Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Strups - ļaunais/labais?
pekene
iesūtīt 03.07.2006 11:01
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



Pārskatīju šīs sadaļas pavedienus un neatradu nevienu, kas īpaši izceltu tieši šo tēmu.

Proti, es gribētu vērst uzmanību uz to, kāda nozīme sestajā grāmatā un arī turpmākajā stāsta risinājumā ir tam, ka Dumidoru nogalināja tieši Strups, ne Drako. Ideja tāda: acīmredzami, Voldemorta dotais uzdevums Drako bija nogalināt Dumidoru. Strups deva Nelaužamo zvērestu, kas šķietami nozīmē, ka, ja Drako uzdevumu neizpilda, uzdevums noteikti ir jāizpilda Strupam. Liekas, ka Strups saprata, ka Drako nespēs nogalināt Dumidoru, tādēļ viņam - gribot vai negribot, jo jāpakļaujas zvērestam, - nācās to izdarīt. Tādejādi viņš nākamajā grāmatā var atkal izrādīties labais, es nudien nebrīnītos, ja Roulinga mums sagādātu tādu pārsteigumu. Protams, tikpat, ja ne vēl ticamāk, ka priekšpēdējā grāmatā Roulinga visu, cik nu spēj, noskaņo pret Hariju, lai vēl vairāk sarežģītu viņa centienus pieveikt Voldemortu. Tomēr sanāk, ka ir arī veids, kā rakstniece vēl var Strupu atkal izvilkt no ļauno tēlu saraksta.

Kā jums šķiet? Vai un cik ticami ir tas, ka Strups tomēr izrādītos Harija pusē?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
(sun)
iesūtīt 28.12.2006 14:02
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



taukgalvis-slikts,slikts,SLIKTS-onka......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowdewil
iesūtīt 02.01.2007 16:56
Raksts #22


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.06



Ja arii Strups (man tas liekas neiespeejami) tomeer paaries labo pusee...Harijs to vnk nepielaus, jo pret Strupu vinam ir sakraajies taads naids, taapeec, manpraat, Harijs labaak novaaktu vinu, nekaa lautu atgriezties. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 05.01.2007 14:24
Raksts #23


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Man tomēr liekas, ka Strups ir labais.
Ir jau tā vieta, kur teikts, ka pirms Dumidora nogalināšanas viņš uz to raudzījies ar naidu un riebumu, bet varbūt tas nebija domāts Dumidoram. Naids varēja būt uz Voldemortu par šo uzdevumu, bet riebums, par to, kas jādara pašam pret sevi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 05.01.2007 14:35
Raksts #24


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



Man likas, ka Strups ir ļaunais un tāds arī paliks. Protams, viņš jau arī nevarēja nenogaliāt Dumindoru, jo savādāks pats būtu kaputen, sakarā ar to lāstu. Bet, kā jau daudzi teica, Harijs nepiedos, nekad..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Krisy
iesūtīt 05.01.2007 17:59
Raksts #25


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.07.06
Kur: tepat



tieshi tajaa pashaa lpp kur strups nogalina dumidoru ir raxtiits ka strups uz dumidoru ir skatiijies ar naidu... un diez vai ka strups buutu nogalinaajis dumidoru tad ja vinjsh to buutu licis. nu un tas noziimee ka strups nu nekaadi evar buut labais. jo draugu tachu nogalinaat nevar.

Šo rakstu rediģēja Krisy: 05.01.2007 18:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 05.01.2007 18:19
Raksts #26


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Diemžēl Strups pieder pie tiem nabaga varoņiem, kuri ir ļauni, bet tik pat ļoti arī labi. Grāmatas beigās viņš noteikti tiks nobeigts un daudziem būs viņa žēl. Piemēram man.

CITĀTS
Drosvien DuMiDoR pateicis lai strups vinju nogalina lai tas varetu atklat kur slepjas WoLdIjS.

laughing.gif
šaubos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazza
iesūtīt 05.01.2007 18:41
Raksts #27


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.07



silent.gif Diedz vai jo viņš ienīda taču Hariju tēvu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 05.01.2007 20:31
Raksts #28


