Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> *Spiegu intrigas, [PZP] [ATD] [C]
Kira m.emo.ria
iesūtīt 03.01.2006 14:40
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Uz šo brīdi spiegu, aģentu un zinātnieku ir pietiekami lai sāktu spēli, bet vajag vēl ļaunos spiegus smile.gif grin.gif Bet daru zināmu, ka jebkurā laikā visi, kuri vēlēsies piedalīties sūtiet man PZ un es jums piešķiršu kaut ko smile.gif

Tātad :
Atkal jau norisinās darbība starp labo un ļauno. Šoreiz iesaistījušies spiegi. No abām pusēm. Spiegi un aģenti tiek sūtīti gan no valdības gan arī no pretiniekiem. Darbība risinās pa visu pasauli, mūsdienās. Heinrich Zoll ir izgudrojis tā teikt mūžīgās jaunības serumu, pēc kura tīko vai visi ļaundari. FIB sūta savus labākos aģentus, lai nosargātu šo zinātnieku ... Bet arī ļaundari sūta savus aģentus / spiegus lai tie nozagtu vai kā citādi dabūtu šo serumu.

Sākam lomu spēli!
19 gadus vecā Saira Amneja tieši tobrīd bija izkāpusi no lidmašīnas, jo bija nolēmusi paņemt atvaļinājumu un pabūt savās mājās - Bahamu Salās. Pēdējais uzdevums, ko viņai bija deusi aģentūra, pat uz pusi nebija tāds, kādu Saira bija vēlējusies. Par ko sieviete ir visai neapmierināta. Bet ko nu tur vairs ko stāstīt. Romina Pārse tikko bija veiksmīgi izpildījusi savu uzdevumu. Proti beigusi savu maiņu Spānijas rezidensē sargājot karali, kad jau dodoties ārā no karaļa apartamentiem pamanīja pie sienas kādu tumšās drānās tērptu stāvu... Tā bija Patrīcija, kurai aģentūra (tā šajā lomu spēlē sauksim ļauno bandu smile.gif Ceru, ka nav iebildumu) bija devusi jaunu darbiņu. Proti nolaupīt Spānijas karali. Tikmēr Andželikai Reinsai un Angelai Roxai tika paziņota jaunākā informācija par mums jau zinamo Jaunības serumu. Tikai viņas neatrodas vienā vietā vienlaicīgi. Andželika savos Losandželosas apartamentos mē'tā dunčus, bet Angela Krievijā palīdz saviem kolēģiem notvert kādu nevēlamu teroristu. Viņas abas tiek sūtītas pie Heinricha Zolla, lai aizsargātu to. Spiedzēm tiek nogātāta viņa fotogrāfija un dati par viņu. Viņām ceļā jādodas nekavējoties. Tass arī būtu sakumam.

Spiegu intrigas ir sākušās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 4 5 6  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
~SweetIrony~
iesūtīt 04.03.2006 02:24
Raksts #101


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Andzelika ar pārējiem jau atradās veikalā un profesors jau meklēja sev kādu apģērba gabalu... Tikmēr Andželika vēroja notiekošo un pie sevis domāja... Viss ir tā deizgan nelāgi ievilcies.. mums jau sen ar profesoru bija jāatrodas norunātajā mītnē... Sieviete viegli sarauca pieri, tad nopūtās un atkal sāka lūkoties uz visu veikalā notiekošo...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 13.03.2006 17:35
Raksts #102


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Profesors piemērija te vienu kreklu, te otru, te vienas bikses, te otras ... Šķiet man vajadzētu ģērbties kā puikam, ja es tā izskatos viņš nodomāja ko velk jaunieši ... šķiet ... kā viņu tur sauca ... T-kreklu ... džinsu bikses ... vajadzētu arī kādu jaku ...
A kāds vispār gadalaiks spēles laikā ... es itkā neatradu ... pieņemsim ka silts smile.gif
Viņš parādījās ģērbies T-kreklā, džinsās un džinsu jakā. Nu, kā es izskatos? viņš parādījās Andželikai (viņa bija tuvāk)vai ir labi, vai tā ģērbjas puikas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 20.03.2006 16:20
Raksts #103


