Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Māņticība, kādai māņticībai tu tici?
Kādai māņticībai tu tici?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 129
Viesi nevar balsot. 
tiigjeris
iesūtīt 15.05.2005 10:54
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nu tad taa, es neesmu maanjticiiga (tomeer, veel nav izskaudies vecais paradums, proti " tfu tfu tfu"). piektdienaa 13. es neuztraucos. tas taksh ir mulkjiigi. driizaak cilveeki uztraucas, un paaraak par to aizdomaajas un tieshaam kko aizmirst utml. nju, juuzu atbildes luucu. whistling.gif

(ops, es ceru, ka sheit taac pavediens jaw nav bijis ohmy.gif ? negribeetu sataisiit baigo paarkaapumu silent.gif .

Šo rakstu rediģēja dragon_warrior: 15.05.2005 10:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Pinsy
iesūtīt 22.11.2005 15:51
Raksts #41


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Brr.... man mammucis šitā mēģināja audzināt silent.gif - " Neslauki istabu no sliekšņa, is jāslauka UZ slieksni",
"Miskaste ir jāiznes no rīta, nevis vakarā, lai neiznestu dienas laikā sakrāto labo enerģiju" silent.gif
Un tā tālāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 24.11.2005 19:11
Raksts #42


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Māņticība ... es domāju tā, ka nevajag to uztvet tik tieši ... nu viens zemnieks gāja pa ceļu uz mājām, pa ceļam viņam pārskēja pār ceļu melns kaķis, aizejot mājās viņš uzzināja ka viņam nobeigusies govs ... nu un vīrs izdomāja, ka ja melns kaķis pārskries pār ceļu, ttad būs nelaime ... nu un tā arī viss aizgāja ...
... un vēl ...šiem ticējumiem, vai māņticībai apakšā ir (nu protams ne jau visiem ... ir arī tādi "mazu bērnu biedēšanai, lai šamie klausa" tipa ticējumi) ir kāds novērojums, kāda gudrība ... ir tāds ticējums, ka Ziemassvētkos galdā jāceļ deviņi ēdieni, tad būs bagāts gads ... nu bet ja tu vari izdomāt deviņus ēdienus, tad tev pietiks arī attapības nopelnīt naudu, lai būtu pietiekami ... nu varbūt slikts piemērs bet ceru, ka domu sapratāt ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 24.11.2005 19:21
Raksts #43


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Nav man tādas. Ne man bail no kanalizācijas lūkām, ne es apeju apkārt savienotiem stabiem. &melns kaķis man katru dienu vairākas reizes šķērso ceļu. &rekā. dzīva! grin.gif
neticu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 24.11.2005 19:36
Raksts #44


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Neesmu māņticīga!
Tikai citreiz ar draudzeni pajokojamies, akd ieraugam melnu kaķi vai kko tādu.. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kLOWN
iesūtīt 24.11.2005 19:47
Raksts #45


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.11.05
Kur: Rīga



Itkā nēesmu mānticīgs, taču dažreiz sanāk ieraduma spēc šis tas, kas līdzīgs māņticībai. Piemēram, pārspļaut pār plecu. Es domāju, ka jo vairāk cilvēki tic māņticības lietām, jo vairāk viņas pat piepildās, jo cilvēki paši to neapzinoties meklē iespēju, kā sekojot vienai vai otrai māņticībais kautko realizēt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 24.11.2005 21:14
Raksts #46


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Es arī neesmu māņticīga, bet man patīk šitā padarīšna, kad piem. 11.11.11 11:11 skaļi jāiebļaujas! Tad viss būs ok, un arī 3x pārspļaušana pār plecu. Kad melns kaķis pārskrien pār ielu, es nedomāju, ka man būs neveiksmīga diena. Tas ir galīgs sviests... Tad ko lai dara cilvēks, kuram mājdzīvnieks ir melns kaķis??? Nošaujas???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 25.11.2005 14:52
Raksts #47


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



nezinu... vairāk jau nē, bet spogulī gan ieskatos, ja nākas atgiezties pēc kaut kā aimirsta grin.gif Un trīs reizes pie koka arī reizēm piesitu un melni kaķi, kas pārskrien pār ceļu arī nerada prieku...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 09.12.2005 20:42
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



