kaut kādu līmeni (un vai līmeņi ir tikai spellcasteriem o_0 - lapā pie līmeņiem ir tikai par burvestībām; šis arī viens no augšminētajiem caurumiem). Ja tas sanāk kaut kāds weekly grind pus-gada garumā, lai beigās varētu ierāmēt spoguli ar 1.lvl noobu līķīšiem un tad masēt līdz vakaram, tad es īsti neredzu kur tur īsti ir spēle. Bet nu ja Latvijā ir arī vērā ņemams live action nolifer kontingents, tad tiem jau būs pašā laikā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vecākais
iesūtīt 24.02.2011 15:16
Raksts #19


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.02.11



Līmeņi attiecas uz visām klasēm un tas nav gluži caurums. Caurums tas būtu, ja neviens nevarētu atbildēt uz tavu jautājumu, Grim. smile.gif Jebkurā gadījumā, lai iegūtu kaut kādu līmeni viss ir atkarīgs no tā, kurā tu esi patreiz. Jo augstāks līmenis, jo lietas kļūst sarežģītākas un viss ir atkarīgs no personas vēlmes kaut ko darīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 24.02.2011 16:42
Raksts #20


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Nu caurums rakstītajā tieši tādā nozīmē - kaut kas nav uzrakstīts. Ja jau spēles notiek, tad es pieņemu, ka ar tik nopietnu pieeju viss ir atrunāts līdz sīkumiem. Vienkārši weblapa nevieš skaidrību par daudz ko.

Btw, es pareizi sapratu - nāve ir permanenta? Tb ja gadu graindots 12lvl chars tomēr tiek nosists, tad sāk pa jaunam ar 1lvl?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
4 lietotāji/s lasa šo pavedienu (4 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:05