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Andzelika nopētīja profesoru... Jā, jūs izskatāties labi... tad viņa aplaida skatienu apkārt telpai... Diez, kur gan Andžela palika? jautāja aģente...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 20.03.2006 16:45
Raksts #104


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Ja Jūs domājat man, tad esmu šeit! No apģērbu jūras iznira Angela ar koši rozā cepuri galvā un paraudzījās uz profesoru Jā Jums šis apģērbs piestāv! Angela uzsmaidīja profesoram. Atļaujiet es norēķināšos Jūsu vietā un tad mēs varam doties prom.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 20.03.2006 21:53
Raksts #105


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Kenta gāja pa Vācijas ielām un blenza uz resnajiem vāciešiem, sievietes galvā bija tikai viena doma, pēc iespējas neuzkrītošāk tikt līdz vajadzīgajai ēkai. Daži vācieši uz viņu blenza kā uz sistu un ļoti uzkrītoši blenza Es ļoti atvainojos vai jūs varētu ievērot etiķeti un neskatīties uz mani kā uz jukušu? manāmi aizkaitināta vaicāja Kenta šķita ka vācieši nesaprata ne vārda no tā ko viņa pateica līdz brīdim kad ierunājās kāds patiesi uzēdies tips dārgā uzvalkā Es domāju ka viņus piesaista jūsu suns un varbūt netipiskā āriene, un ak jā jūs taču esat nēģere Tas bija pēdējais piliens ūdens glāzē Kenta palūkojās uz vīrieti un neviļus meta ar matu saspraudi kuru tikko bija izvilkusi no matiem, tā nevainīgi iedūrās vīrietim pierē un viņš sāka asiņot nekad nesauciet mani par nēģeri! sieviete strauji aizskrēja, aiz muguras viņa dzirdēja tādus wārdus kā šwaine un wēl pāris rupjības wāciski Skaisti 35 minūtes Vācijā un es jau esmu paspējusi kādam uzbrukt pie sevis nopūtās Kenta un iegāja kādā baltā ēkā, iekāpusi liftā viņa nospieda pogu uz pēdējo stāvu un gaidīja līdz tas uzbrauks augšā. Pēc neilga laika lifta durvis atvērās un sieviete izkāpa istabā kurā bija ādas dīvāns sarkankoka galds un klubkrēsls kurā omulīgi iesēdies bija vīrietis ar cigāru mutē tu laikam laiku netērē viņš nopūtās man nevajag lasīt lekcijas, kas un kāpēc man jādara? Kenta ieknāba jo viņai šodien nebija garstāvoklis runāt ar svešiem vīriešiem jo vācietis sievieti bija aizskāris lai gan protams viņa sev to noliedza Kāds zinātnieks Henriks Zolls ja pareizi atceros ir izgudrojis mūžīgās jaunības eliksīru un tev tas sastrādājoties ar citiem aģentiem ir jādabū rokās! Kenta pasmīnēja tas būs vieglāk par vieglu! Vīrieša sejā varēja manīt gandarījumu nevērtē sevi par augstu jaunā dāma, viņu apsargās pāris aģentes! Ar kurām tev un vēl citiem būs jātiek galā, tew ir jāsazinās ar Patrīciju kur tieši wiņa tagad atrodās tev jānoskaidro, lūk telefons un numurs tā saucamais boss padeva viņai Nokia lamor kolekcijas tālruni portams Kenta nevilcinājās un uzspiedusi norādīto numuru gaidīja kad aģente pacels trubu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 21.03.2006 09:37
Raksts #106


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Patrīcija lieki nevilcinoties devās uz bagāžas glabātuvi, ātri savāca koferi ar šifratslēgu un nelielo paciņu un devās prom. Konrāds bija devies uz citu pusi un labi ka tā, viņš bija dīvains, lai gan ļoti labs.
Sieviete spalgi nosvilpās pie lidostas apstādinādama kādu garām braucošu taksometru, viņa netaisījās kāpt nevienā no stāvošajiem.
Kreicwaldstraße, bitte!
Šoferis sāka braukt un tai pat brīdī iezvanījās viņas telefons. Patrīcija izvilka pīkstuli no kabatas, maziņš, salokām, ar fotovideokameru un vēl visādām ekstrām, par kurām neviens neko nezināja un nevajadzēja ar.
Numuru zināja, tikai tie, kam to vajadzēja, tagad displejā uzrādījās kaut kāds nepazīstams, kas lika viņai saraukt pieri un piesardzīgi, neitrāli lietišķā balsī atsaukties: Klausos?

