Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mīļākā aina no HP&UB
Cooolnyx
iesūtīt 27.11.2005 13:29
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: Trijos slotaskaatos kopaa ar Hariju un ronu



Man ir ideja kaa var uzzinaat interesantaako UB filmas ainu


VISS ir vienkaarshi. Juus uzrakstat miiljaako ainu no filmas, kaadu komentaaru par sho ainu. Un beigaas
izsecinaasim kura aina ir interesantaakaa un iecieniitaakaa Kurbijkurne forumaa.

Man piemeeram patika harija ciinja ar Voldemortu kapseetaa.

Un jums??? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Galadriēla
iesūtīt 27.11.2005 14:08
Raksts #2


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.04.04



Durmštrangas ierašanās Cūkkārpā & aina, kur Freds uzaicina Endželīnu uz Ziemassvētku balli happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 27.11.2005 14:19
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Laikam, ka filmas beigas, kas sākās ar to, kā Harijs un Sedriks ar ējslēgas palīdzību nonāk kapsētā un beidzas ar Harija uzvaru, kad viņš ar Sedriku atkal nokļūst Cūkkārpā, ieskaitot Cūkkārpas audzēkņu un pasniedzēju reakcija uz Sedrika nāvi. Man šīs ainas patika arī tāpēc, ka tās bedzot pierāda, ka neviena burvestība nevar atdzīvināt cilvēku un ka beidzot burvestību pasaulē nevalda tikai miers.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 27.11.2005 15:44
Raksts #4


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



Man baigi patika Filča skrējiens pāri Lielajai zālei laughing.gif un nepārprotami izcila bija Durmštrangas ierašanās! Izcila!(tie džeki bija vnk superīgi!)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 27.11.2005 15:58
Raksts #5


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Ja runājam par mīļākajām ainām, tad bija daudzas, man divas, kur seds teica, lai harijs iet novannoties un paņem līdzi olu biggrin.gif un tā kur rons ar hermioni ballē stīdējās, un tad vēl kad harijs atgriezās ar sederiku, un visi beigās attapās, ka viņš miris, un flēras izteiksme tad, un kur krumam skriešana, un tās meitenes no pakaļ , un vannas aina, un un un.. and so on! laughing.gif man ļoti daudzas vietas patika, gandrīz via visa filma tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aicha
iesūtīt 27.11.2005 16:21
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: LV



Man vislabāk patika tā aina, kur Harijs ar ejslēgu un mirušo Sedriku atgriežas no kapsētas. Un pēc tam noliecies pār viņu raud. Tas bija ļoti aizkustinošu un patiesi. crying.gif

Arī balle bija ļoti laba wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 27.11.2005 17:05
Raksts #7


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Protams, Durmštrangas ierašnās! Un vēl 3. pārbaudījumā labirintā, kad Flēru Delakūru ievilka iekšā tajos augos. Jā, arī viss pārējais smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 27.11.2005 22:18
Raksts #8


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



jaa par filmu vareeja smieties daudzaas ainaas, un praktiski visa filma bija ljoti skataama... Man tik nepatika taa aina kur tika apspeeleets tas puutjis to vareeja uztaisiit iisaaku un ielikt kkaadu daudz apdomaataaku ainu... man pienemsim vislabaak patika kad harijs ieiet teltii un saka :"I love magic!" grin.gif veel tas kaa Filchs skrien pa ieejas zaali lai paveestiitu ka abu skolu paarstaavji ir ieradushies un gaida, un veel tas ka Filchs vienmeer to Lielgabalu izshauj pirms Dumidors to bija domaajis, tas ir reeciigi... triis reizes peec kartas shis izshauj to par aatru... yahoo_a.gif nu veel bija daudzas ainas ko der atcereeties un redzeet... vnk brilliant filma... wink.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 27.11.2005 22:34
Raksts #9


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Harija cīņa ar Voldemortu. Viennozīmīgi. Stilīgums sita augstu vilni grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 27.11.2005 22:46
Raksts #10


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Visas ainas, kuras bija tikušas uzfilmētas man patika, kaut gan nu jā varētu pasvītrot protams Durmštrangas ierašanos un cīņu ar Voldemortu, nu jā un visas ainas kurās bija redzams Strups (Rikmans kā vienmēr bija neatkārtojams) un jā aina kurā Malfojs tiek pārvērsts par mazu, jauku, baltu dzīvnieciņu laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Milēdija Vintere: 28.11.2005 00:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 27.11.2005 23:00
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Harija "siekaliņa", kad Čo lielajā zālē uz viņu paskatījās! grin.gif whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 28.11.2005 15:11
Raksts #12


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nu nez... taadas man ir veselas seshas... varbuut tas moments, kuraa Strups sadeva pa galvu Harijam un Ronam, ja jaaizveellas viena.
Bet izburvestiiba bija iespaidiiga...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mērija
iesūtīt 28.11.2005 15:40
Raksts #13


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05



Nu Filča skrējiens pāri visai zālei, tas bija ko vērts.
Vēl kā Hermione iedeva ''kruvīti'' Ronam, Strups iebliež pa galvu Harijam un Ronam. Vēl kā Krums iet pa ezermalu čiksītes skrien pakaļ, bet Hermione novaibstās. Harmione obljaujas: ''Es neesmu pūce!''
Vis filma jau bija VNK Stiliiga!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 28.11.2005 16:28
Raksts #14