CITĀTS
vāveri ieraudzīt ir uz nelaimi


o.ja ieraudziit vaaveri ir nelaime,ko lai es iesaaku? mums skolas parkaa taas ir tonnaam!
bet nemaz neesmu tik maanjticiiga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Haleja
iesūtīt 04.01.2006 15:57
Raksts #49


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Mana māsa ir māņticīga ar viņu nemaz nevar pa ielu kopā iet- izejot caur vārtiem "Nospļaujies!!! Citādi būsi izgājusi caur elles vārtiem!", uzkāpjot uz kanalizacijas aka vāka Atkal!!! "Apgriezies, citādi nelaime!!!" Visur viņai melni kaķi, vārnas!!! Tās ir pēdējās muļķības!! Es tādiem niekiem neticu!!! Un tas ir smieklīgi!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Witch
iesūtīt 06.01.2006 16:35
Raksts #50


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.06



Emm nu teixim daudzi saka:nebirdini saali citaadi buus skandaals
:piektdiena13 nelaimiigaa(ticu jo kaadreiz taa ir sanaacis)
:nesvilpo maajaa :velnu piesauxi utt.
Domaaju ja cilveex pats tic ka taa buus tad buus ja nee tad nee...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 06.01.2006 16:52
Raksts #51


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Ekkkk...Nu ko, lai tur saka, es pati esmu nedaudz māņticīga laikam, jo ir lietas, kuras es tomēr nekad nedaru mājās. Piemēram nekad nesvilpoju, tikai es nevilpoju neviss kaut kāda tur velna dēļ, bet tāpēc, ka labāk jau nu lieki neriske†, ja nu piepildās un mājās nav naudas grin.gif
Toties to, ka somiņu nedrīkst likt zemē, citādi naudas nebūs, es pilnībā ignorēju. *pamet skatienu uz somu, kura mētājas stūrī*
Vēl viena māņticības darbība, kaut gan es pat īsti nezinu ko viņa dod. Ir ja kaut kas aizmirsts, tad atgriežoties mājās pēc tā noteikti paskatīties spogulī. Vai tad man grūti? Sevišķi ņemot vērā, ka palūkoties vai pietiekami labi izskaties ir vērts vienmēr.
Nu kas vēl? Ā jā nu kad kaut ko sliktu pasaka un vēlas lai tas nepiepildītos ir tak dzirdēts teiciens piesit pie koka. Bet tas jau vairāk ir automātiska darbība nekā doma par to kādam nolūkam tā ir. Vienkārši, kad dzirdi kādu sliktu lietu sakām, kas nav notikusi, lai nepiesauktu nelaimi. laughing.gif
Nu un uz beigām viens idiotisks tiicējums.
*Ja satiec mācītāju ir jāpieķeras pie pogas un jātur tā tik ilgi kamēr mācītājs neapiet ap stūri. Ak jā un jāievēlas vēlēšanās, tad tā piepildīšoties.
Man rodas šajā sakarā tikai viens jautājums. Pie kā pogas jāpieķeras? Savas vai mācītāja?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harijs
iesūtīt 14.01.2006 12:21
Raksts #52


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Tuwumaa..:)



Nedrīkst skaitīt dienas, cik ilgi tu esi kopā ar draugu(draudzeni) kā pāris. Matemātika ir pretstats mīlestībai, un tas vai tu skaitiisi dienas vai ne nav no svara, tas neizsaciis attieciibu svariigumu, bet gan nesiis nelaimi attieciibaas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 17.01.2006 17:37
Raksts #53


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



ES daljeeji ticu, bet tkai daljeeji... Jo ir taa, ka tieshaam citreiz piepilddaas, bet vienmeer jau gribas domaat to labaako, ka nekas nenotiks... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 17.01.2006 18:19
Raksts #54


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Vai teikt "kasās" par plaukstu ir pareizi? blink_a.gif

Es zinu, ka ja iziet cauri trepēm, kas atslietas pret sienu, kaut kāda milzu nelaime vai nāve gaidāma.