Šo rakstu rediģēja Ungaarijas ragaste: 21.03.2006 09:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 21.03.2006 12:31
Raksts #107


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



"Paldies" viņš ar nelielu labsirdīga sarkasma piedevu teica "ar lielāko prieku!" un bija gatavs doties prom, vien nodomāja Ko Alfijs būs sadarījis, kamēr mēs te iepirkāmies? un pie sevis pasmejoties Ka tik ne atkal diskusiju par kādu filozofisku tēmu ... "
Paņemis līdzi vecās drēbes Gan vēl noderēs , viņš kopā ar aģentēm devās uz kases pusi ...

Šo rakstu rediģēja berserks: 21.03.2006 15:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 21.03.2006 13:39
Raksts #108


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Sveiki vai Patrīcija? Kenta jautāja sievietei kura bija pacēlusi klausuli es gribētu uzzināt kur jūs atrodaties, man ar jums jārunā, es domāju ka jūs sapratīsiet uz ko es tēmēju ja pateikšu vienu vārdu serums Kenta runāja iesēdusies melnajā dīvānā un glaudīdama suni tu nevarētu aizvākt to lopu no mana kabineta? neapmierināts jautāja boss. dzīvnieks aizņēma briesmīgi daudz vietas kā nekā tas bija dogs Piedodiet bet nē Kenta uz sekundi nolikusi klausuli atbildēja un tad atkal pievērsās sarunai
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 21.03.2006 15:07
Raksts #109


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Atvainojiet, bet to vārdu var pateikt jebkurš, tāpēc cerams, jums nebūs iebildumu, pret nopietnāku argumentu izvirzīšanu, Patrīcija šķietami nevērīgi atrauca. Viņa netaisījās visu atklāt cilvēkam, kurš uzskatīja, ka viņai tas būtu jādara izdzirdot vienu vārdu, kuru spēja pateikt jebkurš muļķis.
Un kur es atrodos, jums vajadzētu zināt, ja zināt šo numuru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 21.03.2006 15:14
Raksts #110


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Agela pasniedza pārdevējai kredīt karti un jau pēc mirkļa viss bija samaksāts un nokārtots. Izgājuši uz ielu, Angela palūkojās visriņķi. Neko aizdomīgu nemanījusi viņa pagriezās pret puiku un aģenti Mēs varētu doties prom no šejienes. Lidmašīna mūs jau gaida.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 21.03.2006 15:19
Raksts #111


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Kenta uzmeta draudīgu skatu bossam runājiet jūs! sieviete pasniedza telefonu vīrietim kurš ne mirkli nedomādams sāka runāt sveika Patrīcij, domāju ka mani atceries parasti cilvēki mani saukā par Zvēru kā tu mani esi nodēvējusi es nezinu, tad nu lūk es domāju, ka pa telefonu apspriesties būtu diezgan riskanti ņemot vērā ka aģenti no pretējās puses var noklausīties sarunu, un nu esmu gandrīz pilnīgi pārliecināts ka sāc nojaust ar ko runā un vairs nebūsi tik vēsa pret aģenti ar kuru tev jāsastrādājas, Kenta vēroja bossu un nosmīkņāja par iesauku Zvērs šo vārdu viņāi nācās dzirdēt bieži no tēva mutes, Boss nospiedis slēdzi galda apakšējajā malā ieslēdza datoru kurš iznira no galda virsmas ievadījis tajā vajadzīgos kodus viņš piekļuva kartei kurā kustējās sarkans punktiņš tā bija Patrīcija ko tu taisies darīt Kreisvalda ielā? es domāju ka tew labāk derētu atbraukt uz Špicbergas 3 bulvāri tur mēs varētu parunāt aci pret aci
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 21.03.2006 16:04
Raksts #112