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Manuprāt visi kas aiz naida vai kāda cita iemesla dēļ ir gatavi nogalināt tādu cilvēku kā Dumidors,
vienk''arši nevar būt labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 18.02.2007 18:07
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Es uzskatu, ka Strups ir labais. Tas, manuprāt, arī beigās atklāsies, un iespējams viņš ies bojā glābjot Hariju. Maybe...
Strups taču tik daudzas reizes ir izglābis puikam dzīvību. Piemēram, pirmajā grāmatā. Cik atceros, viņš Voldemortam ar to attaisnojās stāstīdams, ka nevarējis zaudēt Dumidora uzticību, bet diez vai Dumidors viņu tajā būtu vainojis. Apkārt bija daudzi citi skolotāji, kas būtu varējuši viņu glābt, tāpēc šaubos vai tas bijis Strupa pienākums.
Strups Hariju vienkārši ienīst. (cik viegls izskaidrojums tongue.gif ) Bet ne jau tik ļoti, lai nogalinātu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mazais Velnēns
iesūtīt 21.02.2007 20:47
Raksts #30


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.10.05
Kur: Pa labi no turienes



O nee, esmu 90% paarliecinaats, ka atpakalj pie labajiem vinjsh netiks. Visi vinjam uzticeejaas tikai taapeec, ka Dumidors uzticeejaas. Kautkur beigaas vel bija teksts, laikam no Maksuuras, ka vinja nekad nav sapratusi, kaadeelj Dumidors tam Severusam uzticas. citos vaardos - neviens cits vairs vinjam neuzticeesies, ja nu vieniigi Poters nedos vinjam vel vienu iespeeju ar saviem "ja". Ar to es domaaju: "Ja Dumidors vel buutu dziivs, vinjsh buutu gribeejis lai dodam Strupam vel vienu iespeeju" (taapat kaa ar taarpasti).

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 27.02.2007 17:03
Raksts #31


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



mans viedoklis :

dumidors ar strupu sarunāja, lai strups nogalina dumidoru, un naids un riebums strupa sejā parādījās, jo viņš saprata ka būs jāpalīdz tam poterpuikam .

pēcāk severusam ir jādodas atpakaļ ar nāvēžiem... vēlāk strupa uzdevums būs pārvarēt riebumu pret hariju, un palīdzēt viņam atrast un iznīcināt atlikušos horkrustus, tikai ir jānoskaidro kas ir tas noslēpumainais cilvēks ar iniciāļiem, šķiet ka R.A.B, no galvas neatceros...

tā kā strups ir izcils slēpprātotājs, viņš spēs noslēpt no voldemorta savus plānus. un atrast veidu kā palīdzēt poteram...

harijs visu grāmatu domās, ka severuss ir ļauns, un tikai pēdējā nodaļā uzzinās, ka strups viņam ir palīdzējis, un ko patiesībā strups domā. gan jau abiem būs vairākas divkaujas, no kurām harijs aizies kā zaudētājs, jo strups 6 grāmatas beigās pats teica : "kamēr tu nesavaldīsi savas emocijas un nenoslēgsi prātu, tu neko neiespēsi pret tumsas pavēlnieku" šis ir ļoti uzvedinošs teikums, kurš izcili parāda, ka strups var būt patiesībā labais, tikai deep undercover...

visam pa vidu vēl pavīdēs godrika grava, kurā domāju, ka varētu uztaisīt pēdējo kauju starp harij un voldemortu -->>> vieta, kur voldemorts jau reiz "nomira", tā būtu ideāla vieta beigām...

viss beigsies ar to ka severuss mirs varonīgā nāvē, glābdams hariju vai palīdzēdams harijam nogalināt voldemortu...

es tā domāju....

neliels papildinājums : ieteikums harijam (viņam tad būtu noderīgi) : harijam ir jāparunājas ar Dumidora portretu, viņa kabinetā, jo no pieredzes šie portreti spēj sarunāties un pārvietoties, turklāt, kas ir daudz būtiskāk : portreti saglabā atmiņas, tie spēj dot padomus!! pat ja kāds burvis ir miris, tad var atrast iespēju kā ar viņu parunāt : jāpagatavo portrets un jāliek lietā pietiekami stipra maģija lai portrets asaglabātu atmiņas un spētu sakarīgi domā!!!!!