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Vannas aina, bez šaubām laughing.gif Nu vienkārši patika, nezinu, ko vēl vairāk varētu pakomentēt
Sākums lielajā zālē - viesu ierašanās (nu vnk efektīgi, interesanti skatīties)
Cīņa nepatika - gan dikti īsi, gan neko īpašu neparādīja (bet varēja parādīt)
Un pati pirmā - ar Melsudoru dārznieka nogalināšanu - pat ļoti patika
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pele
iesūtīt 28.11.2005 16:47
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.05



meegjinaashu atcereeties vairaakas -

*viesu ierashanaas lielajaa zaalee
*filcha skreejiens paari zaalei
*hermione:"nuu, mees jau ar vinju [krumu] nerunaajaam.vinjam patiik darboties fiziski. tas ir, vinjam patiik skatiities kaa es maacos"
*fleeras kliedziens, kad vinja ieraudziuija, kas edriks miris (man pat shermulji paarskreeja).iespeejams, ka shiis ainas suutiibu es kaartiigi neizpratu, jo draudzene chuksteeja ausii, ka tas ir smiekliigi, kaa harijs tur gulj virsuu sedrikam
* rolleyes_a.gif vannaa

varbuut labaak beigshu laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 28.11.2005 22:28
Raksts #16


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Sestdien uz filmu biju jau otro reizi, un jāsaka, ka man šoreiz filma patika pat vēl vairāk kā pirmoreiz.

Es burtiski izbaudīju gandrīz vai visas ainas. Dažubrīd ar aizrautību gaidīdams jau nākamo, jo zināju, kas būs. Ļoti patika filmas sākums - kāri ķēru katru kadru. Tāpat nākamā aina "Midzeņos" un pēc tam gājiens uz Sermuļgalvas kalnu (tulkotājs nez kāpēc bija iztulkojis Artūra atbildi jautājumam par to, kur mēs dodamis, kā "arī es nezinu" - vai kaut kā tā; bet varbūt, ka es pats pārklausījos). Starp citu, ejslēgas-zābaka sasniegšana kalna virsotnē bija izveidota ārkārtīgi interesantā noskaņā.

Tālāk - dzīvīgās nometnes atklāšana, tad stadiona parādīšana, tad Tumšā zīme, tad brauciens uz Cūkkārpu, tad abu skolu ierašanās. Man otrreiz pat sāka patikt Zemvalža seniora tēlojums. Un tad es jau gaidīju arī Tramdānu savā melnajā ādas apmetnī.

Tā varētu turpināt un turpināt - vienkārši super! grin.gif

Ja jāizvēlas viena aina, tad par spīti daudzajām smieklīgajām filmas vietām, par savējo izvēlēšos aizkustinošāko - kā jau minēju savā pirmajā atsauksmē – aso kontrastu starp izmisumu un līksmību. Harija atgriešanos pie labirinta ieejas kopā ar Sedriku un tam sekojošos mirkļus līdz Tramdānam.

Otrajā vietā, iespējams, kā man smieklīgāko ainu izvēlētos Tramdāna "mēles mežģi" aiz Maksūras muguras. Ko tādu es tiešām nebiju gaidījis, tāpēc pārsteiguma moments nostrādāja. sorcerer.gif Otrreiz skatoties, es gan vairāk uzmanības pievērsu tam, kā reaģēs pārējie skatītāji, jo pašam man šī aina bija diezgan precīzi palikusi atmiņā, un smiešanās nesanāca.

Jānis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 28.11.2005 22:52
Raksts #17


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



CITĀTS(eyedam @ 28.11.2005 22:28) *
Otrreiz skatoties, es gan vairāk uzmanības pievērsu tam, kā reaģēs pārējie skatītāji, jo pašam man šī aina bija diezgan precīzi palikusi atmiņā, un smiešanās nesanāca.


Jā, iesmējāmies gan. laughing.gif Tā aina tiešām bijusi vnk perfekta.

Man vislabāk patika Durmštrangas delegācijas ierašanās un Ziemassvētku balle. Ā, un prefektu vannasistabas scēna ar bija jautra. happy.gif
+ mani neatstāja vienaldzīgu Freda un Džordža vienbalsīgais "Wicked!" , kad viņi ieraudzīja biķeri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 28.11.2005 22:58
Raksts #18


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Hmm, bija ainas, kas bija emocijām ļoti piesātinātas, bija ainas, kas bija vienkārši stilīgas un elegantas smile.gif.

Visiespaidīgākā bija aina, pirms Voldemorts uzbruka Harijam, un viņš, nespēdams pakustēties, skatījās notiekošajā un kliedza, pati cīņa arī, protams. Visu cieņu Redklifa labajam tēlojumam smile.gif.

Durmštrangas un Bosbatonas elegantā ierašanās !

Aina prefektu vannasistabā, kas bija vienkārši uzjautrinoša [un pievilcīga].
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 29.11.2005 00:21
Raksts #19


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



"HE'S MY SON! HE'S MY SON!"
Vieta, kur Sedrika tēvs apraud savu dēlu. Manuprāt, visemocionālākā un labākā aina.

EdiT: Strupa aina tur, kur nemitīgi dauzīja Harija un Rona galvas - tas ar bij labs biggrin.gif

Šo rakstu rediģēja Fantomass: 29.11.2005 00:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 29.11.2005 08:06
Raksts #20


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



nu tādas bija vairākas:
-Pasaules čempionāts kalambolā(žēl, ka tik īsi)
-Drumštrangas delegācijas ierašanās
-Harija un Pūķa cīņa
-Harija vannošanās
-2. uzdevums
-Harija un Digorija nonākšana kapsētā
-skatītāju reakcija uz Harija un Digorija ierašanos laukumā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 21:39