Tad vēl ja kāds ar slotu paslauka zem kājām - noņem laimi.

Ja kāds pārkāpj tavām kājām (kad esi aizšķērsojis ceļu) - nozog mīļākos.

Uzsit pa dibenu - tas pats par tiem mīļākajiem.

Bet tā jau nav māņticība, tā drīzāk kaut kāda zīlēšana.

Māņticība - Jaungada vakarā nevar būt izžautas drēbes - kāds mirs, vai
Nedrīkst dāvināt čības cilvēkam - aizies
!
(Pārbaudīts - aizgāja jau nākamajā dienā!)

Tāpat ar cimdiem un daudz kā cita dāvināšanu.

Bet ja ņem tā nopietni, neapgrūtinu sevi ar visām šīm muļķībām, vienīgi kaitina, ja kāds pret kuru vērsta mana šķietami noziedzīgā darbība (paslaucīju zem kājām vai kkas tml.) sāk bļaut, ka tagad tam šis vai tas... blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 18.01.2006 21:57
Raksts #55


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



smiekliigakais ir tas, ka tas manjticibas jau vienu otru parspeej.
piemeeram - jaa parskrien melns kaiis par celu, tad buus nelaime, bet ja melns kakis maajas ir laba ziime.
tie pashi skaitli - skaitlu del auto razoshanas firmai nosaukums ir Toiyota , nevis Toyoda.

vis atkariigs arii no, kur tu dziivo, jo dazaadaas vietaas shiis manjticiibas noziimee ko pavisam preteeju.

agraak cilveeki ticeja, ka briizos, kad cilveeks shkauda,pastaav iespeeja, ka dvesele izskries pa muti laukaa, un tad vinji shakaudiitaajam teica, lai dievs vinju sveetii, lai dveesele neaizskrien, muusdienaas gan neviens dveeselu aizskrieshanai no shkavaam netic, bet sho dievs sveeti, meez izmantot veeljoprojaam.

es gan vairaak to visu balstu uz pashsugestiju - ja tici tam, tad ta arii buus, laigan nevajag jau arii speciaali vaiksmi izaicinaat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 18.01.2006 22:17
Raksts #56


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Man šķiet, ka māņticības izdomātas tāpēc, lai cilvēkus pieradinātu pie kārtības, labiem paradumiem (ir arī izņēmumi, protams). Piem. tas pats nesvilpo mājās - velnu piesauksi, Manuprāt, tas izdomāts, lai cilvēki nesvilpotu (varbūt kādam tas likās kaitinoši). Otrajā daļā par velnu vnk cilvēkus vajag pabiedēt silent.gif Es māņticībām neticu, bet man tas neliekas smieklīgi ticēt, jo katrs pats var izvēlēties ticēt vai nē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ogle.
iesūtīt 19.01.2006 09:22
Raksts #57


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06
Kur: zaudētava



He he... kurš tad vēl tic tām māņticībām? blink_a.gif
Es nē..par melno kaķi zināju, bet ieteiktu jums viņu nobraukt, ja jūs tam ticat.. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 19.01.2006 22:42
Raksts #58


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Man no vecmaaminjas ""pielipis"" - ja izej aaraa pa maajas durviim, bet atceries ka kaut ko esi aizmirsis un atgriezies tam pakalj... Kad atkal ej aaraa - noteikti jaapaskataas spogulii... Nezinu kaapeec - bet es taa daru... kaa arii negribeetu sapleest kaadu sp[oguli jo tad vajadzeetu vai nu braukt taas lauskas mest Daugavaa - vai arii 7 gadus dziivot nelaimee... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nitro
iesūtīt 27.01.2006 17:08
Raksts #59


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05
Kur: Jelgava



Personīgi neesmu māņticīgs, vienīgā lieta no kuras mazliet esmu māņticīgs ir plīstoši spoguļi.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 04.09.2006 12:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kenijs
iesūtīt 27.01.2006 18:59
Raksts #60


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Es viennozimigi esmu manticigs ,melnie kakishi ne vienreiz man darija sliktu =]
Kautgan ,kad pedejo reiz redzeju melno kai ,nekas ta ar nenotika...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 15:28