Šo rakstu rediģēja korkijwolfs: 27.02.2007 17:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 14.03.2007 17:33
Raksts #32


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Sorry pa manu ieprieksheejo komentu.
ljoti ticama ideja.
Look HERE
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 21.03.2007 17:31
Raksts #33


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



lai nenomirtu strupam bija jānomušī dumidors, bet kapēc viņam bija tik svarīgi palikt dzīvam. ja viņš nebūtu pavērsis zizli pret dummiju nez vai drako to arī butu spējis. manuprāt strups 7 daļā kļūs vel nozīmīgāks neka bijis, jo paliek jautājums, kā pusē viņš ir! tiesa man liekas ka beigās viņš tomēr būs pret voldiju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 23.03.2007 14:49
Raksts #34


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



mans viedoklis : Strups spelē teātri Voldemorta priekšā, lai tas naetklātu Strupa noslēpumus. nevar zināt vai strups glabj savu ādu, vai slepeni pūlas palīdzēt Harijam.

Lai gan ... 6 daļas beigās Strups jutās loti aizvainot kad Harijs viņu nosauca par bailuli/coward ... ta kā šķiet ka savu aizmuguri Strups jau ir nosedzis, tik vien Harijam jāpalīdz...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angel13
iesūtīt 24.03.2007 20:09
Raksts #35


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.07



Es vēl aizvien gribu naivi blush.gif ticēt, ka viņš ir labs. Manuprat Strupam ir pretīgs raksturs, bet viņš nav stulbs. laughing.gif Kaut kas man saka, ka Strupā tomēr ir vairāk nekā pirmaja mirklī uzmetot skatu. Un viņs nogalināja Dumidoru aiz kādiem saviem, nevis Voldemorta iemesliem. Diezgan liela man objektivi domājošā daļiņa saka, ka tā tas nevar būt, taču es gribu tam ticēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MisT
iesūtīt 28.03.2007 13:43
Raksts #36


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.05



Man shkjiet, ka buus vien jaagaida naakamaas graamatas.

Strups ir ljoti interesants teels, neesmu paarliecinaata, ka ar vinju visu skaidri var zinaat.

Dumidora slepkaviiba izraisa aizdomas - ka viss nav taa kaa izskataas, bet no otras puses, izskatiijaas, ka vinjsh ir patiesi paarsteigts par to, kas notika.

Bet no treshaas puses - Dumidors ir varens burvis, vai vinjsh tieshaam vareeja buut pilniigaa nezinjaa par visu, kas notiek.

Well, atbildes zina tikai Roulinga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gratia
iesūtīt 03.04.2007 09:52
Raksts #37


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.03.07



es esmu par ideju, ka strups ir izcils burvis. jo ticu, ka visu laiku viņš ir kā spiegs, kas vienmēr būs Dumidora pusē. mani tik uztrauc, ka ilga darbošanās ļaunā tēlā nav viņu daļēji samaitājusi. un ja izlasot pēdējo grāmatu, izrādīsies, ka strups bijis dubultaģents, es būšu dusmīga!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 03.04.2007 13:43
Raksts #38


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



CITĀTS(gratia @ 03.04.2007 10:52) [snapback]1126845[/snapback]

es esmu par ideju, ka strups ir izcils burvis. jo ticu, ka visu laiku viņš ir kā spiegs, kas vienmēr būs Dumidora pusē. mani tik uztrauc, ka ilga darbošanās ļaunā tēlā nav viņu daļēji samaitājusi. un ja izlasot pēdējo grāmatu, izrādīsies, ka strups bijis dubultaģents, es būšu dusmīga!

UUUUuuuuuuuuuu!!!!
Mīļais bērns-Strups killed dumidoru!!!!!!
Kāda šeit vispār var būt runa par dubultaģentiem????



PS-lai cik man nebūtu žēl,es domāju ka strups ir slikts....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kivi
iesūtīt 03.04.2007 14:03
Raksts #39


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.06
Kur: Rīga



uhh.es neko nesaprotu, lai nebūtu jāsaka vairāk.Roulinga gan spēj izdomāt dažnedažādus pagriezienus.tiesa, es gan vairāk domāju, ka Strups ir ļauns.neticami, bet ja nu Strups it kā strādā Voldemorta labā bet patiesībā kalpo Dumidoram?ja Voldemorts viņu pieķertu, Strups būtu uz vietas pagalam.lai gan es tam neticu, jo, lai cik Strups būtu riebīgs, viņš negribētu savu nāvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 04.04.2007 15:02
Raksts #40


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



Strupam sava dzīvība ir ļoti svarīgā, un protams svarīgāka par dumidora dzīvību....

turklāt grāmatas beigās Strups neļāva nāvēžiem nogalināt Hariju, tā kā Strupam ir savs plāns (vai arī kopīgs ar Dumidoru.... tas nav zināms) attiecībā uz Hariju un Voldemortu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 04:25