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Patrīcija gandrīz iesaucās Zvērs!, bet savaldījās, kā nekā viņa atradās taksometrā.
Ak, tas esi tu? Tā uzreiz vajadzēja. Bet kur nu vēsa, piesardzīga kā vienmēr, tev vajadzēja jau būt mani iepazinušam... Patrīcija noteica, Kāpēc es braucu uz Kreicvalda ielu, vai tad tu pats man neliki uz turieni iepriekš doties? Un ceru, ka man nenāksies gaidīt kā uz pastartdienu!
Patrīcija pārtrauca sarunu, paši nezina ko grib, un pievērsās šoferim.
Atvainojiet, mērķis mainās - lūdzu, Špicbergas 11! viņa vāciski noteica.




OOC: Ja kas, es esmu Cīrihē... Explode, tu kā es saprotu esi vēl Vācijā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 21.03.2006 21:51
Raksts #113


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



occ: nu tā sanāk, bet drīz vien būšu Cīrihē... whait me...



Kenta noskatīja bossu kurš itkā apmierināts itkā nē nolika klausuli un padeva meitenei telefonu paldies, tātad kādi plāni? sieviete waicāja mēs tūlīt pat dodamies uz Cīrihi, pēc 40 minūtēm mums ir jābūt tur, manā birojā skaidrs? vēsi atrauca boss un piecēlās kājās helikopters jau gaida!
Kenta paņēma suni un piecēlās kājās, pēc neilga mirkļa abi cilvēki un suns jau bija helikopterā kurš bija nolaidies uz jumta un devās taisnā ceļā uz Cīrihi...
Later
pēc 40 minūšu gara lidojuma helikopters nolaidās uz nākošā jumta uz kura jau stāvēja kāds stāvs esiet sveicināts mister Vilijam, jaunkundz atļaušos jūs pavadīt uz biroja telpām Kenta noskatīja vīrieti un ne vārda neteiktdama kopā ar tā saucamo Zvēru devās iekšā pa kādām durvīm un nogāja lejā pa trepēm vīrietis atvēra durvis un aiz tām apbrīnojami bet atradās tieši tāpat izkārtots kabinets... Kenta sēdies boss ierunājās un iesēdās tādā pašā melnā ādas klubkrēslā Patrīcijai kuru katru brīdi ir jābūt klāt, viņa ir ļoti punktuāla, viņā nemēdz kavēt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 22.03.2006 00:48
Raksts #114


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Kad viņi bija iznākuši uz ielas profesors, itkā pie sevis, itkā abām sievietēm, noteica Nu un kur tagad ir tas šoferis tad mazliet satraukti ... ka tik atkal Alfijs kautko nav sastrādājis! ... domas lēni slīdēja Lidmašīna ... njā, īpaši jau man nepatīk lidot, bet nu ... skats no augšas gan ir labs. un pasmaidīja pie sevis ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 22.03.2006 09:11
Raksts #115


