Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kāpēc vienmēr skolas kausu iegūst Grifidors?
Jazzy
iesūtīt 13.01.2005 17:34
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.05
Kur: Piepaliidz sargengjeljiem glaabt tumsaa pazudusho...



Nju jaa....Es saprotu,ka tas ir pats pozitiivaakais tornis un arii tas,kur maacaas galvenie varonji,bet kaadeelj Roulinga kaadreiz nevar iedot uzvaru arii citam tornim???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
.: ARTANIS :.
iesūtīt 13.01.2005 17:57
Raksts #2


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Ja buutu veel uzmaniigaak lasiijusi/is tad atcereetos, ka pirms Harija iestaashanaas Cuukkaarpaa nama kauss tika Sliidenim daudz gadus peec kaartas... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 13.01.2005 18:00
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



nu kaa jau tu teici, ka grifidots ir pilns ar galvenajiem varonjiem, un sliidenis, vairs kausu neieguust, jo harijs ir galvenais varonis un vinjshs ir grifidoraa, kaa tas izskatiitos, ja galveno balvu ieguutu vinja ienaidnieks? nu un taadeelj roulinga dod balvu vienmeer grifidoram
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Forte
iesūtīt 13.01.2005 19:11
Raksts #4


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.04
Kur: 21XX gadā maveriku mednieku HQ



tipiski, atkal uzvar labais, jo viņi dod kukuļus profesoriem xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kleo
iesūtīt 13.01.2005 19:30
Raksts #5


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.04



Piekrītu jums par to, ka Grifidorā mācās galvenie varoņi, tādēļ, loģiski, viņi arī saņem kausu... ir arī vēl viens iemesls. Roulinga pati ir atzinusies, ka Grifidors ir viņas mīļākais tornis, un uz jautājumu, kādā tornī varētu būt viņa pati, devusi nepārprotamu atbildi - ceru, ka Grifidorā.... Tātad, līdz ar to viņa izceļ arī savu mīļāko torni, jo tas viss galu galā ir vien viņas hantāzijas lidojums!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 13.01.2005 19:37
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Man ļoti nepatīk, ka redziet kā atnāca uz skolu, varonis, Harijs Poters, tā viss labums ir Grifindoriem. Tas manuprāt ir neorģināli. getlost.gif Tā ir viena lieta grāmtā, kas man ļoti nepatīk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 13.01.2005 21:30
Raksts #7


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Tāpēc, ka skolotājiem ļoti patīk Harijs un viņa team, tāpēc gada beigās, kad viņi bez maz vai izglābj burvju pasauli un pārkāpj visus noteikums, viņiem vienkārši tik daudz punktus, cik vajag noņemt, pieliek klāt! laughing.gif Vai arī speciāli, lai Grifidors vinnētu, Dumidors izdod tādu pavēli, jo, kad pats mācījās, tad nekad nedabūja! laughing.gif Vispār jau būtu forši, ja kādu gadu kausu dabūtu elšpūši. Viņiem tas pienāktos. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 13.01.2005 22:14
Raksts #8


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Bet iepriekšējos gadus jau uzvarēja Slīdenis. Kāpēc? Jo Grifidorā nebija tādi kārtīgi skolnieki, kas centās ļoooooti dabūt daudz, daudz punktus savējiem.
Neuzskatu to par kaut kādu nezinu ko. Lai taČu iegūst! Tās jau ir sacensības.. uzvar labākais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 14.01.2005 00:51
Raksts #9


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Tāpēc, ka galvenie pozitīvie tēli vienmēr uzvar getlost.gif vispār tas ir stulbi - priekš kam vispār vajadzīgs Elšpūtis un Kraukļanags, ja galu galā viņi domā to pašu ko Grifidori ? Tikpat labi varēja būt Grifidors pret slīdeni + otrā plāna tēli no šiem torņiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 14.01.2005 00:57
Raksts #10


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(saule pazare @ 14.01.2005 00:51)
Tāpēc, ka galvenie pozitīvie tēli vienmēr uzvar getlost.gif vispār tas ir stulbi - priekš kam vispār vajadzīgs Elšpūtis un Kraukļanags, ja galu galā viņi domā to pašu ko Grifidori ? Tikpat labi varēja būt Grifidors pret slīdeni + otrā plāna tēli no šiem torņiem
Raksturiņi un spējas atšķiras, raksturiņi un spējas atšķiras. :ninja:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 14.01.2005 01:14
Raksts #11


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Ka tik ne tā - Roulinga īpaši neuztraucās par otrā plāna tēlu raksturiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 14.01.2005 01:18
Raksts #12


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Nu teorētiski tā bija jābūt. Kā tas realizēts praksē ( kur visi iedalās divās grupās "labie" & "sliktie", un "labie" iedalās vēl trijās, kuras mēdz sakašķēties savā starpā ), tas jau ir cits jautājums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 14.01.2005 20:26
Raksts #13


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Man krīt uz nerviem tas... nu varēja taču iedot Slīdenim, Elšpūtim vai Kraukļanagam... itkā viņi būtu kaut kādi atpalicēji mācībās un ''varoņdarbos''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jazzy
iesūtīt 14.01.2005 21:36
Raksts #14


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.05
Kur: Piepaliidz sargengjeljiem glaabt tumsaa pazudusho...



CITĀTS(ARTANIS @ 13.01.2005 17:57)
Ja buutu veel uzmaniigaak lasiijusi/is tad atcereetos, ka pirms Harija iestaashanaas Cuukkaarpaa nama kauss tika Sliidenim daudz gadus peec kaartas... tongue.gif
*

Es runaaju par to laiku,kad Harijs jau maaciijaas skolaa... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 17.01.2005 06:41
Raksts #15


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Nika @ 14.01.2005 20:26)
Man krīt uz nerviem tas... nu varēja taču iedot Slīdenim, Elšpūtim vai Kraukļanagam... itkā viņi būtu kaut kādi atpalicēji mācībās un ''varoņdarbos''
Palasi grāmatu. Ir jau arī atpalikuši. laughing.gif Nosauc, piemēram, pēdējos 3 Kraukļanaga varoņdarbus! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 17.01.2005 08:35
Raksts #16


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Nevar jau nosaukt tos Kraukļnaga varoņdarbus, jo Roulinga tādus nepiemin. Gan jau, ka tādi ir (protams, ka ne tik vareni, kā Harijam = Grifidoram). Pie tam Roulinga tak nevar tā - rakstīt par Hariju, Ronu un Hermioni (lasi - Grifidoru) un gada beigās pēkšņi - bac! - iedot kausu kādam citam. Tad tak lasītājam būtu kaudze ar jautājumiem par to, ko tad citi torņi ir gada laikā sadarījuši. Un tad viņai nāktos rakstīt grāmatu no jauna un iekļaut tur citus notikumus, kas liecinātu par citu torņu pārstāvju varoņdarbiem.
P.S. Es tikko pamodos un galva vēl kā nākas nestrādā, laikam tāpēc man tāds diezgan murgains gabals sanāca, bet ceru, ka to galveno domu izlobījāt unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jazzy
iesūtīt 17.01.2005 16:31
Raksts #17


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.05
Kur: Piepaliidz sargengjeljiem glaabt tumsaa pazudusho...



CITĀTS(Shadowstalker @ 17.01.2005 06:41)
CITĀTS(Nika @ 14.01.2005 20:26)
Man krīt uz nerviem tas... nu varēja taču iedot Slīdenim, Elšpūtim vai Kraukļanagam... itkā viņi būtu kaut kādi atpalicēji mācībās un ''varoņdarbos''
Palasi grāmatu. Ir jau arī atpalikuši. laughing.gif Nosauc, piemēram, pēdējos 3 Kraukļanaga varoņdarbus! wink.gif
*


Ja taa padomaa tad tieshaam taisniiba...Roulinga nav piemineejusi nevienu Kraukljanaga,Sliidenja vai Elshpuusha varonjdarbu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aeris
iesūtīt 18.01.2005 22:38
Raksts #18


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Kad Harijs vairs nemacisies Cukkarpa, tad atkal varetu Skolas kausu iegut Slidenis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 18.01.2005 22:47
Raksts #19


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(pelmeniC @ 17.01.2005 08:35)
Nevar jau nosaukt tos Kraukļnaga varoņdarbus, jo Roulinga tādus nepiemin. Gan jau, ka tādi ir (protams, ka ne tik vareni, kā Harijam = Grifidoram). Pie tam Roulinga tak nevar tā - rakstīt par Hariju, Ronu un Hermioni (lasi - Grifidoru) un gada beigās pēkšņi - bac! - iedot kausu kādam citam. Tad tak lasītājam būtu kaudze ar jautājumiem par to, ko tad citi torņi ir gada laikā sadarījuši. Un tad viņai nāktos rakstīt grāmatu no jauna un iekļaut tur citus notikumus, kas liecinātu par citu torņu pārstāvju varoņdarbiem.
P.S. Es tikko pamodos un galva vēl kā nākas nestrādā, laikam tāpēc man tāds diezgan murgains gabals sanāca, bet ceru, ka to galveno domu izlobījāt unsure.gif
Redz, neprasa jau visus darbus uzskaitīt, varoņdarbi tāpēc jau ir varoņdarbi, ka tie īpaši izceļas uz apkārtējā fona.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
YeenY
iesūtīt 29.01.2005 12:33
Raksts #20


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.04



vai tad tajaa pedeeja gramaata, kad ambraaza Harijam aizliedza spelet kausu neieguva kaads citc tornis???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 11:56