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Kamēr šoferītis brauca, Patrīcija izņēma no savas rokassomiņas kosmētikas maku un no tā neparasti biezu spogulīti, kurā kritiski sevi nopētīja, tad paņēma lūpu krāsu un mazliet pielaboja to, piekārtoja pāris šķipsnas un atkal spogulīti ieslidināja atpakaļ somiņā, kuru ar nevērīgu klakšķi aizcirta.
Tiesa pēc neilga brīža, viņai nācās to atkal attaisīt, lai iedotu šoferim naudu, jo viņi bija nonākuši, tur, kur viņa bija vēlējusies. Tālāk viņa devās kājām. Laika pietika, lai izmestu līkumu, jaucot pēdas iespējamiem sekotājiem, ko viņa arī darīja.
Visbeidzot viņa ieradās Zvēra norādītajā vietā. Iegājusi ēkā, viņa mazliet apjuka, jo nezināja, kur doties tālāk, bet ne uz ilgu laiku, klāt pienāca kāds vīrs.
Labdien, jūs jau gaida. Lūdzu sekojiet man, vīrs noteica un aizveda sievieti uz bosa kabinetu.
Paldies... Patrīcija jautājoši paskatījās uz vīrieti.
Viljams, viņš atbildēja.
Patrīcija pasmaidīja, viņai nebija iemeslu nejauki izturēties pret cilvēkiem, turklāt darbinieki vienmēr varēja sniegt vērtīgas ziņas, ja vien gribēja: Paldies Viljam!
Sieviete izslējās vēl staltā un droši iesoļoja kabinetā, vienu minūti pirms noteiktā laika.
Tur bija Zvērs un vēl kāda sieviete ar suni, skaistu suni. Bīstama... Patrīcija nodomāja, pārlaižot vērtējošu skatu tumšādainajai sievietei, mazliet ilgāk to aizkavējot pie viņas neparasti blondajiem matiem ...blondīne... Bīstama blondīne... Labdien!
Sveiks... Zvēr... viņa novilka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 22.03.2006 14:01
Raksts #116


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



No Andželikas kabatas atskanēja mobīlā telefona ienākošo zvanu signāls... Sieviete daudz nedomājot pacēl klausuli un atsaucās... Klausulē atskanēja aizsmakusi sievietes balss.
- Vai atradi?
- Jā.
- Nekavējoties nogādā drošākā vietā un nevilcinies! Ja tev seko tiec no viņiem vaļā. Mums nav vajadzīgi nekādi acu liecinieki. Tikai izdari un darbs būs galā.

Sieviete nepaspēja neko piebilst, kad saruna tika pārtraukta.

Tajā pat laikā Zvērs ( laughing.gif ) bija saņēmis ziņu, ka spēlītē iesaistījies vēl kāds grupējums. Kad viņš to jau gribēja pavēstīt Kentai ieradās Patrīcija...

(pārējo atstāšu jūsu pašu ziņā)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 22.03.2006 16:52
Raksts #117


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Andželika beigusi īso telefona sarunu, veikli ieslidināja mobilo kabatā, iepriekš palūkodamās apkārt, vai neviens sarunu nedzirdēja, bet laikam, nē, jo visi bija aizņemti ar savām darīšanām... Pēc iespējas ātrāk jānogādā... viņa pie sevis domāja...
Tad aizgāja līdz mašīnai un gaidīja pie tās profesoru... Piekrītu aģentei, mums tik tiešām ir jāpasteidzas... Andželika lietišķā balsī noteica Brauksim tā pat, kā iepriekš - es ar profesoru vienā mašīnā, bet otra aģente otrā, mēs jums sekosim... tad viņa pavērās uz abiem pārējiem... Cerams, ka neradīsies vēl kādi negaidīti pārsteigumi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 24.03.2006 02:07
Raksts #118


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Profesors piegāja mašīnas, noteica Nu tad braucam! un iekāpa tajā. Alfijs, priecīgs ieraudzījis profesoru, sāka sparīgi "runāt" - tā ka skanēja visa mašīna. Nu jau, nu jau, Alfij, paliec mierīgs. Heinrihs noteica un Alfijs, mazliet vēl patrokšņojis, norimās ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 19.07.2006 16:53
Raksts #119


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Kad visi bija sakāpuši mašīnās tās uzsāka savu ceļu... Andželika nervozi lūkojās laukā pa logu un paturēdama acīs priekšā braucošo (Otras aģentes mašīnu) viegli nopūtās... nu tūlīt sāksies...

Kad pa priekšu braucošā mašīna bija nogriezusies pa labi Andželika pieliecās pie šofera un nočukstēja Brauc taisni, tu zini kas jādara! tad atkal palūkojās uz zinātnieku (maza puišeļa izskatā) un izņēma no somas plaukstdatoru....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juliens
iesūtīt 07.09.2006 15:17
Raksts #120


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.12.05



kaut kas noklikshkjeja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 4 5 6
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:54